|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
24.11.2009 9:02:18   
mamanp
Magnetic, divno... Svaka cast na idejiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
26.11.2009 18:53:22   
Anchy_Ljuba
Ewo da i ja napisem kako je to bilo. Posto sam imala taj neki osecaj da sam trudna nedelju dana pre menstruacije kupila test i odradila i pokazao slabo vidljivu tu drugu crtu jer je jos bilo rano za to...  pokazala mom dragom a on se samo nasmesio i rekao da sacekamo jos koji dan... Pomislila u sebi ti si lud pa ja to ne mogu... Sutradan odem opet ja u apoteku po jos jedan test ali nisam htela da uradim odmah, vec sam sacekala prvu jutarnju jer i dalje nisam trebala da dobijem. Odradila al neko je trebao to i da pogleda.. hehe user posted image
Skupila hrabrost nekako posle pola sata i naravno druga crta je vec bila vidljivija nego ona prva........... JES TRUDNA SAM posle 6 godina.... Moj dragi pre nego podje na posao stavi na stomacic jedan tel a na njegovo uvce drugi i kao on i bebac se dogovaraju sta da mi sve radi dok ne dodje kuci... Tako sam srecnaaaa!!!!!

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
27.11.2009 11:02:43   
lelaigor
Jao, baš slatko!

(odgovor članu Anchy_Ljuba)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
27.11.2009 11:04:48   
Mari86
IZVORNA PORUKA: Anchy_Ljuba

Ewo da i ja napisem kako je to bilo. Posto sam imala taj neki osecaj da sam trudna nedelju dana pre menstruacije kupila test i odradila i pokazao slabo vidljivu tu drugu crtu jer je jos bilo rano za to...  pokazala mom dragom a on se samo nasmesio i rekao da sacekamo jos koji dan... Pomislila u sebi ti si lud pa ja to ne mogu... Sutradan odem opet ja u apoteku po jos jedan test ali nisam htela da uradim odmah, vec sam sacekala prvu jutarnju jer i dalje nisam trebala da dobijem. Odradila al neko je trebao to i da pogleda.. hehe user posted image
Skupila hrabrost nekako posle pola sata i naravno druga crta je vec bila vidljivija nego ona prva........... JES TRUDNA SAM posle 6 godina.... Moj dragi pre nego podje na posao stavi na stomacic jedan tel a na njegovo uvce drugi i kao on i bebac se dogovaraju sta da mi sve radi dok ne dodje kuci... Tako sam srecnaaaa!!!!!



user posted image    Jao divno!!!!!


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Anchy_Ljuba)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
27.11.2009 11:06:46   
Dudu25
IZVORNA PORUKA: Anchy_Ljuba

Ewo da i ja napisem kako je to bilo. Posto sam imala taj neki osecaj da sam trudna nedelju dana pre menstruacije kupila test i odradila i pokazao slabo vidljivu tu drugu crtu jer je jos bilo rano za to...  pokazala mom dragom a on se samo nasmesio i rekao da sacekamo jos koji dan... Pomislila u sebi ti si lud pa ja to ne mogu... Sutradan odem opet ja u apoteku po jos jedan test ali nisam htela da uradim odmah, vec sam sacekala prvu jutarnju jer i dalje nisam trebala da dobijem. Odradila al neko je trebao to i da pogleda.. hehe user posted image
Skupila hrabrost nekako posle pola sata i naravno druga crta je vec bila vidljivija nego ona prva........... JES TRUDNA SAM posle 6 godina.... Moj dragi pre nego podje na posao stavi na stomacic jedan tel a na njegovo uvce drugi i kao on i bebac se dogovaraju sta da mi sve radi dok ne dodje kuci... Tako sam srecnaaaa!!!!!





Predivno user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Anchy_Ljuba)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
27.11.2009 11:06:57   
Delijagirl
Predivna prica user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
27.11.2009 11:08:53   
pahulja76
IZVORNA PORUKA: Anchy_Ljuba

Ewo da i ja napisem kako je to bilo. Posto sam imala taj neki osecaj da sam trudna nedelju dana pre menstruacije kupila test i odradila i pokazao slabo vidljivu tu drugu crtu jer je jos bilo rano za to...  pokazala mom dragom a on se samo nasmesio i rekao da sacekamo jos koji dan... Pomislila u sebi ti si lud pa ja to ne mogu... Sutradan odem opet ja u apoteku po jos jedan test ali nisam htela da uradim odmah, vec sam sacekala prvu jutarnju jer i dalje nisam trebala da dobijem. Odradila al neko je trebao to i da pogleda.. hehe user posted image
Skupila hrabrost nekako posle pola sata i naravno druga crta je vec bila vidljivija nego ona prva........... JES TRUDNA SAM posle 6 godina.... Moj dragi pre nego podje na posao stavi na stomacic jedan tel a na njegovo uvce drugi i kao on i bebac se dogovaraju sta da mi sve radi dok ne dodje kuci... Tako sam srecnaaaa!!!!!



superiska, mazi  tibu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anchy_Ljuba)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
27.11.2009 11:09:11   
Maza82
Sva sam se naježila, predivno user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
27.11.2009 22:48:06   
funky monkey
Ja sam bila toliko nestrpljiva da sam test htela da uradim 3 dana preduser posted image .Igrom slucaja bila je subota i citav dan sam provela sa muzem,pa nisam mogla da kupim test, jer nisam htela da on zna.Zato sam ga kupila u ponedeljak ujutru,znaci dan preduser posted image .Ujutru sam prvo piskila u casicu,jer nisam mogla da izdrzim dok se ne vratim iz apotekeuser posted image .Po povratku sve nesto razmisljam-ma koja sam ja budala,pa naravno da ce mi test pokazati da nisam trudnauser posted image !Ali kad ja nesto naumimuser posted image ...Uradim test i nista se ne desava skoro pet minuta.Test je digitalan i samo stoji znak za cekanje.Pocnem da citam uputsvo, kao nesto sam pogresno uradila ,bacim pogled na test ,kad ono pise-TRUDNA.Nisam mogla da verujem,smejala sam se kao luda, sincic me iznenadjeno pogledao,pa i on pocne da se smeje,zacenio se od smeha.Ljubim ga ,placem,on se smeje i ima pogled-ne znam sta ti je, al' je dobro zezanje.Onda mi padne napamet ideja:nadjem na internetu jednu pesmu,pozovem muza,on se javi i pustam mu refren"Tata,treba da castis!!!".Sa druge strane cuje se Halo!?,Halo!?Ja mu kazem,sta halo,jel ti cujes pesmu?A on ce: NEMOJ DA ME ZEZAS!!!Kazem-ne zezam te ,test kaze doslovno T R U D N A.Trudna si,ne mogu da verujem,aaaaa... i onda slede ostali zvuci radovanja pomesani sa nevericomuser posted image .
Moja i njegova neverica otud sto smo pre godinu dana sincica dobili putem vantelesne oplodnje,nakon vise od pet godina pokusavanja,neke od vas znaju.Ovo nam je inace bio prvi pokusaj!Takodje me je iznenadilo i to sto sam ocekivala da vidim 2 crtice,a pisalo je trudna.I o tome sam pisala u Crticama.Pozdrav svimauser posted image user posted image user posted image !

(odgovor članu Maza82)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
27.11.2009 23:03:04   
sneza24
Kako divne price. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu funky monkey)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
28.11.2009 0:14:35   
leptir
Uvijek kad čitam ove priče obuzme me jeza i pomislim kako imamo snage ! Moja priča nije nešto puno drugačija od vaše jer emocije su jače od svega.4 pune godine sam se borila za user posted image ,željela je i sanjala.Svaki mjesec sam imala neke od umišljenih simptoma pa tako i ovaj NAJSREĆNIJI august.MM je bio druga smjena a ja ga ispratim pa pravo u apoteku.Nisam uopšte razmišljala da to treba biti prva jutarnja ,,ja sam je uradila u 15h.Bože kad se sjetim JA JEDNOSTAVNO ČEKAM TU DRUGU CRTICU i ona se jako pojavljuje.Evo ni sad neznam sebi objasniti kakav sam to predosjećaj imala da će se pojaviti pa i do sad sam radila ...nznam broj testova ali nikad tako nisam bila sigurna.

MM je došao u ponoć iz druge smjene, a ja sva onako izluđena kažem:" ja imam dvije crtice"
Tu noć nismo dugo,dugo zaspali...plakali smo zajedno

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
28.11.2009 9:20:52   
Dudu25
IZVORNA PORUKA: leptir

Uvijek kad čitam ove priče obuzme me jeza i pomislim kako imamo snage ! Moja priča nije nešto puno drugačija od vaše jer emocije su jače od svega.4 pune godine sam se borila za user posted image ,željela je i sanjala.Svaki mjesec sam imala neke od umišljenih simptoma pa tako i ovaj NAJSREĆNIJI august.MM je bio druga smjena a ja ga ispratim pa pravo u apoteku.Nisam uopšte razmišljala da to treba biti prva jutarnja ,,ja sam je uradila u 15h.Bože kad se sjetim JA JEDNOSTAVNO ČEKAM TU DRUGU CRTICU i ona se jako pojavljuje.Evo ni sad neznam sebi objasniti kakav sam to predosjećaj imala da će se pojaviti pa i do sad sam radila ...nznam broj testova ali nikad tako nisam bila sigurna.

MM je došao u ponoć iz druge smjene, a ja sva onako izluđena kažem:" ja imam dvije crtice"
Tu noć nismo dugo,dugo zaspali...plakali smo zajedno




predivnooo user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu leptir)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
28.11.2009 9:24:24   
Dora
Divne su, stvarno me gane kad ovo čitam! Naći ću vam moj post da se potsetim kako je mm reagovaouser posted image

(odgovor članu Dudu25)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
28.11.2009 9:26:21   
Dora
IZVORNA PORUKA: Dora

-prvi put: "JAO!!! ŠTA ĆEMO SAD??!!!"
-drugi put: "JAO!!! ŠTA ĆEMO SAD??!!!"



Treći put sam ja rekla tu rečenicu, a on je bio van sebe od sreće, valjda se navikaouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
28.11.2009 9:29:36   
Dudu25
IZVORNA PORUKA: Dora

IZVORNA PORUKA: Dora

-prvi put: "JAO!!! ŠTA ĆEMO SAD??!!!"
-drugi put: "JAO!!! ŠTA ĆEMO SAD??!!!"



Treći put sam ja rekla tu rečenicu, a on je bio van sebe od sreće, valjda se navikaouser posted image user posted image user posted image





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
3.12.2009 15:47:08   
bojana87
Evo i ja da podelim sa vama moje iskustvo user posted image
menstruacija mi nikada nije bila redovna pa kasnjenju iste nisam ni pridavala neki znacaj,a moj dragi (jos uvek momak) mi je danima govorio "IMA TU NESTO U TVOM STOMACICU" i smeskao se,a i ja sa njim kako lupa gluposti. I tako dobijem ja bolove kao pred menstruaciju,a on meni "NEMA SANSE DA CES DA DOBIJES NISI NERVOZNA KAO U PMS-u"i tako nadao se on i nadao,a ja nikakvih simptoma sem osetljivih grudi nemamuser posted image .Jednu noc vracam se ja s posla rekoh ajde da svratim u apoteku i uzmem testic cisto da me vise ne zeza a naravno ne kazem mu to. Posto on rano ide na posao bila sam sama kuci i uradim ja testic,kad ono user posted image . Meni osecanja pomesana i srecna sam i tuzna. Gde cemo,sta cemo,zajedno smo 5 godina,zivimo kao podstanari... Zovem njega i kazem mu "POJAVILE SU SE  user posted image "
on naravno nista ne konta,ja cutim, e onda posle 2 miuta cutanja shvati sta to znaci i samo je rekao "JA SAM PRESRECAN" i poceo da place kao malo dete.  to nam je bio najlepsi dan u zivotu i jedva cekamo da dodirnemo to predivno majusno stvorenje user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Dudu25)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
3.12.2009 15:51:55   
magnetic

IZVORNA PORUKA: Dora

IZVORNA PORUKA: Dora

-prvi put: "JAO!!! ŠTA ĆEMO SAD??!!!"
-drugi put: "JAO!!! ŠTA ĆEMO SAD??!!!"



Treći put sam ja rekla tu rečenicu, a on je bio van sebe od sreće, valjda se navikaouser posted image user posted image user posted image

E ovo je originalno hahahahahaha

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
3.12.2009 22:04:50   
eugenija
Dala mu samo u ruke test, on gleda zbunjeno i kaže: "Hmm.. markeruser posted image , flomasteruser posted image .. olovkauser posted image .. Hmm.. lepouser posted image !"

Ja: "TRUDNA SAM IDIOTE!!!"


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
3.12.2009 22:13:07   
buhla
IZVORNA PORUKA: eugenija

Dala mu samo u ruke test, on gleda zbunjeno i kaže: "Hmm.. markeruser posted image , flomasteruser posted image .. olovkauser posted image .. Hmm.. lepouser posted image !"

Ja: "TRUDNA SAM IDIOTE!!!"



user posted image user posted image user posted image

ja mom poslala mms, slikala test traku, a on mi salje poruki, nista meni ovde nije jasno? user posted image


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
18.12.2009 10:02:07   
Iwana87
user posted image   sve vreme citajuci price.Svaka je divna.user posted image user posted image user posted image
Mi smo resili da "pravimo" bebu 29 jula na godisnjicu.Nekako nam je taj dan bio posebno lep i ispunjen jedino sto nam je nedostajalo je user posted image .Sledeceg meseca,ja se doselila kod njega,cekamo,mastamo i ja dobijem.Nista,nastavicemo da "radimo" na tome.Posle 10-tak dana grudi pocnu strasno da me bole,stomak mi je nekako sav naduven.Nije mi jasno sta se desava,a do druge menstruacije ima dosta vremena.Legnemo jedne noci,a grudi cini mi se kao da ce prsnuti,okrenem se  i kazem: J sam trudna.Sura dan mi je kupio test.Joj jedva smo cekali jutro.Ustanem ja u neko doba,odem i uradim sve onako kako pise i user posted image user posted image Otrcim u sobu.gledamo se tako i smejemo kao blesavi,pa jel to sto posto user posted image ili mi ne vidimo lepo.Grlimo se u krevetu i ljubimo,ma nemam reci da opisem taj osecaj.Nedelju dan smo se samo gledali i smejali.zivot je lepuser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
18.12.2009 10:04:25   
Anoniman
Dobrodosla ti nama..

cestitam na user posted image
imenjakinjo (posto pretpostavljam po nicku)
a ako je 87. tvoje godiste...joj sto si mlada...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Iwana87)
  Direktna veza do poruke: 171
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
18.12.2009 10:07:49   
LillyT
Dobrodosla Iwana user posted image

Lepa prica user posted image




_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
18.12.2009 10:47:21   
anajid
Iwana dobro dosla,preslatka i dirljiva pricica,super!Sve najbolje vam zelim,cuvajte se!user posted image

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
18.12.2009 11:55:25   
Lilly*
Moj je meni rekao "Trudnjačo", kao zeza me, jer nije od onih sentimentalnih i romantičnih tipova, ali zato su osmeh na licu i oči sve govorili user posted image user posted image user posted image
Moram i ovo da napišem: neki dan otišli sin i ja do grada, i zove mm malo kasnije ( a inače me nikada ne zove, baš ako nešto treba), i pita da li smo se smrzli, da odemo negde na kafu da se ugrejemo user posted image user posted image

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
18.12.2009 12:01:43   
anajid
Lilly uopste nije bitno na koji nacin iskazuje osecaje,ti ga najbolje poznajes,a nismo svi isti!Bitno je da brine,mislim da to svim trudnicama prija!user posted image user posted image user posted image zsa taju!

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako da se budući tata poveže sa bebom u s...
I budući očevi su uzbuđeni zbog dolaska bebe na svet, ali imaju manje prilika da zaista osete kako malo biće raste. Dok ...
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here