|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  54 55 [56] 57 58   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
29.3.2019 15:13:06   
mama Jo
Ma imam nekog dzema od sljive, kajsije, jagoda... i stvarno su ukusni, ali sad bih bas nesto industrijsko slatko 😊 nasla sam 2 reda neke tamne cokolade...

Sanjice, je l'kod tvojih sve ok, kad kazes neplanirano da idete?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1376
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
29.3.2019 15:17:09   
Sanjica26 RR
Pari, moram da iskoristim dok deca nisu tu. Cesto mm ne vodi petkom Sofiju u vrtic i onda nista ne mogu da odradim. Ne smeta ona, ali ima obaveza oko deteta.



Mama jo, nije bas najbolje.Za danas je gotovo ciscenje. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1377
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
29.3.2019 15:27:36   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Rosita

Kockicu? Odmah bih te zaposlila na razgovoru za posao. Karakter 😁




To i mm kaže user posted image ali da, kockicu user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1378
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
29.3.2019 18:45:20   
mama Jo
Ja se smrzih napolju, sad udjosmo i evo kuvaj caj da se utoplim. Sta vi radite?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1379
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
29.3.2019 19:49:15   
pari
I mi bili kratko napolju i sad večera. M se razigrao jer je spavao malo u busu u povratku sa izleta...dugo su putovali...petak,gužve...


Sutra nam niko ne dolazi tako da treba da osmislim gde ćemo i šta ćemo...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1380
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
29.3.2019 20:01:58   
Misha i Ljisha
Jaoo P mi izgleda opet proslinavio 😔 a sutra idem na svadbu. Micko moj mali. 


Ma evo opet cu da mracim al mi se ne ide..ne vozi mi se 150km u jednom.smeru. izem ti svadbu. Daleko sam od njega.cini mi se da cemo sa svadbe u 9 da krenemo kuci. Da ja budem tu u toku.noci. 
Danas crkoh. A dan jos ni priblizno gotov. 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1381
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
29.3.2019 20:37:14   
Maraj
Joj ljiso i ja sam takva...stalno u nekim mislima. I to kako ce dete bez mene...
Mi danas predali za pasose za nas cetvoro. Brzo smo završili al L me tamo izbacio iz takta. Bio je dobar jedan period. Drugi period je poblesavio. S se prispavalo pa se i ona upistala...i tako s decom...
Jos samo da uplatimo neko moreuser posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1382
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
29.3.2019 20:47:37   
vonavoj
Rosi kako cistis nos?Pari,sta kaze dr?J imala priredbu,divno je bilo..M sa dedom ostao,isto dobar bio.Najsrecnija sam bila danas kad sam ih videla zajedno,koliko ljubavi izmedju njih,koliku su sestre jedna drugoj nedostajale..plakala sam naravno,dobila sam danas,hormoni.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1383
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
29.3.2019 20:48:37   
mama Jo
Ne brini Ljisho, idi i opusti se... prijace ti. Takva sam i ja isto, ali treba biti malo drugaciji... ko ce ti cuvati P?

Pari, sta kaze dr?

Maraj, dobro me potseti mi treba J da menjamo pasos, uplatili smo more za 20.06...pisacu u temi.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1384
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
29.3.2019 20:51:58   
Misha i Ljisha
Maraj ako dobije temp mm nema sanse sa njim. Ovako u redovnom slucaju sa jednim do dva budjenja ok ali ako ih bude vise. P ce biti previse uznemiren a ni mm nije covek smiren. Uhvatice ga panika. Poznajem obojicu ko svoj dzep. Inace NISTA ali NISTA se nisam spremila za svadbu user posted image ma bolece me opeglam haljinu ujutru i picim. Ne zanima me nista.

Von danas P poceo da pravi frku u kolima. D uzela flasicu sa sokom, priblizila mu se i dala mu da pije, a drugom rukom njenom ga stitila od sunca. Doslo mi da placem u sred voznje kad sam videla njenu rukicu iznad njegove glave da mu ne ide sunce u oci.

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 29.3.2019 20:53:40 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1385
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
29.3.2019 20:54:19   
pari
Dr kaze da je samo.nos. On nije za ciscenje tj.on kaze da njoj curi nos a nije zapusen i da zato ne preporucuje ciscenje vec inhalacije fiziloskim. Naravno ona je vristala kad sam pokusala da je inhaliram...i kako sad??
Von,divna decica 😊
Ljisho,ne razmisljaj o tome da ti se ne ide nego ides i to je to, to je jedan dan samo...



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1386
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
29.3.2019 20:54:49   
mama Jo
user posted image kako ja volim uzrecicu ,,ma bolece me", jako mi je smesna, sad Ljisho kad ai par puta napisala bas si me lepo nasmejala...
Bice P dobro, ti ces uzivati i lepo ces se provesti i svima ce biti lepo, slacea nam slike iz provoda i nista lose se nece desiti 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1387
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
29.3.2019 21:04:25   
suzi kju
Dobro vece, ja sam bar 5-6 puta ovih dana pocinjala da pisem i nisam uspevala da zavrsim. Malo nam treba vremena da decu vratimo u "normalu" od odmora i povlascivanja kod baba i deda dok smo bili, sa E imam problem, postala je bas drska i bezobrazna ali se to da ispraviti.


Apropo pesama, meni su pre mesec dva dosle iz vrtica pevajuci "nama se prije limunada, jede coklada...." i to u maksiju, na sav glas, nije to nikakva sramota ali mi nije bilo prijatno ni najmanje, i nemam ideju gde su to mole da cuju sem u vrticu, ne znam. 
Ljiso lep provod sutra. Pari ako je samo zapusen nos, onda smo fiziološki, a ja sam imama obicaj, radi dobrog spavanja, da stavim po jednu kap adrianol kapi. 
Iscitah ali ne zapamtih sve sta sam procitala. 
Ja radim veceras, privatno nesto, sedim, slusam muziku i uzivam. 


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1388
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
29.3.2019 21:17:30   
Ana RR
Dobro veče. Mi se spremamo za spavanje (kada kažem mi mislim na Marka user posted image ) ali evo nikako da krene, gledaju on i mm neke dronove. Marko inače skuplja pare da kupi dron sa kamerom. Živote.

Sutra ćemo u skitnju i kupovinu, da se vidimo i sa mojima malo pa posle na plivanje.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1389
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
29.3.2019 21:30:15   
Maraj
I ...mene je L opet veceras iznervirao. Trazio da mu przim jaje. Sad pre par min. I ja u fazonu, ajd sendvic (a obukao se u pidzamu, nije nikad ovako kasno jeo) i L pristane. A mm kaze nemoj mu praviti. Kako da mu ne napravim ... i naravno kad sam mu napravila on kaze da neće da jede user posted image jao...ne znam vise sta cu s njim...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1390
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
29.3.2019 21:34:57   
Sanjica26 RR
Dobro vece. Nas tri odgledasmo Mary Popins Return. Bas je lep.

Sad cu u krevet, pa budim ujutru decu radna je subota. S ide sa T. Zvala ju je opet uciteljica. A ja za to vreme moram da spremim rucak kako znam i umem. Posle toga moram na dezurstvo u skoli. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1391
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
29.3.2019 21:55:32   
bebilule
Dobro vece i laku noc. Tako sam srecna sto ne zaspah s M u 21. Napokon. Uzeh casu piva i daljinski - zivot cine male stvari.Mi cemo sutra oko 9 vani, idemo sa drustom na rostilj. Bicemo cijeli dan. 
Ljisho, od srca ti zelim da sve prodje ok i da se lijepo provedes. Sanjice, pa kako radna? Vala smaraju sa tim subotama u skoli. Suzi, sto ti je bilo neprijatno? Nisu bile bezobrazne, pjevala djeca na javnom mjestu. Ja volim slobodnu djecu. Maraj, sto puta ce ti se to desiti, iskuliraj. On tebe malo zafrkava. Okreni na zezanciju. 
Ljubim vas sve, lijepo spavajte. 



(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1392
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
29.3.2019 22:04:03   
vonavoj
Bebi,uzivaj!Ja sam vec legla, M hrce, T isto bas umorna,a J se ne da..Suzi,to su decije pesmice..po rpdjendanima se to slusa.Ljisho,ne prizivaj temp..znace da gleda u jedan od 5 toplomera i da mu da lek..snadju se oni i bez nas,ne brini.Mi dosli,a moj tata drzi M na ramenu,kaze tu mi je zaspao,pa neka ga,samo neka spava..uredno mu je mleko dao,spremio veceru i uspavao na ramenu.

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 1393
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
29.3.2019 22:09:53   
Sanjica26 RR
Bebi, odradjuje se zbog produzetka raspusta. Ostalo su jos dve radne subote. Ma, ne može covek malo da dane. Bas mi je zao decice. Hteli smo na piknik do Djerdapske klisure, ali dosta toga nam je iskrslo.

Uzivaj sutra. I ti Ljiso. 
Suzi, ja sam tu pesmu cula na decijim rođendanima u igraonicama. 






< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 29.3.2019 22:14:36 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1394
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
29.3.2019 22:14:10   
mama Jo
Bas je lepo to sto si napisala Von, pilici mali, neka se ceo zivot tako vole i paze 😊 bravo i za deku user posted image

Lepo spavajte drage mame, i mirna noc svima, laku noc

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1395
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
29.3.2019 22:16:27   
vonavoj
Najvece je bogatstvo imati sestru ili brata,zaista!Moj tata je car,ne znam sta bi bez njega,!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1396
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
29.3.2019 22:49:25   
Misha i Ljisha
Iiii...D ima temp. 37.7  izgurala trening ppd temp.jos rekla.mm nije.mi nista. Dosla kuci i tresla se ko prut. Malac kuka al nema temp

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1397
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
29.3.2019 22:59:05   
Rosita
Dobro veče. Svi zaspali,,a ja pravim tortu. Samo kad bi N spavao.


Von, okrenem ga na bok, glava fiksirana bočno (koristim i ruke i noge da ga držim, ne buni se više) uzmem 20 ml fiziološkog, pola sjurim brzim potezom u jednu nozdrvu, izadje na drugu, onda pola u drugu, izadje na prvu. Podignem da iscuri ako još ima.
Divno za dečicu von ❤
N stigli rezultati alergotesta. Pisala sam u temi.
Mirnu noć vam želim.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1398
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
30.3.2019 1:02:29   
Misha i Ljisha
Iii P ima temp. 😔 


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1399
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
30.3.2019 4:22:19   
Misha i Ljisha
Znaciii kakva noc....uzas. mislim.joa traje. Ne idem nigde. Ne.mogu.mm.ostaviti sa dvoje bolesne dece a ja da idem u provod. 


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  54 55 [56] 57 58   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  54 55 [56] 57 58   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Gde grešimo kada stavljamo u krevet bebu k...
Da li se i vama dešava da kada poželite da spustite bebu koja je zaspala na rukama, odmah se probudi? Onda verovatno i v...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here