|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Strije
23.1.2010 23:19:56   
Nensi*
Kako uopste izgleda strija kad se tek pojavi? Nemam ni jednu jos uvek pa da znam da je to to ako se neka pojavi,a nadam se da nece...

< Poruku je uredio nensi27 -- 23.1.2010 23:20:22 >

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Strije
23.1.2010 23:20:58   
Mishica 77

  U pravu je Verus RR, možda nema veze sa strijama.
  Takav svrab može da javi i kada je povišena urea.
  U svakom slučaju se javi svom lekaru.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Strije
23.1.2010 23:22:07   
Mishica 77

Kada se pojavljuje, strija bude crvenkasta, bordo.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Strije
23.1.2010 23:22:18   
nakins
Ja imam extra iskustvo sa Saljicevim melemom protiv strija. Mazem se svaki dan posle kupanja i STVARNO nisam dobila ni jednu. Toplo preporucujem user posted image

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Strije
23.1.2010 23:23:49   
gagana83
IZVORNA PORUKA: nensi27

Kako uopste izgleda strija kad se tek pojavi? Nemam ni jednu jos uvek pa da znam da je to to ako se neka pojavi,a nadam se da nece...

Znaces ako se ne daj Boze bude pojavila.
Izgleda kao tanka linija,ako je stomaku onda je uspravna,mislim da je prvo crvene boje pa posle prelazi u ljubicastu ili belicastu.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Strije
24.1.2010 3:13:31   
She Ra
Kod mene su strije bordo-lila.. user posted image

Mazem se Strietom, stomak mi je super, ali su mi pukle grudi.. Ne znam da li da menjam kremu ili sta?
Plasim se da mi i stomak ne "napadnu" strije, a tek predstoji period kada ce intenzivno da raste...


_____________________________

"Deca se prave od mame
i ne prave se od rode..
Ne veruj. To su priče!
Prave se od gotovih beba
da sama na sebe liče."
M. Antić

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Strije
24.1.2010 3:16:19   
Anoniman
ja stvarno nemam...gledam svaki dan.ni na stomaku ni na grudima...
neki dan sam primetila jednu malu pokvarenu na prelazu zadnjice i butine...mozda ima centimetar...
joj, kad bi ostalo samo na njoj...

(odgovor članu She Ra)
  Direktna veza do poruke: 207
   RE: Strije
24.1.2010 3:18:21   
She Ra
Oti, ti si super user posted image
Cime se mazes?


_____________________________

"Deca se prave od mame
i ne prave se od rode..
Ne veruj. To su priče!
Prave se od gotovih beba
da sama na sebe liče."
M. Antić

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Strije
24.1.2010 3:22:25   
Anoniman
Becutanovim mlekom svako vece (kao i pre trudnoce)
a sada ponekad (na primer svako trece vece) umesto mleka uzmem Johnson ulje ili badeomovo i premazem stomak...

Ja uopste ne koristim ona sredstva protiv strija...
ma ko zna..ima slucajeva da zena nema strije do devetog i u devetom user posted image kao da ih je macka grebala...

(odgovor članu She Ra)
  Direktna veza do poruke: 209
   RE: Strije
24.1.2010 3:32:44   
She Ra
Sve je to individualno.. Nekoliko mojih prijateljica je, bukvalno, do nekoliko dana pred porodjaj bilo kako treba, i onda samo pukne stomak ili cak i noge (butine).. Jednoj se desilo na samom porodjaju user posted image

Ne treba se previse opterecivati.. Ja imam neke jos iz puberteta, pa su skroz izbeldele, gotovo su neupadne..
A ako i stomak bude pukao i ako se ne smiri malo da mogu da nosim bikini -  i za to ima resenje - Tankini user posted image


_____________________________

"Deca se prave od mame
i ne prave se od rode..
Ne veruj. To su priče!
Prave se od gotovih beba
da sama na sebe liče."
M. Antić

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Strije
24.1.2010 9:34:18   
dacca
Oti je u pravu, moja drugarica se ugojila do osmog mjeseca 3 kilogrma, da bi u devetom dobila jos 4 i naglo puno strija! Moja kuma se ugojila 30 kilogrma i nijedna strija, moja snajka se ugojila 20 kilograma i nijedna strija! user posted image user posted image user posted image
Mazite se ljudi, ne moze da skodi! Mada sam ja isto za ulje na pomalo vlaznu kozu user posted image

(odgovor članu She Ra)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Strije
24.1.2010 11:06:08   
Mishica 77

  Ja se od nekog nekog trećeg meseca mažem COLLISTAR-ovom kremom protiv strija.
Po grudima nemam ni jednu(hvala Bogu) ali mi se pojavilo nekoliko skroooooz dole, na malom stomaku, gde mi koža ni malo nije zategnuta. Nije mi jasno! user posted image Na stomaku koji je poprilično zategnut i rastegnut, za sada, ništa. user posted image user posted image user posted image
Mada se ja nisam puno ni ugojila. Možda jedno 3kg a 33. nedelja sam.
Ma ne mora to ništa da znači, koja krema i koliko puta dnevno. Bitan je kvalitet kože!
Moja je koža poprilično suva i osetljiva pa rek'o 'ajde da se častim skupom kremom. Umalo se nisam onesvestila kad mi je muž jedno veče, dok me je mazao, rekao da je video par crvenkastih linija. Najpre sam ga ubedila da se on u to ne razume i kako je to nemoguće jer je ovo extra krema pa kad sam i sama videla, prvo sam počela da psujem prvog Collistar proizvođača user posted image pa sebe što sam bacila novac! Ali, evo, potrošila sam i drugo pakovanje i kupujem treće. Odkud znam. Sve se tešim: ''Ko zna šta bi bilo da se mažem nečim drugim?!''
Ukratko, mažite se bilo kakvim uljem ili punomasnom kremom. Bitno je da je koža uvek vlažna i masna, a samim tim je i elastičnija!!!

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Strije
24.1.2010 11:10:19   
gagana83
Moje je misljenje da krema ma koliko kvalitetna bila tu ne moze puno pomoci.Naravno ne moze da skodi,i ja sam se mackala ali imam puno strija,svuda a najvise na stomaku,mada se sad mnogo manje primecuju nego dok sam bila trudna.Najbitniju ulogu tu ipak igra kvalitet koze i genetika.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Strije
24.1.2010 11:14:44   
Anoniman
Sne Ra, a jel mazes i grudi strijetom?

(odgovor članu She Ra)
  Direktna veza do poruke: 214
   RE: Strije
24.1.2010 11:33:22   
natty
ja sam se mackala strietom obilno i imam puno strija svuda a narocito na grudima koje su bile 2 a sad su 5 uzas verovatno vis nikad necu obuci kupaciuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Strije
24.1.2010 11:37:56   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: natty

ja sam se mackala strietom obilno i imam puno strija svuda a narocito na grudima koje su bile 2 a sad su 5 uzas verovatno vis nikad necu obuci kupaciuser posted image


Nije za ovu temu, te ako ces da mi odgovaras, onda to uradi u temi o plasticnoj hirurgiji. Pre neki dan sam gledala emisiju "Pod noz", zena je rodila 3je dece, muz marinac u Iraku (Iranu, gde vec...), ona se odlucuje da ubaci umetke u grudi, da odstrani visak koze sa stomaka i da odradi liposukciju na butinama. Imala je samo dan da miruje, onda je morala da se vrati deci jer nije imao ko da ih cuva duze.
Bas hrabro od nje!

(odgovor članu natty)
  Direktna veza do poruke: 216
   RE: Strije
24.1.2010 13:04:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gagana83

Moje je misljenje da krema ma koliko kvalitetna bila tu ne moze puno pomoci.Naravno ne moze da skodi,i ja sam se mackala ali imam puno strija,svuda a najvise na stomaku,mada se sad mnogo manje primecuju nego dok sam bila trudna.Najbitniju ulogu tu ipak igra kvalitet koze i genetika.


Slazem se. MOj lekar kaze da onaj koji bude pronasao pravi lek i uspesan lek protiv strija ima da se obogati...jer sve sto postoji ne utice mnogo..
Naravno da je rekao da se nega podrazumeva (mleko  za telo kao i pre) ali kaze da je suludo davati silne pare na nesto sto jednostavno ne zavisi od nas..

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 217
   RE: Strije
24.1.2010 13:14:51   
Anoniman
Iskreno i ja sam se mazala Saljicevim melemom protiv strija i mislila sam da ej super stvar,ali na pola devetog meseca mi ispuca stomak i kukovi user posted image ...i sta sad...povukle su se malko,mada se jos dosta vide!Nema tu leka,koza se tegli dokle moze,a posle puca user posted image !

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 218
   RE: Strije
24.1.2010 13:38:23   
Anoniman
Evo ko ne zna kako strije pocinju...ovo je bila sredina devetog meseca user posted image !Do tada sam bila super i onda...kad je pocelo da puca nema stajanja!Da je bebac resio ranije da izadje sve bi bilo u najboljem redu user posted image !

< Poruku je uredio Jos malo pa mamica -- 24.1.2010 13:39:09 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 219
   RE: Strije
24.1.2010 13:40:07   
Anoniman
Zasto li se slika izgubila???

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 220
   RE: Strije
24.1.2010 13:41:35   
lothroniell

IZVORNA PORUKA: OTI



Slazem se. MOj lekar kaze da onaj koji bude pronasao pravi lek i uspesan lek protiv strija ima da se obogati...jer sve sto postoji ne utice mnogo..
Naravno da je rekao da se nega podrazumeva (mleko  za telo kao i pre) ali kaze da je suludo davati silne pare na nesto sto jednostavno ne zavisi od nas..



To je i meni rekla doktorica... Ali kupicu taj Saljicev melem da probam, verovatno moze malo da ublazi pucanje... user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Strije
24.1.2010 14:20:58   
minavb
IZVORNA PORUKA: Mishica 77


Ja se od nekog nekog trećeg meseca mažem COLLISTAR-ovom kremom protiv strija.
Po grudima nemam ni jednu(hvala Bogu) ali mi se pojavilo nekoliko skroooooz dole, na malom stomaku, gde mi koža ni malo nije zategnuta. Nije mi jasno! user posted image Na stomaku koji je poprilično zategnut i rastegnut, za sada, ništa. user posted image user posted image user posted image



Zanimljivo. Moja drugarica koja je isto u trudnoci koristila COLLISTAR, ispucala je na istom mestu gde i ti. Na kraju je strije dobila po celom stomaku jer se baš puno ugojila, ali tu na donjem delu je dobila prve, i to bas prilično debele strije.

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Strije
24.1.2010 14:25:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lothroniell


IZVORNA PORUKA: OTI



Slazem se. MOj lekar kaze da onaj koji bude pronasao pravi lek i uspesan lek protiv strija ima da se obogati...jer sve sto postoji ne utice mnogo..
Naravno da je rekao da se nega podrazumeva (mleko  za telo kao i pre) ali kaze da je suludo davati silne pare na nesto sto jednostavno ne zavisi od nas..



To je i meni rekla doktorica... Ali kupicu taj Saljicev melem da probam, verovatno moze malo da ublazi pucanje... user posted image


...već sam pisala, meni je jako smetao njegov miris jer uopšte nije parfimisan nego je baš onako ..narodski!user posted image  
Ali je mastan, koža ga lepo upija i ostavlja onu mekoću... e, sad, ako mene pitaš svaka žena i njena koža su priča za sebe. Probaj. Iako mislim da takve stvari imaju veći efekat pre nego što koža krene da puca.... tj. pre trudnoće bi se trebalo šljapati !user posted image


(odgovor članu lothroniell)
  Direktna veza do poruke: 223
   RE: Strije
24.1.2010 14:27:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: OTI

Becutanovim mlekom svako vece (kao i pre trudnoce)
a sada ponekad (na primer svako trece vece) umesto mleka uzmem Johnson ulje ili badeomovo i premazem stomak...



...ovako sam i ja .... nisam imala nijednu striju, sem jedne maaaale na levoj sisi ali su mi grudi bile nenormalno velike tako da je bukvalno bilo nemoguće sprečiti...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 224
   RE: Strije
24.1.2010 15:53:02   
lothroniell

IZVORNA PORUKA: kaliopi

...već sam pisala, meni je jako smetao njegov miris jer uopšte nije parfimisan nego je baš onako ..narodski!user posted image  
Ali je mastan, koža ga lepo upija i ostavlja onu mekoću... e, sad, ako mene pitaš svaka žena i njena koža su priča za sebe. Probaj. Iako mislim da takve stvari imaju veći efekat pre nego što koža krene da puca.... tj. pre trudnoće bi se trebalo šljapati !user posted image




Pa nemam pojma, ja se mazem mlekom za telo od uvek, jedino sam kada je stomak poceo da mi raste kupila za extra suvu kozu ali sam opet ispucala... user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...
Uloga placente (video)
video
Nakon implantacije, iz perifernih ćelija blastocista, razvija se deo strukture zvan placenta, koji služi kao veza između...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here