|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
24.4.2018 7:25:57   
mama Jo
Zaspi u pola 9-9 svako vece 😊
To sad vec tacno znamo, krene da kenjka malo u to vreme i kako je uzmemo i lrosetamo po kuhinji sa upaljenim aspiratorom istog momenta zaspi 😊
Nocas se prvi put probudila u 2, pa onda u 5 - ta dva puta malo sikila i nastavila, i evo u 7...


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
24.4.2018 7:27:20   
jess021
Svaka cast!


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
24.4.2018 7:28:13   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Malo da se javim dok T ne zavrsi dorucak. Vodim je u skolu. Sofi je otisla u vrtic. Jedva sam se probudila. Najradila bih spavala.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
24.4.2018 7:35:41   
mama Jo
Sanjice, dobro dosla u klub nenaspavanih ☺

Jess - jeste, dobra je! J je sa spavanjem bila katasteofa, ali bukvalno katastrofa, i to dugo, tek kad je prestala da siki pocela je normalno da spava - posle 16 meseci ☺

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
24.4.2018 8:20:05   
emicaa
Dobro jutro.
Ivana kako je maca?
ja navece zaspim oko 12 i onda ujutru kukam da sam nenaspavana.


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
24.4.2018 8:29:03   
Anck Su Nmaun
Jutroo curee
Ivana kako ste od jutros?

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
24.4.2018 8:47:15   
IvanaSK RR
Od kad sam joj juce dala ab nije imala temperaturu. Mozda je ovaj Pancef jaci (pije se jednom dnevno) pa brze deluje. Cak joj se i sline smanjile user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
24.4.2018 9:44:07   
Ana RR
Jeste Ivančice, jak je. Marko ga je pio zimus. Samo joj obavezno daj probiotik.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
24.4.2018 9:49:49   
Rosita
Jutro. Ja evo doručkovah. Veze nemam šta da jedem. Mlečno sam izbacila zbog N. Skuvala proseni griz, ubacila belance i maslinovo ulje. Sinoć sam crklq od bolova u želucu. To mi je najgore. Guza još nije bolje. I dalje radi isto. Mrsko mi i da pišem. Noći su nam očajne. Ja taman mislila neka mi drugo i visi na sisi, ali neću ga presvlačiti i sve ću preduzeti da se noću odmorim, po cenu loših navika, stavljanja sa nama u krevet i sl. Ali sve planove mi pomrsi sin. Ja samo kažem da ja budem zdrava, pa ću sve izdržati.
Ljubim vas

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
24.4.2018 10:59:27   
Maslacak15
Zdravo mame. Mi smo imali uzbudljivo jutro pa sad odmaramo. Jako rano smo izasli, da bi decace odvezli u vrtic pre naseg pregleda. Bili na screeningu kukova. Doktorka je trigerovala malecku , verovatno hladan gel ili je jace pritisla ili sve po malo. upala je u pravu histeriju. Uvek mi je zao kad s etako zaceni, sreca desava se bas bas retko. ( mozda treci put otkako se rodila). Sve je ok sa kukovima i bubrezima ( gledaju uzgred na screeningu) tako da smo sad mirni. Sad cu da skuvam jos jedan caj pa da vidim sta mi je dalje ciniti.user posted image

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
24.4.2018 11:37:25   
emicaa
Maslacak super za kukove user posted image
ja pecem hljeb,pa da uspavam srecka.Kad se probudi dolaze od zaove djeca na cuvanje.Napolju je divno ali ne usudjujem se sa njih cetvoro u setnju,zaovina curica nije ljubitelj hodanja pa mi je to problem.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
24.4.2018 12:17:30   
mama Jo
Super Maslacak...
Ja mislim da ovde kod nas na uz kukova ne gledaju i bubrege?

Mi do kraja nismo ni izasli, neka guzva za sekund se stvorila... igrali se na terasi. A vetar poceo, kazu predvece neka kisa...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
24.4.2018 12:56:46   
IvanaSK RR
Mama Jo, nama su gledali bubrege kada i kukove. Niko nista nas nije pitao ni rekao tada za siroki povoj...
Al da ne masimo temu.. Moje čudovište nema temperaturu, ali je užasno nervozna. Sada spava, malo dušu da odmorim user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
24.4.2018 13:02:28   
Milena18
Dobar dan!
Rosita, nadam se da ćete uskoro rešiti problem sa guzom, pa da ti bude lakše.
Ivana, super što je spala temperatura!
Ja ću popodne morati sa M u banku po čekove. Biće to avantura. Prošli put sam je po marketu jurila između rafova.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
24.4.2018 13:04:30   
Duškić
Gde ste mamice. Ja u gostima kod svekrvica, sa decom. Uzivamo malo u lepom vremenu. Ovde mi je los net pa nikako da caskam.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
24.4.2018 13:57:42   
mama Jo
Ivana - nisam znala, mislim da nama nisu bubrege gledali, bar niko nista nije rekao.

Joj mene grlo boooli, jedva gutam, i spopada me neka nervoza. Nadam se da ce smizle sad zaspati obe, da malo i ja odmorim...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
24.4.2018 17:37:25   
Misha i Ljisha
Dobar dan mame.

Vidim ima nenaspavanih. Ja za divno cudo naspavana jer ovo moje cudo od deteta spava nocu dosta dobro.

Ja moje poslala na trening. Malo sredila kucu i uspavala derana i sad radim za sefa.

Sva sam nesto puna energije. Valjda ce me dugo drzati. user posted image mm je zato kao zombi a ja se onda pravim da je i meni tesko jer boze moj ko se ovde porodio? heheh

Moram da zapratim sta se zbbivva u razgovorima. Inace moje omiljene teme dok mi D bila mala user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
24.4.2018 18:08:14   
emicaa
moj macak danas nije spavao ni sat vremena,dosao da se grlimo,ja se ponadala da ce nastaviti jos malo lezeci na mene.Na kraju se poceo smijatii otisao svojim putem.
Sad smo ispratili djecu od zaove,vjestice su dobre bile.Nisu se puno svadjale user posted image
MIlena pa stavi je u kolica dok ne zavrsis sta imas.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
24.4.2018 19:47:00   
Anck Su Nmaun
Od kako je lepo vreme cim ih pokupim iz vrtica po drugare i po ulici . Ne ulazimo do 19h

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
24.4.2018 21:03:42   
mama Jo
I mi smo evo popodne bili bas dugo napolju... sad pod tus i u krevet 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
24.4.2018 21:13:04   
Milena18
Emice, neće ona da sedi u kolicima duže od desetak minuta. Čak nekako uspe i iz onih kaiševa da se izmigolji. Ipak nismo otišle, sutra ću izaći sa posla malo ranije, lakše mi je tako iako ne volim to da radim.
Ljišo, ti se porodila pre par dana a već si puna energije i već radiš! Svaka ti čast.
Mama Jo, kako si ti?
Ja uspavala M, sad da zbućkam neki ručak za sutra.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
24.4.2018 21:23:24   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha


Sva sam nesto puna energije. Valjda ce me dugo drzati. user posted image mm je zato kao zombi a ja se onda pravim da je i meni tesko jer boze moj ko se ovde porodio?

Pa.da... nekad se ponasaju kao da smo ih iskasljale a ne porrodile user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
24.4.2018 21:44:16   
mama Jo
Hahah, joj jeste stvarno, oni nisu ni svesni sta znaci poroditi se. Ako se ikada budem treci put poradjala insistiracu da mm bude prisutan na porodjaju...

Joj mene ceo dan grlo boli, jedva gutam, i u jednom momentu sam se jako lose osecala preko dana... sva sreca pa su smizle spavale u isto vreme pa sam sat vremena sa njima odmorila i preporodila se, odmah sam zivnula, ali evo sad me opet grlo steglo i osecam onako blagu malaksalost kao pred prehladu ☹

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
24.4.2018 21:59:10   
Misha i Ljisha
Eno deca spavaju i on isto spava. JA cu sad da radim. Izes ga treba novaca a nedelju dana sam zabusavala.

Deran je predrekao ceo dan.
Idem da se tusnem pa da radim a onda da se izmuzem za nocas

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
24.4.2018 22:04:54   
Sanjica26 RR
Dobro vece. Moje spavaju. Cekam da zavrsi masina, pa da ukljucim susilicu.Blagoslovena bilauser posted image
Malo cu da citam, pa na spavanje.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prepucijum - šta roditelji dečaka treba da...
Gotovo svi dečaci su rođeni sa uskim prepucijumom koji je spojen s glavićem. To je normalno fiziološko stanje i nije raz...
Dr Raičević: Male bebe NEMAJU ŠTA da traže...
Doktor Jovan Raičević, pedijatar koji živi i radi u Kotoru, podelio je jedan vrlo važan savet sa roditeljima koji ga pra...



Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here