|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 38 [39] 40   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
2.1.2024 20:23:48   
flamingos
Divno Joko.❤️❤️

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 951
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
2.1.2024 20:37:36   
17 joka
Flam 💖

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 952
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
12.1.2024 19:03:29   
Sladjana111
Ćao,htela bih da vam postavim jedno pitanje..Zanima me da li je neka ženica imala iskustva u vezi ove teme.Naime moja sestra ostala je trudna,kasni joj samo jedna dan,odradila je danas test test je pozitivan,kada je otišla na ultrazvuk doktor je rekao kako ne vidi nista u maternici...Odradila je betu,vrednost bete je : 3280,00E sad mene zanima vaše mišljenje da li mislite da je otišla na ultrazvuk prerano i da li je po vašem mišljenju ovaj beta vrednost normalan jer je doktor reko d ona nem više od 3 nedelje. Da li postoji mogućnost da je u pitanju blizanačka trudnoća.?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 953
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
13.1.2024 8:47:22   
17 joka
Pozdrav   bas nista se nije videlo na uz  sa betom od 3280 ako sam dobro razumela?   Nek sestra ode  kod nekog drugog dr na uz  da  proveri  malo me brine sto se nevidi  bar gastaciska vrecica  ili nesto pada iskljucite mogucnost i vanmatericne trudnoce  itd. Sto se tice vrednosti bete   nije uopste  validno da ako je beta veca  da su blizanci to sve zavisi i od toga kad je tacno bila oplodnja i koliko je racno trufna 

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Sladjana111)
Direktna veza do poruke: 954
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
26.1.2024 13:45:59   
17 joka
Bili smo danas na kontroli u N. Frontu  kaze dr sve je ok kontrola  za  2 nedelje.Malo me buni sto niko od dr  kad radi  uz nemeri isto pa se nekad brinem ali ok bitno je da je sce ok  danas smo 29n 4dBekane po danasnjem uz imaju 1290 i 1445.Samo sa izguramo do tih 36 +1 bila bih  srecna.

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 955
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
26.1.2024 14:29:07   
Ivanka 75
Joko, mozda ne mogu da mere zbog polozaja beba. Prepliću se. Jos malo, cekamo 8. mart 😁

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 956
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
27.1.2024 8:41:07   
nata11
Joko nisam lepo ispratila. Jesi isla na donaciju sperme?

_____________________________





(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 957
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
27.1.2024 11:59:31   
17 joka
Nato   , mi drugog izbora nismo imali i  nikakav problem sa tim nemamo  ali vidim da jebkod nas to i dalje   tabu tema.Znas da smo ranije  radili obostranu iako ja nikakvih problema sa JC nemam nego samo zbog mogucnosti da bebe naslede ali eto sad smo morali da biramo a da nismo opet bih isto  ali eto Bog zna mozda je bas ovako trebalo biti.

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 958
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
27.1.2024 12:27:04   
nata11
Podržavam u potpunosti.Kao i donaciju jc. 
Bitno da je sve ispalo dobro. 

_____________________________





(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 959
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
27.1.2024 13:02:42   
17 joka
I ja nato jee uopste nije nista strasno  amnogi to smatraju da jeste.Trudila sam se i  trudim se i dalje u grupi koju vodim vec vise od 10g da  budem podrska svima pogotovo onima u  borbi i odluci za donaciju itd.Uspelo je bas onda kada sam ja bila mirnija jwr sam znala da imamo  jos pokusaja  onda kad su dr i mm bili sigurni da je to to a ja isla sa mislju  idemo da pokusamo  pa kako bog odluci i eto ubacili tri da  kao bude veca sansa predhodno sve po dve blaste i nikad nije uspelo i eto   primili se sva tri   ostatak si ispratila .15 jc 14 embriina i 5 blasti  a pretio mi hiper jer je bilo jos brdo manjih  pila proteine a da stimulacija je bila  minimalna ja mislila nece biti nista kad eto  kad Bog odluci i sve kockice se sloze desi se 😊 pa samo da   boze zdravlja fino izguramo i docekamo nase devojke

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 960
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
6.2.2024 16:22:36   
17 joka
Evo mi da se zapljunemo  usli danas  u 32gu nedelju u 8mi mesec  e tako blizu a tako dalekoNesmem  ni da vam pomenem  emocije , pitanja i strahovi... sta se sve vrzma po glavi u  dusi u telu😊U cetvrtak idemo za bg  ponovo na kontrolu uh....

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 961
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
6.2.2024 16:34:25   
flamingos
Joko.❤️Pomešale se emocije.Još malo i stižu vaše bebice.❤️❤️

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 962
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
6.2.2024 20:52:58   
Tiziana
Joko jos malo... Verujem da hormoni rade i da donose razlicite emocije, ali tu si, nadomak cilja. Hoces se poradjati u Bg ili u svom mestu? Ne znam odakle si.. 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 963
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
6.2.2024 21:32:22   
17 joka
Flam hvala  ❤Tiziana  jooj jos malo pa poradjacu se carskim u Frontu u bg  vodi mi se kao visokorizicna trudnoca inace sam iz Cacka.

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 964
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
7.2.2024 0:18:46   
Ivanka 75
Jojo ❤️❤️❤️

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 965
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
7.2.2024 19:03:01   
Tiziana

Polako, bez straha i brige. Ja sam se 2x porodila u Frontu, zivela sam ceo zivot iza coska od bolnice tako da me vezu neke lepe uspomene, a i tebe ce. 🙂Nisam lezala na visokorizicnim trudnocama, ali moja kuma jeste, nekoliko puta. Tamo ima doktora koji su zaista vrhunski u svom poslu. Prirodno je da imas strah od nepoznatog, sve smo imale, ali tu si, samo jos malkice.. 
IZVORNA PORUKA: 17 joka

Flam hvala  ❤Tiziana  jooj jos malo pa poradjacu se carskim u Frontu u bg  vodi mi se kao visokorizicna trudnoca inace sam iz Cacka.



(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 966
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
7.2.2024 21:50:19   
17 joka
Tiziana💖 nadam se da cu Front pamtiti po lepom secanju na ono sto sledi na  prethodno   sve zelim da nemislim.Citam i slusam ova desavanja  u poslednje vreme pa me i  to dodatno uzdrmalo pored svih mojih strahova i emocija.Pregmecu ja i ovo samo da smo zdravo i one budu dobro. Pokusacu da odspavam pa sutra kako bude . Javljam kako je bilo na kontroli.

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 967
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
8.2.2024 13:23:38   
17 joka


user posted image
Morah ovako opet me bilo izbacilo

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 968
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
8.2.2024 17:54:22   
flamingos
Super Joko.Još malo i eto vaših bebica.❤️❤️

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 969
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
6.3.2024 11:33:30   
17 joka
Evo nas da se zapljunemo ocde pred kraj usli smo juce u 36tu tj u 9ti mesec moram priznati bilo mi je nedostizno i daleko sad dr  danas na kontroli kaze ajde da izdrzimo  jos  oko 2 nedelje 😯🤗 bar iducu celu ja rekoh  drage volje  pokusacemo samo nek one budu dobro.I UZ i CTG  su dobri  necu ici za bg  ostacu ovde i ovde cu raditi carski. Iduca kontrola u sredu  ovih dana da odradim propratne analize potrebne za carski .Devojke su danas merili i  po njima sad imaju 2300 i 2460gSad mi preostaje samo da kanalisem sve emocije i da molim dragog Boga da izdrzimo sto duze i da bude sve ok.

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 970
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
6.3.2024 11:42:08   
dunja RR
Jokče, proletela mi tvoja trudnoća!

Suze su mi sada krenule, tako mi je drago što si sve tako lepo i lako podnela, i što je hvala Bogu sve prošlo bez problema. Neka do kraja tako ostane, i da nam javiš lepe vesti, da ti mamika, i tvoje devojčice budete dobro, ljubim vas user posted image user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 971
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
6.3.2024 11:43:58   
flamingos
Joko,super.Uskoro stižu vaše bebice.Grlim te.❤️❤️

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 972
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
6.3.2024 11:44:10   
dunja RR
I znaš čega sam se sada set_ila, kada smo pred kraj moje trudnoće sa Savom, a bilo je to pre 10 godina, pile kafu u Beogradu user posted image

E ja sam se tada osećala kao ti sada, onaj osećaj kada ne možeš da veruješ da se konačno ispunjava najveća želja, i obistinjuje dugogodišnji san, Bogu hvala user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 6.3.2024 11:49:06 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 973
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
6.3.2024 13:39:58   
Ivanka 75
Joko ❤️😍❤️😍❤️😍❤️

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 974
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
6.3.2024 14:50:54   
17 joka
Flam,ike,Dunjice hvala vam na podrsci 🥰💖Dunjice dusice moja , rasplakah se i ja secam se da smo   ja lesica tad bile u manjini sve divne trudnice oko nas sreca ona je posle  ubrzo  ispunila svoju zelju 💖💙 koliko sam se svima radovala da mi ovih 13g borbe nije  tesko palo ponosna sam sto nisam odustala najvise zbog MM koji je zasluzio da bude tata i njemu dugujem sve zaista E evo naseg divnog druzenja ahaah vidi me 😅🤣user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 975
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  36 37 38 [39] 40   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 38 [39] 40   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here