|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
18.12.2018 8:28:58   
IvanaSK RR
Kaslje i dalje dosta. Inhaliram je kuci. Četiri puta dnevno da idemo kod dr nije bas izvodljivo. Treba mi oko sat ipo prevozom u jednom pravcu do dr. Tacno bi onda mogle da se preselimo tamouser posted image
Prijavljujem se u klub cmizdravica user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 826
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
18.12.2018 8:33:05   
Duškić
Dobro jutro. Mi sad da popijemo kafu.
Jutros dreka i kod nas.
Nadam se da su decics bolje. Sto je hladno.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 827
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
18.12.2018 8:48:04   
jess021
Jutro i od mene! Mi smo se naspavali. I mene je juce bolelo grlo, pa sam uzela neke pastile i danas je vec bolje.
Slazem se sa Smesko za slikanje, gde ces ga voditi na ovaj minus ako ima temp.
Kod mene na poslu hladni radijatori, evo sedim u jakni.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 828
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
18.12.2018 9:03:39   
emicaa
Dobro jutro.Juce sam bila kod dokrora,upala lijevog i sninusa.ali posto je virusno a ne bakterijsko samo da se kljukam tabletama za bolovr.Ne daj Boze da mk daju ab.Jutros sam jedva otvorila desno oko.Ako do petka ne prestane ili bude gore onda trebam otici opet.
Dora je dobro,nema t,jutros sam je odvela u skolu.
Ne zamjerite,opet nemam pojma sta ste pisale  😑

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 829
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
18.12.2018 9:21:30   
Milena18
Dobro jutro!
Bebilule, super za priredbu!

Emice, a kako zna dr da je virusno, jesi li radila neke analize? Meni se od upale sinusa pre par meseci uvo zapušilo, skoro dva meseca je to trajalo. Nadam se da će tebi proći mnogo brže.
Maraj, kako je L?
Ljišo, mm ima jednog kolegu čije dete kao beba nikako nije spavalo, i tako jednom mladi roditelji pričaju u zbornici o svojoj deci, a on došao onako sav neispavan, pa im kaže "Ma šta me briga da li sedi, da li puzi, da li se nasmejao. Kaži ti meni je l'' on spava, to je jedino bitno." 😁



(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 830
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
18.12.2018 9:26:11   
Maraj
Jutro.
Ja u vrticu. Cekam da se slikaju. Ludnica....ovaj place, onaj kmeci, ovaj kaslje...
L nije imao vise T ali je kasljao pola noci. S se cesto sada budi. I nosic joj pred zoru bio zapilusen pa nije mogla da sisa

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 831
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
18.12.2018 9:32:24   
Maraj
Suzi sto si primala mmr? Zbog posla?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 832
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
18.12.2018 9:33:30   
emicaa
Milena i ja sam polugluva na lijevo uvo 😂
Pa vadila krv,bijela krvna zrna su normalna,crp35.Kao da je bakterijski bilo bi vise,ovo pravi primjer virusa.Ma nemam pojma,znam samo da me uzasno nerviraju ovdasnji doktori

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 833
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
18.12.2018 9:38:01   
mama Jo
Ju kakav smrz...
Nigde danas.
Jess, ne skidaj jaknu, i pij caja da se ne smrznes skrozzz 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 834
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
18.12.2018 9:49:22   
Maslacak15
ja bolje da se ne javljam. Sad sam uspavljivala A 2 sata bez uspeha. Ona je sve gora i gora iako je tesko zamisliti kako je to moguce. Dete ne poznaje pojam lezanja ubudnom stanju ni sekunda. Sad je izgleda prvi put i bolesna, imala je neku temperaturicu nocas. Dobila je cepcic, temperatura je spala a ona se budila na pola sata. S im sto svaki put traje najmanje pola sata da zaspe opet i tako od ponoci do sest ujutro. JA i mm na smenu. I od sest je budna. Ja eto ne umem nju da uspavam. Ne umem. Iako mi je trece dete. Ostaje mi da se nadam i verujem da ce nekad proci i da do tad ni mi ni ona necemo poludeti.....



(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 835
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
18.12.2018 9:57:00   
vonavoj
Vodio je mm jutros..upala krajnika i grla..dobila ospamox i da vadi krv..Onda akcija da je deda vodi da vadi krv,izasao sa posla..kako cu ja sa njih troje..sreca u mog tatu. Mm je odveo.ali je morao za Ns.pa nije stigao i krv..ma ludara..jos ni kafu nisam popila..T place,hoce u skolu...zvala sam uciteljicu,sreca nemaju vise kontrolne,a pregledala im svet oko nas,imala je max..tako da je super.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 836
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
18.12.2018 9:58:28   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Milena18

Ljišo, mm ima jednog kolegu čije dete kao beba nikako nije spavalo, i tako jednom mladi roditelji pričaju u zbornici o svojoj deci, a on došao onako sav neispavan, pa im kaže "Ma šta me briga da li sedi, da li puzi, da li se nasmejao. Kaži ti meni je l'' on spava, to je jedino bitno." 😁


user posted image ali bas tako nista drugo nije bitno.Tako i kod mene. Svi ce prohodati svi ce jesti i smejati se ali brate mili ne spavaju svi. A ne spavaju kenjkaju non stop za svasta. Bar moja deca.I D mi je bila takva a ovaj je jos gori. Kaze mm da sam morbidna u uspavljivanju user posted image i nije mu jasno kako mogu da ga "mucim". Cuj on vristi u mom narucju ja mu pevam i ljubim ga i pravim se gluva da ne cujem dernjavu. Malo ga jace stisnem ili jos bolje u marami pa zategnem da se ne mrda mnogo i da mi se ne bacaka u rukama i da vidis uspavljivanje. Ko je jaci user posted image Strasno a ne dao Bog da mu se spava a imamo goste ili smo svi kuci neceeee pa neceeee ne dao Bog da nesto propusti, a majcicu ti tvoju ne moz mrdnuti od njega samo zato sto nije naspavan. Imam razumevanja kad ga nesto muci i uglavnom prepoznam a vala znam i kad nervozira cisto zbog nedostatka sna. Cuj dremka. Ma kakva crna dremka ima da mi spavas bar sat i po user posted image i u stanju sam tako kad se probudi da ga nazad nunam da spava iako se otima kao blesav. Zarad mojih zivaca. A vala i njegovih. Kazu istrazivanja deca koja nemaju dovoljno sna odrastu u nervozne ljude. Ne bih da mi deran bude nervozan. Ako sam imala zivaca da D teram da spava kuci do cetvrte godine a do prosle godine je spavala i u vrticu.Onda ce i on. San je preka potreba za funkcionisanje.
Nego sinoc nisam docekala sefa tek me u ponoc zvao a ja sam vec bila komirana i vec me do tad jednom P probudio.

Moram mami napraviti orasnice. Merim sad orahe i ladno mi fali 80g user posted image mm i ja grickali eto svinje. I sad ajd izlupaj orahe pored antihrista. Bice veselo

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 837
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
18.12.2018 10:06:36   
vonavoj
Maslacak,o tome sam ti pricala..kad nece,nece da spavaju..mogu da dubim na trepavicama.. i onda kad mi neko kaze redom sve.rutina..aman ne ide.. jos je ovaj mali i spavač,kakve su one bile..a kao zecevi spavaju..I ja nunam dugo,ali nekad bezuspesno🙄

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 838
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
18.12.2018 10:08:13   
vonavoj
Haha ,svinjeee😂😂😂I ja se pravim gluva,ali su mi zivci utanjili..

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 839
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
18.12.2018 10:15:13   
smeško
Nama N uopste nije spavao, mozda 15 preko dana, a nocu se stalno budio. Ali, tada sam bila mladja, pa sam sve filozofski dozivljavala. Strpljivije. Mora tako i gotovo. Sada, da J nije smesko ne znam sta bih. Ne spava ni on dugo preko dana, ali nije mrgud pa je lakse. Jos ako su baze u blizini, krece kikotanje ili samo lezi pored njih i slusa.Pari, Emice, zelim vam brzo ozdravljenje! Teško je biti prehladjen poted male dece.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 840
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
18.12.2018 10:17:33   
emicaa
Ma koja crna rutina,ja se drzkm rutine kao slijep staoa pa je Davidu preksinoc trebalo vise od sata da zaspi.On je umirao od smijeha na svaki moj pokret.Uvjek su me nervuralk ti koji kazu ma sve je to rutina.Kupanje,maznja,mlijeko i spavanje.Kod mog antihrista to ne postoji 😂
Ili kad neko kaze da nisam dovoljno stroga i da zato navece nece odmah zaspi.Vjerovatno treba da ga bijem dok ne zaspi 🤨

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 841
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
18.12.2018 10:21:24   
Misha i Ljisha
Evo bas sad scena. Probudio se i hop odmah ustaje i u igru. I uzeh ga i uspavam ga ponovo i evo sad ga drzim. Ma drzacu ga bas me briga. Ne gubim ja vreme na drzanju. Naprotiv. Dobijam na vremenu jer cu moci svasta da uradim akp je on raslolozen jer ce hteti i sam da se igra

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 842
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
18.12.2018 10:42:42   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Imamo teme o spavanju, pa tamo nastavite pisanije. user posted image


Moji su na svojim zadacima. Ja sam budjavo. Isla u skolu, sad pripremam rucak. Uskoro idem opet, pa posle podne jos jednom. Dobila sam, manta mi se. Pored toga cekam neke vesti, pa nisam neke volje. Zbog toga mi je bilo i lose u busu za Novi Sad.

T sad kaslje, a Sofi vise ne. Moracu i njoj danas inhalaciju.

Da, slikanje a imaju temperaturu ili su bolesne nismo praktikovali. Nama to nije ok.

Pisem kasnije. Budite dobro. Napolju je klizavo. Moja rodjena tetka umalo nije poginula na licu mesta. Okliznula i pala na glavu. Dva sata je bila na posmatranju.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 843
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
18.12.2018 11:02:27   
Maraj
Sanjice L od septembra krklja. Malo ide malo ne ide. U utorak prosli je otisao zdrav. U cetvrtak je vec kasljao. Nije pokupio virus od mene sigurno vec od te dece. Koja dolaze boledna. Ja ga ne saljem bolesnog vec sam ga odvela prehladjenog na slikanje sa D.Mrazom

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 844
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
18.12.2018 11:02:28   
Ana RR
Jao žene, pa baš se namučiste. Mi smo baš imali sreće sa tim spavanjem. Imao je periode nekog lošeg spavanja ali to je kratko trajalo. Ili ja imam kratko pamćenje user posted image

Emi, nadam se da će brzo proći. Mrzim, mrzim, bol u uhu. Ja sam patila od toga i nikad mi nije prolazilo bez ab, iskreno.

Milena, pa i ti opet bolesna? Au bre žene, dajte neko kuvano vince uveče, biće mnogo bolje user posted image

Maslačak, ako imaš vremena baci pogled na temu KLIK, radila sam neke hormone.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 845
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
18.12.2018 11:28:14   
Sanjica26 RR
Anci, izgleda se slabo pije vince. :D



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 846
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
18.12.2018 11:43:19   
Ana RR
To nije dobro user posted image svako veče po čašu kuvanog vina i em se lepše spava em nema bolesti user posted image

Meni bi i sad jedno prijalo, da se konačno ugrejem. Sedim pored radijatora i ne vredi.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 847
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
18.12.2018 11:43:58   
emicaa
Mi sve fine zene koje ne znamo ni sta je vince 😂
Sto se tice ab i ja nisma sigurna da ce proci bez njega.Cak ni dr nije u to ubjedjena ali eto ipak nije dala.kad neko zbog sinusa ne moze disati kao ja sada to ugglavnom predje u bakterijsku upalu ali sacekacemo.Naravno da hocemo ne boli nju 😂

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 848
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
18.12.2018 11:47:26   
pari
Da emice,u pravu si...i ja uvek završim na AB kad imam upalu sinusa...

Mene ovo grlo baš zeza...poludeću više od same sebe...ali mislim da je na nervnoj bazi najviše...svašta mi se dešava trenutno,organizam reaguje na to.  Plus što ne spavam kao čovek uopšte 

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 849
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
18.12.2018 11:50:06   
mama Jo
IZVORNA PORUKA: Ana RR

svako veče po čašu kuvanog vina i em se lepše spava em nema bolesti user posted image





Em se tako lepo ispricas sa muzem da je to milina jedna 😊




< Poruku je uredio Ana RR -- 18.12.2018 12:59:00 >


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Neverovatan trik: uspavajte bebu za jedan ...
video
Internetom kruži neobičan trik. Jedan tata, koji je na sve moguće načine pokušavao da uspava bebu, to je i uspeo sa veom...
10 načina kako možeš pomoći prijateljici k...
Pomoć oko gostiju kojih nakon porođaja zaista ne manjka, korisni pokloni umesto skupih poklona za bebu i ohrabrivanje i ...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here