|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 52 [53] 54   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
29.8.2018 15:59:17   
Dragce86
Maraj, ako si u mogucnosti otidji negde privatno da ti to pogleda neki ginekolog...U N.F. je izgleda neki haos ovih dana, pre 5 dana mi se tamo porodila drugarica, kaze da ih niko negleda i ona i bebica su fasovale intrahospitalnu infekciju i obe su na Longacefu..beba terminska 39.nedelja a eno je u inkubatoru u problemu sa infekcijom i disanjem :( A njoj dole zagnojila rana, curi i smrdi, a nacelnica joj kaze da su to lohije..Nek im je Bogu pomoci, prenosim njene utiske, ali kaze da je tamo uzas, mnogo se i ona razocarala. Dve zene sto je sa njia lezala u sobi, jedna dobila Klebsijelu a ne znam sta ova druga... :/

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1301
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
29.8.2018 16:00:21   
IvanaSK RR
Ma Jess, sredjivala sam pre nekih tri, četiri nedelje. Al kad ona krene da izvlaci stvari iz fioka njenih to bude haos. A te delove moram kad je ona u vrticu. Prosli put kad sam sredjivala popela se u krevetac i skocila iz njega.
Maraj, kako rana?
Ana, ja bih radila odmah da mogu user posted image e da, moj dragi muz ima jedno pedeset pari gaca (ako ne i vise). Tetka je nekada imala radnju i sve te gace mu ostavili kad su zatvorili. Imaju tri boje na sebi razlicito rasporedjene. I on meni malo malo pa da mu donesem gace. I onda "e ne te, te su mi se rastegle, ovo, ono.." ja poludim jedan dan, otvorim fioku i kazem "izbacuj". Spakujem ja to u kesu i kazem da baci kad bude isao napolje.
Proslo je mesec, dva i ja otvaram jedan deo neke vitrine gde su mi bile neke slike, Stefan ih cepao pa sakrila i zakljucala. I unutra kesa sa gacama! Boze dragi. Krstila sam se i levom i desnom.
On je u fazonu da ima i na poslu mnogo gaca, nikad ne zna da li ce krenuti na teren i koliko ce ostati, pa ponese sa sobom gaca za pet dnevno da menja. Mislim da ni deca toliko cesto ne menjaju gace.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1302
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
29.8.2018 16:01:34   
Sanjica26 RR
IZVORNA PORUKA: Ana RR

zabranio mi je da sređujem njegov ormar jer mu uvek pobacam stare majice user posted image


Ni meni mm ne daje da mu sredjujem njegove stvari. Meni jos boljeuser posted image

Nekad kad me iznervira njegov haos sredim.

Ivanauser posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 29.8.2018 16:03:36 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1303
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
29.8.2018 16:24:11   
Ana RR
Ivana user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1304
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
29.8.2018 16:24:13   
vonavoj
Vidim da nisam jedina luda,pa tumbam stvari...i ja sam u tome..sve sto je J malo,prosledjujem ili stavim kod kante..nikome ne cuvam..a i vec je iznosenouser posted image
Izbacila sam i M 3 kese,sve mu malo...pa nasla nove kese od drugarica,i da operem i popunim orman..
A moje tumbam,zimsko.mi je u kutijama ispod kreveta..posle ide letnjeuser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1305
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
29.8.2018 16:50:50   
IvanaSK RR
Vonavoj, ja ne nameravam trece tako sa sve sto je nosivo prosledila sam nekome. Bilo je stvarcica koje su isflekane negde ili bas iznosene njih ili bacim ili dam mami (mislim da ih prosledi Romima u komsiluku).
Evo sad sam neke dve kese sa stvarima pronasla i preslozilauser posted image izvadila sam kaputic i zimsku jaknu, izgleda da će joj biti dobre sad za zimu.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1306
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
29.8.2018 17:13:02   
mama Jo
Ja sam neke bas, bas isflekane i pocepane stvari - koje me je sramota da prosledim bilo kome, odvajala u jednu kesu pa odnesem u hm kad se napuni i dobijem vaucer onaj sa 15% popusta user posted image
Oni tamo sve prihvataju, i stare iscepane kuhinjske krpe cak user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1307
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
29.8.2018 17:17:36   
Sanjica26 RR
Mama jo, hvala sto si rekla.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1308
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
29.8.2018 17:21:30   
vonavoj
Imam 6 njihovih vaucerauser posted image ,tamo sam nosila bas staro i ofucanouser posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1309
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
29.8.2018 17:24:46   
IvanaSK RR
Zar nije vaucer 20%?user posted image ja imam kome da nosim i to (majstorima za autouser posted image )

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1310
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
29.8.2018 17:30:07   
vonavoj
Nije 20,samo 15%.
Joj,dragce,to su uzasne stvari..jadne porodilje.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1311
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
29.8.2018 17:38:43   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Nije 20,samo 15%.
Joj,dragce,to su uzasne stvari..jadne porodilje.

Pih, bas su se pretrgliuser posted image
Inace, moj muz kaze za mene da ja samo skupljam i cuvam stvari... Budala.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1312
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
29.8.2018 17:48:03   
mama Jo
Joj i mene moj zive cuvarkuca 😂
A on je jos gori, ima 20 majica u ormanu koje jedno najmanje 5 godina nije obukao, i stalno govori to su mi za spavanje, a cak ni za spavanje ih ne koristi user posted image

Ma da, te sto su bukvalno za baciti, a ne volim da bacam, u hm i eto user posted image
Nije neki popust, ali i dobro dodje

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1313
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
29.8.2018 17:54:34   
vonavoj
Ja imam traume iz detinjstva,moja mama je kao krtica..uzas..ima 6 ormana,ona sama,a nas petoro imamo dva..jasno vam je..a pola stvari nece obuci vise nikada..izaslo iz mode,ili je nosila sa manje kg...
Pre 2 godine sam sve pobacala sto ne nosim,niti cu ikada imati devojacku kilazu,niti ce biti modernouser posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1314
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
29.8.2018 17:59:50   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Joj i mene moj zive cuvarkuca 😂
A on je jos gori, ima 20 majica u ormanu koje jedno najmanje 5 godina nije obukao, i stalno govori to su mi za spavanje, a cak ni za spavanje ih ne koristi user posted image

Ma da, te sto su bukvalno za baciti, a ne volim da bacam, u hm i eto user posted image
Nije neki popust, ali i dobro dodje


Kod nas mm skladisti. On svakoj stvarcici nadje svrhu. Ne samo za garderobu, nego i za druge stvari. Mene to nervira.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1315
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
29.8.2018 21:00:16   
vonavoj
Haha,nadje svrhuuser posted image
Mom nista ne smeta,i prazne kutije moze da cuva.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1316
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
29.8.2018 21:44:39   
jess021
Ivana, lazes da ima 50 gaca?user posted image Mm nije tip da skladisti, a ni ja. Kad god sredjujem ormane ili slicno, pobacam ono sto se ne nosi. Ako je nosljivo odnesem pored kontejnera, a ako nije obrisem podove i bacim. Iskreno, ja nikad ne bi mogla tako nesto staro i flekavo odneti bilo gde.
Mama Jo, kancelarija, tako da nema auto. Mm godinama ima sluzbeni auto 24h na raspologanju i mi stvarno ne znamo sta je gorivo, servis, registracija...

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1317
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
29.8.2018 21:52:20   
Sanjica26 RR
Dobro vece.
Mi smo se vratili sa koncerta. U utorak imam roditeljski u muzickoj. Aj sto imam Teodorine roditeljske, nego sto cele nedelje obilazim roditeljske sastanke i u svojoj skoli.
Zbrckala sam proju. Taman da imamo mm i ja za dorucak, a i deca.
Doneo mi je mm dva para obuce. Jedne su sandale, a druge cipele. Poklonila mi je od mm kolege zena. Skroz su nove, a njoj su sad tesne.
Inace ne volim da uzimam ni od koga, osim od sestre ali nisam htela da je uvredim. Jako je mlada, a i tek je pocela da zivi ovde. Nema nikog. Stalno me zove da setamo. Ima bebicu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1318
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
29.8.2018 21:53:02   
mama Jo
Prvi put kada sam odnela to u hm izvadila sam zeni da pokazem da putam da li prihvataju user posted image kad je rekla - naravno sa odusevljenjem, od tada im nosim user posted image
Tako smo i mi do nedavno sa mm sluzbenim autom, pa se sad nadamo da cemo opet user posted image

Moje smizle su zaspale, J nije preko dana, ja odo' sa njima jer sam baa umorna.
Laku noc mame 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1319
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
29.8.2018 23:10:10   
Sanjica26 RR
Nema Ljise da pise. Ljiso, gde si?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1320
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
30.8.2018 6:57:04   
jess021
Jutro!
Taman kad pomislim da je M pocela lepo da spava, ona me demantuje. Sinoc sam je sat i po uspavljivala i probudila se u 5h. Nadam se da ce uskoro zaspati da dremnem jos koji minut.
Zelim vam svima lep dan!

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1321
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
30.8.2018 7:15:21   
mama Jo
Dobro jutro devojke 😊
Moje su ok spavale, ne smem nista da kazem... samo sto je meni nedovoljno, ipak treba malo vise od jedne ok noci da se nadoknadi vise od pola godine isprekidanog sna... ali dobro, bice i toga.
Ju kako sam gladna user posted image
Sta planirate danas da radite?

< Poruku je uredio mama Jo -- 30.8.2018 7:16:16 >


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1322
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
30.8.2018 7:33:20   
jess021
Mama Jo, pola godineuser posted image M tako spava od kad se rodila, a u novembru ce 2 godine, a L pre toga godinu dana isto takvog nespavanja.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1323
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
30.8.2018 7:43:12   
Maraj
Jutro mame
Dragce i moj utisak o Frontu je uzasan ovog puta. Pre 3 god sam bila idusevljena. Sad su neke cudne struje u Frontu. I mi smo ostali 10 dana duze u Frontu. Samo zato sto je sestra pogresno zasejala uzorak krvi. A to sto su mi dete izbusili braunilama, ma necu ni da komentarisem.
Moja rana deluje ok.
Malo pre sam sipala 3%hidrogen. Ne gnoji. Povrsinska je , samo ima jednu rupicu, kao mitiser(te velicine) odakle je izasao onomad gnoj.
Bice nadam se ok

A sto se ormara tice....kod mene je sve zatrpano. Ne moguvsad ni da sredjujem. Rana me zateze pa ne radim nista. Cekam vikend da mm usisa...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1324
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
30.8.2018 7:48:52   
mama Jo
Jess 😩
Razumem skroz, ni ja se nisam oporavila od nespavanja sa J vec je dosla U, pa sad racunam samo nju, sva sreca pa je mnogo veca spavalica nego J....

Maraj, dobro je da sve u redu. Ti ne treba da radis nista, ma kakvi ormani i usisavanje, bice vremena za to ne brini.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  50 51 52 [53] 54   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 52 [53] 54   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here