|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/18 [chat]
5.11.2018 16:14:09   
BubaBubica
Upisujem se i ja ponovo user posted image Neplanirano se desilo ali smo sa najviše radosti i opuštenosti to i prihvatili user posted image

Termin nam je 10. juna 2019 godine.

Mučnine još uvek imam ali kao da sam već navikla, ne padaju mi tako teško kao u početku. Sutra imam zakazan pregled jer me već oko 9 dana zeza neki bledo smeđi iscedak pa da proverim šta se dešava. Ne brinem previše jer nije sveža krv a nije ni tamna, a aktivna sam koliko moram pa kontam možda je i od podizanja D, kad je i to neizbežno.

Mm se nada pojačanju, a i ja želim da mu se ispuni želja jer mi ga žao kad ga spopadnemo sve četri sa našim prohtevima user posted image Kako god biće veselo!

_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/18 [chat]
5.11.2018 16:28:46   
eca89
BubaBubice, cestitam, svaka cas_t. Samo da mahnem svim trudnicama! Ja sam prvi dan na bolovanju, pa mi je cudno :)!

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/18 [chat]
5.11.2018 16:39:07   
Maraj
Bubice user posted image cestitke
Eco uzivaj user posted image ocas proleti...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/18 [chat]
5.11.2018 16:58:25   
dunja RR
Bubice dobro nam došla user posted image

Ja krenula u školicu sporta sa S, danas sam se baš umorila. A 3 dana sam sama sa njim, mm imao završni turnir za ligu (šah), još večeras slave u Borči, ušli su u ligu.
A sutra imam neki događaj pa posle toga na ekspertni kod dr. Ne znam kada ću se naspavati.
Pitaću sutra dr da li smam da putujem, da pobegnem odavde user posted image , mada nešto ne verujem da će mi dozvoliti,

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/18 [chat]
5.11.2018 17:20:22   
eca89
Dunjice, raduje li se Sava sestrici? Koliko ce biti razlika? Moja se raduje sestrici, pa se nadam da ce i biti, jer sa bratom nije bas nesto “odusevljena”. 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/18 [chat]
5.11.2018 17:42:57   
dunja RR
Eco, u pocetku mu je sve bilo cudno, jako se cudno ponasao na moru, bili smo na Kritu kada sam bila 6. Nedelja. Da bi sad on postao mnogo zreliji decak iako je veliki emotivac koji me stalno ljubi i mazi, ljubi mi stomak, prica bebi, kad god ugleda neku igracku, obucu odecu, pricu za devojcice on prokomentarise ovo cu ja seki. Evo krenuli mi suze, a u kaficu sam, cwkam ga u skolici je. Pokazao nam je sad koliku dusu ima, mada je to bilo neminovno jer je i mm takav. Obojica su moji divni decaci.Mislim da ce S biti divan brat ♥️, a razlika je 4.5 godine, malo jace. 

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/18 [chat]
5.11.2018 17:55:51   
dekidaki0206
Dunja, ako je sve u redu sa trudnoćom, zašto ne bi putovala? Ja sam u četvrtom bila u Italiji i Švajcarskoj, u šestom u Crnoj Gori, a barem jedan vikend u mesecu smo negde po Srbiji...prekjuče smo išli do Madjarske, juče u Golubac, a sledeći vikend Kruševac kod svekra i svekrve (a tad ću biti već 37. nedelja 😆) Ako se ti dobro osećaš i misliš da možeš, slobodno idi, naravno ako trudnoća nije rizična. Naravno sve se dogovori sa dr.  Ja sam odmah, već u 5. nedelji otišla na trudničko i udavila bih se od dosade da sam stalno u kući. 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/18 [chat]
5.11.2018 18:09:24   
dunja RR
Deki, ma i ja sam, u 6. Nedelji smo isli na Krit, a na kraju 3. Meseca u Vrnjacku Banju. E za Krit dr nije bio odusevljen ali me pustio. A za Banju nisam nikog ni htela da pitam. Sada mi se ide na Zlatibor, moj klijent me zvao, ali sam mu rekla da cu mozda doci posle porodjaja a mozda sad. Ali bi smo otisli i do Foce da S vidi babu i dedu jer nije dugo, i da odnesemo prenosni krevetac koji sam dobila od drugarice, da imamo u Foci za bebu kasnije. A to je put 8. Sati busom. Do Zlatibora je 4. Nije strasno. Znaci putovala bih 4 sata do Zlatibora busom, tamo budemo 5-6 dana, pa odatle do Foce 4 sata. Tamo par dana budemo i nazad 8 sati puta. Jako sam iscrpljena i znacio bi mi Zlatibor i za imunitet i krvnu sliku. Pa makar i da ne idemo u Focu. Videcu sta ce dr reci. Jer mi je na proslom uz posteljica bila nisko ali je bilo rano za procenu da li ce tako ostati. Nadam se da se podigla. Ja se super osecam, jako sam aktivna, sve isto kao pre trudnoce, prosto se ljudi cude kako sam u formi sa ovolikim stomakom a prilicno je veliki. 

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dekidaki0206)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/18 [chat]
5.11.2018 18:19:57   
dunja RR
Zaboravih da napisem, iscrpljena sam od prehlada koje mi dete donosi iz vrtica, nekih 20 dana sam bila pod prehladom prvo kijavica pa grlo. Twk juce malo popustilo. 

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/18 [chat]
5.11.2018 18:24:12   
dunja RR
A inace mi trudnocu vode kao visoko rizicnu, em 42 godine, em VTO. Zato i sumnjam da ce me dr pustiti na put

😁

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/18 [chat]
5.11.2018 18:29:25   
dekidaki0206
To za vrtić te razumem, brat ima dvoje i svake nedelje nešto novo dovuku iz vrtića, tako da izbegavam u zadnje vreme da idem tamo, kako su krenule ove prehlade. 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/18 [chat]
5.11.2018 18:31:38   
dekidaki0206
Probaj da odeš barem na Zlatibor, to bi ti stvarno značilo a i prijalo, a za krevetac znam da ti je lakše da odneseš sad nego kad se porodiš, ali vidi ako možeš da pošalješ po nekom ili tako nešto, ako već dr smatra da bi ti to bilo previše

(odgovor članu dekidaki0206)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/18 [chat]
6.11.2018 5:25:02   
Malenamrvica
Jutro trudnice. Mislit cete da nisam normalna, ali ja spavat ne mogu.. hoce li to prestati? Na pocetku sam trudnoce, zaspem fino navecer, al ujutro u 5 ja budna kao da je 5 popodne. Jel bilo kojoj tako??😏

(odgovor članu dekidaki0206)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/18 [chat]
6.11.2018 7:04:12   
dekidaki0206
Ja sam tako. Možda do 6. meseca. I obavezno preko dana dremnem :) sad je bolje, uglavnom spavam o 9

(odgovor članu Malenamrvica)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/18 [chat]
6.11.2018 7:08:11   
Malenamrvica


IZVORNA PORUKA: dekidaki0206

Ja sam tako. Možda do 6. meseca. I obavezno preko dana dremnem :) sad je bolje, uglavnom spavam o 9
blago tebi, ja zaspem fino, ali u 5 ustanem i preko dana nista... 


(odgovor članu dekidaki0206)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/18 [chat]
6.11.2018 7:19:56   
dekidaki0206
Pa ne znam kako izdržiš. Ja i sad preko dana legnem, odmorim oko sat vremena. A to za rano ustajanje te razumem, ustajala u 4-5 kao od šale, izadjem u dnevnu i gledam film. Muž u fazonu jel sve ok, jesi dobro 😂 Ali je pošlo oko šestog meseca

(odgovor članu Malenamrvica)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/18 [chat]
6.11.2018 7:21:22   
Malenamrvica
Kuci sam, vecino radim pomalo tako kucanske poslove, pa legnem. Odmaram ali ne spavam. 😓

(odgovor članu dekidaki0206)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/18 [chat]
6.11.2018 10:46:17   
lokicagagica
Pozdrav trudnicice, od jutros smo i bebana i ja zaribale, izgelda da smo pokupile neki virus, nesto.. Imate li ideju sta bih mogla osim cajeva da pijem, da malo olaksam sebi dok ne odem sutra kod cika doce?

_____________________________

You will never understand life until it grows inside of you...

(odgovor članu Malenamrvica)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/18 [chat]
6.11.2018 14:07:00   
BubaBubica



I ja sam prehlađena, tačnije svi u kući, ja se nalivam limunadom i medom, nešto voća i sad dal nešto pomaže nemam pojma. Inhaliranje bosiljkom pomaže kod sinusa i bronhitisa.


Ja sam danas bila kod dr., imam mali hematom od oko 1,5 cm, pa otud taj iscedak, kaže da mirujem i dobila sam utrogestan. Veliki smo čitava 2 i po cantimetra 😍 i mrduckali smo na UZ. ❤ Prvi put smo slušali i srce. Predivan osećaj. Uživam kao da sam prvi put trudna ❤



_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu lokicagagica)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/18 [chat]
6.11.2018 14:17:28   
Malenamrvica


IZVORNA PORUKA: BubaBubica



I ja sam prehlađena, tačnije svi u kući, ja se nalivam limunadom i medom, nešto voća i sad dal nešto pomaže nemam pojma. Inhaliranje bosiljkom pomaže kod sinusa i bronhitisa.


Ja sam danas bila kod dr., imam mali hematom od oko 1,5 cm, pa otud taj iscedak, kaže da mirujem i dobila sam utrogestan. Veliki smo čitava 2 i po cantimetra 😍 i mrduckali smo na UZ. ❤ Prvi put smo slušali i srce. Predivan osećaj. Uživam kao da sam prvi put trudna ❤


jako kako lijepo, kada tako nesto cujem odma se veselim i ja. Koliko si tjedana trudna?


(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/18 [chat]
6.11.2018 14:17:44   
Ksenix
Pozdrav, trudnice.. pošto me je prošao napad panike oko slabijeg bola u grudima, mogu i da se prijavim na spisak.. termin nam je 19.6.! user posted image
Kad smo kod prehlada, baš sam danas bila kod lekara.. zapušeno gore a u plućima bol kod iskašljavanja.. mada mi je danas bolje. Kaže da su pluća čista i da nastavim sa ovim sa čim sam već počela.. pored standardnih čajeva koji se piju topli, preporučujem vam čaj od korena Belog sleza, on mi je najviše pomogao sa izbacivanjem sekreta.. Marisol za nos, Propolis za grlo..

Dunja, ti i dalje radiš? Sve tako bolešljiva? Još i malo dete.. kako izdržavaš? I ja sam već jednu prehladu polovično zalečila i sad mi se vratilo.. dr kaže da ne počinjem da radim dok se skroz ne oporavim.. Ne znam ni šta da radim sa poslom, obzirom da radim sa decom.. volela bih da radim, jer se osećam dobro.. ali, ti virusi.. valjda ću se stabilizovati kad ozdravim kako treba.

(odgovor članu lokicagagica)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/18 [chat]
6.11.2018 14:24:05   
Ksenix
Bubice, user posted image za srculence! I bravo za 4. zvezdicu! user posted image user posted image

(odgovor članu Ksenix)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/18 [chat]
6.11.2018 14:55:14   
lokicagagica
Nisam znala za bosiljak i beli slez, pokusacu i to. Bubice bravo za 4 zvezdicu, to je predivno! 😍 Meni je druga trudnoca, a u euforiji sam oko svega kao da je prva. 

< Poruku je uredio lokicagagica -- 6.11.2018 14:56:17 >


_____________________________

You will never understand life until it grows inside of you...

(odgovor članu Ksenix)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/18 [chat]
6.11.2018 17:24:50   
Ksenix
Sad sam se čula sa sestrom od ujaka, doktorkom.. kaže čaj od Hajdučke trave je odličan za disajne puteve, posebno pluća..

(odgovor članu lokicagagica)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/18 [chat]
6.11.2018 17:28:43   
BubaBubica



Hvala svima na čestitkama ❤

Sad sam 9+3 po uz, a po poslednjoj m 9+1


Je li siguran taj dr da sme hajdučka trava u trudnoći? Meni se čini da sam čitala da izaziva pobačaj.



_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu Ksenix)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here