|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
22.4.2018 19:02:14   
vonavoj
Ja se bas pridrzavam tog nosenje..usisavanja..bas zbog bolova u stomaku..jer sam u prvoj trudnoci bila prikovana za krevet..skratio se grlic od 21ve nedelje..ginipral na 6h..neka hvala.. rekla sam da mi to ne treba..ovako sve radim,do pre mesec dana sam radila,vozim kola..ali ne podizem nista i ne opterecujem donji deo stomaka..ej.mene zaboli stomak kad kuvam rucak...pa moram da legnem..
Prosle.nedelje sam prvi put usisala od kad sam trudna..kontam sad j3 vec krajuser posted image
Leleee..35ta nedelja vec..ne verujem!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 601
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
22.4.2018 19:12:09   
smeško
Ana, idemo 19. maja. Isto sam trazila haljinu i nemam vise ideju kako ona treba da izgleda, ali jos je trazim.user posted image

Maro, ja te ne kritikujem. Samo nije dobro dizati toliko dete iz mesta i da nisi trudna. Znam sta sve radim kao suvozac kad mm vozi zato ti i kazem. Odavno sve teze on radi i dize. I van trudnoce. Cuvaj se malo. Kao sto zakljucismo: moras i na to dete u stomaku da mislis.user posted image A da vole da piske u travu to znam.user posted image I mi smo tako ostavljali tragove slicno Ivici i Marici (da ih ne uporedjujem sa kucama i macama).user posted image

< Poruku je uredio smeško -- 22.4.2018 19:13:04 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 602
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
22.4.2018 19:32:38   
Maraj
Ma znam smesko, al kad sam ja kao sto vec napisah kreten.... nekad se i zaboravim da sam trudna. Ovo sebi ne mogu da prezalim, koliko me stomak boleo, dva dana i sve zbog tog podizanja... Zato kada smo se vracali, mm ga je uzimao iz sedista, da piski.
Sto se haljina za svadbe tice, ja pratim jednu stranicu na fb. Prodaju garderobu za trudnice i bebe. U Piramidi se nalaze. Na slikama haljine deluju lepo. Nisam ih videla uzivo. Al cena oko 6000 user posted image poslacu vam link na pp ako hocete

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 603
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
22.4.2018 19:35:01   
smeško
Verujem ti. Volimo mi mame da budemo Amazonke.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 604
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
22.4.2018 20:38:45   
Ana13
Ja rekoh da ne idemo na istu svadbu user posted image
Meni ne smeta teret. Dizem Ninu po ceo dan. Nekad je nosim i po 20ak min do kuce. Ima 15kg. Ja sam na carski zavrsila u prvoj trudnoci jer mi je grlic toliko cvrst da dr nije mogao nikako da me otvori. Valjda je i sad ista situacija user posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 605
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
22.4.2018 20:59:07   
Maraj
Ana pa ok ako te ne boli stomak...mene ozbiljno zaboli svaki put. Al opet kazem, nije me do sad boleo kao sad. Jos me 2 dana boleo...

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 606
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
22.4.2018 21:29:55   
smeško
I ja sam pomislila na istu svadbu.user posted image
Necu da detaljisem, promasicemo temu i ne volim o negativnim stvarima da razmisljam. Ali, dizanje teskog nije samo opasnost za grlic, ima tezih posledica, ne zezajte se ako ne morate. Daj link Maro, mozda dobijem neku ideju.user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 607
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
22.4.2018 21:50:27   
Maraj
Poslala user posted image
Ja uspavala L. Ko za baksuz meni se jos ne spava. Oprala sam tonu vesa.tj masina. Ko sta radi, samo palim masinu i sirim ves
Joj kad sve to dodje na red za peglanje user posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 608
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
22.4.2018 22:22:13   
Misha i Ljisha
Di ste trudnice. Ne dizize tesko. Meni je mm vadio npr ves iz masine i sl. A ja sam se jednom zeznula pa sam prenosila D sa ugaone u krevet kad se tu noc nisam porodila od bolova (ocito nisam heheh)
Nama dobro ide. Deran bije bas znao sa sisa ali evo nauciouser posted image
Spava jos od 6 budila sam ga u pola 10 da ga podojim i presvucem i samo je nastavio. Sad kad mi se probudi u 3 ujutruuser posted image pa krene da orca.

Imali smo vec dve epizode zesceg plakanja zbog prduckanja. Uzeh kolikind. Danas je bolje. Da li slucajno ili taj kolikind radi posao nem pojma.

Ljubim vas. Odoh da i ja stavim ves da se pere jedan je u susilici.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 609
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
22.4.2018 22:23:28   
smeško
user posted image
Ja sam danas peglala i dobila rucak u restoranu posle toga (u prevodu, oduzilo se).user posted image
Ljisho, bravo za spavanje! Dobar je deckic, a toliko si ga nagrdila.user posted image Pazi i ti sta ruckas zbog grceva.

< Poruku je uredio smeško -- 22.4.2018 22:25:59 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 610
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
22.4.2018 22:26:51   
vonavoj
Pazi,ves iznosim..to ne mogu da cekam mm..ali J ima 18 kg...jok..a ni usisivac..mogu da ga podignem,ali ga nisam koristila..i nisam ribala kaduuser posted image pstalo sve radim,ribam..ali osetim kad mi rade donji misici i bice belaja..
A ima stvarno devojaka kojima se grlic nikako ne skracuje..imam drugaricu kojoj je najstariji sin 3.5 godine..i sad je rodila trece dete..i do poslednjeg dana je nosila na stomaku drugu devojcicu..kaze grlic joj je zacementiran..prosto nema kontrakcijauser posted image ..znaci za 3.5 godine 3 carska..user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 611
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
22.4.2018 22:45:06   
Misha i Ljisha
Ja sam sve radila alives nisam, D nisam ja podizala. Jako mi je bilo tesko da cistim metlom dvoriste. Nemam pojma zasto kao da je to neki posao al to mi je bas bilo jakooo tesko. Brze ce mi ovaj put splasnuti stomakuser posted image prosli put sam.izgledala kao da se nisam ni porodila. Juce sam vec obukla suknju koja se doduse malo rasteze tj ima lateksa ali stala sam u nju. Nisam je nosila u trudnoci vec pre trudnoce. Bas me zanima koliko imam kg. Hehe moram se negde izmeriti

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 612
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
22.4.2018 22:55:31   
vonavoj
Vidis.ja cu sutra otici da kupim vagu..mrzim je..ali mi treba..necu da dozvolim da budem debelauser posted image ne opterecujem se,nestace kg..ali sam usla sa 10kg vise nego u prethodnim trudnocama..
Imam 100kg..sigurno..na mojih 180cm je ok..ali meni previse..mada mi je u sisama 3kguser posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 613
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
22.4.2018 22:58:04   
smeško
Ja jos nisam presla 70.user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 614
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
22.4.2018 23:01:30   
vonavoj
Meni je idealno 72..sto sam.imala posle prvog porodjaja..posto je T urlala dan/noc..posle.sam dogurala.do 78 sto je relativno ok..i drugi put usla sa toliko kg u trudnocu i brzo se vratila na istu..onda sam pocela da radim..pa na poslu sedi i jedi..i dogurah ja 10 plus..i tako sam usla sad u ovu trudnocu...i sigurno dodala sad plus 10min..user posted image svinja..

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 615
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
22.4.2018 23:05:44   
Misha i Ljisha
ajao ja 10 cm niza a imala stotku na porodjaju sramota user posted image a imam utisak ne da mi je 3 kg u sisama vec bar 5. Sad sam se malo druzila sa pumpicom.

Meni je isto ok 75 kg ali sam sad krenula trudnocu sa 84. Nemam pojma isto kad sam dogurala od 75 do 84 pre trudnoce. Isto ubi sedenje. Strasno. Ja sam sobom zadovoljna cim spadnem ispod 80. user posted image Svi mi kazu lepo nosim svoje kile. Pa sad...da li me tese ili ne mene bas briga al samo da dodjem do 79,5 i ja cu biti presrecnna. Inace danas sam posle ko zna koliko dana uzela jedan slatkisuser posted image

ps:eto mene kod vas u temi i odmah je zazivela hahaha...

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 22.4.2018 23:07:07 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 616
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
23.4.2018 7:04:36   
milicicak
Jutar, trudnice :)
Cim nam Ljisa svrati odmah bude veselo :) danas idem na posao pa popodne na uz, jedva cekam. Mm ide na put sutra u najboljem slucaju se vraca prekosutra user posted image
Meni se vratile mucnine, ne znam otkud to sad...
Ni ja ne dizem tesko ni mini bubu, ionako me stomak stalno boli. I ne prilazim usisivacu user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 617
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
23.4.2018 8:06:29   
vonavoj
Jutro!!
Nocas su me hvatali grcevi..divno..a i u snu me bolelo kako se sutira i tegli..a jedva sam sinoc zaspala,na koju god stranu da se namestim,njemu smeta..user posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 618
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
23.4.2018 9:08:11   
Maraj
Jutro . L i ja doruckovali palentu. Sad cekamo dedu da izvede L napolje. Mene nocu ubise grcevi tj pred zoru. Samo me u listovima stegne. A pijem jos i mg svski dan....i ne pomaze....

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 619
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
23.4.2018 10:56:53   
Misha i Ljisha
ja samo da javnem da mi je procena bila dobra od 3 ujutru do 5 nismo spavali user posted image zezator jedan zato sam ga u pola devt jedva probudila da sisa. I ladno posto mi je mleko sad nadoslo i kaplje samo on tako uzme pa samo lize user posted image jedva ga privolih da zapravo uzme da sisa i onda se prejeo bljuckao dva puta, eno ga opet dzonja.

Ja poslala moje u grad. Solo smo deran ija sad cu izvaditi meso iz zamrzivaca i srediti sudove. PA cu da kuliram dok se ne probudi ili dok ne dodje patronazna

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 620
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
23.4.2018 11:39:40   
Maraj
Ljiso ti ga znaci budis da jede. Boga mi ja ovu bebu sada necu buditi. L sam budila pa je onda on navikao da se budi stalno...dusu mi je vadio. Pogotovo nocu. Tako da sam sada resila. Nema budjenja. Nocu pogotovo.

Ja skuvala rucak. Malo ulickala stan
Treba da odem do dz po injekciju. Bas me mrzi. Umorila sam se. A i drugarica treba da mi dodje na kafu oko 3....
Eto nismo bili u kuci 4 dana. Kao da nismo bili mesec. Prasina napadala. Veaa tona. A ja ne volim da mi je kuca u haosu pa sam od jutros bas preterala sa kuvanjem i ribanjem. Ne volim i kad mi se neko najavi a da mi je atomska bomba u kuci....
Malo da odmorim pa odoh u dz

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 621
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
23.4.2018 11:58:04   
Misha i Ljisha
Maraj bolje da ga budim danju da ima snage da jede a onda nocu ga ostavim da spava. VEc je spavao 7 sati u cugu, patronazna kad me nije u top stavila.user posted image a nocas 5 sati. PReko dana ga budim ali nocu ne. Inace u odnosu na izlazak iz porodilista ima vec 200 grama vise. Neka se vage razlikuju za 100 grama tj neka je cak 100 grama greska, 100 je dobio od petka do danas. 30g na dan je sasvim dovoljno bice oko 1kg za mesec danauser posted image (sto ja volEm sve da preracunavam hahaha)

hocu reci vec je vratio sto je izgubio u porodilistu 130g i dobio 70. a sta bi bilo jos da hoce da sisa ko svet????

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 622
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
23.4.2018 12:03:48   
smeško
Tako male bebe moraju da se bude da sisaju. Budila sam obojicu i planiram i treceg dasu. user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 623
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
23.4.2018 12:42:09   
milicicak
Ja moju nisam budila, budila se sama na sat ipo vremena ko svajcarski sat user posted image Ljiso, super ti napreduje Pavle user posted image
Stigla sa posla, bas je toplo napolju prokuvala sam. Uskoro cu po mini bubu u vrtic pa da ukrupnimo parice u prodavnici pa na rucak i malo do parka pre nego sto krenemo kod dr...

< Poruku je uredio milicicak -- 23.4.2018 12:43:03 >

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 624
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
23.4.2018 12:50:20   
Sanjica26 RR
Ljiso, molim te da se prebacis u temu razgovori mama. Ovde mozes da pozdravis trudnice i da savetujes.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Engimengi: Moja porođajna priča
photo
Ctg je pokazao velike kontrakcije, doktor je rekao da me spremaju za 5 min u salu na carski rez! Ja sam samo stigla da j...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here