|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
24.5.2018 9:08:20   
IvanaSK RR
Hihihihi, da ne peckam i sama sebe, evo teme i na 60-oj strani sam pisala sta i kako sam ja radila Klik

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 24.5.2018 9:09:09 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 601
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
24.5.2018 9:21:01   
lesli
IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Evo lesli user posted image Klik
Normalno je da se u chat temama napise i post koji tu ne pripada, ali ne treba da preterujemo. Inace bi nam onda bile dovoljne samo chat teme user posted image


Au, vi mislite da to neko cita? user posted image
Ahahha, izmotavam se malo. Jasno mi je da mora da postoji neki red :)


Ljisho, mada imam ideju sta je hipertonus, moze kratko pojasnjenje?
Antibiotike sam pila u dva navrata, a pod stresom sam od starta... user posted image
Znam da ne valja, ali ne znam kako da ga kontrolisem...

Potvrda da niste osudjivane za roditeljski? Vi se salite, je l'' da? user posted image
A mozes i kad se porodis von. Stavise to mi deluje kao sigurica da ce te pustiti. Stomak i mogu da ignorisu, ali ako deckonja krene da se dere iz petnih zila, sumnjam da ce moci i hteti da vas ignorisu user posted image A ako i bude mirna beba, uvek mozes da ga malo ustines, da krene arija user posted image user posted image
Izmotavam se malo. Nego, sto muz ne bi bar taj deo preuzeo na sebe?

Mene juce sve zivo bolelo. Prvo mi je stomak bio kao od stakla, a posle sam imala takav pritisak na zadnjicu i donji deo ledja, da nisam znala sta cu sa sobom. Za sada se osecam kao avion, samo jos da potraje user posted image

Pari, a da ti njih zvrcnes zbog tog krvarenja?

Edit: sad skopcah da pricate o roditeljskom dodatku. Ja genije bila ubedjena da ti to treba za roditeljski (sastanak) za skolu user posted image
Svejedno gornji komentar i dalje vazi :)

< Poruku je uredio lesli -- 24.5.2018 9:26:27 >

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 602
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
24.5.2018 9:22:49   
Misha i Ljisha
lesli pojacan tonus misica, beba je stalno u grcu, skupljenih rucica na grudima i savijenih nozica, opire se najstrasnije kad hoces da joj sklonis ruke ili ispravis noge. Drzi glavu od samog pocetka pa roditelji mnogi misle jaooo sto mi napredno dete

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 603
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
24.5.2018 9:30:00   
lesli
Hvala Ljisho!
Nadam se da cete brzo to sanirati...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 604
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
24.5.2018 9:46:25   
vonavoj
Bogami.idem sa stomakom ima i u banci i u sudu da me puste..
Ako mm bude isao, to ce trajati 4h..znas, guzva..parking..a i da iskoristim da odem sa kumom na kafuuser posted image

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 605
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
24.5.2018 10:03:41   
smeško
Blago tebi, mene niko ne propusta sa stomakom. Ja i ne trazim i tako cekam. Pustio me samo jedan dekica u prodavnici. I nisam htela da prodjem bilo mi ga zao onako starog, a ja se dobro osecam. Smejem se i kazem mu da nisam ja beli medved, mozda samo medved, user posted image pa smo se zajedno smejali.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 606
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
24.5.2018 10:04:48   
Maraj
Ma ljudi nece da me puste sa stomakom da sednem u autobusu kad idem u dz (svaki dan) po injekciju. A ne u nekom redu. A boli ih uvo i za bebu, ako krenes sa njom. Tad imaju komentar ''Sto nisi ostavila bebu nekom, da je cuva". (Ne) Ljudi su cudo....

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 607
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
24.5.2018 10:12:49   
vonavoj
A ne..dva puta sam se opekla..cekala..lepo pise trudnice imaju prednost i lepo samo stanem..
A to za decu,,jbg i to koristim, jer nema ko da ih cuva..a uvek i pustam..
Svi negde zure, znam...ali koristim i budem bezobrazna, pogotovo kad se neko pravi lud na takvim mestima. Npr.u pekari cekam, aj necu umreti..ali ovde gde ima guzve, ne cekam..

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 608
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
24.5.2018 10:13:59   
Dora89
Meni nekad u busu ustanu, a nekad ne. U banci me redovno propuste prvu, ali onda me hejtuje ostatak reda. Jedna baba je čak rekla da mi se ne vidi stomak, a ja u 8. mesecu! Ali takav je naš narod, ugnjetavani sa svih strana, živimo kao pacovi, i umesto da se pobunimo protiv onoga što nam smeta, mi se međusobno gložimo, i niko ne može da podnese tuđu sreću. Zato se trudim da ne pridajem značaja ponašanju nepoznatih ljudi i uživam u svom stanju.user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 609
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
24.5.2018 10:31:10   
smeško
Prevoz sam zaboravila! Tu mi ustaju, moram da priznam! I sa decom i sa stomakom. Ali, ne idem prevozom, vozikam se kolima.user posted image I kad retko udjem i autobus umem da zamolim vozaca da ne krece dok mi deca ne sednu. I fini su. Sacekaju da se smestimo, pa krenu. Dzabe nama ustanu ljudi kada popadamo cim vozilo primi gas.user posted image

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 610
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
24.5.2018 10:36:48   
Maraj
Smesko ja svaki dan idem busom u dz. Idem 3 stanice i tu je okretnica. Da li verujete da ljudi okreću glavu kada me vide. A i oni se voze jos stanicu/dve, maksimum tri. Dakle ne voze se jos pola sata pa kao okrecu glavu od mene.... eto kakav smo narod.
A i nije meni da ja trcim da sednem u prevozu. Ali nestabilnija sam. A valjda i vozaci malo bahatije voze kad se priblizavaju okretnici....

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 611
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
24.5.2018 10:45:55   
smeško
Ma, verujem. Mene nervira kada se prave da me ne vide, sta bi bilo da trazim prednost. I zene budu gore, a ja ceo zivot propustam i ustajem njima dok su bile trudne, njihovoj deci, roditeljima,...Ustajacu i dalje, takva sam.
Ali, odosmo u potpuni off. Necu vise.

< Poruku je uredio smeško -- 24.5.2018 10:46:44 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 612
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
24.5.2018 14:09:31   
Maraj
Gde ste drage, kako ste podnele ovo osvezenje? Kod mene na N.Bg je bas pljusnula kisa
Ja se ofarbala. Posle peglala. Bas sam se umorila. Taman sam mislila da odem do mojih ono pljusnu kisa....tako da sam odmorila malo. Meni se cesto vrti u glavi posle podnevne dremke. I ako je ona oko pola sata. Tako da sam pojela 2 parceta proje i jogurta da dodjem sebi user posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 613
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
24.5.2018 14:22:30   
lesli
Maraj i ja sam na NBG, ali ovde kod mene i nije bas puno palo. Istovremeno mi tata kaze da je kod piramide pljustalo (culi se jer sam ga poslala da mi kupi nesto). I nije prvi put da na 2-3km bude druga vremensko-klimatska zona user posted image

Mene je bas bolela glava dok nije pocela kisa. Istog momenta kad je krenula, meni se glava pocela izduvavati.
Sad me boli samo u maloj karlici - stomak, krsta, pubicna kost... user posted image Bem li ga ni ne znam vise sta me boli, ali je dobro da je podnosljivo za sada.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 614
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
24.5.2018 14:36:44   
milicicak
Dan trudnice :)
Kod nas je padalo nesto malo, nije bilo strasno. Ja bila jutros na poslu, pa po inekciju i kad sam dosla kuci nisam bila u stanju ni za sta osim da lezim i jedem Nutelu user posted image dva sata nisam mogla da se pomerim, bas me boleo stomak... Sad sam sredila sudove i pustila jednu masinu za ves, moram pre nego sto krenem kod dr da spakujem drugu koju ce mm da pusti nocas.
Zavrsili su nam majstori prozore, kuca nije u tolikom haosu koliki sam ocekivala user posted image sutra stize krevet, sledece nedelje je gotova polica, jedva cekam.
Pari, javi se da znamo da si tu :)

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 615
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
24.5.2018 14:59:08   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: milicicak

nisam bila u stanju ni za sta osim da lezim i jedem Nutelu user posted image


A čuj, šta će ti više od toga user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 616
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
24.5.2018 15:00:32   
pari
Hej drage,tu sam user posted image cak sam bila i u dz na vezbama user posted image kad li ce ta moja devojcica?
Mene isto nigde ne propustaju...jednom sam se cak posvadjala sa jednom prodavacicom oko toga jer je ona bila u fazonu da nije u redu sto idem preko reda...kreten...
Mene sad sve zivo boli...srecom moji su tu pa oni idu po M u vrtic i napolje sa njim...
I ja sam na Nbg...pljustala kisa...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 617
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
24.5.2018 15:09:08   
smeško
Ja sam se naruckala tresanja i visanja, imam iza kuce i odspavala jedno pola sata, sat. Sada idem po Makija, ovde od kise ni kapi nije bilo, a ja cula upozorenje na vestima i unela ves. Sada dok ga iznesem...Zvala dz da zakazem kod ginekologa, ima prvi slob.termin 11.juna.user posted image Mora da me primi, trebaju mi doznake i da mi zakaze ctg.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 618
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
24.5.2018 15:29:18   
vonavoj
Kakva kisauser posted image
Kod nas u Pa ni kap nije pala..
Ala sam se nasetala sa kumom, zavrsile u sudu, gradu..posle otisle na kafu i dorucak, pa na sladoled..i sad sam isla po decu..znaci od pola 11 do saduser posted image
Kupila sam im sladoled, da imam malo odmora.
A guzica se namestio tako da me gura, sa svih strana...

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 619
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
24.5.2018 15:31:29   
pari
Bravo vonavoj! Dok mozes i treba da skitas user posted image
Mene isto gura sa svih strana...
Ono krvarenje mi je prestalo.

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 620
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
24.5.2018 15:31:56   
lesli
Smesko, ako ga izneses ponovo, tresnuce kisa 100% user posted image

Milicicak, bas su vam ekspresni majsori i super sto nisu ostavili preveliki nered.
Da znas da cu zbog tebe da uzmem malo nutele sa jagodama. Imam IR, ali imam i dusu user posted image

Hocemo da otvaramo kladionicu koja ce prva - vonavoj ili pari?

< Poruku je uredio lesli -- 24.5.2018 15:35:06 >

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 621
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
24.5.2018 15:40:26   
milicicak
Ja tipujem da ce pari prva, do ponedeljka najkasnije.
Lesli, 6 majstora je juce bilo za tri prozora. Jeste da su zavrsili u 7 juce ali bar danas nisu morali da se vracaju. Zez je jedino sto nam tek sledece nedelje dolazi majstor da zakrpi rupe oko prozora i okreci. Ali sve se nekako vremenski uklopilo. Uspela sam i pod u jednoj sobi da obrisem user posted image

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 622
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
24.5.2018 15:42:14   
pari
Milicicak,iskreno se nadam! user posted image
Super za majstore...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 623
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
24.5.2018 15:46:39   
lesli
E pa super. Volim to i kad malo duze zasednu, ali bar da ih ne gledam dan vise :)

I ti se nadas dozvoli za setnju danas? Optimisticno user posted image
Jos ako opet povedes mini bubu, da te opanjkava kod lekara kako "mirujes" user posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 624
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
24.5.2018 15:53:05   
milicicak
Mini buba je ostala kod babe user posted image nisam ni ja blesava user posted image a mm sigurno nece primetiti da je nesto cisceno user posted image

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.
Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here