|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 [12] 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako ste vi dobili ime?
26.3.2015 23:30:01   
jabudic
Moj djed je moju tetku uvjek zvao Milica.
I kad sam se ja rodila složili su se da mi daju ime Milica, da ima djed jednu i kod kuće (tetka je tada bila već uveliko udata).
Imam prsten koji je moja majka dobila od njega kad sam se ja rodila.
To je bio najbolji čovjek na svijetu, i drago mi je da nosim ime koje je on odabrao.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Kako ste vi dobili ime?
27.3.2015 1:58:26   
Ana RR
Po baki, maminoj mami. I sad se Marko pita kako obe možemo da se zovemo Ana user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Kako ste vi dobili ime?
27.3.2015 6:27:03   
megi85
Moja mama kad je sjedala u auto da ide da me rodi baba je samo dobacila neka je sa srećom pa da se ta Ana više rodi i mami je to nešto ostalo u glavi i ostade ja Anauser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Kako ste vi dobili ime?
27.3.2015 6:43:03   
Ana RR
Hahaha, super user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu megi85)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Kako ste vi dobili ime?
3.4.2015 9:57:38   
ivannna
po devojcici koja je u to vreme pevala u kolibrima,bratu se svidelo ime,a 25 god kasnije upoznala sam mog muza koji je pevao kao mali u kolibrima user posted image
nista nije slucajno...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Kako ste vi dobili ime?
3.4.2015 12:36:18   
jess021
Sestra mi je dala ime kad su me doneli iz porodilista, rakl je bice tako i nikako drugacije. I meni se bas svidja.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Kako ste vi dobili ime?
3.4.2015 12:38:25   
superm
Po prababi

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Kako ste vi dobili ime?
7.4.2015 10:42:42   
tatjan@
Mama je uvek volela da cita ruske pisce, tako da sam ja dobila ime po Tatjani Larinoj iz Onjegina :)

_____________________________

Mnogo volim da se igram ludosti i u sve dane žmureći zakoračim i da popljujem onako malo tužno, onako iz samilosti, sve katastrofe koje su pretile da me smrve.. Mika Antic

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Kako ste vi dobili ime?
6.5.2015 16:05:21   
Sanja19
Mama je htela da se zovem Tijana a tata nije hteo ni da cuje za to ime. On je govorio da cu da se zovem Bojana. Posle se predomislio i kad sam se rodila dao mi je ime Sanja po jednoj pevacici. Kada se dve godine kasnije rodila moja sestra dao joj je ime Tanja da se slaze sa mojim. Mama se prvo bunila jer u familiji imamo jos jednu Tanju ali na kraju je ipak prihvatila. Kum je oba puta sastavljo spisak sa imenima ali moj tata je hteo da on sam da imena deci. user posted image

< Poruku je uredio Sanja19 -- 6.5.2015 16:10:27 >

(odgovor članu tatjan@)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Kako ste vi dobili ime?
3.4.2016 13:15:44   
marinic
moja mama je sanjala kako juri devojcicu i doziva je nekim imenom i sutradan kadje ustala bila je sigurna kako ce joj se cerka zvati....to sam jauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Kako ste vi dobili ime?
3.4.2016 14:54:52   
nikiteki
Ja sam dobila ime po mojoj tetki

(odgovor članu marinic)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Kako ste vi dobili ime?
3.4.2016 23:14:06   
pngpme
Sestra mi je izabrala ime i baš sam zadovoljna izborom. :)

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Kako ste vi dobili ime?
4.4.2016 8:15:59   
IvanaSK RR
Moja mama je oduvek zelela da rodi prvo devojčicu i da joj da ime Ivana.

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Kako ste vi dobili ime?
4.4.2016 20:18:01   
Sanjalicaaa
I ja ko Superm po prababi. Sta znam... mogli su da budu i kreativniji.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Kako ste vi dobili ime?
1.10.2016 18:57:11   
MAGDI
Meni je dao ime deda po njegovoj macehi user posted image .

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Kako ste vi dobili ime?
1.10.2016 20:35:26   
Khaleesi
Mojoj mami se svidjalo to ime i etouser posted image

(odgovor članu MAGDI)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Kako ste vi dobili ime?
11.9.2017 9:38:26   
Tatjana.87
Meni je tata dao ime,prvih mesec dana sam bila beba hehe onda je mama htela da mi da ime po svekrvi pa baba nije dala kaze danas sutra ces se posvadjati sa mnom pa ces dete zbog imena da mrzis user posted image onda je tata jedan dan dosao iz grada i rekao vi je zovite kako hocete ja sam svojoj mezimici dao ime user posted image Bila i ostala tajina mezimica

< Poruku je uredio Tatjana.87 -- 11.9.2017 9:39:18 >

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Kako ste vi dobili ime?
11.9.2017 9:48:28   
krin 40
Meni je baka dala ime.Baku obožavam a ime ne pidnosimuser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Kako ste vi dobili ime?
11.9.2017 10:38:13   
Sarav
Dugo su me čekali i izgubili su 3 bebe pre mene, pa mi je tata dao ime jer sadrži njihove inicijale. Mnogo volim svoje ime❤️

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Kako ste vi dobili ime?
29.10.2017 11:31:41   
Cvetic17
Keva je volela ruska imena pa tako dobih i ja svoje ime IGOR! Sestra je takodje dobila rusko ime :D

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Kako ste vi dobili ime?
2.12.2017 0:40:58   
Srecko47E
Tata je cuo na autobuskoj stanici dok je isao u posetu.

(odgovor članu Cvetic17)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Kako ste vi dobili ime?
21.2.2018 23:50:26   
Dragce86
Kum ponudio Zorica, Dragana i Dragica i moji izabrali trece :D

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Kako ste vi dobili ime?
21.2.2018 23:52:10   
Srecko47E
Bas dugo nisam cula ime Dragica.Vezuju me za njega drage osobe.

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Kako ste vi dobili ime?
9.5.2018 11:44:25   
mama ivane
Dobila sam ime po mojoj babiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Kako ste vi dobili ime?
9.5.2018 13:02:32   
Misha i Ljisha
moj brat mi dao ime user posted image i moja D je bratu dala ime i stariji bratanac je mladjem dao ime. Mi nekako negujemo tu tradicijuuser posted image

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 11 [12] 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 [12] 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here