|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  45 46 [47] 48 49   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
8.11.2018 19:47:48   
IvanaSK RR
Srecna godisnjica! I nadam se da je ova vest jos vise ulepsala danasnji dan. Navijam da sve bude fantasticno nadalje.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1151
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
8.11.2018 19:50:14   
vojvodjanka87
Hvala vam zenice drage 🤗 Ja jos ne mogu da verujem previse me je plasilo sve ovo, prvo samo dve jc pa sam razmisljam non stop da li su se oplodile plasila se svakog zvona tel a tek posle transfera ne mogu da vam opisem kako su teski ovi dani svi u stvari vecina vas sve to nazalost zna 🙂Sutra zovem embriologa a planiram i u subotu ponovo na betu cisto da me umiri 

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1152
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
8.11.2018 19:57:08   
Malenamrvica
Mene bas uplasila kolegica, kaze nadam se da nije vanmaternicna. Sta to znaci sada? Ne krvarim, imam lagane grceve, beta se fi o poduplala. Bas me rastuzila

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1153
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
8.11.2018 19:59:41   
vojvodjanka87
Boze dragi odakle im pravo tako da lupetaju, vanmatericne su na Vto jako retke

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu Malenamrvica)
Direktna veza do poruke: 1154
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
8.11.2018 20:02:07   
Malenamrvica
Ma kao nije zlonamjerno, a ja sada imam sta cijelu noc razmisljati.

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1155
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
8.11.2018 20:05:19   
vojvodjanka87
Jel to lupila zbog bola u nozi ili sta? I mene boli noga danima i to leva i beba se namestila na levu stranu a na levoj strani nemam jajovod tako da sigurno nije to, ne dopusti da te takvi komentari nerviraju 

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu Malenamrvica)
Direktna veza do poruke: 1156
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
8.11.2018 20:10:20   
IvanaSK RR
Nemojte slusati takve stvari. Citajte lepe knjige, slusajte muziku, pozitivno razmisljajte... Od srca vam želim sve najbolje.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1157
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
8.11.2018 20:16:21   
Maslacak15
uvek mi je bilo fascinantno sta sebi ljudi sve dopustaju. glupost je stvarno neunistiva. Em nema blagog pojma sa zivotom, ali dovoljno da raspiruje paranoju trudnici.... Dno zaista. Pocetkom godine dozivela sam ovde na forumu da je dobra drugarica jedne forumasice uzela da joj tumaci rezultate amniocenteze i protumacila joj da je 4/5 znaci 80% celija bebinih nenormalno a rezultat je zapravo bio da su nasli samo jednu od 100 neregularnih celija i to se ispostavilo bio artefakt. Rodila je zdravo dete. Ali koji kreten ( i neznalica) treba da budes da se trpas da tumacis nesto o cemu nemas pojma. Ko ima takve prijatelje neprijatelji mu ne trebaju. Kakve van matericne kakvi bakraci. Udrite brigu na veselje....

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1158
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
8.11.2018 20:21:12   
Malenamrvica
Al da i je tako nesto valjda bi se vec nesto nedaj Boze desilo, evo me u 5 tjednu i sve je ok. Bradavice potamnile, grcevi blagi su tu, glad takodjer. Heheheh

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1159
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
8.11.2018 21:30:36   
dunja RR
Vojvođanka, znala sam da je kod tebe borac, na mamu svoju, srećno draga, i srećna vam decenija braka user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Malenamrvica)
Direktna veza do poruke: 1160
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
8.11.2018 21:51:56   
Maraj
Vojvodjankauser posted image cestitke i srecna godisnjicauser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1161
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
8.11.2018 22:05:00   
Bebana17
Vojvodjanka, srecna godisnjica! Moj maleni se tako duplirao tj.njegova beta, onoliko koliko mora da bi cifra bila ok, nikada mi sa njim beta nije rasla vise tj.kao kod vecine drugih zena, pa se rodio mali decacic, slutim da je i taj tvoj neka lenstina po pitanju bete, samo neka se duplira, pa do prvog uz-a, posle se beta ne gleda, tj.trudnoca se dalje prati ultrazvucno. Ja sam kao luda proveravala betu non stop, dok mi moj ginekolog nije rekao da se bezveze opterecujem i da se trudnoca dalje prati preko uz-a. Ja drzim fige da beta i dalje lepo raste. Ti lepo vidi sa klinikom da li treba jos proveravati ili da cekas uz.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1162
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
8.11.2018 22:07:09   
Bebana17
I zaboravih da cestitam, neka ti bude lepa i laka trudnoca!

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 1163
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
9.11.2018 8:44:04   
Licasce
Pozdrav za sve devojke koje pomazu i podrzavaju jedna drugu. Imam neke nedoumice vezane za skupljanje papira za vto. I molim vas da mi pomognete. Zanima me da li komisija moze da zahteva recimo laparoskopiju nakon HSG-a? Moj nalaz HSG-a glasi: oba jajovoda se projektuju citavom duzinom s tim sto  se jedan izliva u ogranicen prostor, a drugi oskudno u trbusnu duplju. U Frontu su mi rekli da je nalaz dobar a doktorka kod koje idem privatno da to nije dobar nalaz i da odmah idem na VTO.Drugo pitanje je da li partneri koji zele dete VTO treba nekim papirom da dokazuju da su u braku ili vanbracnoj zajednici?Hvala za izdvojeno vreme 

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 1164
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
9.11.2018 8:52:48   
m@j@25
ako ste u braku ne treba nista

(odgovor članu Licasce)
Direktna veza do poruke: 1165
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
9.11.2018 8:54:52   
Licasce
Nismo u braku a i ne vodimo se na istoj adresi cak ni u istom gradu. Pa me zanima da li se to igde zahteva da znam kojom papirologijom prvo da se bavim.

(odgovor članu m@j@25)
Direktna veza do poruke: 1166
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
9.11.2018 8:57:28   
m@j@25
najbolje pozovi rfzo ili vidi kod njih na sajtu mislim da pise

(odgovor članu Licasce)
Direktna veza do poruke: 1167
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
9.11.2018 9:15:39   
Licasce
Hvala :)

(odgovor članu m@j@25)
Direktna veza do poruke: 1168
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
9.11.2018 11:12:06   
nata11
Negde traze potvrdu uz sva svedoka da ste u vanbracnoj zajednici negde ne.Ja ti mogu pomoci samo sto se tice komisije Nis koja ne trazi tu potvrdu i dovoljan je samo hsg. Kako je u drugim gradovima ne znam. 

_____________________________





(odgovor članu Licasce)
Direktna veza do poruke: 1169
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
9.11.2018 11:15:59   
vojvodjanka87
Hvala vam devojke moje 🤗 puno mi znaci vasa podrska ❤️ Zvala sam kliniku jutros i pricala sa embriologom kaze dobro je da se duplirala i jedino ako hocu sebe da umirim malo da izvadim krv ponovo u ponedeljak i da joj isto javim rezultat, i da za 10 dana zovem kliniku da zakazem uz. 

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1170
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
9.11.2018 12:20:21   
veselicaa
Cestitam draga,uzivaj u trudnoci user posted image user posted image

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1171
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
9.11.2018 13:49:42   
degu
Bravo Vojvodjanka, cestitam!!!!

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1172
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
9.11.2018 16:46:45   
lesli
Vojvodjanka, divno! Cestitam! I godisnjicu, sa malim zakasnjenjem :)

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1173
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
9.11.2018 16:54:59   
Malenamrvica
Vojvodjanka, sada se mozes opustiti! 🤗🤗🤗

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1174
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
9.11.2018 17:02:13   
vojvodjanka87
Degu, lesli 😘❤️ Pa ne mogu jos skroz ali malo sam bolje, osecam svo vreme blage grceve i grudi pocinju ponovo da boluckaju, danas sam bas bila aktivna radimo oko kuce pa su nam bili majstori, ne mogu vise ni da lezim sve me zaboli, bolje se ovako osecam, kako si ti sad ima li promena? 😘

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu Malenamrvica)
Direktna veza do poruke: 1175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  45 46 [47] 48 49   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  45 46 [47] 48 49   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here