|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
28.3.2019 14:00:04   
Rosita
Nema vode i ko zna kade će doći 😈



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1101
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
28.3.2019 14:36:43   
jance
MiLj eh da sam u Petrovaradinu... nisam. Na Kamenjaru sam. Do mene ni taksi ne zeli da dodje a o gradskom da ne pricam. Najbliza autobuska stanica mi je na 45min brzog hoda, na Telepu ili Adicama...

Sad mi jos drugarica kaze da kao porodilja, dok mi leze plata od drzave, nemam prava da refinansiram kredit niti bilo sta tome slicno, jer mi plata leze pod drugacijom sifrom, pojma nemam. MM se nada da su ovi za turbinu u stvari hteli da pokriju sopstvenu gresku prvi put, posto je ovo sredjivanje turbine u garanciji, pa da su zato oduvali na varijantu da je do motora, da nije do njih. Mada ja licno mislim da se hvata za slamku... sve to sto se desavalo sa tim kolima u zadnje vreme ukazuje da jeste u pitanju motor....to cak i ja kao lajik vidim.

Bilo bi jaako dobro kad bi se otaearsili ovih kola sto pre, jer ako sam u pravu, svaki sledeci kvar ce biti samo skuplji. A opet, u ovakvom stanju ako dobijemo za njega 1000 evra puno sam rekla......

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1102
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
28.3.2019 15:19:15   
vonavoj
Jance,imas pravo na kredit..nosis resenje o porodiljskom, firma nema nista sa tim,samo na osnovu resenja daju kredit.

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1103
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
28.3.2019 15:27:38   
Rosita
Janče, drugarica je na porodiljskom podigla stambeni kredit. 



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1104
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
28.3.2019 15:29:33   
Maraj
Jao jance i ja sam skoro gledala neku emisiju na tv-u...o tome sto pricas za kredit...i jesu se nesto bunili da porodilje nisu ravnopravne sa ostalim gradjanima bas zbog toga sto ne mogu da uzimaju kredite ...
E sad gde sam to gledala/slusala pojima nemam

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1105
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
28.3.2019 16:40:27   
jance
Sad sam kopala po internetu, moze biti da je do banke. A i von ako kaze onda knjigovodstvenih prepreka nema. Samo da saznam sad od moje kreditne skuzbenice da li banka odobrava. Onda bih uvecala ratu za visinu roditeljskog recimo, da ne produzavam rok otplate pa podigla sta mogu i mogli bi onda da uzmemo nesto sa kukom da moze prikolicu da povuce... dale ste mi nadu... hvala zene

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1106
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
29.3.2019 22:17:42   
Filadendronka
Pred porodjajem imam goste koji ostaju par dana na prenocistu sa sve sitnom decom. Sve blista po kuci posto sam oribala bukvalno svaki cosak, a oni sad skacu i ruse i na sve to samo gledam ko ce da uskoci od njih na cistu posteljinu u bebin krevetac. Sama sam kriva sto sam sazaljiva i tolerantna, a posle kukam. Ali zasto ljudi nemaju bar malo obzira i saosecanja za moje stanje?! Sad je sve gotovo, nema nazad, ali nekad mi bas bude krivo sto ne stavim sebe na prvo mesto i lepo zalupim vrata za sobom. 


(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1107
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
29.3.2019 22:22:08   
vonavoj
Draga,ja sam otisla u porodilste,dosla iz istog,sacekala me bomba..dosla svekrva,svekar,zaova sa dvoje dece da spavaju posle proslave i da me sacekaju..znam kako ti je..A ja svw sredila..Sredices opet..ne vredi, gotovo je sad.

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1108
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
29.3.2019 22:53:56   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Pred porodjajem imam goste koji ostaju par dana na prenocistu sa sve sitnom decom. Sve blista po kuci posto sam oribala bukvalno svaki cosak, a oni sad skacu i ruse i na sve to samo gledam ko ce da uskoci od njih na cistu posteljinu u bebin krevetac. Sama sam kriva sto sam sazaljiva i tolerantna, a posle kukam. Ali zasto ljudi nemaju bar malo obzira i saosecanja za moje stanje?! Sad je sve gotovo, nema nazad, ali nekad mi bas bude krivo sto ne stavim sebe na prvo mesto i lepo zalupim vrata za sobom. 





Da li je moguce??? Kome moze da padne na pamet da dodje na prenoćište a zna da svakog trenutka mozes da se porodis???? 

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1109
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
29.3.2019 22:56:29   
Misha i Ljisha
Stvarno ljudi nemaju obzira. 
Mm bi ih po kratkom spisku jer sam ja isto “mekana “ 
Al kazem bar bi mm to sredio 

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1110
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
29.3.2019 22:57:19   
mama Jo
Stvarno sam nekada iznenadjena koliko ljudi nemaju obzira.
Neka ti ovo bude velika lekcija, sebe na prvo mesto kad au takve stvari u pitanju.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1111
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
29.3.2019 22:58:53   
bubulence


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Neka ti ovo bude velika lekcija, sebe na prvo mesto kad au takve stvari u pitanju.


Tacno tako, ko je bitniji od tebe i bebe trenutno, i tvog mira... Trebala si nesto smisliti ili jednostavno biti iskrena

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1112
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
29.3.2019 23:18:57   
Filadendronka
Nekako mi ih bilo zao i prosto nisam ocekivala ni da ce prihvatiti s obzirom da sam vec u kontrakcijama. Proci ce i ovo, ali zalim za mirom koji mi je preko potreban u ovim danima. Ne mogu da slusam viku i dreku, tako da cu vrv da puknem koliko sutra. 

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1113
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
30.3.2019 4:47:56   
Misha i Ljisha
Vauuu koji Marfi. Krenuh sa dijetom.zbog naravno sebe ali i zbog svadbe 😂 resih prvi put D da povedem na svadbu da vidi kako je to. Resih da spavamo D i ja u hotelu da mm oatavimo kuci sa P. I sad NISTA od svega. Al dobro smrsala sam i isponavljala se 😂 izes svaRbu

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1114
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
30.3.2019 7:18:55   
eca89
Ljiso, bas mi je zao sto nisi otisla😔!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1115
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
30.3.2019 8:24:49   
bubulence
Ljiso neka sada ispadnem najveca nemajka na svetu i dobijem sve osude, zasto da ne ides na svadbu? Kolike su t? Koliko sam videla nista visoko, Dunja je kazes kao nova danas. I kako jedan tata da se ne snadje sa temperaturom kod dece??? Ko ce se snaci ako mama i tata nece? Sta da si zaposlena i da danas moras na posao? Ne moras ti ostati do ponoci... Idi, vidi društvo , ispricajte se i nazad... 


(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 1116
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
30.3.2019 8:54:09   
mama Jo
Ja se u potpunosti slazem sa bubulence. Zamisli da je obrnuta situacija, da tm treba da ide kod drugara u svadbu.... ti mozes sa decom je l'' dok imaju tem., a zasto ne bi i on?
Da me ne shvatis pogresno, i kod mene je tako, ja bih bez problema odustala da idem sve kao ma nema veze, ma bice prilike... nemoj to da radis. Bas sto kaze bubi - da moras na posao?
Idi i opusti se i uzivaj!!

< Poruku je uredio mama Jo -- 30.3.2019 8:55:37 >


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1117
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
30.3.2019 8:58:44   
Misha i Ljisha
Da je svadba u NS bez problema bih otisla. Ali avadba je 150km.od NS. Nema sanse. Prvo neispavana sam. Treba voziti taj put pa cak i da krenem u 9 uvece. A mm je sludjen kad su deca bolesna. Rekla sam vam i kad zamolkm da ga nelo pricuva na sat vremena dok sam na roditeljskom kao da sam trazila 10 metara drva da prenesu. Jeste tezak je za cuvanje a josnpogotovo ovako. Juce ga je moka.mama cuvala 3 sata i pao joj je s kreveta. Obaska sto niklm.ne verujem.osim mm al on nije pribran. Evo vec dize frku da ga vodimo kod dr. Ne spada mu temp pa ne spada temp. A temp je trenutno 37.7 znaci spala je sa 38.6


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1118
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
30.3.2019 9:12:36   
bubulence
Ljiso, izvini, ti si ih tako naucila. Ako je P nemiran ili naporan za cuvanje, takav je i tebi? Pa sta ako ce biti takav i sa tm? Zasto mislis da on ne treba da se pomuci i ceo dan trci za detetom a ti treba?

Ok, svadba jeste daleko i verujem da je cimanje da vozis toliko a nisi naspavana. Ali to je jedini razlog koji prihvatam sto neces otici😁 (jer vrlo je bitno sta ja prihvatam u ovoj situaciji😂). Da je ova situacija kod nas, mm bi dezurao celu noc kod dece a ja bih spavala da mogu odmorna u svadbu... Ali kod nas je tako od prvog dana. Oboje smo i mame i tate... On i vodi kod dr, i daje terapije, skida temperaturu, cuva, set_a, kupa... I ne mislim da je super tata zbog toga, deca su njegova koliko i moja i to mu je obaveza. 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1119
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
30.3.2019 10:52:17   
Misha i Ljisha
Bubi i mm sve radi. I nocas je sve vreme bio budan koliko i ja. Daleko od toga da je on hrkao. Ja pricam.o njegovom stanju svesti kad su nam deca bolesna. On stvarno nije priseban i X puta panici bespotrebno. Nekad mi je lakse bez njega hehe...ali da je brizan i dobar tata to je sigurno. Eno on je sa njima. P i dalje ima temp.ja kuvam rucak. 


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1120
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
30.3.2019 11:48:50   
lesli
Ljisho vas dvoje ste zamenili uloge tj. ko je trebao da bude musko, a ko zensko  😅

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1121
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
30.3.2019 11:56:49   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: lesli

Ljisho vas dvoje ste zamenili uloge tj. ko je trebao da bude musko, a ko zensko  😅

E upravo to. On non stop nesto brine samo bi ih vodao po lekarima. Ustvari cesce se desi da ja hrcem a on dezura user posted image ja dam lek i cim se spusti temp za 0.1 ja vec spavam a on proverava decu na svakih pola sata hahaha...Srecom D nije bila bolesna ihaaaaaj ali je isti mozda cak i za nijansu gori bio kad je ona bila beba. Onda me je jos i budio i kudio sto ja spavamuser posted image

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1122
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
30.3.2019 13:53:27   
Sanidej
Bolje da tate i budu opreznije nego da hrcu ko mamlazi dok zeni puca kicma :) Go go tate!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1123
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
30.3.2019 18:47:08   
vocicana
Ljiso I ja sam takva, znam sta je ciniti, odradim I nastavim da spavam, mm isto tako pipka I dezura, ali samo tada kada je bolestan mali, osim sto provodi vreme sa njim kada ja radim a vikend je, pa nema vrtica, bio sa njim isto I dok sam radila, a mali nije isao u vrtic. Ali neko tripovanje da ga on void lekaru, boze sacuvaj, zasto sam ja mama> Hhahahaa, mene doduse to ne pogadja, najvaznije mi je da sam tu kada je vazno I manje vazno, a bolseti mu dodju sastavni deo zivota.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1124
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
30.3.2019 18:55:29   
lesli


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: lesli

Ljisho vas dvoje ste zamenili uloge tj. ko je trebao da bude musko, a ko zensko  😅

E upravo to. On non stop nesto brine samo bi ih vodao po lekarima. Ustvari cesce se desi da ja hrcem a on dezura user posted image ja dam lek i cim se spusti temp za 0.1 ja vec spavam a on proverava decu na svakih pola sata hahaha...Srecom D nije bila bolesna ihaaaaaj ali je isti mozda cak i za nijansu gori bio kad je ona bila beba. Onda me je jos i budio i kudio sto ja spavamuser posted image




Ahahaha, epski 😂

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here