|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 04/20
21.4.2021 15:49:33   
pari
Mama jo, super što si ih ostavila, odlično!


Nama je juče bio baš lep dan...ujutru bili u našem parku, a popodne išli do drugog parka kod naših drugara, crnogoraca, 4h smo bili napolju...došao i mm kad je završio posao... Bilo je 20 stepeni, divan dan stvarno.  Deca su uživala, a i mi...
Danas oblačnjikavo, možda bude i kiša ali ići ćemo napolje...
Kako ste mame?Puno vas sve pozdravljam!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 576
   RE: Razgovori mama 04/20
21.4.2021 15:53:33   
Ivanka 75
Ugodno popodne vam zelim ❤️

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 577
   RE: Razgovori mama 04/20
21.4.2021 17:45:35   
flamingos
Pari,pozdravljam i ja vas.Ivanka,hvala,takođe.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 578
   RE: Razgovori mama 04/20
21.4.2021 19:51:40   
vocicana
Dobreo vece mamite, vidim piste za decu sto spavaju bez vas kod baba i deda, moje dete odavno hoce, jos kada cuje da ce mu i sestre biti tamo, ma ne okrene se za mnom.
Evo mene posle 150 godina. Nadam se da sutra ispisem koju vise.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 579
   RE: Razgovori mama 04/20
21.4.2021 20:49:38   
flamingos
Divno Voći.Bravo za svu dečicu koja spavaju kod deka,baka.Raznežim se kad pročitam.Uživaju jedni sa drugima.❤


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 580
   RE: Razgovori mama 04/20
21.4.2021 21:34:13   
Ivanka 75
Dobro vece. Lad ce vec jednom ovo leto, vapim za toplotom 😊 I vrelinom! 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 581
   RE: Razgovori mama 04/20
21.4.2021 22:09:40   
vonavoj
Vece,dan je proleteo!

Moram da pohvalim M,koliko sam srecna i ponosna bila,zubarka mu popravila gornjr jedinice,nije se pomerio,rekao a...ja sam bila u soku. Posle sam ga vodila i kupila my autic kao nagradu. Nema ni 3 godine a toliko je bio razuman.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 582
   RE: Razgovori mama 04/20
21.4.2021 22:10:47   
vonavoj
Kad smo kod spavanja,M je imao 1.5g kad je spavao kod keke..nije ni pitao za mene...


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 583
   RE: Razgovori mama 04/20
21.4.2021 22:14:55   
pari
Von, svaka čast za M! Bravo! 

Moja T je plakala baš baš, a nisu joj popravljali nego samo stavljali lek...
Meni je M ostao sa mojima kad je imao nepune dve godine na par dana kad smo bili na putu i posle tek sa 6 kad je sam hteo.A T nikad nigde...
Mi bili malo napolju...T zaspala tek oko 3... Mm će večeras tek oko 7...


_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 584
   RE: Razgovori mama 04/20
21.4.2021 22:17:58   
flamingos
Von,bravo za hrabrog dečaka.Neka uživa u igranju,zaslužio je nagradu.Bravo i za tebe-ponosnu mamu svog hrabrog i pametnog sina.Odoh u krevet.Laaku noć želim svima.❤


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 585
   RE: Razgovori mama 04/20
21.4.2021 22:31:53   
Ivanka 75
Bravo za M 😊

Pari, zaboravice ona to i sl put ce biti bolje, videces. Ja mislila sutra petak pa se zaradovala  😭

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 586
   RE: Razgovori mama 04/20
21.4.2021 23:15:32   
dddaca
Bravo za M, a bravo i za zubarku koja ima pravi stav prema popravci mlecnih zubica. Kad cujem da ima zubara koji nece da popravljaju mlecne zube, njezim se. A dosta njih je stava : ma nisu to stalni zubi

< Poruku je uredio dddaca -- 21.4.2021 23:16:01 >

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 587
   RE: Razgovori mama 04/20
22.4.2021 6:34:08   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa spremanje za školu.Greje sunce,javiše da bude lep dan.Jeste li se odmorile?Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 588
   RE: Razgovori mama 04/20
22.4.2021 7:14:37   
jess021
Jutro!


Mama jo, mnogo mi je drago zbog tvoje mame. I drago mi je sto si ostavila decu malo kod svojih. Moje nisu ni kod koga spavale, sem M kod drugara. 
Juce mi je dan bio katastrofa, nervozna sam bila, samo vikala na decu i sa razlogom i bez, ali proslo je. Danas vidim m sunce, kasnije cemo u pozorište sa drugarima
Voci, dugo te nije bilo 😘
Uzivajte! 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 589
   RE: Razgovori mama 04/20
22.4.2021 7:59:43   
Milena18
Jutro!
Jess, svima nam dođe takav dan i sve mrzimo kad se to desi. Kod mene je bogami jedno vreme bilo učestalo, baš sam se loše osećala zbog toga. Sad sam već nekako uspostavila kontrolu, samo je ponekad izgubim user posted image Pre neki dan je mm stradao, ni kriv ni dužan.
Mama Jo, mnogo mi je drago da se mama bolje oseća i da si se ti malo odmorila.
Von, bravo za M!
Pari, sledeći put će biti bolje, sve je to novo za nju.
Ovde lepo vreme, jutros kad sam se probudila ptičice cvrkuću. Kad se set_im koliko ih je ranije bilo. Dolazile su nam i sove i fazani, ježevi, kornjače, veverice. Od kad izgradiše onu zgradu pored nas, jedva da više ima živog sveta.


< Poruku je uredio Milena18 -- 22.4.2021 8:00:46 >

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 590
   RE: Razgovori mama 04/20
22.4.2021 8:27:34   
vonavoj
Jess,desava se. Procice.

Milena,odbrojavas dane do odmora!Ja sam cele nedelje sama na poslu,na odmoru je jedna,a druga imala smrtni slucaj..a ne radi mi program,crkao monito..bolje da sam i ja ostala kod kuce.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 591
   RE: Razgovori mama 04/20
22.4.2021 8:32:18   
dddaca
Dobro jutro!
Odmah je sve drugacije kad je suncan dan. Ona kisa me je ubijala. Jos samo da malenu ne boli grlo... Vec drugi dan joj je crveno grlo i zali se da je boli. Ne znam vise sta bih probala da joj dam. Prskala Tantum verde, davala NeoAngin deciji, propolis kapi, srebrnu vodu. Ne znam sta bih jos. Nemam Apis Golu, a ne kupuje mi se sad posto cemo je dobiti u Pharrmalife paketu. Kako vi resavate problem crvenog i bolnog grla? Ne kaslje, nema T, samo je boli grlo.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 592
   RE: Razgovori mama 04/20
22.4.2021 9:00:29   
mama Jo
Dobro jutro.
Bas dddaco, kad se probudim i vidim sunce lakse mi. Nadam se da je ok napolju, obecala sam deci danas sladoled 😊
Inace, kadih samo grlo boli ja samo propolis... Prolazilo je od njega, mada obicno bude tu uz bol u grlu i zapusen nos pa onda uzmemo i fitobalm, ali za grlo konkretno uglavnom im je propolis pomagao

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 593
   RE: Razgovori mama 04/20
22.4.2021 9:52:24   
dddaca
Za sad je samo grlo, vec drugi dan. Obicno je i kod nas to praceno kasljem, slinavljenjem, ali sad je izgleda natrcala na neki drugi virus. Skuvala sam joj caj od zalfije, da probamo i sa tim da isiramo. Od propolisa ne odustajem. To ne moze da skodi

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 594
   RE: Razgovori mama 04/20
22.4.2021 10:03:00   
bebilule
Evo me poslije milion godina. Nisam mogla da se sjetim šifre, a da klknem na restartovanje lozinke bilo je kao da je u pitanju nuklearna fizika. Uglavnom, jutros mi sinu sijalica iznad glave i pogodih šifru.

Nisam ništa upratila ni čitala, samo da vam mahnem i pozdravim sve. Nadam se da ću sada imati više vremena za divnu rr.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 595
   RE: Razgovori mama 04/20
22.4.2021 10:23:53   
mama Jo
Bebi, bas sam te prizivala skoro user posted image

I ja im dajem propolis bas cesto, mislim da su cele zime pile, sad smo opet poceli. On je meni super, prirodni probiotik, za sve. Ako hoce med, daji joj, on ce joj isto ublaziti. A pisali smo i o onom nekom sirupu sa lovorovim listom... von nam je davala taj recept, joj ne secam se sad tacno u kojoj temi smo to pisale, i mislim da je to mozda pre za iskasljavanje, ali verujem da pomaze i kod bolnog grla. U svakom slucaju, da je sto pre prodje. I mene zna cesto da boli grlo i taj osecaj bas nervira.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 596
   RE: Razgovori mama 04/20
22.4.2021 14:11:06   
flamingos
Bebi,puno pozdrava od mene.Daco,hajd da grlo prođe.Mi iz škole svratile do biblioteke.Dođosmo,Anđela napisala domaći,ručali smo i sad da se spremamo za grad da prošetamo sa prijatellicom j njenom ćerkicom.Toplo je,mada se tmuri,kao da će kiša.Ivanka,šta se radi?Ostale mame?Dunja,Maraj,jeste li dobro?Pozdrav svima.❤


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 597
   RE: Razgovori mama 04/20
22.4.2021 18:40:18   
Ivanka 75
Daco, zalfija i propolis. Ima li bele naslage po jeziku?

Ja to prvo gledam. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 598
   RE: Razgovori mama 04/20
22.4.2021 18:44:55   
pari
Bebi 🤗 nedostajala si...


Ja sam nešto na minimumu energije...boli me zub ili desni pa me to nervira baš...
Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 599
   RE: Razgovori mama 04/20
22.4.2021 18:45:46   
Ivanka 75
Ispred mene komp, kafa, sok i bombone 😊 Nirvana ❤️


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here