|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović
1.10.2010 22:38:29   
Nensi*
I da,u DM se ne placa epidural,samo moras kad udjes u 9 mesec da odes na razgovor sa anesteziologom...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović
22.10.2010 17:34:05   
Barbarica
Meni je ovo prva trudnoca, i mnogo se tripujem oko svega, iskreno, strah me je porodjaja user posted image

Nisam se jos odlucila da li cu epidural ili ne, mada, ko zna sta cu i kako cu, i sta smem, sobzirom da imam tahikardijuuser posted image

Ali sve u svemu odlucila sam se za D.Misovic. Nadam se da necu pogresiti user posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović
22.10.2010 19:51:38   
Nensi*
Barbarice dobrodosla user posted image
Verovatno si procitala celu temu i vidis da ima raznih iskustava..Ali tako ti je u svakoj bolnici,ima i dobrih i losih strana...Ja sam sa ovom bolnicom prezadovoljna i ako Bog da da imam jos jedno dete opet cu ici tamo da se poradjam...A sa dr popricaj o svom problemu,pa ce ti reci koji je najbezbedniji porodjaj i za tebe i za bebu...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Barbarica)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović
23.10.2010 0:24:46   
Barbarica
Pa tako cu i da uradim... Inace ne slusam mnogo price drugih, jer svaka osoba je drugacija, i vodi se drugacijim iskustvom user posted image  

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović
23.10.2010 0:34:37   
Nensi*
Naravno,svuda ces naici i na pozitivne i na negativne komentare i iskustva...Ja sam htela da se porodim u ovom porodilistu,to sam i uradila i ne kajem se ni malo...Ali opet vidis Micketta nije lepo prosla ovde...Ti odluci...Jel si vec bila tamo? Koja si nedelja? Pogledaj ovu temu da svi mogu da vide koja si nedelja kad stave misa na tvoje ime...KLIKNI OVDE

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Barbarica)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović
23.10.2010 12:51:31   
Barbarica
Uradjeno :)

A kada cu da idem... Hm, nemam blage :) Kada se odprilike ide?

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović
23.10.2010 12:54:07   
Nensi*
Sto pre to bolje,da duze vodis trudnocu kod njih da bi te lakse primili na porodjaj,jer moze da se desi da nemaju mesta pa ne primaju one koje nisu vodile trudnocu tamo...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Barbarica)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović
23.10.2010 13:52:25   
Barbarica
Ma ako bude nekih problema, prijatelji znaju nekog ginekologa tamo, tako da se nadam da ce mi ta "veza" pomoci...

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović
22.11.2010 19:07:19   
Barbarica
Ima li neko iskustva sa doktorom I. Golubovicem :)?

(odgovor članu Barbarica)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović
22.11.2010 22:53:45   
Nensi*
Meni je on uradio prijem u bolnicu,ali nije me pregledao,tako da ne znam bas kakav je,samo je potpisao papir i to je to...Meni je trudnocu vodila dr.Maja Antic,ona me i porodila,i imam samo reci hvale za nju,ako mozes nekako da se ubacis kod nje...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Barbarica)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović
23.11.2010 10:18:42   
Barbarica
Ma kod nje je pretrpano, i zasto bi se cimala kod nje, kad vec lepo ovde mogu bez cimanja... A iskreno, vise volim muske doktore... Smaraju me zene user posted image


(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović
2.12.2010 20:27:36   
Masenka
Ja sam se porodila 22.10 2010. u misovicu,porodila me je i vodila trudnocu Dr Milica Puricuser posted image .porodiliste je fenomenalno,sve je cisto ,svi ljubazni,porodjajne sale odlicne.Uvek bi isla da se porodim tamo.Dr Puric je genije!!!!!

(odgovor članu Barbarica)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović
13.12.2010 16:02:51   
dora 27
Ćao svima.
Morala sam da se priključim i da potvrdim da se slažem sa Nensi 27 što se tiče doktorke MAje Antić
Ja sam se porodila u DM pre tri i po meseca,trudnoću sam sve vreme vodila kod doktorke MAje i ona me je na kraju i porodila carskim rezom,jer je moj bebac bio veliki za moju konstituciju. Tačnije 3900 gr i 55 cm.
O njoj imam samo reči hvaleuser posted image user posted image ,zaista je sjajna i kao lekar i kao čovek. Kada su trebali da me otpuste,dan pre toga sam je zamolila,ako može ona da mi skine konce,obećala je da hoće,samo da to prenesem lekarima koji su trebali da dodju u vizitu.
Tako je i bilo,Maja nije zaboravila,već je najnormalnije samo zbog mene došla da to uradi,i ako su u to vreme otpuštali još tri ženice,kojima su lekari iz vizite uradili pregled i skinuli konce.
NEko bi možda rekao da sam sebi mnogo dopustila kad sam joj to tražila,ali,iskreno ja sam u nju stekla ogromnu sigurnost od prvog dana i značilo mi je da to ona uradi.
Ako treba neki odgovor,stojim na raspolaganju!!

(odgovor članu Barbarica)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović
25.12.2010 14:23:39   
Maryna1
Slazem sje sa Dora 27 i Nensi 27, doktorka Maja Antic je super, i kao covek i kao lekar! ona meni je vodila prvu i ovu trudnoce, obe rizicni!!!
mnogo  njoj zahvalna, imam puno poverenje u njoj!!!user posted image user posted image user posted image
Sto se tice porodilista, to mnogo sam zadovolna, dok sam lezala na odelenju za rizicnu trudnocu upoznala skoro svi doktore tamo,  jedino nikom ne preporucuem doktora Loncara, vec sam citala negativni komentari o njemu, i potpuno se slazem!!!

(odgovor članu dora 27)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović
28.12.2010 3:09:53   
Bubilly
Pozdrav svima,

Ja sam u 38. nedelji i ove nedelje moram da se odlučim gde se poradjam (ako me beba ne pretekne)pošto sam ja najopuštenije dogurala dovde bez opterećenja gde ću se porađati. Pročitala sam iskustva vezana za KBC Mišović i neka su me ohrabrila, a neka ne, u smislu promene odluke i izbora porodilišta.
Moj prvi izbor je bila Zemunska bolnica ali me iznervirala činjenica da ako hoćete epidural, morate da platite 18000, onda 30000 izabrani lekar i mimo toga morate da platite anesteziologa, sa kojim se dogovorite posebno, pošto drugačije ne mogu da vam obezbede epidural,nemaju dežurnog...I dopalo mi se što nema BF jer smatram da je to lakše za ženu posle porođaja.
Nisam do sad nikad išla tj. sutra idem prvi put u DM na razgovor-dogovor sa lekarkom koja je ovde malo spominjana - Dr Biljana Živaljević. Ne bih volela da dodjem u situaciju da mi je porodjaj počeo i da me vrate, kao što su neke trudnice navodile, to mi je jedino neprijatno u celoj priči oko ovog porodilišta...
Wish me luckuser posted image

(odgovor članu Maryna1)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović
28.12.2010 12:18:50   
Snelle
Bubilly, dobrodošla! I naravno, good luck user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Bubilly)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović
28.12.2010 13:05:35   
Nensi*
Bubilly dobrodosla user posted image
Zelim ti puno srece i nadam se da ces uspeti da udjes u DM,ja sam njima prezadovoljna user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović
28.12.2010 13:48:57   
Jeca*
Ja sam počela da odlazim kod dr Živaljević na preglede i vrlo sam zadovoljna. Nadam se da ću sledeću trudnoću voditi kod nje.
Napiši baš utiske kad budeš stigla
i dobrodošla na forum user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović
28.12.2010 21:12:06   
Maryna1
Bubilli, good luck!!! sto se tice Dr Zivaljevic, to ona je super!!!!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović
3.1.2011 12:40:19   
Maryna1
Devojke da li moze neko da kaze koliko ste placali doktoru za porodjaj, ako ste dogovarali na vremja?

(odgovor članu Maryna1)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović
3.1.2011 14:12:54   
Nensi*
Ja nisam platila nista...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Maryna1)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović
3.1.2011 14:21:11   
Maryna1
Hvala Nensi bas sam u dilemi, znam da doktorka nece da kaze nista, pa nemam pojma koliko da ponudim, ili koliko  da castim posle?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović
4.1.2011 15:28:56   
gabrijelaaa
evo i ja da se pridruzim...vodim trudnocu u D.M. kod dr. B. Zivaljevic...jako je prijatna i do sada nismo imale nikakvih nesuglasica...za sve mi da savet...sada 13.jan..idemo na kontrolu pred ulazak u 9.mesec...kaze da ce da me primi oko 10.februara...e sada se ja samo bojim da ne bude da nema mesta...bas ste me naplasili...ali valjda cim mi je ona unapred rekla valjda me nece vratiti a i ja pored svega idem na carski,posto mi je i prethodan porodjaj bio carski ali u N.Frontu...a i ovo za beby frendly posle carskog...iskreno isto mi je bilo i sa prvom bebom u N.Frontu...tako da...sta da vam kaze sta da vas slazem....user posted image ,cutite i trpite ako nemate da platite,a ako vam se posreci budite presrecni....ja sam se sa prvom trudnocom naplacala i opet nije vredelo...al sta ces valjda ce da bude ovde vise srece...user posted image

_____________________________

LENA 24.SEPTEMPAR 2009.
PAVLE 18.FEBRUAR 2011.

(odgovor članu Maryna1)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović
10.1.2011 12:17:26   
dora 27
Gabrijela,primiće te sigurno,ako imaš više od tri pregleda u DM,a s obzirom da tu i vodiš trudnoću,budi bez brige!!
A ni ja nisam plaćala ništa...to je sve do tebe da li ćeš posle da častiš svoju doktorku.
Pozz

(odgovor članu gabrijelaaa)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović
10.1.2011 12:33:41   
Maryna1
Gabrijela primice tebe zato sto ides na planirani carski rez, i za to sto si ti dogovorila se sa doktorkom!


(odgovor članu dora 27)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Kako da se budući tata poveže sa bebom u s...
I budući očevi su uzbuđeni zbog dolaska bebe na svet, ali imaju manje prilika da zaista osete kako malo biće raste. Dok ...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here