|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/20
27.8.2020 7:37:13   
Milena18
Jutro!
M nije imala T posle one noći, ne znam šta je to bilo. Još joj malo nosić curi.
Pari, kako ste vi?
Von, super za CV! Nadam se da će i razgovor dobro proći.
Lep je dan danas, jedva čekam da se vratim sa posla pa da uživamo u dvorištu.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 976
   RE: Razgovori mama 08/20
27.8.2020 7:42:19   
smeško
Dobro jutro

Sjajno, Milena, bas sam htela da pitam kako ste. Von, puno srece na razgovoru. 

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 977
   RE: Razgovori mama 08/20
27.8.2020 7:49:41   
Milena18
Smeško user posted image
Kako ste vi, kako je mališa?

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 978
   RE: Razgovori mama 08/20
27.8.2020 8:03:29   
jess021
Jutro!


Smesko, kako ste?
Milena, super pa je tako proslo. Ja pijem kafu, pa cemo kasnije na Strand, super nam bude tamo prepodne. 


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 979
   RE: Razgovori mama 08/20
27.8.2020 8:57:43   
flamingos
Donro jutro.Jess,želim vam lep provod.Von,srećno na razgovoru.

Milena,super kad nema temperaturu.Sneško,kako ste vi?Pozdrav svima.Ovde jutros padala kiša,sad greje sunce.Danas,kad spremim ručak, kuvam duplu meeu soka od jabuke,pa da peglam.Kasnije pržim palačinke.❤

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 980
   RE: Razgovori mama 08/20
27.8.2020 9:09:18   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Da se javim pre sto odem na nastavnicko.

Milena, super sto nema temperaturu. Von, srecno na razgovoru.
Mene ovih dana toliko muci alergija da vise ne znam sta cu sa sobom. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 981
   RE: Razgovori mama 08/20
27.8.2020 9:25:43   
mama Jo
Sanjice i ti se bas namuci sa alergijom. Sta imas od simptima?
Mene to uhvati s proleca obicno.
Mada me sad vec neko vreme uhvati grlo, i nepce sam na nesto opekla bas me pecka. Ili je mozda i to simptom alergije? Para me grlo. Ali nista strasno.

Ljisho, bas zato sam i pitala koliko ima godina, mislim da kod nas po zakonu pre 12 ne smeju sami da ostaju. Jeste jako nezgodno kad nema ko da uakoci u tim momentima kad dolaze iz skole a roditelji jos na poslu.

Smesko draga, kad budes mogla pisi da li ima nesto novo kod vas.
Ljubimo vas svi ❤️

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 982
   RE: Razgovori mama 08/20
27.8.2020 9:31:46   
Misha i Ljisha
Dobro jutro.


Milena valjda je proslo sve.Smesko mislimo na vas.
Ja danas nisam htela da odem u skolu. Juce sam isla i iNervirala se 😁 danas sam se javila kolegi da nwcu doci. Imam jedno odeljensko vece to ce ttajati 10 minuta i zbog toga necu pre provedem u voznji 2h a mozda bih i isla da nije ispala frka sta cu i gde cu sa decom pa dal da ih vodim sa sobom. Ma...znaci ne idem. Nek mi oduzmu od plate boli me. Sutra imam i odeljenska oper i nastavnicko u ponedeljak imam opet nastavnicko nw znam zasto i opet neko odeljensko i neku obuku. Tako da....to cu otici. I onda konacno skola

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 983
   RE: Razgovori mama 08/20
27.8.2020 9:42:24   
pari
Noćas loše spavale ..ona se budila,plakala, mene počeo da boli stomak u sred noći, dobila sam baš tad...ali dobro, proći će...

Uskoro ćemo negde na vazduh, još ne znam gde.A sutra ćemo verovatno na Štrand.
Milena, dobro je da je prošlo!
Smeško, mislim na vas!
Kako ste druge mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 984
   RE: Razgovori mama 08/20
27.8.2020 10:11:06   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Sanjice i ti se bas namuci sa alergijom. Sta imas od simptima?
Mene to uhvati s proleca obicno.
Mada me sad vec neko vreme uhvati grlo, i nepce sam na nesto opekla bas me pecka. Ili je mozda i to simptom alergije?



Svrbi nos, curi, kijam. Grlo me svrbi, usi. Ma, uzas. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 985
   RE: Razgovori mama 08/20
27.8.2020 10:23:42   
mama Jo
Ljisho, razumem te skroz... Bas to, 10 tak minuta dogovora nekog onako usput. Nadam se da ti nece praviti problem. Ma nece sigurno.

Sanjice, to je bas nezgodno. Meni hoce da suze oci toliko da bukvalno ne mogu da gledam. I grlo da me grebe da ne mogu da pricam. To mibse proletos desilo u parkicu. Znaci kasljem, grlo grebe, oci suze, popila svu deciju vodu zbog grla, znas kad mi neka zena prisla da pita jesam dobro koliko nisam mogla da smirim kasalj.

Pari, negde na vazduh pa da spava bubica mala, da nadoknadi.

Mi cemo danas kod mojih na dva dana, mm je jos ove nedelje na odmoru pa da iskoristimo jos malo da lutamo. Ne znam hoce li i dalje raditi od kuce, odluke su na nedeljnom nivou, sada jos uvek da, ali posto je on na godisnjem i krece sl.nedelje to ce valjda sutra odluciti.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 986
   RE: Razgovori mama 08/20
27.8.2020 10:33:22   
flamingos
Mama Jo,leo se provedite.Pari,budite mi dobro.❤


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 987
   RE: Razgovori mama 08/20
27.8.2020 10:42:40   
vonavoj
Ne znam ni kakav se posao nudi,ni sta nude..videcu kakvi su uslovi,sve mi je sad odjednom..i skola i vrtic i sad ako promenim posao,ququ,ali idem polako,dan po dan...

Precicu ako ponude dobru platu 😁 i radno vreme mi je bitno..mm ode u 7 dodje u 18..ako i meni bude tako,necu moci,nema ko po decu,vrtic radi do pola 5.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 988
   RE: Razgovori mama 08/20
27.8.2020 11:06:47   
mama Jo
Naravno, naravno... Od usliva zavisi. A ako ne znas jos nista onda naravno ni da ne mozes znati hoces li prihvatiti. Aj' da drzimo fige pa da se potrefe bas oni uslovi sto tsbi odgovaraju. Nista nije nemoguce!! ✊✊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 989
   RE: Razgovori mama 08/20
27.8.2020 11:13:26   
vonavoj
Hvala mama jo! Nije nemoguce,ima ljudi koji tragaju za poslom i nadju i dobre uslove i platu. Meni je ovde radno vreme super,ali...jedno ali srecu kvari😂😂


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 990
   RE: Razgovori mama 08/20
27.8.2020 12:32:31   
mati
Zdravo majke!!!!
Nama učiteljica juče pustila poruku, tj napravila viber grupu, i tako smo saznali kod koje smo učiteljice i ko su nam budući drugari. Malo sam razočarana, samo jedan drug iz vrtića mu je tu, ostalo sve devojčice. Najbolji drug je kod učiteljice za koju sam ja pisala, samo ne kod nje. Tako da nije bilo kompromisa. Zao mi je. Ali evo sada se igraju i nadam se da će nastaviti bez obzira što su razdvojeni. A mnogo se lepo slažu i igraju. Neverovatno.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 991
   RE: Razgovori mama 08/20
27.8.2020 13:04:41   
flamingos
Mati,kod nas u razredu A nena nikoga iz predškolskog,svi su u drugom odeljenju.Nemoj da te to brine,uklopiće se,polako.Hajde ko šta ima za peglanje,dajte,krećem sa peglanye.Sok gotov,ručak taklđe,sredih kuću,.mašina oprala,raširih veš da se suši.Nakon peglanja pravim palačinke.❤


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 992
   RE: Razgovori mama 08/20
27.8.2020 13:08:31   
Ivanka 75
Mati, nastavite vi druzenje mimo skole. Jos lepse i bolje. Upoznace decu iz drugig odeljenja preko tog druga.


Ja cekam sisarku da me sisa 😁

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 993
   RE: Razgovori mama 08/20
27.8.2020 14:26:39   
flamingos
Ivanka,sređuješ se,ako.Evo peglanje završeno,da gvirnem šta ste pisale i odoh da pržim palačinke.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 994
   RE: Razgovori mama 08/20
27.8.2020 16:34:49   
pari
Nas dve kratko bile napolju. Ja sam kilava danas, prvi dan ciklusa uvek tako...

T tek malopre zaspala, kasno dosta...ali bolje i to nego u 6 ili 7.Zvao me mm kratko sa posla, nedostaje mi...Ali dobro, samo da smo svi dobro!
Smeško 🤗
Druge mame, pozdravljam vas sve!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 995
   RE: Razgovori mama 08/20
27.8.2020 19:35:00   
mati
Ma nastavljamo mi druženje, oni su po ceo dan virtuelno zajedno. A danas sam ga uzela posle doručka i evo već se momci dogovorili da ostane na spavanju. Sve sami organizuju...
Druge učiteljice poslale za roditeljski i kako se dele smene. Ja još čekam...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 996
   RE: Razgovori mama 08/20
27.8.2020 21:57:56   
mama Jo
Gde ste mame, sta radite?
Mi stigli kod mojih, lepo smo proveli dan. Mada mene cotav dan nesto muci stomak, nesto mi burgija i malo mi i muka bilo. Kao da mi nesto nije prijalo sto sam jela... Pijem espumisan da mi malo pomogne.

Kakav je to Waikiki outlet u Zemunu hde ima svasta ultra jeftino? 😁

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 997
   RE: Razgovori mama 08/20
27.8.2020 22:46:07   
smeško
Мама Јо, никакав. Ретко шта ми се допало. Посебно за одрасле. Много су вам слатке сличице са одмора.

Ми смо у променљивом расположењу. Као таласна функција. И амплитуде су нам великог распона. Не знам ни шта бих написала о томе, знам да никоме не бих пожелела да му се оволико ствари и страхова везаних за дете врзма по глави. Али, Никола је предивно, зрело и паметно дете, даћемо све од себе да опоравак тече што може боље. А шта је следеће не знамо. Имамо следеће недеље преглед неуролога, па неурохирурга. Следи и офталмолог. Треба да закажемо још једну МРИ, са спектроскопијом и да позовемо физичаре у помоћ. Позитиван је и на елиса тест на лајмску болест, у понедељак смо радили и w.blot. Моје дете више нема исти глас, брзо се замара, пишки у кревет, прати ме по читавој кући и стиди се да изађе напоље. Али, његов осмех, његова душица је ту, најбоља коју сам могла да сретнем у свом животу. И надам се да ће му Бог још једном помоћи бар због тога. Знам да ћу га ја сутра молити за то. Корак по корак. Само тако и може. Чудом смо добили још једну прилику да будемо са њим и пресрећна сам због тога. Трудим се да не гледан уназад и не кренем путем зашто баш моје дете. Стрпљиво одговарам на сва питања и слушам када прича о боравку у болници и страху који је осећао. Онако дечје ми објашњава колико му је било жао другара из собе, немајући појма колико је он био најозбиљнији случај. Чекамо да падне оток па да видимо штету коју је нанео.
И тако. Читуцкам понекад шта пишете, али овако увече, када оду на спавање. Преко дана сам само са њима. Д је узео одмор, али као и да није, телефон му непрестано звони и скоро сваког дана је у канцеларији. Када одем од куће, Н већ пита где сам.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 998
   RE: Razgovori mama 08/20
27.8.2020 22:58:25   
Ivanka 75
Smesko, prati te jer ne zeli da bude sam, znas to. Samo je potrebno da se oseca bezbedno u volhenom okruzenju i vratice se na staro. Strpljenja.


I snage, mnogo snage 😘😘😘

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 999
   RE: Razgovori mama 08/20
27.8.2020 23:05:01   
flamingos
Bog je dobar.Smeško,svi se molimo za vas.Polako,strpljenja,korak po korak.Jako mi je žao što prolazite kroz sce te muke.Držite se,budite jaki.Šaljem vam puno poljubaca i zagrljaja.Mislim uvek na vas.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1000
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
Kupanje bebe - lep događaj za celu porodicu
Kupanje umiruje bebu, pravi joj ritual – beba vremenom nauči da posle kupanja treba duže da spava. Mnoga deca uživaju u ...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here