|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
9.11.2018 18:07:03   
Maslacak15
nema nam nate 11. nato javi se. kad je drugi UZ?Trebalo bi ovih dana........

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1176
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
9.11.2018 19:38:54   
Malenamrvica


IZVORNA PORUKA: vojvodjanka87

Degu, lesli 😘❤️ Pa ne mogu jos skroz ali malo sam bolje, osecam svo vreme blage grceve i grudi pocinju ponovo da boluckaju, danas sam bas bila aktivna radimo oko kuce pa su nam bili majstori, ne mogu vise ni da lezim sve me zaboli, bolje se ovako osecam, kako si ti sad ima li promena? 😘
[/quoteja sam dobro, poceo je onaj umor o kojem pricaju na pocetku trudnoce. Danas mi dosla mama, ona prica ja na pola spavam za stolom. Sada sam vec u krevetu, dusa mi spava, al jos moram malo izdrzati da ujutro ne ustajem rano.


(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1177
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
10.11.2018 15:52:10   
vojvodjanka87
Devojke pocelo nesto da me preseca i boli u donjem delu stomaka ☹️ Jako se plasim, samo na momente zaboli i prestane legla sam plasim se da hodam jer tad boli

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu Malenamrvica)
Direktna veza do poruke: 1178
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
10.11.2018 16:34:46   
Malenamrvica
Mene isto bolucka stalno, to je normalno. Tako sam si slozila u glavi. Opusti se i lezi. Popi caj i odmaraj

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1179
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
10.11.2018 16:39:35   
vojvodjanka87
Mrvice plasim se jer je slican bol kao onaj dan kad mislim da je onaj jedan embrion odustao i kad sam imala ono braon, bas me je strah, ne mogu docekati pon da ponovo vadim betu. Kako si ti nema te danas da se javis, navikla sam da ti svako jutro prva kuckas 😊

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu Malenamrvica)
Direktna veza do poruke: 1180
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
10.11.2018 16:57:51   
Malenamrvica
Ja sada dosla kuci,posteno sam se smrznula. Isla sam malo na kavu i u prirodu, dobro sam, ooet ustala u 5 ali sam zato sat vremena odspavala. Mene ujutro jako bole grudi, sada samo na dodir. Al umor je stalno tu. Kakve ti imas jos simptome? 

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1181
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
10.11.2018 17:00:20   
vojvodjanka87
Pa kao i ti, grudi bole na dodir, povremeno te bolove u stomaku i kad se umirim legnem pocne noga da me boli, samo mi se ovi bolovi ne svidjaju, valjda nece biti nista... 

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu Malenamrvica)
Direktna veza do poruke: 1182
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
10.11.2018 17:15:55   
Malenamrvica
Mene je noga boljela jedan dan, u stomaku malo malo neki pritisak, pa onda neko peckanje, pa ziganje. Al sve to tako mora bit, bebica se namesta. Ili bebice ❤. Samo odmaraj i ne citaj po internetu jer svasta pisu. Ja vjetujem da ce sve biti uredu. 

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1183
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
10.11.2018 17:19:14   
vojvodjanka87
Naduvano se osecam, kao kad se prejedem pa ne mogu da disem, ma samo da mi prodje krizan period, malo me plasi ova mala beta jedva cekam pon da je ponovo proverim, vec sam racuna la trebala bi biti oko 200.

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu Malenamrvica)
Direktna veza do poruke: 1184
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
10.11.2018 17:23:34   
Malenamrvica
A ja cekam srijedu i prvi ultrazvuk, isto sam sva uzbudena i prestrasena. Ma.. bit ce sve ok

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1185
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
10.11.2018 19:08:27   
vojvodjanka87
Bas ti je nesto rano uz,ma bice sve sjajno ti si zmaj user posted image

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu Malenamrvica)
Direktna veza do poruke: 1186
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
10.11.2018 19:13:17   
Malenamrvica
Kako mislis rano? Ne znam, bit ce mi 6 tjedana 🤔. Sad si me dala u razmisljanje...

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1187
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
10.11.2018 19:26:30   
vojvodjanka87
Pa ne znam ucinilo mi se da je rano, ti si mozda nedelju dana trudnija od mene 😀 a meni su prekjuče rekli da tek za 10dana zovem da zakazem uz, pa kontam nece ga odma zakazati, nemoj da te buni moje razmisljanje ja sam kontalo za sebe 😁

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu Malenamrvica)
Direktna veza do poruke: 1188
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
10.11.2018 19:35:31   
Maslacak15
Punih 6 nedelja je OK za ultrazvuk. Trrbalo bi da se vidi srcana akcija.

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1189
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
10.11.2018 19:40:34   
vojvodjanka87
Eto Maslacak se bolje razume i kaze da je ok, ja nisam znala da se vec srce cuje 😊

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1190
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
10.11.2018 20:07:10   
Malenamrvica
A ne znam, doktorica je racunala i rekla je da dodem tada, valjda ona zna... ma kako bude, bit ce..

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1191
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
11.11.2018 7:34:54   
Malenamrvica
Dobro jutroo, ja se fino naspavala. Kako ste vi? Ima koja budna?

(odgovor članu Malenamrvica)
Direktna veza do poruke: 1192
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
11.11.2018 7:52:10   
nata11
Ja sam mnogo pospana pa kasnim sa javljanjem.6+1 videli smo malo srce kako pulsira 💕

_____________________________





(odgovor članu Malenamrvica)
Direktna veza do poruke: 1193
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
11.11.2018 8:09:40   
Malenamrvica
Nato, super. Nadam se tome u srijedu i ja 🤗

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1194
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
11.11.2018 8:12:27   
vojvodjanka87
Bravo Nato superiska sad mozes da se opustis 😊

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu Malenamrvica)
Direktna veza do poruke: 1195
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
11.11.2018 10:44:30   
Malenamrvica
Nato, imas li mucnine? Jel pijes sta od lijekova?

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1196
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
11.11.2018 10:52:17   
dunja RR
Nato, bravo trudnice draga! user posted image user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Malenamrvica)
Direktna veza do poruke: 1197
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
11.11.2018 10:56:24   
nata11
Imam mucnine ali ne povracam, pijem vodu sa limunom ona mi pomaze.Pijem folnak 2xd (zbog trombofilija), elevit i pronison

_____________________________





(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1198
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
11.11.2018 11:31:18   
Maslacak15
Weeeeeee!!!!! Divno divnooo nato 😀😄🐣 Bas me je Jako Drago zbog tebe. Nadam se da konacno postajes svesna da si uspela🤗🤗uzivaj U trudnoci.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1199
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
11.11.2018 12:03:21   
Rosita
Nato, ženo, bravissimo!

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







7 slavnih žena koje su se izborile sa nepl...
Mnoge holivudske glumice i pevačice su se takođe borile sa neplodnošću, pobedile je i sada uživaju u majčinstvu.
Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here