|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
13.12.2009 9:57:02   
Shishica
Sad samo cekam Tasu da zatvori temu ili tako nesto user posted image
Trazila sam, ali nemamo cini mi se, temu BAS za ovaj market...

Ima li neko informacije o tome kako da se stigne do tamo, da li ga ima i u Segedinu, da li imaju neki sajtic.... i tako sta god interesantno od informacija vezano za ovaj market... A moze i predlog za jos neki market.....

user posted image

< Poruku je uredio Shishica -- 13.12.2009 10:06:24 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: H&M Madjarska - Shoping :)
13.12.2009 10:01:50   
Anoniman
Neću da zaključam! user posted image

Nemam sada vremena, posle pišem o ovom, ali predlažem da se u ovu temu piše i C&A (znači dodati u naziv) ili pak da se i o tome otvori tema. Ima sajtić. Nateram dete da doručkuje i pišem. user posted image

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
13.12.2009 10:05:24   
Shishica
Evo, menjan naslov....
Cekam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
13.12.2009 10:17:15   
LillyT
A smem li ja da pisem o H&M i C&A, ali ne u Madjarskoj? Meni drugarica zivi u Cirihu, pa sam joj ja cest gost tamo, onda iskoristim priliku da navratim do ove dve modne kuce. U principu, meni je tamo ok sto postoje snizenja i sto stavrno mogu da se kupe stvari po fenomenalnim cenama. Naravno, nije to neki ludilo kvalitet, a i sta ce mi, jer ne kupujem kola ili nekretninu, nego krpice. Sada tu cesto kupujem i stvarcice za decu, bas sam letos donela fenomenalnu torbicu za dete od dve godine (kostala je kada se prevede negde oko 300 din). U C&A sam nasla odlicne majice na kratke rukave (muske, bile su oko 300 i 600 din) i njih sam kupovala tako na nevidjeno, brat i momak su odusevljeni jer im super stoje.
Ne znam za Madjarsku, bila sam samo jednom u H&M u Budimpesti, mada ja nisam neki kupoholicar, smara me shoping. Uglavnom, neko je isao u Trst, neko u Madjarsku, ja idem u Cirih. E sada, cekam Tashu da napise o Budimpesti nesto, planirali smo i tamo shoping, taman mi trebaju instrukcije.




_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
13.12.2009 10:23:58   
Anoniman
H&M nemaš u Segedinu, ima u Pešti.

Evo sajt: KLIK

Kada ideš na Fashion, izbaciće ti sve robne marke koje imaju, pa biraš Recimo Holiday, pa ti otvara što oni nude.
Da bi našla lokalitet prodavnice, idi na Uzlet-lokalizator, izbaciće ti 7 adresa, koliko vidim, na spisaku nema prodavnice koja je otvorena u Westend city centar, ogroman TC. user posted image

Imala sam i bolji saj, sada mi to ne izbacuje, kada nađem, dodaću.



(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
13.12.2009 10:25:37   
Anoniman
Evo ga, samo što je na švabskom, tako da, čačkaj, ne znam da ti pomognem: KLIK

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
13.12.2009 10:30:23   
Anoniman
C&A znam sigurno da ima u Westend city centar u Budimpešti, a evo na netu vidim da ima i u Segedinu. Recimo, evo ženska garderoba: KLIK

Evo malo potpuniji katalog na nemačkom: KLIK

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
13.12.2009 10:35:25   
Shishica
Pa da.. i ja ih cekam..
Samo sad cu morati zbog prezimena da menjam i pasos inace ne bi morala, vaze nam do kraja sl. god.
Ta dokumentacija me izludjuje..

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
13.12.2009 10:41:14   
Anoniman
E, sada, dodaću još nešto, pošto sam bila prošle nedelje u Budimpešti.

Bodiće i čarape Luki kupujem isključivo u C&A. Bodići su uski (uz telo), i odgovarajuće dužine. Kod nas kada kupuješ, onda su rukavi uglavnom kao za majmune.
Ostatak garderobe sam mu kupovala kombinovano iz ove dve radnje, retko u NS u Zari.
Čak i jaknice kupujem u u Mađarskoj u ove dve radnje. Zez sam imala samo sa skafanderom koji sam kupila na slepo, jer su nogavice bile kratke.

Ove godine sam ušla u obe radnje i skenjala se. user posted image NIŠTA  nisam kupila (sem bodića i čarapa). Ništa nije bilo. user posted image
Iskeno, mušku i žensku garderobu ove godine nisam gledala, jer smo bili prethodni dan u Outlet-u na autoputu Budimpešta-Beč, tako da sam gledala samo dečije. Činjenica jeste da sam bila baš za Mikulaša, to je Sv. Nikola kod nas, kod njih ogroman praznik, taj Mikulaš je neki čika koji je isti Deda mraz, oi dobiju napad kupovine pred Mikulaša i pred Božić. Možda je sve prodato, a ostale samo neke bzvz stvari - ne znam. user posted image

U skladu sa rečenim, napomenula bih da skrenete u TESCO! Ima ga po celoj Mađarskoj, mi smo pazarili pored Budimpešte, ali ima ga i u Segedinu. Taj u Budimpešti izgleda kao Rodić u NS. Šta to znači? To znači da van prostora same prodavnice, ima nekoliko butika. Tako sam u nekom butiku Takko sport kupila Luki jedne postavljene pantalnice (ne termo, ali makar malo postavljene) i 4 majce za 30eur, a u samoj prodavnici Tesco-a sam mu kupila još 2 para farki, 3 majce, 1 duks i 1 džemper za oko 60-70eur.
U Takko sportu sam videla da ima ok stvari i za nas žene, čak u letu videh da ima lepih stvari i za muškarce, ali nisam imala vremena da se zadržavam. Unutra u Tesc-u sam kupila sebi brus i gaće za 10eur. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
13.12.2009 10:41:51   
Shishica
Hvala Taso.. Koliko je jedna forinta eura???

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
13.12.2009 10:41:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Shishica

Pa da.. i ja ih cekam..
Samo sad cu morati zbog prezimena da menjam i pasos inace ne bi morala, vaze nam do kraja sl. god.
Ta dokumentacija me izludjuje..


Ako imaš nov pasoš, nemoj sada menjati, idi prvo u shopping. user posted image

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
13.12.2009 10:42:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Shishica

Hvala Taso.. Koliko je jedna forinta eura???


1 eur = 260 Ft (otprilike)

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
13.12.2009 10:49:39   
Anoniman
Pitajte slobodno, ja sa zadovoljstvom pišem o ove dve radnje. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
13.12.2009 11:09:04   
LillyT
Ja sam svojevremeno u TESCO-u kupila sebi bas lepe stvarcice (bile su jeftine), za ove bebece ne znam. A H&M za decu stvarno ima svega, moja drugarica tamo kupuje sestricu, nikada se nisu zalili na kvalitet jer deca ipak to kratko nose. Pored odece, meni je H&M mamimpara, pa tamo kupis gomilu tih kojekakvih cudesa za dete, i sta treba i sta ne treba user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
13.12.2009 11:10:13   
*Alexx*
Tasho, ovaj prvi link ti ne valja, pokazuje na ovu temu user posted image

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

C&A znam sigurno da ima u Westend city centar u Budimpešti, a evo na netu vidim da ima i u Segedinu. Recimo, evo ženska garderoba: KLIK

Evo malo potpuniji katalog na nemačkom: KLIK



_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
13.12.2009 11:21:16   
Lu
Meni mm donosi iz Njemačke za Roka a i rodica iz Austrije, cijene su mi i bez sniženja ok,jer ja ovdje u Bosni mogu za te pare da kupujem kod kineza,turaka(mislim na prodavnice sa turskom robom),ono kad opereš jednom svi rubovi se opore.
Ja zato svake sezone pretežno naručim od nje šta da mi kupi za Roka i vjerujem u njen ukususer posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
13.12.2009 12:31:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Tasho, ovaj prvi link ti ne valja, pokazuje na ovu temu user posted image

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

C&A znam sigurno da ima u Westend city centar u Budimpešti, a evo na netu vidim da ima i u Segedinu. Recimo, evo ženska garderoba: KLIK

Evo malo potpuniji katalog na nemačkom: KLIK




KLIK user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
13.12.2009 18:11:54   
bonita
klik


_____________________________

verujem u ljubav za celi zivot

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
13.12.2009 18:14:30   
bonita
ovo je link za ONLINE kupovinu u Nemackoj,ako vam treba neki prevod,neke reci slobodno reciteuser posted image

_____________________________

verujem u ljubav za celi zivot

(odgovor članu bonita)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
13.12.2009 21:09:24   
Lu
user posted image

Evo ja izdvojila ovu slikicu iz kataloga,ovakvu frizuru ću da napravim Rokuuser posted image
Gledala sam majice za dečke od 5-10 eura,ova na štrafte ,koje ja obožavam je 8 eura.

(odgovor članu bonita)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
14.12.2009 8:35:49   
*Alexx*
Lu, super je, i friz i majica user posted image Tako nekako i ja mog Andreja zamišljam za koju godinu user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
13.3.2011 10:46:04   
Anoniman
Evo je tema user posted image
Sad gledam , do Peste treba 6 sati  user posted image user posted image A u Pesti ima vise objekata nego u Segedinu do kog nam treba 3 sata .
Jeste bili u Segedinu , sta ako odemo u S a tamo nema ni pola onoga sto se nalazi u Pesti ?user posted image

< Poruku je uredio ribizla -- 13.3.2011 10:47:05 >

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
13.3.2011 11:35:46   
Olga75
u Segedinu ima svasta ali mnogo manje nego u Pesti a kad vec udjete u Madjarsku od granice do Peste vam treba oko dva sata
tako da ja navijam da idete u Budimpestu i da se super provedete , posle kupovine u set_nju pravac Vaci utca , pa malo u Budim i lanc hid obavezno i predvece u Zerbo user posted image

< Poruku je uredio Olga RR -- 13.3.2011 11:36:07 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
13.3.2011 11:39:06   
Anoniman
Uh Olga , nista te ne razumem , te dugacke reci  mogu samo popodne da citamuser posted image
Pa kako da idemo , trebace nam 12 sati samo za put do tamo i nazad , mislim na Pestu , a do Segedina oko 4 - 5 sati ukupno za tamo i nazad , a mislila sam samo H&M i C&A garderobu za klince , zar je tolika razlika u snabdevenosti ?

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
13.3.2011 11:39:36   
Anoniman
ribizla, ja nista od toga nisam videla, jer sam samo gledala gde cu da jedem user posted image

Ako budem u stanju pogledacu u utorak. Napisi sta te tacno interesuje, koja vrsta gardarobe

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ne želiš da vidiš svog unuka? Da čuješ kak...
Kako bi bilo da se pomirite sa tim ko i šta su vam prioriteti i samo priznate da naš sin nije deo toga. Vrlo jasno ste n...
MOJ MUŽ NE VOLI JAVNO
Ljubav ne mora da bude glasna i javna da bi je svi videli, iako je u redu ako jeste.



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Članci na RR
Lu

Da li čitate članke na RR?

Da, sve (18%)

Da, samo one koji me zanimaju (58%)

Ne (24%)


Ukupan broj glasova: 118

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here