|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2019
15.1.2019 12:51:54   
gagana83


IZVORNA PORUKA: Didy



IZVORNA PORUKA: MasnaMasnica

Mi samo ne mozemo da prezalimo sto nismo uplatili 5  ili 6 dana Kefaloniju kada smo tako blizu nje bili da je obidjemo.



Mislim da Kefalonija zasluzuje bolji tretman. Bar 10 dana. 


Apsolutno. Mi bili 20 i kusur dana iz dva puta i opet nismo obisli sve sto smo zeleli. Je l ima neko preporuku gde bi mogli nociti izmedju Soluna i Atine, najbolje blize Atini? Nesto mi taj deo uopste nije privlacan, ako izuzmemo istok Peliona. 

< Poruku je uredio dunja RR -- 15.1.2019 13:01:37 >


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Letovanje 2019
15.1.2019 12:59:31   
MasnaMasnica
E a meni prijateljica rekl da im je 10dana bilo previse ,da moze da se izdvoji 3-4 plaze i da je 6 dana sasvim dovoljno.🤔

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Letovanje 2019
15.1.2019 13:00:42   
dunja RR
Ja mislim da je za Kefaloniju i 15 dana malo, zato je i odlažem još uvek, do te prilike na duže :)


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Letovanje 2019
15.1.2019 13:03:22   
dunja RR
Izvini, htedoh da citiram, pa greškom kliknula na uredi :)

Kokino Nero, Kamena Vurla..to mi prvo palo napamet.


IZVORNA PORUKA: gagana83


Je l ima neko preporuku gde bi mogli nociti izmedju Soluna i Atine, najbolje blize Atini? Nesto mi taj deo uopste nije privlacan, ako izuzmemo istok Peliona. 




< Poruku je uredio dunja RR -- 15.1.2019 13:06:10 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Letovanje 2019
15.1.2019 13:14:06   
dunja RR
Meni se ide na Kipar, seeptembar, beba će biti dovoljna velika ..ne znam. Ili ipak dogodine Grčka.
Za Kipar me nerviraju one ponude na 7 dana, a nešto mi se ne rovari da sama nalazim smeštaj, avion, nemam snage ni vremena sada, ne bi rekla da će posle porođaja biti bolja situacija, naprotiv.

< Poruku je uredio dunja RR -- 15.1.2019 13:15:36 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Letovanje 2019
15.1.2019 13:37:35   
gagana83
Gledala i ja Kipar. Ali je preko agencija bezobrazno skupo.Palo mi je na pamet da sami organizujemo i prevoz i smestaj, ali mi to mnogo komplikovano. A i vidim da ove godine nema onako povoljnih avio karata kao prosle. Mada, ima iz Sofije. 

Dunja, Kamena Vurla mi je prvi pik. Kokino Nero mi je previse blizu Soluna, radije bih nesto blize Atini. 
Masnice, ma kakvi 3-4 plaze. Ima brdo lepih plaza. Ajd da kazemo da ima 4-5 onih od kojih zastaje dah, ali ima mnogo lepih, samo ne toliko atraktivnih. Ima mnogo razlicitih, za svakog po nesto. I male i velike, i pesak i sljunak, i neuredjene, skrivene... Plus, Kefalonija nisu samo plaze, ima dosta lokacija koje vredi obici. 

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Letovanje 2019
15.1.2019 13:45:18   
dunja RR
Da i ja tako mislim za K.Nero, posebno jer je vama Solun bliži nego nama.
Kamena Vurla je odmah uz put koji vodi do Atine, i jeste malo dosadna (tako mi deluje) za neki duži boravak, ali za 1-2 dana je ok. Preko puta je Lihadonisia, pa ako uspete, možete jedan dan brodićem do tamo. Baš deluje lepo, iskaču mi ovih dana često slike Lihadonisije.

IZVORNA PORUKA: gagana83

Dunja, Kamena Vurla mi je prvi pik. Kokino Nero mi je previse blizu Soluna, radije bih nesto blize Atini. 




< Poruku je uredio dunja RR -- 15.1.2019 13:50:46 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Letovanje 2019
15.1.2019 14:06:15   
gagana83
E to sam i mislila, da obidjemo Lihadonisiju ako budemo tamo nocili. Ako ne budemo umorni od puta. 
Nama je Solun na pola puta, negde na 500km i od Krusevca i od Pireja, ali bih radije blize Atini zbog tempiranja vremena za trajekt. 

Odavde cemo sigurno samo jedno nocenje, u povratku mozda i vise, na nekoj drugoj lokaciji. 

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Letovanje 2019
15.1.2019 14:10:51   
Sanjica26 RR
Mene vuce Kefalonija. user posted image A mm bi voleo Atinu da obidjemo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Letovanje 2019
15.1.2019 15:33:13   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Mili, sutra ću se ulogovati na mail sa kog sam slala upite pa ću ti javiti.


Mili, ne mogu da se setim lozinke da bih se ulogovala sa kompa user posted image ali taj mail imam na telefonu pa ću da izlistam i da vidim šta imam. Javljam ti danas, sutra šta sam našla.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Letovanje 2019
15.1.2019 16:22:42   
milicicak


IZVORNA PORUKA: Ana RR


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Mili, sutra ću se ulogovati na mail sa kog sam slala upite pa ću ti javiti.


Mili, ne mogu da se set_im lozinke da bih se ulogovala sa kompa user posted image ali taj mail imam na telefonu pa ću da izlistam i da vidim šta imam. Javljam ti danas, sutra šta sam našla.



Anci, nemoj da se maltretiras. Hvala u svakom slucaju, stvarno si divna 💖
Mene vuce Lagomandra, al mi je skupo. Sivota mi je trenutno na drugom mestu.
Nikiti definitivno necu, mnogo je vasarska atmosfera, kao u Budvu da sam otisla
Toroni otpada zbog hladne vode i mog zimogrozljvog muza 😂
Videcemo sta ce na kraju ispasti

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Letovanje 2019
15.1.2019 16:27:24   
dunja RR
Mili, ja bi rekla da je u Sivoti hladnija voda nego u Toroniu, ipak je to Jonsko more, mada meni to ne smeta, nego ti kažem zbog tm :)
Mada, ja biram Pargu i Sivotu, samo u avgustu, druga polovina.
A po lepoti se naravno ne mogu porediti, Toroni i Sivota, Sivota je user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 15.1.2019 16:31:31 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Letovanje 2019
15.1.2019 16:32:12   
Ana RR
Mili, nije maltretiranje, samo treba da izlistam.

Jeste, more u Sivoti je dosta hladno, mi smo se smrzli letos (u julu). A najgore je što sunce toliko prži da osećaš kako goriš a sa druge strane je ledena voda user posted image haos. Prvi put mi se desilo da sam na prepunoj plaži a da se niko ne kupa.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Letovanje 2019
15.1.2019 16:35:08   
dunja RR
Jeste Anči, zato i kažem, druga polovina avgusta isključivo za Pargu i Sivotu, tada T napolju već pomalo jenjava, nije toliko vruće kao juli i početak avgusta, a voda se ugrejala, i taman.

I ako se iz Sivote ide u obilazak Parge, preporučujem samo uveče, preko dana prži, i ne doživi se Parga na pravi način. A uveče je puna ljudi, lepa, ali mi nije vašarasta, nekako ima šmek, puna je Italijana.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Letovanje 2019
15.1.2019 18:01:11   
gagana83
Nije u Toroniju hladna voda, mozda je hladnija od drugih delova Sitonije, ali nije hladna. Mi smo u Toroniju bili u drugoj polovini septembra i kupali se.

U Pargi smo bili sredinom avgusta, tad bi trebalo da je voda najtoplija, kupali se bez problema, ali je bilo hladnjikavo. Sivota je, kazu, jos hladnija. 
Sto se Lagomandre tice, ima tu par privatnih vila gde u junu nisu toliko strasne cene kao u samoj sezoni. Od moje zaove zaova (kako ovo smesno zvuci) godinama ide u isti smestaj na Lagomandri, ali je vrlo verovatno da je to vec sad u januaru rasprodato. 




_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Letovanje 2019
15.1.2019 18:29:43   
vonavoj
Ko kaze ds je u Toroniju hladna voda? Mi smo bili u septembru,i bilo je odlicno..a ja sam jako zimogroziva... Ja sam se smrzla na Lagomandri.rekla sam vise nikad tamo..em voda hladna.em onaj hlad..

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Letovanje 2019
15.1.2019 20:21:30   
milicicak
Von, mm ima teoriju da posto je Toroni na kraju prsta, tj najblize otvorenom moru voda mora da bude hladna krajem juna. Druga je prica septembar kada se vec celo more zagreje...
Meni je Lagomandra prvi izbor bas zbog hlada i mirisa.
Joj, jedva cekam da V malo poraste pa da kao sav normalan svet letujemo na ostrvima 😂

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Letovanje 2019
15.1.2019 20:25:03   
dunja RR
Mene onda čudi što mu je Sivota bolji izbor (ako je bitna T vode) pa ona je u junu ledena, komšije bile tada. Kupali se oni, ali ..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Letovanje 2019
15.1.2019 20:33:21   
milicicak
Za Sivotu nije komentatisao temperaturu, ja mudro cutim ali ako kazete da je hladno onda i to otpada zbog dece 😪 meni je prelepa.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Letovanje 2019
15.1.2019 20:41:12   
dunja RR
Prelepa je zaista, ali što se kopnenog dela Grčke tiče, najhladnija voda je u Sivoti (i jako čista), jer tamo izviru podzemne hladne vode.

Hladnija je i od mnogih ostrva koja imaju hladniju vodu.

< Poruku je uredio dunja RR -- 15.1.2019 20:49:02 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Letovanje 2019
15.1.2019 20:54:36   
Ana RR
Mili, mi smo bili sredinom jula i voda je toliko hladna da imaš utisak da ti zglobovi otpadaju. Ima plaža na kojima je prijatnija voda ali na onim gde su izvori tu je led ledeni.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Letovanje 2019
15.1.2019 22:27:57   
jess021
Mili, Lagomandra je divna, ali tu sem plaze nema nista vise. Meni je super varijanta 2-3 porodice sa slicnim uzrastom dece, dvoriste, rostilj...ali to je tesko uklopiti.  Neos Marmaras je blizu, ali tamo sa malom decom ni slucajno. 
Ima li neko preporuku za neki smestaj u Nikitiju? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Letovanje 2019
18.1.2019 15:48:23   
dunja RR
Samo ću reći - IDE MI SE NA MOREEEEEE! user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Letovanje 2019
18.1.2019 15:53:34   
milicicak


IZVORNA PORUKA: jess021

Mili, Lagomandra je divna, ali tu sem plaze nema nista vise. Meni je super varijanta 2-3 porodice sa slicnim uzrastom dece, dvoriste, rostilj...ali to je tesko uklopiti.  Neos Marmaras je blizu, ali tamo sa malom decom ni slucajno. 
Ima li neko preporuku za neki smestaj u Nikitiju? 



Jes, ja od mora samo trazim plazu sa prirodnim hladom. Obozavam Lagomadru, svake godine bar dva puta odemo do nje 😀
I ja jedva cekam da odem na more iako jos nemam pojma ni gde cemo ni sta cemo.Mm me mnogo zeki, stalno dodaje neke zahteve na spisak, smarac

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Letovanje 2019
18.1.2019 16:09:56   
vonavoj
Vila Aleksandra u Nikitiju.Javila mi se gazdarica,potvrdila mi je uplatu depozita..i jos da dodje 5.8.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MOJ MUŽ NE VOLI JAVNO
Ljubav ne mora da bude glasna i javna da bi je svi videli, iako je u redu ako jeste.
5 dobrih razloga da spasite brak
U braku nije lako. Puno je kompromisa, problema, napetih situacija, ali i lepih, nežnih trenutaka koji odagnaju loše dan...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here