|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/19
28.10.2019 19:58:39   
flamingos
Pari,sad pročitah,samo da ozdravi,lako ćete za vrtić,duša draga.Kad se muče,a mi brinemo


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 751
   RE: Razgovori mama 10/19
28.10.2019 20:15:21   
Maraj
Vece mame. Ja uspavljujem S. Hvala sto mislite na nas. Dajem im aerius po savetu dr von user posted image tj dala sam sinoc i veceras. L toliko brisemo nos da mu se napravila ranica ispod nosa.
Ja sam cas u finom raspoloženju cas od premora kljoknem...
Von bas razmisljam, da nisu tebi te glavobolje i ukocenost na nervnoj bazi. Nervirqs se oko tm ,oko dece, prepuna obaveza...mozda te zato boli glava. Popijes li kas nesto za opustanje?

Maruska jako mi je zao...nisam znala da ti se to desilo...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 752
   RE: Razgovori mama 10/19
28.10.2019 20:36:31   
vonavoj
Mirko,sad ce cetvrtak i da se i toga resite.Maraj,jeste,na nervnoj bazi su uglavnom,i hormoni kad se udruze..uvek na kraju ciklusa umirem.. a inace kazu da ta napetost u ramenima,vratu i jesu emocije

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 753
   RE: Razgovori mama 10/19
28.10.2019 21:00:40   
kamičak
MS, i ja sam shvatila da je danas prijem u bolnicu. Izdrzite jos malo ❤

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 754
   RE: Razgovori mama 10/19
28.10.2019 23:00:42   
Ana RR
Maraj, da li si mi ti poslala zahtev na fb user posted image ne mogu da skontam ko je.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 755
   RE: Razgovori mama 10/19
28.10.2019 23:04:05   
Mirko Svirko
Pari,FLamingos, i ja sam se nadala da idemo. Jer sam imala i zeleni uput i brisevi bili ok. I nekako mi bilo logicno i kad sam ga zvala tel rece kao lako cemo da vadimo krv.. ali nema mesta sve puno. U cetvrtak ce biti prazno meato.. Jos mi nosili sve stvari kompletno ali eto sada.. to je sto jem bitno da je za 3 dana da nije duze. Kao prosli put. Suyra po upute a u sredu idemo da vadimo krv i gomiliu stvari da uradimo i da damo urin. I to je to.

Pari zelim vam brzo ozdravljenje. Von,pokusaj da se ne nerciras zbog ocena, ali opet znam da nije lako...Maruska, jako mi je zao zbog tvog gubitka..Provaj hladne obloge na grudi. List kupusa. Manje tescnosti. 
😘😘😘

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 756
   RE: Razgovori mama 10/19
29.10.2019 0:12:33   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: vonavoj

opet dobila 4 iz matematike,bas sam besna..gde je pogresila,kao da ne cita..i sta sad,da je kaznjavam?!? Ne znam kako da se postavim. Vezbali smo i sve je radila bez greske,a tamo kao bez mozga. Moram da naucim da se ne nerviram za ocene,njene su,ja mogu da dubim na trepavicama 



Von, nemoj da se nerviras, uplasices dete pa sta onda... Da se plasi i tebe i tvoje reakcije, i plus matematike pa da blokira skroz. Ovo je sve novo za nju, i za tebe... Polako, sve se da nauciti. 
I da, ne citaju zadatke kako treba, pola procitaju pola preskoce, pola gledaku sta drugi rade pa promase red.... 

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 29.10.2019 0:17:39 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 757
   RE: Razgovori mama 10/19
29.10.2019 1:58:28   
Duškić
Ivanka iskustveno!
Ja sam preumorna, slava, rodjendan. Sad ne mogu da spavam.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 758
   RE: Razgovori mama 10/19
29.10.2019 7:11:32   
jess021
Dobro jutro!


Pari, kako si danas? Maraj, ako S još uvek kašlje odvedi je kod dr da je preslusa, mala je ona još da je sama lecis... To možemo kasnije kad malo porastu. 
Milena, nadam se da ces uskoro biti bolje. Kako ide vožnja? 
Ivana, šta ima kod tebe? Kako S u školi? Ne zalis se🤗
Von, nemoj vikati zbog ocena molim te. 
Mirko, samo da to obavite pa ćete biti mirni. 
Sanjice, pa jel moguće da još ima bolove od kamena/peska u bubregu? To sad bas dugo traje. 
Ivanka, jesi li ti bolje? 
Ana, iskulirala si me za slanje hrane postom😂
Flamingos, ti si svako jutro najvrednija😊

Ja pijem kafu, pa na posao. Ustala, a ono toplo u stanu, radi grejanje. Idem da najavim smizle sutra za vrtić. 
Ljubim vas

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 759
   RE: Razgovori mama 10/19
29.10.2019 7:17:48   
pari
T imala temp celu noc i jutros isto...sad pokusava da spava jos ..nos joj je pun...

Pre tri nedelje je bila bolesna i evo sad opet :(
Sreca pa mi M dolazi tek sutra popodne da ne zarazi i njega sad...
Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 760
   RE: Razgovori mama 10/19
29.10.2019 7:19:39   
jess021
Pari, koliko joj je temp? 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 761
   RE: Razgovori mama 10/19
29.10.2019 7:23:55   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.

Jess, da ti odgovorim dok mi ne pocne cas. Ima muke jer je stent jos uvek prisutan, a plus razbijali su mu kamencic. Njemu su prirodno uski kanali, pa pretpostavljam da izlazi sa mukom.

Pozdrav svima.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 29.10.2019 7:24:31 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 762
   RE: Razgovori mama 10/19
29.10.2019 7:24:33   
pari
Sinoc imala 38.3, a nocas nisam.merila ali je bila bas vruca, davala sam joj paracetamol na 6h. Evo sad joj je spala, a dala sam u 6 jutros.

I proslih par puta je imala samo temp. S tim sto joj je sad i nosic pun

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 763
   RE: Razgovori mama 10/19
29.10.2019 7:35:37   
vonavoj
Napisala post i nestao...Nisam vikala,videla je da mi je krivo..rekla sam joj da su to njene ocene,neka razmislja...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 764
   RE: Razgovori mama 10/19
29.10.2019 7:53:09   
Maraj
Jutro mame
O da ana, ja sam ta user posted image
Jess znaci mislis da je vodim... pa sta znam...ni sama ne znam sta da radim. Mislim se i da nije od zuba. Rastu joj cetvorke a ujedno i trojke. Svi krenuli odjednom. Nema temperaturu. Nekad se zakaslje suvo a nekad onako sa sadrzajem. Samo jednu noc je suvo kaslajala

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 765
   RE: Razgovori mama 10/19
29.10.2019 8:06:46   
Ivanka 75
Von, pazi kako je meni bilo kad je Iva rekla da je dobila 3 iz eng 😁 Prvo tisina dobrih 20 sekundi da mozak obradi informaciju a ona sa suzama u ocima, samo sto reke ne poteku. Samo sam rekla "koliko si ucila, toliko si dobila".
Mm se nervirao u prvom i pola drugog razreda kad pogresi na testu, pogotovu tekstualne zadatke, ne cita zadatak u celosti nego procita lrvi deo pa se odusevi sto zna da postavi i napise tsj prvi deo, a onda se vrati da procita ostatak kad tamo ima jos 😂 I onda smuva nesto pa yvek ispadne prvi deo tacan a drugi pogresan. Io bavezno je sabirala umesto da oduzme... Ne cita koncentrisano... Sad je oguglao malo... Ali... Sve je to proces kroz koji koramo da prodjemo i oni i mi... 
Npr bilo je 7-4=2 😂 Kakoooooooo 😂😂😂 
53-23=76
I jos uciteljica stavi smajlija i oduzme poene 😊
Tajna je u citanju od velikog slova do tacke, ali oni jis nisu otkrili tajnu 😂

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 766
   RE: Razgovori mama 10/19
29.10.2019 8:08:32   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Napisala post i nestao...Nisam vikala,videla je da mi je krivo..rekla sam joj da su to njene ocene,neka razmislja...



Ako je videla da ti je krivo, to znaci da ti je stalo, i shvatice ona to vremenom. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 767
   RE: Razgovori mama 10/19
29.10.2019 8:32:14   
pari
Meji T od jutros place, sisa, zaspi i tako u krug...da li je samo ta temperatura ili je boli nesto? Videcu danas kasniie pa da mozda odem kod doktora...ne znam ni sama...ili da cekam sutra



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 768
   RE: Razgovori mama 10/19
29.10.2019 8:36:13   
Ivanka 75
Pari, bar da je dr poslusa... 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 769
   RE: Razgovori mama 10/19
29.10.2019 8:37:20   
vonavoj
Ivanka,bas tako kako si opisala. Imala je jednacine i umesto zbira,pise sabirak,ona postavila razliku..znaxi nije 2 puta procitala..i to je 3 poena..i 63-45=17....a dobro postavila zadatak..i cao 5ce..Pari,kako jede? 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 770
   RE: Razgovori mama 10/19
29.10.2019 8:40:06   
pari
Von, za sad samo sisa...i sinoc i nocas i jutros...sisa, spava...Jos nista nije jela 

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 771
   RE: Razgovori mama 10/19
29.10.2019 8:44:22   
emicaa
Von evo ja se nerviram jer se ti nerviras zbog cetvorke.Desi se popravice.Neka je ona ziva i zdrava,to je bitnije od svake ocjene

Pari brzo ozdraviteDavid i ja ni danas nismo bolji,njemu cim spadne temperatura bude super.Ja nemam snage da ustanem,svaki misic me boli

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 772
   RE: Razgovori mama 10/19
29.10.2019 8:48:43   
vonavoj
Emice i tebe stislo,nema gore kad predje sa deteta bolest,oni brze zivnu.Pari,vidi kako ce da rucka..mozda je grlo,uvo? Ja se sa temperaturama ne igram,mada nije joj visoka.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 773
   RE: Razgovori mama 10/19
29.10.2019 8:51:42   
pari
Da, videcu kasnije...cujem da joj je pun nos...


Emice, drzi se, da prodje sto pre!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 774
   RE: Razgovori mama 10/19
29.10.2019 8:57:40   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: pari

Meji T od jutros place, sisa, zaspi i tako u krug...da li je samo ta temperatura ili je boli nesto? Videcu danas kasniie pa da mozda odem kod doktora...ne znam ni sama...ili da cekam sutra





Pari, da nije uvo? 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here