|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako ste vi dobili ime?
13.3.2010 12:27:28   
caja 2
user posted image  sam dobila ime po prvom srpskom filmu SLAVICA..user posted image

(odgovor članu blue81)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Kako ste vi dobili ime?
13.3.2010 12:31:34   
Maxin
po dedi user posted image

(odgovor članu caja 2)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Kako ste vi dobili ime?
13.3.2010 12:34:29   
morena
Kako ti je ime, Maxin?

Ja sam svoje dobila tako što imam starijeg brata i sestru i oni su tako htjeli. A zovem se Danijela.


_____________________________

Stigao nam je nas Jakov! :)

(odgovor članu Maxin)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Kako ste vi dobili ime?
13.3.2010 14:39:59   
dacca

IZVORNA PORUKA: choopa choops

ne znam kako se smanjuju slova, ali evo ɐuɐظı1ıɯ user posted image user posted image




Milijana

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Kako ste vi dobili ime?
24.3.2010 15:45:50   
Pilence81
Ja sma dobila ime po mojoj baki pokojnoj koja se zvala Dusanka.
Meni su dali ime Dusicauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Kako ste vi dobili ime?
24.3.2010 15:50:19   
dakana
Dala mi ga je starija sestra a zovem se Danijela.

(odgovor članu Pilence81)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Kako ste vi dobili ime?
24.3.2010 17:36:16   
isidora88
meni je kuma dala ime po balerini Isidori Dankan,kao mala sam mrzela svoje ime ali sada ga volim jer su se svi odusevljavali kad im kazem svoje imeuser posted image pa sam ga ja postepeno zavolela.
meni su prelepa imena Dalia i Kalina od zenskih i Mateja i Lazar od muskih ali se mm ne svidja ni jedno osim Lazara user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Kako ste vi dobili ime?
28.3.2010 10:15:29   
Anoniman
Moja baka je volela ime Maja, i onda kad se moja tetka porodila, rekli su joj da je zensko, ali ispalo je musko, i nista nije bilo od Maje. I kad je moja mama ostala trudna, posle 8 godina, i 5 pobacaja, svi su bili srecni i nadali se da sam zensko. I eto zensko sam, a zbog babe sam dobilo to ime. Tj. to je nadimak. Mogli su da izaberu lepse ime.user posted image Kad sam bila mladja, htela sam da se prekrstim. Obozavala sam ime MINA, ali od toga nista nije bilo. Ostala sam Maja.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 108
   RE: Kako ste vi dobili ime?
29.3.2010 12:04:58   
caca81
Meni je ime dao tata, jer se nije slagao sa predlogom koje je dala moja mama i samo je poslao telegram u porodiliste mojoj mami sa recima- tebi i A...... zelim sve najbolje- Ona se slozila, ali me dan danas ponekad zove tim svojiim predlogom imena.

< Poruku je uredio caca81 -- 29.3.2010 12:06:17 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Kako ste vi dobili ime?
29.3.2010 12:19:06   
paki
Meni je majka dala ime ja mislim cim je saznala da sam zensko.,a i prabaka mi se zvala Julka tako da sam ja JULIJA.Dok sam bila mladja posebno u onovnoj skoli nisam volela svoje ime pogotovu sto su me sva deca zezala:"ROMEO I JULIJA",Ali sada sa ponosom nosim svoje ime i HVALA majci sto ma ga je dala.

_____________________________

Pavle, moja sreca....moje oko plavo

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Kako ste vi dobili ime?
1.4.2010 21:53:33   
ljubičica
kad sam se rodila moje dve tetke su tati i mami mozak popile da se zovem po njima. Ova jedna se zove Zlata, a druga Nada (zvala se Kata pa je promenila u Nada). Tata ni da čuje! Njegovi baka i deka koje je mnogo voleo su se zvali Milica i Nikola pa dok je mama bila trudna oni su odlučili da ako se rodi dečak bude Nikola, a ako bude devojčica onda Milica. Tata je navijao da bude devojčica i etoooo...dobio je devojčicu Milicu user posted image
A, sva sreća NISAM Zlata user posted image Nada i hajde nekako, ali Zlata.... user posted image
Izvinjavam se svim Zlatama.....user posted image


_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu paki)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Kako ste vi dobili ime?
4.5.2010 11:40:32   
kriss
Zelja moje mame je bila da se zovem kao i njena baka tj. moja prabaka i tako je i bilo.Tata se naravno slozio sa tim. user posted image

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Kako ste vi dobili ime?
4.5.2010 11:43:18   
Anoniman
Meni je tetka dala ime...Govorila je kako su sve sa tim imenom bile lepe, dobre i vredne...E pa cvrc- ja sam sve, samo ne vrednauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kriss)
  Direktna veza do poruke: 113
   RE: Kako ste vi dobili ime?
4.5.2010 13:14:33   
Pipi duga carapa
Kum se zabavljao tada sa Jelenom,pa po toj devojci,a posle ozenio Ljilju,ali me nije terao da menjam imeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Kako ste vi dobili ime?
13.5.2010 1:09:34   
Novosadjanka T.
Trebala sam se zvati Ina.
U isto vreme moj stric je ocekivao prvo dete i govorio je da ce biti devojcica Tatjana.

Kada sam se ja rodila castio je u kafani i na pitanje kako mu se zove braticka rekao je(mrtav pijam):
"Ebem li ga Jugopetrol, Naftagas, pojma nemam... nesto tako"

To je stiglo do mog caleta i on je iz inata stricu, meni dao ime Tatjana.




_____________________________

Covek je od krvi i mesa, a meso je kvarljiva roba

(odgovor članu Pipi duga carapa)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Kako ste vi dobili ime?
13.5.2010 1:12:40   
tatjan@
Bas zanimljiva tema user posted image

Ja sam dobila ime slicno kao Eugenija, mama je citala Karenjinu kad je bila trudna i svidelo joj se ime Tatjana.. Moj tata je bio inace ubedjen da cu biti musko, pa se nije ni mesao u izbor zenskog imena, na srecu, s obzirom da je za musko ime izabrao Momcilo, kao pravo srpsko ime!!! Strasno user posted image sreca pa nisam musko hehehe

_____________________________

Mnogo volim da se igram ludosti i u sve dane žmureći zakoračim i da popljujem onako malo tužno, onako iz samilosti, sve katastrofe koje su pretile da me smrve.. Mika Antic

(odgovor članu Pipi duga carapa)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Kako ste vi dobili ime?
13.5.2010 13:17:01   
janajana
meni je moja seka dala ime, odnosno htela je da se zovem kao jedna devojcica koju je kao mala upoznama na moru Mira, pa se bas naljtila jer su mi dali puno ime odnosno Mirjana... i jedva je ubedili da je to isto user posted image
izmedju ostalog ona je htela da joj mama rodi starijeg brata user posted image user posted image user posted image


_____________________________

*Every saint has a past and every sinner has a future.
(Oscar Wilde)

(odgovor članu tatjan@)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Kako ste vi dobili ime?
13.5.2010 13:26:57   
pepino
I meni je sestra dala ime,imala je drugarice;Nevenu i njenu sestru Jelenu,pa je navaljivala na mamu da hoce i ona sestru i da se zove Jelena i dobila je i jedno i drugo!Blago njoj!user posted image

(odgovor članu janajana)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Kako ste vi dobili ime?
13.5.2010 13:27:08   
Anchy_Ljuba
Imam starijeg brata koji se zove Aleksandar, pa su saznali da ce biti devojcica tj ja onda su resili da meni daju Aleksandra, a onda dobijemo jos jednog brata njemu dali ime Sasa... Sve se nekako slazeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Sreca, sreca, radost najveca***

(odgovor članu janajana)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Kako ste vi dobili ime?
17.5.2010 0:23:19   
Jelena27
Ja sam dobila ime po maminoj sestri i prababi,a i moj tata je svirao harmoniku pa je rekao koje zensko ime ima najvise pesama da ih on otpeva i odsvira tako ce mu se cerka zvati i naravno pobedila je Jelena!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anchy_Ljuba)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Kako ste vi dobili ime?
17.5.2010 13:26:33   
lanajelena
Jelena-po prababi 

(odgovor članu Jelena27)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Kako ste vi dobili ime?
17.5.2010 13:37:07   
pepeljuga
jelena je divno ime, jeste da je cesto ali sa razlogom (moja baba se zove jelena, ona je dobila ime po svojoj babi a moja sestra po njoj. jeste da ne volim davanje imena po nekome ali jelena mi je bas nekako svevremensko)

a ja sam dobila ime ivana, pa....zato sto je prosto mnooogo lepo user posted image
mnogo volim svoje ime user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Kako ste vi dobili ime?
1.7.2010 20:43:41   
vukosava
Tata je bio konzervativan pa je deda išao da pita porodičnog kuma. Ovaj je dedi dao 5 imena, a pošto sam ja bila prvo dete tati, deda se zapio i zapamtio samo moje pošto je neobično. Kao mala, nikad nisam mogla da se potpisujem nigde po školi jer bi odmah znali da sam to ja. Nikad nisam nikog upoznala sa svojim imenom.user posted image

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Kako ste vi dobili ime?
1.7.2010 20:48:02   
Zoka81
Zorica-po prababi.....kamo srece da je imala malo lepse ime!!!user posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Kako ste vi dobili ime?
16.7.2010 15:42:41   
Podrum Š.
Bila su dva imena u opticaju: muško Alen (uhuhuhuser posted image ) i Jelica (po tatinoj mami user posted image - ali bez snajinog pristanka :)
Kada sam se rodila mama je samo rekla: Ela
Puno sam joj zahvalna na tome jer ja moje ime obožavam.

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here