|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
25.6.2017 14:44:02   
Anck Su Nmaun
Cao Voci...jao jeste popodme na 35 stepeni pa jos vikend..nema dalje user posted image
Al da te ne bedacim...sta pijes? Ja castim user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
25.6.2017 14:51:27   
Sanjica26 RR
Anck nije ovo kafanauser posted image
Mi da rucamo, pa da vidimo sta dalje.
Sofi nam je preko mobilnog plakala. Kaze da hoce kuci. Dosadno joj je.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
25.6.2017 14:55:59   
vocicana
Ja bi hladni nes, sa ekstraktom vanile unutra, fino zasladjen, jednu casuledene mineralne vode i drustvance za pricu. Razgovora nikada dosta.
Sanjice nije BaRR, al malo da off-ujemouser posted image . Salim se.
Stvarno mrzim nedelju jos posle podne druga, pa ceodan sam zarobljena ovde.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
25.6.2017 15:09:01   
Sanjica26 RR
Uf, uf nije ti to lose Voci. Brisi u kafanu.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
25.6.2017 23:48:07   
Mariya
Veče mame!
Mi ceo dan bili na rođendanu. Baš nam je bilo lepo. Nisam vežbala mališu pa smo bili opušteni, hteli smo kući oko 4-5, a on zaspao u 4.15 i spavao do pila 8!ja sam mogla na miru i da ručam, da se družim,pričam, milina, baš mi je prijalo. I kad smi došli kući, počelo nevreme, i nestade strujauser posted image Mm je brzo otišao da istušira devojčice, a sreća pa je mm imao 10 L destilovane vode, time sam prebrisala L i istuširala sebe.
Vratili su nam struju posle 10.
Nisam Vam se ni pohvalila, moj dečak juče napunio 4 meseca! Još malo i mogu da počnem da ga hranim!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
26.6.2017 6:56:40   
Duškić
Dobro jutro! Mi se naspavali. Sad da sacekam sestrica, danas ga cuvam..Necu ni ovu moju malu u vrtic da saljem, pa nek izbesne.
Sanjice, dusa mala. Marija, kod tebe uvek veselo. Voci, user posted image
Malo iscitah , sta se radi po forumu ..user posted image

< Poruku je uredio Duškić -- 26.6.2017 6:59:14 >

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
26.6.2017 8:03:20   
IvanaSK RR
Dobro veče.
Sanjice, zao mi je sto je plakala :(

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
26.6.2017 9:15:40   
Sanjica26 RR
Добро јутро. Муж и ја смо јуче били до пола један у Смедереву са пријатељима. Ово је први пут да смо негде касно остали од кад имамо децу.
Чули смо се да децом. Тачније дописивали смо се и Теодора пише како јој пуно недостајемо. Вала и оне нама. Рекли смо да ћемо да их водимо у Зоо врт кад будемо дошли по њих.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
26.6.2017 9:29:56   
Sandricak
da malo skrabnem i ovde... user posted image Svekar jos spava, zena mu otisla kod frizera pa uhvatih malo vremena da vidim sta se zbiva... Ilija mi spava, Maki doruckuje, a mm otisao nesto do posla... juce pre podne bili kod kuce, a uvece smo zdimili na neki deciji rodjus, bilo super dok nas ono nevreme nije oteralo, jer je bilo na otvorenoom...
juce bio pakao od vrucine, a nama crkla klima...

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
26.6.2017 17:50:06   
Mariya
Dan mame!
Juuu, bez klime po ovom paklu?! Popravljajte je brzo user posted image Mi smo preksinoć prvi put spavali sa klimom, ono je bilo neizdrživo vruće. Sinoć je ono nevreme barem ohladilo vazduh, i danas je sasvim izdrživo. Napolju. U kući treba klima. Malopre sam je uključila. Lu je otišla kod druga na igranje, H se valja po krevetu, odmara, a L zaspao na sisi. Mi gledamo F1.
Kaže mi muž da bi mogli sutra za Segedin, jeeej, nisam bila od januara!

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
26.6.2017 17:52:21   
Ana RR
Kod nas je danas skroz prijatno u kući, duvka vetrić ali nije onaj pakleni već zapravo lepo rashladi. Nisam palila klimu danas ali juče se usijala. Čitav dan nije stala.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
26.6.2017 18:50:26   
krin 40
Dan..da se i ovde "javnem".Non stop svraćam u kafanicu a ovde neuser posted image .Mi smo skitali od 15h do malopre.Ćerka otputovala,mm radi(malopre se vratio sa posla),veliki sin uči tako da beban i ja uživamo u dokolici svaki dan😃 Baš sam rano počela da ga izvodim(sesti dan) i sada navikao da skita.Ako preskočim šetnju jedan dan unervozi se.Bio bi napolju ceo dan

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
26.6.2017 19:39:19   
Duškić
Super, Krin, kad odgovara i tebi i njemu uzivajte!
Mi bili do parka, bas je izjurila i bebac se ljuljao i vristao...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
26.6.2017 20:05:06   
krin 40
Stvarno mi odgovara.Ja uopšte nisam neko ko može dugo u kući,samo koliko "moram".

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
26.6.2017 20:23:53   
Sanjica26 RR
Da sam rodila bebe u letnjem periodu sigurno bi setala. Medjutim, obe su se rodile u zimuuser posted image
Moja deca kod mojih. Bas mi nedostaju, a vidim i mm.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
26.6.2017 22:20:09   
Milena18
Dobro veče!
Mariya, bravo za četiri meseca! Veliki dečkić user posted image
Ivana, drago mi je da se sin lepo proveo.
Sanjice, kad idete po dečicu?
Krin, uživajte ti i bebać.
Mi klimu ne da ne koristimo, nego smo je baš danas skinuli i dali mom bratu koji je u potkrovlju. Kod njega je pakleno, a kod nas u prizemlju je kao u pećini. Mi smo je više koristili za grejanje.
Nas dve smo išle u šetnju večeras, M je tražila da se vozi na onim kolcima što se klate, ali se rasplakala kad sam je stavila. Ogromne suze je ronila, pa odosmo pre nego što se vožnja završila user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
26.6.2017 22:23:49   
Sandricak
Hej zenske... ja decu sad uspavala, tusnula se pa udjoh da vam se javim i s vama podelim lepe vesti... rezervisali smo smestaj za letovanje i to istu sobu u kojoj smo napravili Marka :-) od 27.7
Idemo sa kumovima ...i bas sam srecna...
Danas neplanski otisli do prijatelja, oni pekli rostilj pa zvali ...bas mi je prijalo...

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
26.6.2017 22:26:04   
Sanjica26 RR
Milena, idemo po njih u subotu. Mama kaze samo kad ih zovemo one se rastuze. Tako da se dopisujemo preko vibera. Dali smo joj mobilni.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
26.6.2017 22:44:07   
vocicana
Dobro vece mamite.
Kako ste?
Kod mene je na poslu katastrofa!Ali katastrofa!
Akostignem malo kasnije, iscitacu sta ste sve pisale.
Detet mi je inace sa sveki kuci, muzmi nije tu.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
27.6.2017 0:13:08   
Mariya
Veče mame!
Mm danas napunio bazen za devojčice, sutra ćemo za Segedin pa ne mogu, ali prekosutra kreće kupanjeuser posted image svo vreme dok se bazen punio su njih dve stajale pored i gledale, pa nameštale bazen, crevo, proveravale koliko je voda hladna i pitale da li bi ipak mogle da se kupajuuser posted image sreća pa obožavaju i vodu i kupanje.
Vodim sutra L u savetovalište na merenje, baš me interesuje koliko je porastao jer je ogroman, počeo je vel.80 da nosi.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 570
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
27.6.2017 7:11:15   
Anck Su Nmaun
Jutrooo
Oo kakvo jutro majko moja, svi budni u 6:20 user posted image i vriska i dernjava...evo borim se s njima a nemam snage ni kafu da skuvam!user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
27.6.2017 7:42:12   
Mariya
Jutro..
Moj dečak je od 4 do pola 7 bio budan, a ja sa njim. Glava će mi pući. Zaspao je tek u pola 7, onda sam i ja, do 7. Sad ću da budim Lu i L da se spremamo i odosmo.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 572
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
27.6.2017 7:47:24   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Anck, veselo jutro user posted image
Mariya, i kod tebe.
Moja je budna od pet, ali sam je naterala da malo "odkunja" do pola sedam.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
27.6.2017 7:52:45   
krin 40
Jutro..mi se sada probudili😃 Obično posle ovog dojenja u pola osam se skroz razbudi ali sad je nastavio da spavka.Ja ne mogu više.Sada ću da pijem nesić

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 574
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
27.6.2017 8:28:01   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Mm zaboravio da mi unese mobilni. Inace ko zna koliko bi spavala da se slucajno nisam probudila. Moram da rasirim ves i u skolu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here