|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  64 65 [66] 67 68   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Život ljubavnice
1.2.2020 19:02:55   
Didy
Ja sam sa svojim mužem 21 godinu (što u braku, što pre "papira" koji nam ništa ne znači). Nije to do zajedničkih godina. Namesti se tako... 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1626
   RE: Život ljubavnice
1.2.2020 20:02:29   
Ivanka 75
Ljubavnice, reci cu ti nesto sto sam i mojoj drugarici rekla pre 12 godina na komentar "kako ga ne zoves dok je na poslu, zar ne kontrolises kuda ide?"
Pa joj rekoh, on ode u 7 vrati se u 3 meni, nasoj kuci. Sta je radio za to vreme savrseno me ne zanima, ako nadje priliku da me prevari, ako, samo da ne saznam za to. Ako uspe nesto da obrne za tih 8 sati a niko da ne zna, skidam mu kapu za sposobnost skrivanja. Meni dolazi u 3 kuci, meni, uvek i svaki dan. 
Ne dao Bog da saznam 😂

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1627
   RE: Život ljubavnice
1.2.2020 20:20:43   
Misha i Ljisha
Emice pa sef i ja radimo digitalni.marketing i umecemo piksele za pracenje 😂 


A secas se kako sam mm pretresla letos zbog njegove "najbolje drugarice"?  Iskustvo 😂

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1628
   RE: Život ljubavnice
1.2.2020 20:35:21   
emicaa
Nepoznato mi je to pretresanje,sigurno tih dana nisam bila aktivna



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1629
   RE: Život ljubavnice
1.2.2020 22:33:50   
bubulence
Ljubavnice tako mi je nesto poznat tvoj stil pisanja, skoro da sam 100% sigurna da se sada oglasavas sa novim  nickom, ali skroz nebitno.

Mene zanima koliko cesto ti i tm imate sex? Da li ste uopšte intimni? Kako ste ranije funkcionisali? Sto se tice prevare ja jesam varala momke, imala sam neke 2,3 duze veze i sve sam ih varala sa jednim momkom sa kojim sam se vidjala oko 10 godina. Mozda i malo vise. I nikada me nije grizla savest. Po tome se moze film snimati... ''vezu'' sam prekinula kada sam upoznala mm

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1630
   RE: Život ljubavnice
1.2.2020 22:49:54   
Ivanka 75
Bubi, "it is I, Lekler"😎😎😎

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1631
   RE: Život ljubavnice
1.2.2020 23:09:32   
vonavoj
Hahaa,umrecu! Bubi,obozavam te!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1632
   RE: Život ljubavnice
1.2.2020 23:19:32   
Mirko Svirko
Ljubavnice, tebi je lepse sa mladjim. I cini te drugacijom. To sam shvatila. Ali, sta je onda ovde pitanje, da li te mi osudjujemo  ili da li da ostavis muza?Jer ako je ovo drugo, to bi sama trebala da odlucis. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1633
   RE: Život ljubavnice
1.2.2020 23:35:37   
bubulence
Nema pitanja, dosla zena da olaksa dusu. I da se pohvali piletinom 😁


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1634
   RE: Život ljubavnice
2.2.2020 6:23:20   
Misha i Ljisha
Haha bubi ima jedan mali menja mamu u prodavnici, ima oko 20 god. Uuu sto je dobar 😂 cak me i mm zeza kaze nedeljom aj ti u p4odavnicu radi onaj mali. Haha.. pa ako smo udate brate nismo corave ako mogu muski da komentarisu mozemo i mi.e  sad neko predje granicu neko ne. Ja rekla ovom malom da mi ne persira 😊 hahah ludilo.



Nego mene bi mucilo to sto on ode kod svoje devojke i ima i seks sa njom. Jer da nema verovatno bi ga ova prozrela.  A i ne bih mogla otici kuci i imati seks sa muzem posle. Ne znam. Treba svasta u zivotu da se desi pa onda nesto pricati. 

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1635
   RE: Život ljubavnice
2.2.2020 11:01:01   
Ivanka 75
Zato ja kazem odluke su tu bitne...
A i zongliranje nevidjeno mora da bude 😊
Ljubavnice, ja se tebi divim, iskreno. Treba imati petlju pa se svesno upustiti u aferu. 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1636
   RE: Život ljubavnice
2.2.2020 11:11:53   
bubulence
Ljiso extra. Ti si ranoranioc, nedeljom svi spavaju. Znaci zorom radom u prodavnicu kod pilenceta i da vidis... Niko vam nece smetati, magacin, pilence, ti... Romantika na nivou.

Ljubavnice ja stvarno ne osudjujem ono sto radis. Da ti je sve idealno u braku ne bi varala

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1637
   RE: Život ljubavnice
2.2.2020 11:15:19   
Mirko Svirko
Ni ja ne osudjujem. Ne mozes da znas kako se zena oseca u svojoj kozi kada se vrati kuci. Ne osudjujem je ni ja. Ali ja petlju za to ne bi imala. Momke ok i bila sam mladja. Ali ovo je sada nesto drugo. 

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1638
   RE: Život ljubavnice
2.2.2020 11:41:37   
Misha i Ljisha
Pazi ako je.muz zapostavlja i jos mu svasta smeta i to dugo traje uopste me.ne cudi sto ima ljubavnika. E sad moralno pitanje je razvesti se pa nastaviti vezu bez osecaja krivice ili kao cuvati brak a izlagati se "riziku" tajno. To je jedino. A mozda ko u nekom filmu kako kazu afera zna da osvezi brak 😁 ko zna. Cudni su putevi gospodnji 


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1639
   RE: Život ljubavnice
2.2.2020 13:17:23   
Ivanka 75
Zato smo sestra i ja nasle piletinu za brak 😊

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1640
   RE: Život ljubavnice
2.2.2020 14:06:51   
mama Jo
Imam ja jednu drugaricu koja je ,,magnet" za ozenjene muskarce. Ja ne znam ni kad ni kako se ona upozna sa njima i kad dodju do toga da se konstantno vidjaju.. ali jedno 4-5 do sada ih je tako imala.
Poslednji je sa zenom pokusavao da ima dete, ali se sa njom redovno vidjao. Gledali smo nju i njega na fb i insta, oni su na slikama presrecni jedno uz drugo, neverovatno. Bogati, stalno na nekim putovanjima, stalno neke slike nasmejani njih dvoje. Drugarica se jako zaljubila bila.
Uglavnom, posle nekog vremena sazna da i zena njega vara.
Ma ludilo bilo.
Drugarica nije vise sa njim, on i zena su i dalje zajedno.

Hocu da kazem da svakakvih prica ima. Necemo mi tebe ljubavnice da osudjujemo, jer ne znam tvoj zivot niti tvog muza. Samo je pitanje kako se ti osecas u vezi svega toga- prema muzu, prema deci...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1641
   RE: Život ljubavnice
2.2.2020 19:18:59   
Didy
Ma, šta vam je, kakvo razmišljanje! Lepo je rekla da ne zna šta će biti za mesec, za šest, za godinu. Njima je lepo zajedno i tu se priča o svakakvom razmišljanju završava. "Misliću o tome sutra." 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1642
   RE: Život ljubavnice
2.2.2020 19:28:42   
Misha i Ljisha
Ako je tako onda racio ne postoji. Jer mislicu o tome sutra=mislicu o tome kad me uhvate. Ne znam al eto znam da bi Ivanka sve podobro isplanirala 😂

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1643
   RE: Život ljubavnice
2.2.2020 19:32:10   
Didy


😂Ja mislim da onaj ko sve planira ni ne ulazi u ovakve priče. Njoj se ceo svet zavrti od njegovog dodira, što znači - Pa, pa racio. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1644
   RE: Život ljubavnice
2.2.2020 19:33:28   
Ivanka 75
Ja sto sam nekad ishitreno radila, radila sam 😊 Nema vise, moram da se obezbedim ko ce da me gleda u starosti 😁
I opet bi pretandrljala svaku hipoteticku situaciju u glavi. 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1645
   RE: Život ljubavnice
3.2.2020 0:58:30   
MamaNecaVo
Zbm nekoliko osoba, mlade devojke kojima je biti ljubavnica sasvim ok i zadovoljavaju se.. Ne znam kako ti kategoriju muskaraca da nazovem

Meni to bas nije normlano, jer gde su tu emocije i sta ako dodje do njih. Realno, retko i tesko da ce koji zenu ostaviti. Jer svaki se vrati upravo zeni u postelju... 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1646
   RE: Život ljubavnice
3.2.2020 9:21:10   
Peace*
Wohooo kakva tema!
Nemojte me krivo shvatiti, ali u poslednje vreme pišem ovde o knjigama, eventualno frizuri i noktima user posted image , deca porasla pa se ne nalazim u tim temama - ne znam više ni savet da dam iz te oblasti. user posted image Mogla bih da pišem o borbi sa pubertetom... user posted image


IZVORNA PORUKA: bubulence


Ljubavnice ja stvarno ne osudjujem ono sto radis. Da ti je sve idealno u braku ne bi varala


Sa ovim se slažem. Ipak, jesi probala prvo da središ brak, ili si prosto pobegla i dozvolila da ti se desi?

Pročitala sam još par komentara sa kojima se slažem, ali me mrzi da ih tražim, pa ću ovako, "na suvo", da iznesem mišljenje.

Pitale ste je koga više voli, pitale ste je šta se promenilo pa je muž postao takav, gde vidi budućnost sa švalerom...

Mislim da ona nema odgovore na ta pitanja. Misim da o tome ne razmišlja trenutno. Realno, da razmišlja - ne bi radila to što radi. user posted image

Nekada davno mi je jedna starija ženska osoba rekla da muž kod kuće zvoca za ručak, nered i sl ako ima drugu i ustvari mu se ne sedi kod kuće sa ženom. Nemam pojma dal je tako.
Ali mislim da muškarci u principu beže od kuće (nikoga ne etiketiram, blago onima kod kojih nije tako) dok su deca mala, i to ne zbog toga što beže od obaveza nego zato što više nisu centar sveta ženi. Neretko sam čula da muškarac kaže da više voli svoju ženu nego decu, i kada sam razmislila o tome, nije potpuno besmisleno. Jer, bili smo nas dvoje, iz naše ljubavi su se rodila deca, koja će da odu, i ostaćemo opet mi. Ako se ne čuvamo međusobno, ne može da opstane. Ipak, smatram da žene to ne mogu tako i deca im postaju centar sveta, i bez da primete, zapostave muža. Tako nastaje začarani krug koji neki prežive a neki ne. Ja bih ovde pre postavila pitanje: kolika su ti deca? Jer, u jednom momentu, kada deca porastu a ti si izgubila sebe sve podređujući deci, nastupa dosada. Treba smisliti šta sad kad opet imaš vremena. Tako sam ja otišla na dijetu (posebno kuvala sebi user posted image ), išla u šetnje, krenula u teretanu, izlazila sa drugaricama, upisala klavir, i da imam dovoljno para, ubacila bih i strani jezik. Da li ti je muž postao takav jer si ga zapostavila zbog dece?

< Poruku je uredio Peace* -- 3.2.2020 9:25:07 >


_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1647
   RE: Život ljubavnice
3.2.2020 9:45:31   
bebilule

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Ljubavnice, reci cu ti nesto sto sam i mojoj drugarici rekla pre 12 godina na komentar "kako ga ne zoves dok je na poslu, zar ne kontrolises kuda ide?"
Pa joj rekoh, on ode u 7 vrati se u 3 meni, nasoj kuci. Sta je radio za to vreme savrseno me ne zanima, ako nadje priliku da me prevari, ako, samo da ne saznam za to. Ako uspe nesto da obrne za tih 8 sati a niko da ne zna, skidam mu kapu za sposobnost skrivanja. Meni dolazi u 3 kuci, meni, uvek i svaki dan. 
Ne dao Bog da saznam 😂


Ivanka izvini, ali meni je ovakvo razmišljanje uvijek bilo strano i daleko. A i čudno. Meni ništa neka ne dolazi. user posted image

Da se razumijemo, ja sam mišljenja da monogamija nije prirodna čak. I to je razlog upadanja u "afere". Ali da se može odlučiti biti sa jednim partnerom do kraja života, može. Radi toga i toga (svako zna čega). Nekako mi je logično da mi čovjek s kojim živim i imam djecu dođe i kaže šta se desilo, pa da zajedno skontamo šta dalje, nego da mu skidam kapu jer je uspio da bude još sa nekim, a da ja to ne skontam.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1648
   RE: Život ljubavnice
3.2.2020 10:30:29   
Misha i Ljisha
Sad ce ljubavnica da odgovori, samo dok pilence izDje iz kanca 😂 eh jkp 


Jao zadavice me zena a ni ne zna me. 

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 1649
   RE: Život ljubavnice
3.2.2020 10:37:34   
bubulence
Mozda je i odgovorila 😉. Ljubavnice zaboravila sam kako izgleda tolika strast. Daj nam neki live da se vratimo medju žive 😁


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  64 65 [66] 67 68   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  64 65 [66] 67 68   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here