|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2019
13.1.2019 13:36:03   
suzi kju
Ja sam odlucila da cim mi marta legne jubilarna (ocekujem 35-40 000),uplatim letovanje obavezno.U Grckoj bili dva puta u Paraliji, i ne bih isla tamo ponovo. Neki savet, smernica, preporuka za smestaj,hotelski, polu ili pun pansion. 

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Letovanje 2019
13.1.2019 13:37:19   
suzi kju
Ja muz i dvoje dece od od skoro cetiri godine. 

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Letovanje 2019
13.1.2019 15:46:57   
vonavoj
Suzi,zavisi sta trazis..ja ne volim mesta gde je vasar,gde su ljudi jedni drugima na peskiru..tako je u Paraliji,i prvi prst.

Bila sam u Paraliji,Leptokariji,Nikitiju,Toroniju i Jerisosu. I ove godine idemo opet u Jerisos..velika plaza,nije sitan pesak,lepljiv,nego sitni kamencici,samo se otrese..veliko set_aliste,nije vasar,a ima restorana,ima Lidl,pekare..nekome je mozda dosadan,ali meni je pravo mesto za odmor..Vila bukvalno na plazi,auto parkiran i to je to.. Npr.Sitonija je isto lepa,ali autom treba na plaze,a meni sa troje dece i tamo amo,vise jok..a mali..i digli cene,a guzva nemila..

Ja svima preporucujem Jerisos,jer je more isto kao i na Sitoniji..jeste malo skuplji,od prvog prsta,Paralije..ali po meni mir nema cenu..

I Leptokarija je ok,ali ko jednom ode na Sitoniju,Atos..ne vraca se vise u Olimpijsku regiju..jer je more neuporedivo..  


(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Letovanje 2019
13.1.2019 16:23:13   
Didy


Lefkada
Evo stavila sam link. Nisu mi se javili ljudi koje mi je Masnica preporucila. Malo je izmesteno iz mesta, premda je na zapadnoj obali Lefkade sve manje-vise tako i uglavnom se autom ide, ali smo gledali da su nam najlepse plaze Lefkade blizu, svega par kilometara. Von, kad jednom odes na ostrvo, ni na Halkidiki se vise ne vracas. ;) 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Letovanje 2019
13.1.2019 16:25:44   
Didy


IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Didy, kako idete, autom, busom?




Sanjalice, idemo autom. Negde cemo prespavati da prepolovimo put. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Letovanje 2019
13.1.2019 16:36:51   
vonavoj
Didy,i u to verujem.samo da porastu..za jedno 4 godine..

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Letovanje 2019
13.1.2019 16:45:01   
gagana83
65e za zapad Lefkade u spicu sezone je vise nego ok. To je ovaj prvi smestaj, Rania? Link vodi ka Bookingu, ne direktno na smestaj.Didy, mozda i nije lose sto je van mesta. U samom A. Nikitasu je vrlo malo smestaja sa parkingom, a naci parking u mestu je misaona imenica. Svojim ocima sam videla kilometarske (ali bukvalno kilometarske) kolone parkiranih automobila na putu ka A. Nikitasu. Generalno, cela Lefkada je postala problematicna sto se parkinga tice, ali u Agios Nikitasu je haos. 


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Letovanje 2019
13.1.2019 16:45:05   
Didy
Pa taman toliko. Mi smo cekali da nasi budu dovoljno veliki da se vozamo ili cak i pesacimo do nekih plaza do kojih se ne moze autom (ima ih i na Lefkadi). Merkamo Kefaloniju vec par godina, ali cekacemo jos koju godinu jer se tamo gotovo do svake plaze dolazi kozjim stazicama. Al kazu da vredi svaki trud, da je prelepo. 


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Letovanje 2019
13.1.2019 16:49:00   
gagana83
Ma nije bas tako na Kefaloniji sto se plaza tice. Do onih najlepsih je regularan put. Mirtos, Petani, Antisamos, plaze oko Lasija, Emblisi... do svih njih se moze automobilom bez problema. 

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Letovanje 2019
13.1.2019 16:51:13   
Didy
Gagana, mi ne volimo guzvu i uvece retko kad odemo negde u grad da proset_amo. Volimo rano da ustanemo i da budemo do mraka na plazi, tako da uvek gledamo neke smestaje koji su izolovani. Ako su hoteli, gledamo da budu van mesta. 
Za Agios Nikitas smo procitali da ima problema s parkingom, ali nam se taj potez oko njega dopao kao dobra baza za dalja skitanja i vozanja koja su neminovna na Lefkadi. Nas smestaj je ta prva vila. Ima dobre ocene i preporuke, dopalo nam se, a i cena je bila medju najnizima.

< Poruku je uredio Didy -- 13.1.2019 17:03:26 >


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Letovanje 2019
13.1.2019 16:55:18   
Didy

IZVORNA PORUKA: gagana83

Ma nije bas tako na Kefaloniji sto se plaza tice. Do onih najlepsih je regularan put. Mirtos, Petani, Antisamos, plaze oko Lasija, Emblisi... do svih njih se moze automobilom bez problema. 



Imacemo to na umu. user posted image  
Imamo jos jednu otezavajucu okolnost. Sofija nam lose podnosi put i krivine, ima mucnine cim sedne u auto, pa se nadamo da ce i to vremenom da preraste, da budemo opusteniji kroz one lakat krivine na Kefaloniji. user posted image

< Poruku je uredio Didy -- 13.1.2019 17:02:48 >


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Letovanje 2019
13.1.2019 17:05:10   
gagana83
Taj deo je odlicna baza za obilazak plaza na Lefkadi. I smestaj deluje odlicno.A za mucnine, poznato mi je. Tako je i Una do pre par godina. Na Kefaloniji je dva puta povracala u kolima. Nemoj da mislis da su na Lefkadi bolji putevi :) Samo sto je potrebno preci mnogo manju kilometrazu, posebno iz A. Nikitasa gde na svega par kilometara ima vise fenomenalnih plaza. Kefaloniju od sveg srca preporucujem. Moj muz je zaljubljen u to ostrvo, doduse i ja, ali malo manje. Malo je falilo da i sad rezervisemo letovanje tamo. 

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Letovanje 2019
13.1.2019 17:14:44   
Ana RR
I mi planiramo Lefkadu uskoro, možda već sledeće godine. Nismo uspeli da je skroz obiđemo jer smo, na šalost, tada morali da prekinemo letovanje i vratimo se u Bg.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Letovanje 2019
13.1.2019 17:19:03   
Didy
Anči, mogle smo i zajedno ove godine da smo se ranije dogovarale. user posted image
Gagana, Kefalonija nas čeka jedne od narednih godina. user posted image Reci mi da li ste išli na izlet brodićem do Kefalonije i do Itake sa Lefkade? Ne znam vredi li ili je to premalo vrmena da išta doživiš.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Letovanje 2019
13.1.2019 17:33:58   
gagana83
Nismo mi letovali na Lefkadi. Jednom smo je poset_ili iz Parge, i dva puta se kupali na plazama Lefkade na putu do Kefalonije.Znam za taj izlet, bio je i iz Parge. I mi smo de tada mislili da li da idemo. Moje misljenje je da ne vredi, narocito ako planirate da letujete na Kefaloniji. Mnogo cimanja ni za sta. Od Kefalonije se obilazi samo severni deo, tj. Fiskardo koji je prelep gradic, ali ono najlepse na Kefaloniji su ipak plaze. 

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Letovanje 2019
13.1.2019 18:24:19   
Didy
Pretpostavila sam da je tako, pa rekoh da pitam.
A da li ima s Kefalonije izlet do Itake? Volela bih da posetim ostrvo koje je Miloša Crnjanskog inspirisalo da napiše svoju čuvenu zbirku "Lirika Itake".user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Letovanje 2019
13.1.2019 19:00:16   
MasnaMasnica
Didy krivina do P. Kasikija je uzas. Tu pazite Sofi. Mm i ja smo isli tom turom do Kefalonije,Itake i Egremnija ali je prekratko svuda imas po 2 sata. Ali ujedno je i lepo obici.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Letovanje 2019
13.1.2019 22:51:17   
gagana83


IZVORNA PORUKA: Didy

Pretpostavila sam da je tako, pa rekoh da pitam.
A da li ima s Kefalonije izlet do Itake? Volela bih da poset_im ostrvo koje je Miloša Crnjanskog inspirisalo da napiše svoju čuvenu zbirku "Lirika Itake".user posted image


Organizovani izlet do Itake sa Kefalonije ne postoji. Bar ga nije bilo 2014. i 2015. Ne verujem da se bilo sta promenilo od tada. Generalno, sa Kefalonije nema puno organizovanih izleta, cak ne postoji ni do Mirtosa. Ali ako ste autom, mozete se sami organizovati pa trajektom do Itake iz Samija. Mi Itaku nismo poset_ili, ali sledeci put to necemo propustiti. 

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Letovanje 2019
13.1.2019 23:08:34   
MasnaMasnica
Mi samo ne mozemo da prezalimo sto nismo uplatili 5  ili 6 dana Kefaloniju kada smo tako blizu nje bili da je obidjemo.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Letovanje 2019
13.1.2019 23:27:24   
Didy


IZVORNA PORUKA: MasnaMasnica

Mi samo ne mozemo da prezalimo sto nismo uplatili 5  ili 6 dana Kefaloniju kada smo tako blizu nje bili da je obidjemo.



Mislim da Kefalonija zasluzuje bolji tretman. Bar 10 dana. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Letovanje 2019
14.1.2019 0:13:32   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Didy

Anči, mogle smo i zajedno ove godine da smo se ranije dogovarale. user posted image



Da znaš user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Letovanje 2019
14.1.2019 20:57:07   
milicicak


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Za 60, 70 evra sam nalazila fenomenalne apartmane na Sitoniji, i to na plaži, sa pogledom na more. Sad smo bili u Sivoti i znaš kakav vrhunski smeštaj može da se nađe za te pare.




Daj link, please.
Nama treba dvosobni apartman na plazi, kraj juna pocetak jula. Nasla sam fenomenalnu kucu na Stiladario plazi ali svekrva nece sa nama na more tako da sad mogu i apartmane da gledam

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Letovanje 2019
14.1.2019 21:36:48   
vonavoj
Mili,na samoj plazi,pored marketa u Toroniju,vila Dimitras,ima preko Nikane ili direktno..mi smo bili prosle godine ,u septembru 45e..apartman..pogledaj.Ili Nikiti,vila Aleksandra..preko astra021..

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Letovanje 2019
14.1.2019 22:22:51   
Ana RR
Mili, sutra ću se ulogovati na mail sa kog sam slala upite pa ću ti javiti.

< Poruku je uredio Ana RR -- 14.1.2019 22:23:28 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Letovanje 2019
14.1.2019 22:41:49   
milicicak
Jej, hvala Ana 💕
Sledece godine idemo u Agios Nikolaos, po mini bubinoj zelji jer u Grckoj je ipak najbitniji giros. A tamo ima najbolji na Sitoniji 😂

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Izvini što sam galamila na tebe
Izvini što sam galamila na tebe iz svih onih razloga kojih se više ni sjetiti ne mogu, a ti ih se sigurno sjećaš, jer ka...
L’ERBOLARIO SUN - sunčano darivanje na Rin...
Uživajmo u lepom vremenu uz L'Erbolario SUN!



Anketa

Da li vam se sviđa ime Staša?
MASHKA

Da li vam se sviđa ime Staša?

da (52%)

ne (48%)


Ukupan broj glasova: 2156

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here