|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Strije
24.1.2010 16:28:49   
mejvis
Ja sam prvo koristila Eucerin ulje protiv strija a onda sam prešla na Šaljića. Mnogp mi prija za kožu a od eucerina mi je koža bila nekako suva. Mažem ga 1-2 puta dnevno na grudi stomak i bokove a ostatak tela mažem Bebi uljem (Kosili ili Bekutan). Za sada je sve ok a i stomak mi nije mnogo veliki.
Nego, mene više svrbe ledja nego stomak, kao da mi se koža sa ledja rasteže dok stomak rasteuser posted image

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Strije
24.1.2010 16:33:11   
JULIE
Gde te tacno svrbe ledja?Moras da mazes i one kako ih ja zovem jastuke sa strane,ono sto ispada iz pantalona kad se ugojimouser posted image Ne,stvarno moja jetrva je najvise  dobila strija u tom delu

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Strije
24.1.2010 16:36:56   
lothroniell
Mojoj mami je donji deo ledja ispucao tokom trudnoce...
IZVORNA PORUKA: mejvis

Ja sam prvo koristila Eucerin ulje protiv strija a onda sam prešla na Šaljića. Mnogp mi prija za kožu a od eucerina mi je koža bila nekako suva. Mažem ga 1-2 puta dnevno na grudi stomak i bokove a ostatak tela mažem Bebi uljem (Kosili ili Bekutan). Za sada je sve ok a i stomak mi nije mnogo veliki.
Nego, mene više svrbe ledja nego stomak, kao da mi se koža sa ledja rasteže dok stomak rasteuser posted image


_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Strije
24.1.2010 16:39:49   
JULIE
Pa da,kad krene sa strane ide i od pozadi i ceo taj donji deo ledja strada...

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Strije
24.1.2010 17:00:28   
goda
ja koristim bekutan ulje jer miris bilo čega drugog me navodi na povraćanje. Iskreno koristim ga obavezno posle tuširanja tada ne zaboravim ali se nikada vise u toku dana ne setim da namažem stomak. Tako sam radila i u prošloj trudnoći i nisam imala strije. Ma nije to bitno sta koristiti,to je od osobe do osobe,nekom koza ispuca nekom ne.

(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Strije
24.1.2010 17:05:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: goda

ja koristim bekutan ulje jer miris bilo čega drugog me navodi na povraćanje. Iskreno koristim ga obavezno posle tuširanja tada ne zaboravim ali se nikada vise u toku dana ne setim da namažem stomak. Tako sam radila i u prošloj trudnoći i nisam imala strije. Ma nije to bitno sta koristiti,to je od osobe do osobe,nekom koza ispuca nekom ne.


I meni se jedino od njega nije povraćalo.......user posted image

(odgovor članu goda)
  Direktna veza do poruke: 231
   RE: Strije
24.1.2010 17:06:46   
JULIE
U prvoj sam koristila iskljucivo pavlovicevu,ali ona ima karakteristican miris ne moze svako da je podnese.Sad koristim neku COLLISTAR kremu dobila sam je na poklon,nije losa ali pavloviceva mi je bolja

(odgovor članu goda)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Strije
25.1.2010 13:45:32   
lothroniell
Nadjoh ceo tekst o strijama ali ovo mi se ucinilo najzanimljivije za ovu temu:

Kako ih sprečiti?

Ukoliko ste genetski skloni stvaranju strija ili ih već imate na određenim delovima tela, poželjno je da se pobrinete da ih ne dobijete i na drugim mestima na telu. Jedite što više hrane koja sadrži vitamine C i E, silicijum i cink. Mesta koja su najpodložnija pojavi strija masirajte masažnom rukavicom da biste podstakli cirkulaciju. Koristite hidratizirajuće, hranjive kreme svaki dan, da biste održali kožu elastičnijom.

Kako ih učiniti neprimetnim?

- Voda je veoma važna za održavanje gipkosti kože. Pijte što više vode i smanjite upotrebu soli.

- Kokosov puter za negu kože koristite za ponovnu proizvodnju kolagena kože, a efikasan je i puter od kikirikija.

- Jedite hranu bogatu vitaminom E ili uzimajte vitamin E kao dodatak ishrani.

- Strije su vrlo osetljive na sunčevu svetlost. Koristite jak zaštitni faktor na mestima gde su pojavile strije ili ih zaštitite odećom.

- Masaža maslinovim uljem pomaže da strije brže zacele.

- Preventiva je posebno važna kada saznate da očekujete bebu. Jedan od načina da bar ublažite, ako ne i da sprečite pojavu strija, je da bar dva puta dnevno, telo mažete kremom koja će koži dati dodatnu vlagu i elastičnost. Preporučljive su kreme sa dodatkom vitamina A i E.


IZVOR (Bebac- Šta su strije i kako ih se osloboditi)

< Poruku je uredio lothroniell -- 25.1.2010 13:46:23 >


_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Strije
25.1.2010 18:42:49   
Verus
Ja se stvarno mazem otkada sam saznala da sam trudna, jer sam inace sklona, i dobila sam ih na kukovima od naglog rasta...stomak se za sada drzi, ali grudi? Su totalan kriminal, ispucale od strija....uzas uzas uzas

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Strije
25.1.2010 18:46:24   
Lilly*
Ja ne mogu ničim da se mažem, sve mi smrdi user posted image Muka mi je pri samoj pomisli na kreme, čak ni lice ne mažem user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Strije
25.1.2010 19:06:31   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Lilly RR

Ja ne mogu ničim da se mažem, sve mi smrdi user posted image Muka mi je pri samoj pomisli na kreme, čak ni lice ne mažem user posted image


Čekaj da prođu mučnine, pa onda user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Strije
25.1.2010 19:08:12   
Lilly*
Nadam se uskoro user posted image Ako se dotle ne izboram i ne ispucam sva od strija user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Strije
25.1.2010 19:28:27   
*Alexx*
Čekaj, nisi ni tri meseca trudna, gde će strije sad? Opusti se, draga! Kupi neku uljanu kupku umesto kreme! Možda će manje da ti smrdi.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Strije
25.1.2010 19:30:59   
Lilly*
Kupam se bebi gelom bez mirisa, kupila sam i bebi kremu bez mirisa ali mi i ona smrdi user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Strije
25.1.2010 20:07:39   
mejvis
Ja sam ledja do sada mazala samo običanim bebi uljem, ali sada ću da uključim "Strijet" i u tu zonu! Nisam znala da se strije mogu dobiti i na ledjimauser posted image
Ma, po ceo dan se samo mackam, više zato da me ne bi svrbela koža nego što sam savesna trudnicauser posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Strije
27.1.2010 19:24:17   
Zoka81
Meni su isto grudi ispucale ali su malo i narasle, mazem se posle tusiranja svako vece i to je to.
Kakav je taj Strijet, ne znam dal da kazem mami kad dolazi da mi donese. Jel dobro to ulje?

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Strije
27.1.2010 19:53:06   
Anoniman
Ja i dalje mislim da su tu samo geni u pitanju! Moja tetka je niska a dva puta je bila trudna i to nosila devojcice i bila je velika i siroka a nijednu striju nema sada!

(odgovor članu Zoka81)
  Direktna veza do poruke: 242
   RE: Strije
27.1.2010 19:55:54   
mejvis
Strijet je Šaljićev melem, izgleda kao mleko za telo, ali baš je masno, nije vodnjikavo. Ovde ga jako puno trudnica koristi, i ja sam baš zadovoljna. Košta oko 500- 550din original je bela bočica sa rozim čepom i slovima.
Postoji kopija koju proizvodi Menta Padej po Šaljićevoj recepturi ali to nisam koristila  i ne znam kakvo  je.
Bolje ti kupi original! I to odmah 2 jer ja ga mažem kao po hlebu, i baš se troši. A ti si u inostranstvu, pa se obezbedi. user posted image

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Strije
27.1.2010 20:22:04   
Verus
slazem se.  mislim da svo nase mackanje samo odlozi neminovno, i malo ublazi grozotu.  Grudi su mi kriminal..a sada imam i siiitne po kukovima, vise izgledaju kao ljubicaste tackice, a mazem se svaki dan....
IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

Ja i dalje mislim da su tu samo geni u pitanju! Moja tetka je niska a dva puta je bila trudna i to nosila devojcice i bila je velika i siroka a nijednu striju nema sada!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Strije
27.1.2010 20:27:07   
Anoniman
Menta Padej po Šaljićevoj recepturi ali to nisam koristila i ne znam kakvo je.
Bolje ti kupi original! I to odmah 2 jer ja ga mažem kao po hlebu, i baš se troši. A ti si u inostranstvu, p
IZVORNA PORUKA: mejvis

Strijet je Šaljićev melem, izgleda kao mleko za telo, ali baš je masno, nije vodnjikavo. Ovde ga jako puno trudnica koristi, i ja sam baš zadovoljna. Košta oko 500- 550din original je bela bočica sa rozim čepom i slovima.
Postoji kopija koju proizvodi Menta Padej po Šaljićevoj recepturi ali to nisam koristila  i ne znam kakvo  je.
Bolje ti kupi original! I to odmah 2 jer ja ga mažem kao po hlebu, i baš se troši. A ti si u inostranstvu, pa se obezbedi. user posted image


menta koju pominjes jako jako jako smrdi..
ni Strijet nije mirisljav ali Menta mi je uzas!

(odgovor članu mejvis)
  Direktna veza do poruke: 245
   RE: Strije
27.1.2010 20:27:12   
Zoka81
Ma to je nasledstvo zene, mozemo mi da se mackamo koliko hocemo geni su geni. Mozda sa mazanjem moze malo da se ublazi ali da se izbegne ne verujem

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Strije
27.1.2010 20:31:19   
Anoniman
moja mama nije imala nijednu a samnom se ugojila 25kg...
ja sam se mnogo ugojila u trudnoci a nemam jos strije...ali videcemo...deveti je tek ispred mene.

(odgovor članu Zoka81)
  Direktna veza do poruke: 247
   RE: Strije
27.1.2010 20:34:11   
Anoniman
Ja sam smrsala 8 kg i pojavile mi se na guzi i dosta se videle! Sta ce biti ako nekad budem bila trudna user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 248
   RE: Strije
27.1.2010 23:27:31   
marija32
Meni je moja dr rekla da je to cista genetika, i na pitanje sta da koristim, rekla "sta god". U prvoj trudnoci sam revnosno mazala  Saljica, i dobila strije na grudima i na bokovima. Tako da mislim da je besmisleno davati po 3000 din za kremice, kada "deluju" isto kao i one od 600din.

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Strije
27.1.2010 23:30:01   
marija32
IZVORNA PORUKA: OTI

moja mama nije imala nijednu a samnom se ugojila 25kg...
ja sam se mnogo ugojila u trudnoci a nemam jos strije...ali videcemo...deveti je tek ispred mene.



Ja ih imam na istim mestima gde ih ima moja mama, tako da i ti ocekuj da ces biti na svoju mamuuser posted image

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



Anketa

Koje je lepse ime?
pisuljica

Tara ili Masa?

Tara (56%)

Masha (44%)


Ukupan broj glasova: 106

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here