|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
24.4.2019 22:17:44   
smeško
I cega ima u tom starlendu? Koliko kosta? Covece, osecam se kao ona azdaja iz ,,Munja". 😂
Ivanka, sjajno za izlazak! I moj N voki taj kviz, a meni se ne svidja.😂 Ali, dzabe, ide za mnom i objasnjava zadatke. 😆
Ljisho, svaka cas_t za ne. Svaka cas_t sto si istrajna, lako ces za da.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1276
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
24.4.2019 22:21:56   
Misha i Ljisha
500 din je ulaznica dnevna (valjda) ima 3 hale (il 4) u jednok je za najmladje sa peskom u drugom je mali gradic za malo starije trambolinama i cudesima. A u trecoj su arkade. Za arkade je potrebno kupiti zetone. Zeton je 20 din al kaze mm da npr u jednoj igrici kaze ubaci 4 zetona 😁 tako da se nakupujes zetona fest ehhe...ima vr deo i svasta nesto. 


Smesko pa kako da ne budem istrajna. Ne sme da se dira kanta za smece ili daska za wc solju ili da se zvace papir stavlja svasta u usta kamencici i ko zna sta sve ne. Samo idem i vicem ne i otimam kao pomahnitala 🤣

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1277
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
24.4.2019 22:25:49   
Ivanka 75
Vrhunac izlaska deteta u Nisu je Mek i Stop shop 😒
Odvedemo je na Tvrdjavu i ona se svaki put odusevi mukica. 




(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1278
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
24.4.2019 22:29:04   
Ivanka 75
Deverov malecki stavio kamencic ali poveliki pre neki dan u usta, skocise svi neeeeeee, a jetrva kaze "ruckaj sinko, prijatno" 😊

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1279
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
24.4.2019 22:31:55   
Ivanka 75
Tako da Ljiso, samo viči ne, čuće te na kraju 😊
Mi trenutno tupimo priču "peri ruke, presvuci se posle škole", dete malo nagluvo ali valjda će usvojiti gradivo do 18te 😉

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1280
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
24.4.2019 22:33:06   
Ivanka 75
Samo da znate, ja RR gledam i pisem preko mob, zato deluje kao da sam na viberu, poruka za porukom, ne mogu da nadjem gumb za uredjivanje pa da dodam misli na misli😊

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1281
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
24.4.2019 22:42:30   
Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Deverov malecki stavio kamencic ali poveliki pre neki dan u usta, skocise svi neeeeeee, a jetrva kaze "ruckaj sinko, prijatno" 😊



Hahha i ja sam tako pre neki dan dojadilo mi. Pa sam probala "obrnutu psihologiju" jedi Pavle jedi 😂😂 u ocajanju. Jer svake sekunde je nesto

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1282
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
24.4.2019 22:48:48   
Ivanka 75
Ljiso, ja sam davala sve da se proba, i sad kad malo bolej razmislim, mozda zbog toga nije htela tako lako hranu da proba, lrobaj pesak, probaj zrmlju, cement i tako to...
A na degustaciju hrane je sama tada stavila veto, pre je jela pesak nego jelo 😊
Valjda krcka u ustima, šta li... 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1283
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
24.4.2019 22:49:50   
smeško


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Tako da Ljiso, samo viči ne, čuće te na kraju 😊
Mi trenutno tupimo priču "peri ruke, presvuci se posle škole", dete malo nagluvo ali valjda će usvojiti gradivo do 18te 😉



Hahahahah 😂
Na telefonu nema opcije za uredjivanje. Ili je i ja ne nadjoh. 🧐
Ljisho, kod nas je hit cepkanje toalet papira i salveta i stavljanje u usta. I ja samo otimam. Nadam se da ce ga proci to dok prohoda.😆

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1284
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
24.4.2019 23:01:14   
Ana RR
Smeško, nas tri smo dobile karte preko RR inače ne znam kada bih vodila dete tamo. To je neka velika igraonica na sajmu, zauzima 3 hale (nekadašnju 7icu, 8icu i 9ku). Možda je nešto i dograđeno, ne znam.

Ivanka, nasmeja me user posted image ručkaj sinko user posted image

Mi smo našeg sina odavno istrenirali za pranje ruku i presvlačenje. Sad čim uđemo u kuću viče mama, tata operite ruke user posted image a u školi opominje drugare da nisu oprali ruke posle piškenja user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 24.4.2019 23:02:35 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1285
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
24.4.2019 23:11:24   
Ivanka 75
A neeee, nase dete je resilo da ako nista osim olovke nije uzela u ruke u skoli ne moraxda peree ruke kad se vrati kuci 😒
Ajd jos malo da vas nasmejem... 
Moja sestra imaa troje dece, br 1, mamin sin, im 8 god, br 2 mamina princeza razbijacica 5 god, i br 3 mamin razmazenko 3 god. 
Broju 1 je uvek vireo mladi crni luk iz usta kad je imao oko godinu i po, uzivalo dete da se vozi u kkolicima i muva crni luk i smrdi. 
Br 2 je jela vlazne maramice, tj nije jela, ali muvala po ustima samo tako, zvakala i zvakala i zvakala... Isto oko godinu dve imala. 
A br 3 voli labelo. U jednoj ruci po ceo dan otvvoren labelo, ne spusta ga ni kad jede, samo li ga pogledas on se seretski nasmeje i namaze usnice 😊

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1286
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
24.4.2019 23:31:34   
Ana RR
user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1287
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
25.4.2019 2:02:02   
lesli


IZVORNA PORUKA: pari

Ajoj Ivana...ledja te bas drze...
I mene sinusi jos uvek...boze,koliko li ce da traje ovo...
Lep nam je dan bio juce,a i danas je...Juce bili puno napolju,i danas cemo se potruditi. Imamo jako lep park odmah pored stana,to je sreca,a malo dalje nam je kej...to idemo vikendom ili popodne sa mm.
T mi kaslje prilicno, a i curi joj nos uglavnom ujutru...
Kako ste druge mame?



Pari, odvedi M obavezno na Intrepid (nosac aviona iz 2. svetskog rata, imaju i deo posvecen svemirskom programu). I mozda u prirodnjacki muzej i Zoo u Central parku?

Ps.Do Interpida razmotri mogucnost da li vam je brze brodicem (ali to mislim da nema od vas vec mislim da taj krece iz Hobokena)?Uzivajte! :)

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1288
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
25.4.2019 6:07:42   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. Ivanka p je juce u basti cupao mladi luk i jeo perje 😂vlazne maramice redovno izvlaci i sve cokce 😂 a labelo jos nije skapirao ali ni za taj deo se ne brigam gleda seku kako se tracka labelom 😂😂😂
Ja ustala sa glavoboljom to je retkost kod mene. Mene bas retko boli glava

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1289
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
25.4.2019 7:02:30   
Ivanka 75
Dobro jutro!
Znaci mladi luk i maramice su hit! 😂
Budna sam od pola 6.... Sta mi je to trebalo al ajd... 
I dete ustade sad, da se spremimo za izlet pa u 9 na put. 
Pašina česma Leskovac, dolaze malci 😂

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1290
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
25.4.2019 8:53:28   
Misha i Ljisha
Sta je ovo danaa nema vas. Dadiste? 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1291
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
25.4.2019 9:15:32   
milicicak
Dan mame.


Treba preziveti danas. Al ko prezivi ceka ga raspust 😁
Citam vas al nista nisam zapamtila 😂
Budite mi zdravo i dobro

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1292
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
25.4.2019 9:18:04   
bebilule
Evo mene, još danas, pa 10 dana pauze.
Ljisho, vjeruješ li da sam guglala šta su arkade?! Uglavnom, kao nekad fliperi. user posted image Totalni sam seljo, nemam pojma više ništa o igricama, a nekad sam prekucavala Need for Speed. user posted image
Ja juče pokosila i sredila nešto oko malina. M se baš izigrao sa klincima iz ulice. Moram im sljedeće sedmice organizovati piknik. Onda mi nije bilo dosta, pa sam sinoć do ponoći isprobavala ono šaranje jaja voštanim bojama. Sad mi se spava.

Pari, uživajte!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1293
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
25.4.2019 9:29:28   
Misha i Ljisha
user posted image bebi...cccc nisi u toku.

E verujte mi meni je dosta kompa. Evo palim ga samo zbog posla inace bih ga zafrljacila u kantu za smece. Majke mi smucilo mi se sedenje za kompjuterom. Sto bi se reklo vreme je da menjam posao user posted image


Mili mi smo vec na raspustu.

Ja opet oko vesa. 3 dzaka malih stvari sam izbacila iz ormara od D i P. D mi je najednom narasla da su joj helanke sto smo joj kupili ove godine male.

Ja sam morala P sad da uspavam ustao je u pola 6 i tacno se vidi da mu fali sna ide po kuci tumara pada i njace a nijednom se nije zveknuo. E majke ti ga ne moz nista od njega i uspavam ga. Idem da sredim jos malo po kuci pa da idemo u prodavnicu. Nemam pojma sta cu danas kuvati

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 1294
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
25.4.2019 9:37:21   
smeško
Jedva nadjoh telefon u kuci.😂 Upao u fotelju. 
I moj J gricka luk. 😂
Izlazi nam jos jedan zubic. Hoce da puzi.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1295
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
25.4.2019 9:46:57   
Ana RR
Dobro jutro!

Moji doručkuju, ja čekam svoj red user posted image lep dan danas, mogla bih se namontirati na terasu (pod uslovom da me smrdibube ne ometajuuser posted image )

Nikako da mi krene ciklus, muči me već danima.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1296
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
25.4.2019 9:49:38   
smeško
Vi jos imate smrde? Kod nas ih nema. Nama jelke opsedaju crne bubamare.


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1297
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
25.4.2019 10:14:55   
Ana RR
Smeško, smrde se negde zavukle pa sad samo izviru. Neuništive su jbt.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1298
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
25.4.2019 10:26:56   
Ivanka 75
Fuj smrde 😫
I kod bas ih ima, ima potok blizu a i neko djubriste ljudsko pa odatle valjda dolaze. 
Ode dete.... 
Babe sto ispracaju decu sano sto nisu sa njima usle u bus, a bus na sprat, uzivancija, Ivka se bas bas obradovala 😊


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1299
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
25.4.2019 10:37:00   
jance
Dobro jutro, dobar dan. Ogi mi sinoc imao temp 38.3. Nemam pojma otkud. Evo jutros nista. Mozgam da nije mozda suncanicu zakacio, bili su juce ceo dan u trambolini a trambolina mal mal na suncu... Evo spavao do sada, za sad temp nema.

Beba budna od 7. Danas puni 4 meseca :) Kenjkava je za sve pare....

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here