|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
27.3.2019 17:25:14   
IvanaSK RR
Jance,ja bih pre rekla da je zezaju zubici.
Vožnja dobro 😀 nije daleko skola nego nisam nikada decu vozila pa mi zbog toga bilo frka.
Mili,ipak nista od spavanja 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1251
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
27.3.2019 17:59:11   
mama Jo
I ja bih rekla da su to sigurno zubici...

Gde ste mamike, sta se radi?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1252
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
27.3.2019 19:07:22   
Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: milicicak

Samo da javim da nisam zaspala 😂



Ni jaaaa

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1253
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
27.3.2019 19:27:24   
vocicana

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha



IZVORNA PORUKA: milicicak

Samo da javim da nisam zaspala 😂



Ni jaaaa

user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1254
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
27.3.2019 19:29:15   
pari
Mi bili kod drugarice,bilo bas fino,deca se igrala...Sad kuci vecera pa spremanje za kao spavanje...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1255
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
27.3.2019 19:34:13   
vocicana
Ja sam razvaljena od umora, neka su mi zivi pacijenti svi samouser posted image
Zene sutra ujutru ja otvaram kafanu, sama kuci drugi deo, sutra do 15:30.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1256
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
27.3.2019 19:36:07   
Sanjica26 RR
Dobro vece. Ja se odjavljujem. Evo i T sa temperaturom. Veselje  



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1257
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
27.3.2019 19:49:41   
pari
Joj Sanjice, drzite se!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1258
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
27.3.2019 20:02:57   
jess021
Sanjice, bas mi zao, nek vas sto pre prodje!


Ivana, bravo, sledeci put ces biti opustenija! 
Rosi, ja sam od skoro pocela da ostavljam supu na 1, ali prvi put sam testirala dok sam bila u stanu da vidim koliko joj treba. Vikendom izadjemo napolje i dok se vratimo ne stignem da skuvam, tako da sam pocela. Mi se uspavljujemo, pa cu da se bacim na peglanje. ..

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1259
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
27.3.2019 20:20:47   
mama Jo
O, Sanjice, da vas sto pre prodje.
Mi vecerali pa spremanje za spavanjac, a ja se nadam da cu imati snage da sredim orman malo sto vec dugo planiram, i tako.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1260
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
27.3.2019 20:29:51   
Maraj
Ja ne bi smela da ostavim upaljen sporet. Sta ako voda ispari , sta ako se nesto zalepi za dno serpe
Nema sanse da bi ostavila upaljen sporet. I rucak kad skuvam , sklonim serpu sa ringle...jer ...nikad se ne zna...idi bre to je jedno jelo, a daleko bili stan da zapalim.
Expres lonac imam al ne znam da ga koristimuser posted image

Jance ne bi trebala toliko bebu da umotavas. I zbog motorike i zbog razvoja mozga. Velika je beba vec...a kasnije ce ti sve teze biti da je odviknes od tog umotavanja. A sto se trpanja rukuca u usta tice verovatno istrazuje ili se zubi postavljaju u desnima

Pari ja verujem da ti se slatko jede zato sto si premorena pa organizam trazi dodatnu energiju u vidu secera

Mili jesi ti to budna sa bebom u toku noci? Jel ga dojis i dalje? Pa kako uskladjujes to nocno budjenje i posao....

< Poruku je uredio Maraj -- 27.3.2019 20:35:28 >

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1261
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
27.3.2019 20:56:12   
milicicak
Ni ja ne ostavljam upaljen sporet a ekspres lonac rado koristim 😂
Elem, jos nisam zaspala. V je proslinio pa je pitanje i da li cu...
Maraj, spavanje je precenjeno 😉 on se i dalje budi da jede u toku noci (od 2 do zilion puta) i od 5 ujutru je budan, veseo i cio za zabavu. A mene ko pita. Nekad me mm pusti da odspavam jos jedno sat ali retko, jer mu se priblizava rok do kog mora da zavrsi neki posao, tako da on radi nocu, ujutru i kad se ja vratim sa posla. Tako da nam je zabava svina

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1262
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
27.3.2019 20:59:37   
pari
Ajoj mili svaka cas_t za takav tempo! 
Maraj,u pravu si...od umora mi organizam trazi secer...sreca jedino sto se trudim da jedem neke koliko toliko zdrave slatkise...
Moji kao zaspali...T se vec jednom budila, spavala je celih 15 min 🙄

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1263
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
27.3.2019 21:03:14   
Sanjica26 RR
Maraj, moracemo da idemo u temu da ti objasnimo kako radi ekspres lonac.

Meni se ceo dan jede nesto slatko. Posto postim slabo nesto ima. Zavaravam se medom user posted image

Krenula sam nesto da sklanjam, pa me je mm vratio. Kaže sad cu da ti izaberem film i da legnes, a ne da mi tu motas. Odgledala sam film. Neka limunada.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 27.3.2019 21:04:55 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1264
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
27.3.2019 21:06:48   
milicicak
I meni se jede cokolada i nutela... Al nece da moze u skorije vreme... Sad bih napala Oreo al meni to nije dovoljbo slatko.
Sanjice, kako si? Kqko je T?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1265
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
27.3.2019 21:08:49   
Sanjica26 RR
Kod T nije strasno. Legla je kod nas jer je ova mala vrckava.
Kod mene stanje isto. Sad cu opet da se istusiram.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1266
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
27.3.2019 21:15:01   
Maraj
Ne znam gde da pisem. Trazila sam temu o ekcemu al me "salje" na temu o cortinat-u.
Elem, S mi izgleda ima bas problematicnu kozu user posted image
Da ne pricam sto glodje po kuci igracke i sto sta jos i posle se sva crveni u obrazima. Koza tela joj je suva. Osipa mi se u crvenim tackicama po nogama. Kupila joj mustelu. Skoro 2500 dala za kupku. Isto toliko i za kremu. Potrosila kupku. Presla na hipp tj to je L kupka. Operem joj guzu posle kakenja. Opet joj je suvkasta koza i nekako hrapava na potkolenici. Juce kupim seba med. Veceras je kakila. Operem je i malo pre cela potkolenica crvena. Bas bas crvena i hrapava. Opet sam je oprala samo sa vodom i namazala mustelinu kremu. Ne znam sta da radim....dal sad samo mustelu da joj kupujem user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1267
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
27.3.2019 21:23:54   
Sanjica26 RR
Maraj, slobodno pisi u toj temi. Ta tema i jeste da pitas , jer je namenjena ekcemu. Pisu se naravno iskustva ko ih ima.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1268
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
27.3.2019 21:24:52   
vonavoj
Maraj,drugaricin mali je isto juce buknuo..ona je svasta probala,najbolja joj linola krema..a i za kupanje je uzela babylove i kane kap ulja..

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1269
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
27.3.2019 21:46:48   
Misha i Ljisha
Maraj i moj P ima bas oset_ljivu kozu. Uzmi od bioderme uljanu kupku i atoderm kremu. 


Ja se odjavljujem. Od pola 3 jutros il sinoc kako god evo do sad. 
Sanjice zeno sta radis talo bolesna. Odmaraj.
Ajd da decica.sutra budu ko nova
Laku noc

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1270
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
27.3.2019 21:53:02   
Sanjica26 RR
Hvala Bogu Sofi se drzi. Mozda joj pomažu tabletice koje pije vec drugi mesec.
E, Ljiso sta radim. Luda žena.
Odoh na spavanje. Laku noc svima

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1271
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
27.3.2019 22:47:43   
mama Jo
Hajde lepo spavajte, i svima mirna noc, nadam se da nam bebuske nece banciti nocas.

Maraj, meni je J imala ekcem na obrazu, i sada ima bas osetljivu kozu. Evo bas smo se sad namackali LaRoche kremom, oni su mi savrseni, od kada sam njih otkrila samo njih koristim, imaju i roll on bas za osetljivu kozu, i ide 0+, sve moze i za bebe.
U pocetku smo J na ekcem mazali A-dermu, isto za svaku preporuku.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1272
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
28.3.2019 6:34:31   
Maraj
Jutro
Meni se S pre neki dan bas osula u licu. Obrazi su joj goreli od temperature a crvena je bila bas bas. Ja pomislila da njje alergija na zumance. Kad ispade da joj je od vetra. Bila je taj dan napolju sa mojom mamom. Bilo je lepo. Nije duvala vetrina al blago je pirkalo i ero ona u licu sva ko oprzena. Uzas. Bas cemo se izgleda muciti s njenom kozom..

Mama jo, a cena tih kremicauser posted image koja je
I ovo sa mustelom...50e za kupku i kremu. Uzas...

< Poruku je uredio Maraj -- 28.3.2019 6:38:24 >

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1273
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
28.3.2019 7:04:31   
bebilule
Jutro mame.

Ja pijem kafu, pa da nas spremam. Nadam se da su svi jutros bolje. I veliki i mali.
Maraj, meni je M tako reagovao po obrazima. Dobije dva velika crvena pecata, ogrubi koza. Ja sam mu mazala A-derma kremom za atopijski. Ona je ovdje oko 30 km, ali bas je veliko pakovanje. Slagacu te, mozda i 200 ml. Njemu je bas pomagala, kasnije sam je ja koristila. E sad, nemas tu pravila, sta pomaze nekome, ne pomaze mozda svima. Hvale i Weledinu kremu sa nevenom. Ne znam. Njemu je to proslo, nije vise osjetljiv. 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1274
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
28.3.2019 7:33:02   
mama Jo
Jutro.
Maraj, ne mora da znaci da cete se muciti, J je imala ekcem do 8.meseca toliko izrazen... rekli su nam da cemo tesko zaleciti bez kortikosteroidnih krema, ali ja nisam htela da joj mazem njih, i resili smo problem, evo od tada nista hvala bogu... samo joj je suvlja koza s'vremena na vreme.
Tvoja S je mala jos, sredice se to...
Jeste akuplje su kreme, A derma je oko 2000 din., ali ima samo to bas veliko pakovanje koje ce ti trajati bas dugo, maze se onako u tankom sloju.
LaRoche je isto skup, nijedna nije ispod 1000 din...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 1275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here