|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović
11.1.2011 20:03:35   
Xsarica
Cao, svima.
Ja sam sad usla u 38. nedelju i odlucila se za DM. Dr. Golubovic me je do sada 2 puta pregledao, medjutim sad je otisao na odmor i ne znam da li ce me on poradjati. Zanima me vase iskustvo sa BF u DM, kakvi su tamo sto se tice tog programa? I da, sta treba da se ponese od licnih stvari... Hvala unapred  user posted image

(odgovor članu Maryna1)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović
11.1.2011 20:55:44   
Brana
IZVORNA PORUKA: Xsarica

Cao, svima.
Ja sam sad usla u 38. nedelju i odlucila se za DM. Dr. Golubovic me je do sada 2 puta pregledao, medjutim sad je otisao na odmor i ne znam da li ce me on poradjati. Zanima me vase iskustvo sa BF u DM, kakvi su tamo sto se tice tog programa? I da, sta treba da se ponese od licnih stvari... Hvala unapred  user posted image


Ja sam se tamo poradjala ja ti preporucujem dr.Radunovic odlicna je,vrlo strucna i posvecena pacijentu,a od stvari ponesi:
Gaćice - tzv. jednokratne, barem tri para u stilu muških bokserica,Peškiri - jedan veći i dva mala,Ulošci, obični barem pet paketa ali bez krilaca vec mrezasti jer oni nece da potpare ranu,Sapun, četkicu za zube, češalj i ostale stvari za osobnu higijenu,Sva neophodna dokumenta(licna karta,zdravstvena knjizica,uput za porodiliste,nalaz za Hepatitis B,i nalaz cevikalnog brisa) i pelene za bebu!tamo nisu trazili spavacicu i papuce jer to dobijate tamo!svu odecu vracaju i tek kada izlazite iz bolnice tada vam porodica donosi odecu za izlazak vani!ali sve zavisi od porodilista do porodilista!
I beba je sa tobom u sobi,osim ako ne dobije zuticu onda je u inkubatoru pa je donose na podoje!


< Poruku je uredio Brana -- 11.1.2011 20:57:43 >

(odgovor članu Xsarica)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović
12.1.2011 10:59:05   
Xsarica
Hvala, Brano, na odgovoru.
Zanima me jos kakvi su tamo sto se tice BF? Hoce li da pomognu ili sam prepustena samoj sebi? Prva mi je beba, pa ne znam kako cu se snaci tih prvih dana.

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović
12.1.2011 14:53:31   
Brana
Nema na cemu user posted image
Pomazu u smilsu da je redovno presvlace,nahrane ako beba jos ne siki i to je to,ostalo vreme si ti sa bebom!

(odgovor članu Xsarica)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović
12.1.2011 14:58:06   
Xsarica
Hvala, Brano user posted image .
To me je zanimalo. Plasila sam se da ga samo nece ostaviti, pa ja kako se snadjem user posted image .
Hvala jos jednom.user posted image

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović
12.1.2011 14:59:35   
Brana
user posted image

(odgovor članu Xsarica)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović
12.1.2011 15:01:04   
Xsarica
Hvala, Brano user posted image
To me je zanimalo. plasila sam se da ce da ga ostave, pa ja kako se snadjem sa njim user posted image .
Hvala, jos jednom user posted image

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović
12.1.2011 15:09:34   
Snelle
Ja sam se isto porađala u Mišoviću i mogu da kažem da je tamo BF baš ono što i treba da bude! Ja sam neko ko pre porođaja tuđu bebu nije ni znao, ni smeo da uzme u ruke. A nakon izlaska iz porodilišta sam bukvalno sve sama, bez ičije pomoći radila. Moja mama je bila oduševljena kako sam se lako snalazila sa bebom.
Dakle, sve pohvale za njih!
Xscarice, moja preporuka, šta god te bude zanimalo, interesovalo, slobodno ih pitaj, ako treba i po sto puta! Uvek će rado odgovoriti. Ja sam ih stalno smarala da mi proveravaju grudi, jer sam imala užasan strah od mastitisa, a mleka je bilo za troje dece, i nikada me nisu ni preko pogledali.


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Xsarica)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović
12.1.2011 19:12:03   
Xsarica
Snelle, hvala na savetu. user posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović
15.1.2011 14:14:34   
Irence
Cao,
ja sam sada 35 nedelja i trebalo bi da se porodim u DM.Od pocetka trudnoce idem na kontrole kod Dr.Rodic.Da li je neku od Vas porodila pomenuta doktorka?

(odgovor članu Xsarica)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović
15.1.2011 14:27:40   
gabrijelaaa
hvala puno na savetu i odgovorima...user posted image

_____________________________

LENA 24.SEPTEMPAR 2009.
PAVLE 18.FEBRUAR 2011.

(odgovor članu Irence)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović
19.1.2011 20:06:48   
Mala Loojka
Da li je istina da iz DM kad dodjete na porodjaj vracaju ako nema mesta??? Tj salju negde drugde??? I jel svi bas imaju toliko lose iskustvo sa onim Loncarom? Strah me da kod njega ne dospem... Tj da ne bude tad on dezuran...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gabrijelaaa)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović
19.1.2011 21:16:15   
Snelle
Mala, istina je da vraćaju ako nema mesta, ali ako si pred samim porodjajem, tj. ako si dosta prstiju otvorena neće te vratiti.
P.S. Što se lekara tiče, pojma nemam ko je čovek, ali nema potrebe da brineš, jer je na samom porodjaju čitav tim ljudi. Mene je njih troje poradjalo, doktor i dve babice, a tu su bile čini mi se još jedan lekar i par babica, masa ih je bila tu. Nemoj da se brineš, bićeš zadovoljna!

< Poruku je uredio Snelle -- 19.1.2011 21:17:00 >


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Mala Loojka)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović
19.1.2011 22:21:49   
Mala Loojka

IZVORNA PORUKA: Snelle

Mala, istina je da vraćaju ako nema mesta, ali ako si pred samim porodjajem, tj. ako si dosta prstiju otvorena neće te vratiti.
P.S. Što se lekara tiče, pojma nemam ko je čovek, ali nema potrebe da brineš, jer je na samom porodjaju čitav tim ljudi. Mene je njih troje poradjalo, doktor i dve babice, a tu su bile čini mi se još jedan lekar i par babica, masa ih je bila tu. Nemoj da se brineš, bićeš zadovoljna!


Hvala puno :)

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović
19.1.2011 23:37:56   
Nensi*
Ja sam videla tog Loncara nekoliko puta,ali nisam imala nikakvo iskustvo sa njim,ni dobro ni lose,on mi je jedino potpisao prijem kad sam dosla na patologiju jer je to jutro bio dezuran...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Mala Loojka)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović
19.1.2011 23:41:53   
Mala Loojka
A vala ne znam vise ni sama... Da je toliko los i ne profesionalan do sada bi ga valjda sutnuli... Ne bi bio tu gde jeste...Zalio bi se svako i onda bi dobijo nogu... A i neki muz bi ga izudaro valjda user posted image
A i vidim dosta pacijenata ima...

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović
19.1.2011 23:45:01   
Nensi*
Mala,nemoj preterano da razmisljas o tome,lose stvari su se dogadjale uvek i dogadjace se nazalost,u svakoj zdravstvenoj ustanovi se dogodilo nesto lose...
Ti moras da razmisljas pozitivno,jer ces uskoro na svet doneti novi zivot user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Mala Loojka)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović
19.1.2011 23:55:02   
Snelle
Nensi, kako izgleda taj doca? Možda sam ga i videla.
Nego, što je meni bio super jedan čika pedijatar, stalno se nešto šalio. Šaljiv neki "momak" user posted image Jel znaš o kome pričam?


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović
20.1.2011 15:04:46   
Maryna1
IZVORNA PORUKA: Mala Loojka

A vala ne znam vise ni sama... Da je toliko los i ne profesionalan do sada bi ga valjda sutnuli... Ne bi bio tu gde jeste...Zalio bi se svako i onda bi dobijo nogu... A i neki muz bi ga izudaro valjda user posted image
A i vidim dosta pacijenata ima...

mene je porodio Loncar, nisam se dogovarala sa nim, porodjaj je bio pre termina, a on je bio dezuran!
on je mnogo nervozan, i ako porodjaj meni je bio lak, i brz, on je sve jedno vristio na mene, u jednom trenutku jedva nije udario mene a posle samo se okrenuo i otisov, tad je skocila doktorka Zivaljevic, koja u tom trenutku tek je zastupila na smenu, i ona je pocala da smiruje mene, i tada sam sa dva napona izgurala svoju bebicu, i tek posle tog se vratio Loncar!!! kad sam lezala u hodniku i cekala da mene smeste u sobu on je dosao kod mene i da se izvinio, rekao da zovem muza, da bi on dosao da vidi mene, u stvari je samo hteo pari!!! 
naravno svaki ima svoje mislenja, pa ja sam imala lose iskustvo, i ne bi htela da on mene poradja jos jednom! ne znam kakav je on kao stucnjak, samo covek ne moze da kontrolise sebe, a kad vam u toku porodjaja doktor vristi u uvo ''Majka ti hoces da ubijes svoje dete!!! to tezko da se ne izgubis! ja jos posle porodjaja nisam mogla da verjem da sa bebicom je sve u redu!!!


(odgovor članu Mala Loojka)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović
20.1.2011 15:44:30   
marija32
IZVORNA PORUKA: Snelle

Nego, što je meni bio super jedan čika pedijatar, stalno se nešto šalio. Šaljiv neki "momak" user posted image Jel znaš o kome pričam?



To je dr Brankovic mislim, prosed? Radio je u N. Frontu. pa je presao u DM. Mislim da je ok lik.

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović
24.1.2011 0:08:08   
micketta
IZVORNA PORUKA: Maryna1

IZVORNA PORUKA: Mala Loojka

A vala ne znam vise ni sama... Da je toliko los i ne profesionalan do sada bi ga valjda sutnuli... Ne bi bio tu gde jeste...Zalio bi se svako i onda bi dobijo nogu... A i neki muz bi ga izudaro valjda user posted image
A i vidim dosta pacijenata ima...

mene je porodio Loncar, nisam se dogovarala sa nim, porodjaj je bio pre termina, a on je bio dezuran!
on je mnogo nervozan, i ako porodjaj meni je bio lak, i brz, on je sve jedno vristio na mene, u jednom trenutku jedva nije udario mene a posle samo se okrenuo i otisov, tad je skocila doktorka Zivaljevic, koja u tom trenutku tek je zastupila na smenu, i ona je pocala da smiruje mene, i tada sam sa dva napona izgurala svoju bebicu, i tek posle tog se vratio Loncar!!! kad sam lezala u hodniku i cekala da mene smeste u sobu on je dosao kod mene i da se izvinio, rekao da zovem muza, da bi on dosao da vidi mene, u stvari je samo hteo pari!!! 
naravno svaki ima svoje mislenja, pa ja sam imala lose iskustvo, i ne bi htela da on mene poradja jos jednom! ne znam kakav je on kao stucnjak, samo covek ne moze da kontrolise sebe, a kad vam u toku porodjaja doktor vristi u uvo ''Majka ti hoces da ubijes svoje dete!!! to tezko da se ne izgubis! ja jos posle porodjaja nisam mogla da verjem da sa bebicom je sve u redu!!!




ziva je istina da on to uvek posle porodjaja radi, kaze porodilji da pozove muza da je vidi a zapravo trazi shushke. kretencina!

dr brankovic je pedijatar i to sjajan i jeste saljiv. user posted image




_____________________________

zna baba

(odgovor članu Maryna1)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović
30.1.2011 19:55:19   
gabrijelaaa
Nadam se da tog dr. Loncara nikada necu sresti...ja sam doktorkom Zivaljevic odusevljena stvarno je zena zmaj...radi punom parom...prima me 4.februara i 7.feb. ujutru mi radi carski...ne mogu da docekam...konacno ce bata izaci napolje...user posted image
jedino mi je krivo sto necu biti malo duze sa mojom lenuskomuser posted image

_____________________________

LENA 24.SEPTEMPAR 2009.
PAVLE 18.FEBRUAR 2011.

(odgovor članu micketta)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović
30.1.2011 21:44:57   
Snelle
IZVORNA PORUKA: marija32

IZVORNA PORUKA: Snelle

Nego, što je meni bio super jedan čika pedijatar, stalno se nešto šalio. Šaljiv neki "momak" user posted image Jel znaš o kome pričam?



To je dr Brankovic mislim, prosed? Radio je u N. Frontu. pa je presao u DM. Mislim da je ok lik.


Da, da dr Branković.
Micketta, pa gde si ti ženooooo?

< Poruku je uredio Snelle -- 30.1.2011 21:45:11 >


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović
30.1.2011 23:12:35   
Nensi*
IZVORNA PORUKA: Snelle

Nensi, kako izgleda taj doca? Možda sam ga i videla.
Nego, što je meni bio super jedan čika pedijatar, stalno se nešto šalio. Šaljiv neki "momak" user posted image Jel znaš o kome pričam?



Ja tek sad videh ovu poruku user posted image

Koliko se ja njega secam,mator je,prosed,kad sam ja dosla na prijem on je taj dan bio dezuran,a upravo se vratio sa nekog krstarenja i sa svima redom se pozdravljao (mislim na osoblje bolnice)...Delovao mi je onako pun sebe,nadobudno,faca mu je grozna...Ali opet kazem,nisam imala nikakvog iskustva sa njim,a mozda mi je tako delovao jer sam svasta procitala o njemu i gledala sam ga onako ispod oka...I iskreno plasila sam se da mi ne krene porodjaj kad je on dezuran...

E da,a nama je pedijatrica bila neka zena,ridjokosa i sa pegicama user posted image Isto ok zena...

< Poruku je uredio nensi27 -- 30.1.2011 23:13:29 >


_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović
31.1.2011 10:04:20   
dora 27
Snelle,jeste dr.Branković,koji je sjajan lik u svakom pogledu.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here