|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Strije
27.1.2010 23:41:17   
bojana87
ja koristim saljica
za sada mi se ne pojavljuju strije po stomaku,a ove po boovima sto imam odavno kao da su malko manje vidljive

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Strije
27.1.2010 23:54:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: marija32

IZVORNA PORUKA: OTI

moja mama nije imala nijednu a samnom se ugojila 25kg...
ja sam se mnogo ugojila u trudnoci a nemam jos strije...ali videcemo...deveti je tek ispred mene.



Ja ih imam na istim mestima gde ih ima moja mama, tako da i ti ocekuj da ces biti na svoju mamuuser posted image

iz tvojih usta u bozje usi...

(odgovor članu marija32)
  Direktna veza do poruke: 252
   RE: Strije
28.1.2010 0:02:47   
sanji
Ja sam imala sreće više nego pameti! user posted image Kupila sam šaljićev melem ali sam se osipala od njega pa sam odustala posle trećeg mazanja. Mazala sam za celu trudnoću jednu bočicu bademovog ulja. Pojavile su mi se samo dve strije tanke i male na donjem delu stomaka. user posted image

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Strije
28.1.2010 1:35:53   
She Ra
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Sne Ra, a jel mazes i grudi strijetom?



I grudi mazem strietom, pa se zato i plasim hoce li mi delovati na stomaku.. Za sada je sve ok, sto se tice stomaka, bokova, ledja (posto i njih mazem pola), ali grudi su pukle i bas mi nije jasno.. :?

Saljic ima da se kupi u Lilly-u i tamo kosta oko 510 din. Koza je lepa posle njega, mada meni ne smeta miris, vise mi mirise na neke travke i ulja, nego sto smrdi. Samo se brinem hoce li biti efikasan. :?

Mozda bih mogla da kombinujem dva proizvoda? Je li neka od vas to radila?
Npr. ujutru jedan, uvece drugi?

Ja pijem i vitamin E, dr mi preporucio, pa ce on sigurno uticati na kozu.. Nisam pametna..


_____________________________

"Deca se prave od mame
i ne prave se od rode..
Ne veruj. To su priče!
Prave se od gotovih beba
da sama na sebe liče."
M. Antić

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Strije
28.1.2010 10:10:37   
mejvis
Ja kombinujem Šaljića sa običnim Beby uljem, jako me svrbi stomak i ledja pa mi je lepo kad se stalno mackamuser posted image . 1-2 puta dnevno mažem šaljića i 1-2puta dnevno Beby ulje koje koristim i za ostatak tela.
Sada kako ću da prodjem do kraja, videćemo.
I ja mislim da je kvalitet kože presudan!
Ma neka smo mi namackane i mirišljave trudnice a sada strije ako dodju došle su.

(odgovor članu She Ra)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Strije
28.1.2010 10:26:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: She Ra

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Sne Ra, a jel mazes i grudi strijetom?



I grudi mazem strietom, pa se zato i plasim hoce li mi delovati na stomaku.. Za sada je sve ok, sto se tice stomaka, bokova, ledja (posto i njih mazem pola), ali grudi su pukle i bas mi nije jasno.. :?




Isto sam se mazala Šaljićem, isto sam na grudima doila strijice, ne mnogo, mislim na levoj dve i na desnoj jednu, sada se već ni ne svide pa nisam sigurrna, ali na stomaku nisam. Samo jednu na kuku.

(odgovor članu She Ra)
  Direktna veza do poruke: 256
   RE: Strije
28.1.2010 15:45:17   
aster
Ja koristim bebi ulje(bekutan, johnsonovo ili neko treće), a preko  toga stavim Afroditinu noćnu kremu protiv strija. Za sada je ok a videćemo kako će biti do kraja. Ja isto mislim da da li će neko dobiti strije ili ne isključivo zavisi od genetske predispozicije.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Strije
28.1.2010 15:48:15   
mamica salamica
koristila sam Saljica i nisam dobila ni jednu!!! Ipak mislim da pojava strija u mnogome zavisi od genetske predispozicije

(odgovor članu aster)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Strije
29.1.2010 0:13:28   
She Ra
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: She Ra

I grudi mazem strietom, pa se zato i plasim hoce li mi delovati na stomaku.. Za sada je sve ok, sto se tice stomaka, bokova, ledja (posto i njih mazem pola), ali grudi su pukle i bas mi nije jasno.. :?




Isto sam se mazala Šaljićem, isto sam na grudima doila strijice, ne mnogo, mislim na levoj dve i na desnoj jednu, sada se već ni ne svide pa nisam sigurrna, ali na stomaku nisam. Samo jednu na kuku.



Znaci, ista situacija.. Samo je meni obrnuto, vise imam na desnoj user posted image
Salu na stranu, ja sam zadovoljna Strietom, zaista mi je koza stomaka mekana i lepa, nema nikave naznake da bi mogla puci.. Opet, mozda elasticnost koze na grudima zavisi i od njihove cvrstine, nisam pametna uopste.. user posted image


_____________________________

"Deca se prave od mame
i ne prave se od rode..
Ne veruj. To su priče!
Prave se od gotovih beba
da sama na sebe liče."
M. Antić

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Strije
19.2.2010 15:44:45   
Cvorak
Ja sam počela da se mažem Šaljićevim preparatom, imam od oba proizvođača . Međutim, sve mi se čini da sam malo alergična user posted image Oko pupka si mi se pojavile sitne bubuljice koje me svrbe i onda posegnem za bebi kremom da smirim muku. Izgleda da ću morati da promenim terapiju protiv strija. Nego, gde može da se kupi ta skupa Mustela krema ?

(odgovor članu She Ra)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Strije
19.2.2010 15:49:58   
bojana87
se mackam svaki dan po 2 puta dnevno.
Danas sam snimila 2 strijice na levoj dojci user posted image user posted image user posted image ,samo tu i nigde vise,sve se nadam da nece nastaviti da se pojavljuju user posted image

(odgovor članu Cvorak)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Strije
19.2.2010 15:53:28   
Verus
cvorak, osetljivost koze je jos vise pojecana u trudnoci-ja sam neku kremu probala za stomak i sva bila crvena i svrbelo me nekoliko dana.  Morala sam naci nesto drugo.

Bojana-nastavi da mazes, meni su tako krenule dve tri, i sada mi je pola grudi u strijama, a sto je najtuznije, nisu sad nesto ogroomneuser posted image   Dobila sam malo i po kukovima, jedino se jos stomak drzi, a dokle ce on ne znam.....

O da i umasiraj kremu (nemoj mnogo grudi masirati i stiskati jer to moze da pokrene kontrakcije), al i mozes stomak i kukove i sve drugo da izmasiras, pa onda jos jedan sloj kreme namackasuser posted image   Mada, citam pre neki dan u knjizi da se mogu zene mackati koliko god hoce, sve je to genetika....moja mama nijednu nije dobila, valjda imam losu kozu na tatu...

(odgovor članu Cvorak)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Strije
19.2.2010 15:55:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bojana87

se mackam svaki dan po 2 puta dnevno.
Danas sam snimila 2 strijice na levoj dojci user posted image user posted image user posted image ,samo tu i nigde vise,sve se nadam da nece nastaviti da se pojavljuju user posted image




Vetj???user posted image

Ja josh nisam snimila ni jednu novu... imam na zadnjici i bokovima stare...od rasta i naglog gojenja i mrshavljenja...a te mi sad blede od mazanja i masiranja...a novih josh nigde nemam....nadam se da ih nece biti mnogo user posted image

(odgovor članu bojana87)
  Direktna veza do poruke: 263
   RE: Strije
19.2.2010 15:57:45   
Verus
smeshkice da te upozorim da se ne isprepadas-te stare, ce verovatno da ti ponovo pocrvene, ili budu ljubicaste-bar su meni tako.  PLUS sto od starih na kukovima, su krenule mozda 5mm nove (znaci gde se zavrsila stara nastavilo je da puca?).  bzvz.  sta je tu je.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Strije
19.2.2010 16:00:44   
Anoniman
Pa ali meni te stare polako nestaju user posted image Otkad ih mazem strietom i masiram ...one nestaju.... chak imam utisak da mi se pozadina smanjila...sva idem u stomak....zato se i nadam da mi stomak nece popucati...a ako ponovo popuca tu gde jeste i pre...nije mi bitno...navikla sam user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 265
   RE: Strije
19.2.2010 16:05:57   
Unica
ja sam digla ruke od mackanja... ionako sam kao fredi kruger po butinama i guzi, brazda na brazdi... i da se mazem ostaju mi one stare... do skoro sam se cimala oko toga a sad lepo zamislim da ih nemam i bez blama se skinem na plazi i sto je najbolje stvarno  poverujem da ih i nemam. user posted image

salu na stranu, nije na odmet mazati ali GENETIKA je presudna...


_____________________________

Bolje je biti vrabac, nego papagaj koji tripuje da je slavuj.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Strije
19.2.2010 16:09:22   
Verus
Stare ne mogu nestati ni od cega-mozda ce izgledati manje tokom mazanja, ali to su oziljci po kozi-ne znam jedino, da li ima neka laser procedura koja ih moze ukloniti.  I ja sam se navikla na stare, u principu bas me briga, mm nisu nikada smetale, a imam ih od neke 14 godine, prvo kad sam naglo izrasla pa onda sve moje kure dijeta, mrsavljenja i gojenjauser posted image  

Smeshkice, mislim da ti se cini da ti zadnji deo izgleda manji jer je stomak veci-pa sve izgleda manje u odnosu na njegauser posted image

(odgovor članu Unica)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Strije
19.2.2010 16:20:33   
Anoniman
hahah....ma nije....dragi je izmerio...i dalje mu treba jedna shaka za jedan guz ... kad mu budu trebale obe....onda tju da se brinem user posted image

Pa nisu mi vishe tako vidljive te strije...i pre su znale da mi se ocrtavaju preko trenerke...a sada ne... neznam u chemu je fora....al ne bunim se user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 268
   RE: Strije
19.2.2010 16:20:47   
bojana87
i ja isto imam stare po bokovima,isto od 14.godine i probavala sam sve zivo i nikada nisu nestale. Jedino resenje je lasersko uklanjanje,mada sam se i ja navikla na njih.
Sad se stalno mackam i nadam se da ce se zaustaviti na tim na grudima,i da nece ici dalje.
Ja sam u fazonu "bolje da se mazem 2X dnevno nego da se kajem celog zivota sto nisam 20 minuta dnevno odvojila za mazanje" user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Strije
19.2.2010 16:26:27   
Verus
Ma da, nece ti dalje od grudi-a i ja mislim da je meni veliki deo od "starih" koje sam dobila u pubertetu kada sam odjednom "napupiila"user posted image   Sve je to deo trudnoce i majcinstvauser posted image   Bice to moji oziljci iz "bitke".

(odgovor članu bojana87)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Strije
19.2.2010 16:38:09   
bojana87
IZVORNA PORUKA: Verus RR

  Sve je to deo trudnoce i majcinstvauser posted image   Bice to moji oziljci iz "bitke".


Versus ovo si jako lepo rekla user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Strije
19.2.2010 17:03:58   
Verus
user posted image

(odgovor članu bojana87)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Strije
19.2.2010 19:11:57   
Anoniman
jao devOjke ja uSla u dEveti i nemam nijednu joS striju...
vaLjda cE taKo i Da oStanE...


(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 273
   RE: Strije
19.2.2010 19:29:56   
Mishica 77


Bravo OTIce! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Strije
19.2.2010 19:33:17   
Anoniman
nije to do mene, draga..
nisam mazala strijet ...
obicno ulje ili mleko za telo kao i uvek i ne svako vece...#geni verovatno...a mozda se sad pojave ko zna...bolje da kucam u drvo

(odgovor članu Mishica 77)
  Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Spisak porodilišta u Srbiji - Beograd
U Srbiji trenutno postoji 76 zdravstvenih ustanova u kojima se naše buduće mame mogu poroditi. Pogledajte spisak za Beog...
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here