|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2019
6.2.2019 19:37:34   
Anck Su Nmaun
Nisam nesto mnogo trazila ali smo se odlucili za Valti beach. Plaža mi deluje super. Mir nema guzve a Sarti ma par km kad se zaželimo akcije.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Letovanje 2019
7.2.2019 0:59:27   
vocicana
Da li je neko bio u Spaniji na odmoru i recite mi molim vas po vama gde je najlepse, za kupanje, setnju, uzivanje? Hvala unapred

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Letovanje 2019
7.2.2019 6:54:42   
Sanjalicaaa
Voci, mi smo bili.Bili smo na Majorci i fenomenalno je. 
A bili smo i u Ljoret de maru i Barseloni. Sve je savrseno i prelepo, osim sto je voda hladna. Nismo smo se bas okupali pogotovo ne klinci, ali smo se ekstra proveli. Ja obozavam Spaniju.
Kao studentkinja sam bila u Valensiji. I tamo je prelepo. Tamo je voda vec toplija.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Letovanje 2019
7.2.2019 7:26:33   
emicaa
Voci moji svekijevci su bili Na ibici i Majorci.Oboje im se svidjelo.
Drugarica Spanjolka Menorku opisuje kao raj na zemlji,iako nije sa Menorke

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Letovanje 2019
7.2.2019 20:41:21   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Nisam nesto mnogo trazila ali smo se odlucili za Valti beach. Plaža mi deluje super. Mir nema guzve a Sarti ma par km kad se zaželimo akcije.

Ipak sam se na kraju odlučila za Sarti, lepa kucasa dvoristem i bazenom. Odbrojavam user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Letovanje 2019
7.2.2019 21:17:47   
vonavoj
Anck,kad idete?

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Letovanje 2019
7.2.2019 21:46:08   
gagana83
Ako nekog interesuje Krit, malopre sam gledala ponudu agencije Mouzenidis.

Hotel u okolini Retimna, all inclusive, pocetak juna, 10 noci za dvoje odraslih i dete 1200e avionom, sa svim taksama. Sredina juna 1430e i to 11noci/12dana.Odlicna ponuda, rekla bih. 

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Letovanje 2019
8.2.2019 8:44:22   
bubulence
Gagana tu agenciju zaobilaziti! Moj rodjeni brat je prosle god isao preko njih, last minute, bilo je u svim novinama! HOROR! On spavao na podu, jedno dete u koferu. Nisu imali orman. Krevet nije imao pola dasaka ispod... Strasno. Bile su slike u novinama... A kada je zvao agenciju, rekli su mu da nadje bolje ako nije zadovoljan... Pri tom, platio je papreno


(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Letovanje 2019
8.2.2019 8:50:58   
Maraj
Stvarno bubulence!
Pa bas sam sokirana.
Meni je ta agencija skroz ok. Letivali smo preko njih...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Letovanje 2019
8.2.2019 8:57:10   
bubulence
Stvarno... Mislim da i dalje ima na netu da se nadje clanak. Oni su se naravno branili ali slike su tu da dokazu. Tada, kada smo objavili na fejsu, kod nas na profilima, u grupi Grcka. Info itd, mnoogoo ljudi nas je kontaktiralo sa istim ili gorim iskustvom. Ali niko nije smeo javno da prica... I novinarka iz espresa mi je rekla da su i njoj pisali, srpskom telegrafu isto. U stvari, za telegraf su se jedni i predstavili i ispricali svoju, jos goru pricu. 


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Letovanje 2019
8.2.2019 13:03:43   
gagana83
Da, cula sam za tu pricu.
Mi smo letos isli na Krit preko njih. Bas smo bili zadovoljni, i hotelom, i vodicem i celokupnom organizacijom putovanja. Po nasoj preporuci su i prijatelji nasi isli, takodje bili jako zadovoljni. Sta znam, nekako mi grcka agencija i to velika(imaju i sopstenu avio kompaniju) vise ulivala poverenje od ovih nasih, al eto, ipak, nema pravila.
Kod njih mi se navise svidja to sto odmah znas koliko bi trebalo da platis, dok kod svih drugih ide posebno doplata za takse, a vecina ima i dinarski deo.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Letovanje 2019
8.2.2019 13:13:40   
bubulence
Znas kako, moja tetka je godinama isla preko jedne agencije i bila prezadovoljna, prosle god otisla preko iste te i, kao i ceo autobus, ostala bez smestaja... Prenocili napolju i sutradan dosli autobusi po njih i vratili ih kuci. Znaci lutrija.

Za ovu agenciju koju si pisala ima dosta pozitivnih iskustava, ali dovoljno je da jedna porodica prodje kao sto je prosao moj brat i po meni oni treba momentalno da budi zatvoreni. A i prosle god je bar 10 porodica bilo jako osteceno, priznacete da to nije mali broj. Inace, brat ima snimljen razgovor sa njima koji je toliko strasan i prost da mi je neverovatno da takve osobe rade sa ljudima. 

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Letovanje 2019
8.2.2019 13:14:04   
Ana RR
Mislim da je i Didy letovala preko njih, ako nisam pobrkala. Bili su baš zadovoljni.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Letovanje 2019
8.2.2019 13:22:32   
gagana83

Ne branim ih ja, da se razumemo. Samo pisem o svom iskustvu i iskustvu nasih prijatelja.

IZVORNA PORUKA: bubulence


Za ovu agenciju koju si pisala ima dosta pozitivnih iskustava, ali dovoljno je da jedna porodica prodje kao sto je prosao moj brat i po meni oni treba momentalno da budi zatvoreni. A i prosle god je bar 10 porodica bilo jako osteceno, priznacete da to nije mali broj.


Onda bi sve agencije pozatvarali. Sto ih naravno, ne opravdava. Kod nas vlada takav javasluk da su ovakve stvari postale uobicajene, sigurnih agencija nema od kako je Kontiki propao.
Zato ja najvise volim bez agencije da letujem, i to i radim vec godinama. Prethodne dve smo isli preko agencija jer smo hteli Krit i hteli avion pa je bilo jednostavnije i povoljnije. kad god idemo autom, sami organizujemo odmor.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Letovanje 2019
8.2.2019 17:09:48   
suzi kju
Mi definitivno idemo u crnu goru nemamo da vadimo 4 pasosa i da platimo letovanje.Predlog za Petrovac molim vas, pun pansion ili dprucak +vecera 🙏

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Letovanje 2019
8.2.2019 18:19:28   
bubulence
Suzi,, nemam predlog za Petrovac, ali smo dve god uzastopno isli u CG  i bili smo odusevljeni kako su uredili celu drzavu... Ne samo taj deo koji je popularan za turiste, nego sve generalno. Necete pogresiti. 


(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Letovanje 2019
8.2.2019 18:26:17   
suzi kju
Bubi samo d odemo negde tri godine nigde bili nismo ne racunam par dana banje i planine, ide mi se na more, a jadran je lepo more.
Msm definitivno je d je Crna Gora, jedino eto sto sam ja zacrtala da to bude Petrovac, ne znam zasto. Mm je svejedno. 

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Letovanje 2019
8.2.2019 20:13:35   
Maraj
Jao mi ove god 4 pasosa vadimo.user posted image istekli nam...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Letovanje 2019
8.2.2019 20:16:38   
dunja RR
Ja sam uvek dobro prolazila sa agencijama, bez obzira da li je aranžman bio 200 eura ili 1200, uvek sve korektno. Nadam se da tako i ostane.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Letovanje 2019
8.2.2019 21:05:12   
Anck Su Nmaun
Eh Gagana mi jedva i da možemo da nadjemo hotel gde primaju troje dece... Strasno! Na kraju sam odustala od hotela jer mi onda i diktira i mesto i cenu.

Von 29.06 preko Astre

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 8.2.2019 21:06:43 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Letovanje 2019
8.2.2019 21:06:06   
Maraj
Anck gde idete u Sartiju? Novi/stari deo?

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Letovanje 2019
8.2.2019 21:07:47   
Anck Su Nmaun
Nemam pojma koji je deo. Svidela mi se kuca, blizu plaže a i autom sam pa ionako cemo obici okolinu

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Letovanje 2019
8.2.2019 21:11:57   
Maraj
Meni je plaza novog dela super za decu. Plićak bas dugacak

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Letovanje 2019
8.2.2019 21:34:18   
Anck Su Nmaun
Da... čitala sam. Pa biće nas i tamo user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Letovanje 2019
9.2.2019 8:24:58   
vocicana
Zahvaljujem se devojke mnogo na iskustvima, imamo eki problem, zbog koga cemo morati avionom, muz je Spaniju predlozio jer mnogo voli, a ja naravno nikada nisam bila. Hvala vam mnogo user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







L’ERBOLARIO SUN - sunčano darivanje na Rin...
Uživajmo u lepom vremenu uz L'Erbolario SUN!
Izvinite, ali ona i ja smo kompletna porod...
Dobar dan. Da, ja sam na redu. Jeste, zanima me taj kreditčić, taman da pokrpim rupe u budžetu i kupim njoj novi bicikl....



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here