|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
23.5.2018 8:31:11   
pari
Da da...zato se zove granola inace bi bilo samo musli...zbog ulja i meda bude slatkasto i krckavo...Ali moze i samo da se sve pomesa i tako jede.

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
23.5.2018 9:56:33   
vonavoj
Jutro devojke.
Mrtva sam,ostavila kao decu kod kuce, da bi duze spavala, hvatao me grc nocas..ali mm pametnjakovic probudio decu dok se spremao..pa sam samo sebe zajebala...umesto da su u vrticu, sad me driblaju🙄
Nisam zena zmaj,vec budala, postajem besna sad, kad on ne vidi da pomogne,ej ni krevetac nije jos namestio...vise mu i ne govorim..videce kad odem u bolnicu,kako ce sam sa decom..

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
23.5.2018 10:11:55   
smeško
A sto ih on ne odveze u vrtic?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
23.5.2018 10:15:30   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: milicicak

Sinoc nisam vecerala i nisam se jutros probudila gladna, ne verujem da ima neke veze user posted image


Da znaš da ima veze. Ja sam to odavno prmetila i zbog toga ne večeram inače se ujutru budim mrtva gladna.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
23.5.2018 10:29:48   
Maraj
I kod mene ima veze. Kad uvece veceram ujutru se budim bas gladna.
Ja sam sad legla. Bas sam umorna od jutros. Deda dosao i izveo L napolje. Ja necu ni u dz da idem. Dala sam sebi injeciju. Jedva stojim na nogama. A planirala sam danas da se ofarbam.... ne odoh ni farbu da kupim...
Von ma mi smo zene budale. Sve mi mozemo. Trebala si ih u vrtic i da danes dusom.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
23.5.2018 10:38:27   
Maslacak15
haah trudnice pa vi ste zabavne. Onda sam ja od neke druge sorte. Problem je u tome sto ja nema sanse da zaspem ako ne veceram. I ako me kojim slucajem prevari pa zaspem a nisam posteno jela , popila sam dosta tecnosti ili neku vocku itd pa me zavara, probudim se u pola noci i moram da preturam po frizideru.Zato ujutro kad se probudim nisam uopste gladna, i ceo zivot ne doruckujem osim u trudnoci. Kad sam trudna gladna sam i ujutru. i sve bi dijete mogla da probam osim tr da se ne jede posle 18 h.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
23.5.2018 10:50:02   
Rosita
Ja kad ne bih doručkovala dobro, pojela bih seuser posted image
Kako dan odmiče smanjujem hranu. Uveče jedem keks i pijem inku, nije baš nešto ali mi guštuser posted image .
Von, menjaj list, nadrljaćeš kad se beba rodi. Mora muž da preuzme obaveze!
Što se tiče pahuljica, to bi meni bila jedna slaba užinauser posted image . Doručak mora da bude full.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
23.5.2018 10:54:11   
Ana RR
Rosi, tako i ja. Meni je doručak najvažniji obrok a posle smanjujem.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
23.5.2018 11:12:47   
Mariya
Helou trudničice!
Nisam svraćala odavno, sad vidim da je von 39 nedeljauser posted image kako si draga? Vidim muž te nervirauser posted image Nisam u toku, kog je pola beba? Jesi li otišla na trudničko ili još radiš?
Maraja, generacijo i imenjakinjo, kako si ti?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
23.5.2018 11:48:47   
Maraj
Mariyauser posted image
Bas je divno kad nam svratite malo u ove temeuser posted image
Ja sam evo malo zivnula. Dremnula sam nekih pola sata sad pojela sladoled koji je mm juce kupio. Za divno cudo "preziveo" je u zamrzivacu od juce. Inace L skoro svaki dan zove tatu na posao da mu kaze "Tata kupi sladoled" user posted image
Ovako sam mariya ok. Ovog puta cekam jednu devojčicu. A von decaka user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
23.5.2018 12:02:28   
vonavoj
Smesko, on "mnogo rano" ide..tj.treba da krene pre 7..ali se nikad ne spremi pre 7 i 15..od 6 se sprema..a i kad ih vodi, moram ja da ih spremim..
Ma okrecem list, ali slaba vajda...stalno mu objasnjavam sta ne valja,i on kao razume..ali dzabe.. sad kad dodje beba,ima da mu razbijem telefone,rekao je da ce i on meni,neka ga razbije..necemo ih imati ali nece gubiti vreme listajuci gluposti..ako mu se spava,odspavace pola sata,ali nece gledati u mob 2h i kaze i ti gledas!

Mariya, deckic je..a ostalo je standardno..muz me nervira..bezosecajan.. a sto je stariji sve je vise kao njegov otac..

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
23.5.2018 12:10:52   
Maraj
Daj da i ja malo "opljujem" mog user posted image
Nocu kad idem u wc po 10 puta....ne palim svetlo u wc-u. L spava u sobi pored. Nekoliko puta mi se desilo da upadnem u wc solju jer on podigne dasku, a ja ne vidim u mraku da je podignuta. Proslu noc je 2 puta podizao i nije je vracao. Izvinjavao se. Al sta ce meni izvinjenje kad se ja u pola noci "čupam" iz wc solje user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
23.5.2018 12:22:42   
pari
Vonavoj,samo ti njemu govori stalno...bolje nego da cutis...
Ja bila na ctg i pregledala me dr ginekoloski...kaze 2 prsta sam otvorena,to jos nije to...Sad mi malo ide krv...valjda je to normalno zbog pregleda?
Inace planiram da krenem sa jednim homeopatakim lekom za lakse otvaranje...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
23.5.2018 12:45:25   
vonavoj
Pari,ja pijem homeopatski jos od ulaska u 9ti..za lakse otvaranje..2 puta nedeljno po 2kom..i imam posle imam kad krene porodjaj neka 2 leka..za laksi porodjaj i za manje krvarenje..koliko se razumem..ja verujem u homeopatiju, puno mi je pomoglo.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
23.5.2018 13:05:06   
milicicak

IZVORNA PORUKA: Ana RR


IZVORNA PORUKA: milicicak

Sinoc nisam vecerala i nisam se jutros probudila gladna, ne verujem da ima neke veze user posted image


Da znaš da ima veze. Ja sam to odavno prmetila i zbog toga ne večeram inače se ujutru budim mrtva gladna.


Vidis, ja obozavam da veceram i veceru uglavnom ne preskacem a nikad nisam gladna ujutru. Ne moram da jedem do rucka. Doruckujem samo u trudnoci 😀
Mini buba i ja bile kod frizera, vratila sam se na staru frizuru, bas sam srecna. Sad me bolucka stomak, ipak sam se nasedela i nasetala, danas odmaram.
Pari, sad ce to brzo, javljaj se

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
23.5.2018 13:11:54   
smeško
Joj, Von, sve mi je jasno. Imali smo i mi tu fazu dok nisam po******a. To je zavisnost i bezobrazluk. Mm je imao i kilometarske razgovore sa kolegama kad dodje kuci. A kad završi razgovor, onda je na fb-u ili tviteru. Sve smo to izbacili i dogovorili se da kod kuce nema cackanja telefona, osim nuznog. Sada vise razgovaramo, deca su zadovoljnija. Ali, poludela sam jednog dana i izvikala se na njega. Ja sam ustajala prva, spremala decu i sebe, davala im dorucak, jer Niki mora da jede pre skole (moja direktiva), razvozila i onda isla na posao. Mm je samo ustajao, blokirao kupatilo 15 minuta i odlazio ko mladic na posao. Kad dodje kuci on je umoran, a ja nisam, nego odmah radim i ucim sa Nikijem. Onda sam izgubila strpljenje, pravila se da mi nije dobro par dana i sve je sam morao da radi oko njih. To mi je bila najbolja odluka! Sada mi govori, nemoj slucajno ti to i to da radiš, nisi Amazonka nego trudnica. Mislim se,...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
23.5.2018 14:08:38   
vonavoj
Smesko.tacno to..ume da se izgubi i prica po 1h..posle drnda mob..
Definitivno cemo.morati da menjamo pravila.ej.i ujutru ustane u 6 i ne moze da spremi decu i odvede ih.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
23.5.2018 14:10:38   
pari
Meni i dalje ide malo krvi koja je sad vec dosta tamna...da zovem dr ili je to normalno posle pregleda?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
23.5.2018 14:11:29   
milicicak
Pari, ja bih zvala dr

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
23.5.2018 14:12:51   
vonavoj
Pari.ja mislim da je to normalno posle pregleda..

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 570
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
23.5.2018 14:13:55   
pari
I meni deluje normalno...ipak mi je usla skroz do grlica i proveravala otvorenost

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
23.5.2018 14:35:09   
Maraj
Pari izgleda da je dr bila malo grublja. Mada zovni da pitas. Nemas sta da izgubis

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 572
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
23.5.2018 14:40:05   
pari
Evo polako prestaje...tako da je sve ok...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
23.5.2018 14:57:14   
Maraj
user posted image super pari

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 574
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
23.5.2018 15:04:44   
vonavoj
Pari.budu oni malo grublji na pregledima na kraju..cackaju mecku..kao namerno, da izazovu.user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Engimengi: Moja porođajna priča
photo
Ctg je pokazao velike kontrakcije, doktor je rekao da me spremaju za 5 min u salu na carski rez! Ja sam samo stigla da j...
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here