|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mučnina
16.12.2010 12:37:56   
Crvenkapa85
ja sam imala mucnine 2 nedelje po ceo dan,bez prestanka...bila sam sva malaksala....
sad su mi mucnine samo ujutru,al ne povracamuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Mučnina
16.12.2010 13:37:24   
Ivana.
Ja sam imala nesnosne mucnine od 6. nedelje. Nista jela nisam, sve po malo, na silu, a i sve mi je u kuci smrdelo. A od onih jelkica u kolima sam htela da umrem. I tako je bilo do 12-13. needelje. Posle toga kao nova user posted image Evo sada obnavljam kilazu, posto sam zbog svog tog povracanja izgledala kao da sam iz logora izasla.

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Mučnina
22.12.2010 11:11:21   
Anoniman
ja ne mogu nista da jedem, od svega mi je muka. mogu samo krekere, kiflu . . tako nesto neutralno. moze i supica ili krompirici.
muz mi je doneo grdnu ribu sa slava na koje je isao, nisma mogla ni da je vidim, povraca mi se od mirisa. i povraca mi se kad otvorim frizired od mirisa, a skoro da nista nemam unutra.
sinoc sam povracala, bilo je uzasno. user posted image od jutros sam kao da me je tramvaj pregazio.

(odgovor članu Ivana.)
  Direktna veza do poruke: 203
   RE: Mučnina
30.12.2010 15:04:48   
Anoniman
A jooooj ljudi moji šta je ovo.... meni je muka evo već treći dan! Baš muka ali nikako da bljucnem sva sam na iglama i svako malo trčim u kupatilo mislim evo ga sad će napoljeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MERYEN)
  Direktna veza do poruke: 204
   RE: Mučnina
30.12.2010 21:52:36   
maja19
Rado a mene ubi gorusica, ne znam sta cu vise...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Mučnina
30.12.2010 22:29:59   
Malecka074
I meni je muka...uzasavam se od mirisa peke, kobasice i bilo kojeg pecenog mesa, ulja...bljaaaaaak.user posted image
Ali ne povracam, bar.
Meni najvise prijaju mleko i jogurt ovih dana.user posted image



_____________________________

Sve se moze kad se hoce i kad se mora :)

(odgovor članu maja19)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Mučnina
1.1.2011 19:21:00   
Anoniman
Ma ja kao da sam se vratila na početak trudnoćeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Malecka074)
  Direktna veza do poruke: 207
   RE: Mučnina
1.1.2011 20:35:10   
Maryna1
A meni toliko beba pritiska na zeludac da ne mogu ni da jedem! ne osam glad uobste, slabo se gojim, bas brinem zbog toga!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Mučnina
2.1.2011 0:05:32   
Crvenkapa85
ja imam mucnine svako jutro.....i to lepo overim i mirna sam ceo dan dok ne dodje vece.....al samo mi malo uvece muka i to je to....al zato ujutru kad oci otvorim,katastrofa

(odgovor članu Maryna1)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Mučnina
4.1.2011 23:16:43   
Kvrkac
IZVORNA PORUKA: Macaki

ja ne mogu nista da jedem, od svega mi je muka. mogu samo krekere, kiflu . . tako nesto neutralno. moze i supica ili krompirici.
muz mi je doneo grdnu ribu sa slava na koje je isao, nisma mogla ni da je vidim, povraca mi se od mirisa. i povraca mi se kad otvorim frizired od mirisa, a skoro da nista nemam unutra.
sinoc sam povracala, bilo je uzasno. user posted image od jutros sam kao da me je tramvaj pregazio.



I meni je u trudnoci frizider pravio probleme  user posted image   kao i sudopera user posted image
Ja sam prvo smrsala u trudnoci jer nisam mogla nista da jedem od mucnina,al nisu dugo trajale-mozda dva i po meseca!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Mučnina
4.1.2011 23:23:25   
Anoniman
kada sam prosle nedelje na kontroli rekla doktorki da slabo jedem i da povracam, prepisala mi je bedoxin 3x1 i tocopherol 2x1. stvarno mi je bilo bolje par dana posle toga, ali su se sad mucnine vratile. danas sam 2x povracala, sto mi se inace nije desavalo. kad nemam sta da povracam, onda bude samo neka bela penica i bude mi jako gorak ukus u ustima. izgleda da imam pojacanu kiselinu. inace, samo jedem testa, grickalice is. jedino sto je korisno je sto nateram sebe da pojedem veliku ciniju vocne salate dnevno, ostalo mi je totalno beskorisno.


(odgovor članu Kvrkac)
  Direktna veza do poruke: 211
   RE: Mučnina
4.1.2011 23:29:05   
Kvrkac
Kao da sebe gledam pila sam i ja bedoksin,al mi je i pored toga bilo muka....
Proci ce to....bice samo ''lepa'' uspomena!  user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Mučnina
4.1.2011 23:32:02   
Anoniman
Mene je mamavit uništio prva četiri meseca... skontala sam da od njega povraćam i onda prešla na oligovit pa se vratila u sedmom na mamavit. Kad sam ušla u deveti bilo je straaaašnooo koliko mi je bila muka ali sad kontam da se Lule spustio pa mi je lakšeuser posted image

(odgovor članu Kvrkac)
  Direktna veza do poruke: 213
   RE: Mučnina
4.1.2011 23:33:11   
Sanjica26 RR
tebi se barem lule spustio, a meni teodora jok. Ja oijem mamavit kad legnem iako ne pise tako.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Mučnina
4.1.2011 23:36:25   
Anoniman
uf, valjda ce proci jednom. mada se isprepadah kad cuh od nekih zena da su imale mucninu kroz citavu trudnocu. ee bas sam bila ocajna kad sam to cula. user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
  Direktna veza do poruke: 215
   RE: Mučnina
4.1.2011 23:39:48   
Snelle
Maco, jedi manje količine hrane ali češće. Ja sam na početku trudnoće imala užasne mučnine, kiselina je bila neverovatno jaka, a inače nemam problema sa kiselinom. Ako u sekundi ne bih pojela nešto, odmah bih povratila i to ništa drugo nego kiselinu. Kad se samo setim....i dan danas ne podnosim miris osveživača wc šolje zbog konstantnog visenja iznad nje user posted image I da, i ja sam povraćala od mamavita. Dok sam provalila šta je u pitanju, dušu sam ispustila user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Mučnina
4.1.2011 23:41:03   
Kvrkac
I mene su prepadali,ali ne slusaj ti nikog.....svako je za sebe slucaj! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Mučnina
4.1.2011 23:51:39   
Anoniman
snelle, u pravu si. primetila sam da mi pomaze kad mi je najteze da pojedem par ribica ili krekera. mozete za zamislite da ih drzim na nocnom stocicu i u pola noci ustajem i jedem ribice. user posted image
ne bih da zvucim razmazeno, ali pripadne mi muka od same pomisli na neku hranu, npr. ribu user posted image

(odgovor članu Kvrkac)
  Direktna veza do poruke: 218
   RE: Mučnina
4.1.2011 23:54:37   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

tebi se barem lule spustio, a meni teodora jok. Ja oijem mamavit kad legnem iako ne pise tako.


Kako to da se nije spustila još?! Pa kuda bi gospoica da izađe na uvouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
  Direktna veza do poruke: 219
   RE: Mučnina
4.1.2011 23:55:47   
Sanjica26 RR
Prosle nedelje nije, a ove ne znam kakva je situacija.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Mučnina
4.1.2011 23:57:25   
Snelle
IZVORNA PORUKA: Macaki
ne bih da zvucim razmazeno, ali pripadne mi muka od same pomisli na neku hranu, npr. ribu user posted image



Uh kako se meni gadila hrana na početku! Moraš da jedeš zbog mučnine, a hrana ti odvratna. To je još bio najmanji problem kakvi su me posle čekali. Maco, opet te uteših user posted image


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Mučnina
5.1.2011 0:03:30   
Anoniman
ako snelle, ako user posted image
znas onu izreku: sada ti tvoji problemi izgledaju veliki, jer vecih nemas. tako i ja.


< Poruku je uredio Macaki -- 5.1.2011 0:04:04 >

(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 222
   RE: Mučnina
18.1.2011 13:04:41   
srna001
Meni u prvoj trudnoći nije bilo muka samo mi se neka hrana jednostavno gadila pa sam je izbegavala, kao na primer meso.Ali sada od pete ili šeste nedelje od ujutru do uveče mi je muka.Ne povraćam ali mi je konstantno muka.Smršala sam 4 kg .Sada sam ušla u osmu nedelju i da li mi se mučnina malo ublažila ili sam ja naučila da se borim sa njom ne znam ali pre podne je to podnošljivo a popodne i uveče već kulminira pa slabije i jedem.Frižider mi smrdi, sve mi smrdi, miris osveživača u kolima ne mogu da podnesem.
Nekada mi je samo muka a nekada osećam pregladnelost iako sam na primer jela pre 10 min.
Čitam da je nekima mučnina trajala svega dve nedelje i nadam se da meni neće još dugo.Slatkiše koje inače obožavam sada ne mogu da okusim.A pomažu mi grisine, bademi, slana pereca ili štapić, pire krompir.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Mučnina
18.1.2011 13:09:05   
magnetic
Meni je bilo muka jedno 15 nedelja,mislila sam da nikada nece proci.

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu srna001)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Mučnina
18.1.2011 13:23:34   
zeljo
Ja, npr. nisam uopste imala neke jake mucnine na pocetku. Cak se drugarica cudila kako mogu da pijem kafu pre dorucka, jer je ona dusu povracala. Ali zato sada na pragu 7og meseca user posted image
Neko mi juce rece, i to osoba muskog pola, da beba verovatno ima kosu pa kao to izaziva mucninu u poodmakloj trudnoci user posted image user posted image kad se sa stolice srusila nisam od smeha user posted image dedske price user posted image

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...
Spisak porodilišta u Srbiji - Beograd
U Srbiji trenutno postoji 76 zdravstvenih ustanova u kojima se naše buduće mame mogu poroditi. Pogledajte spisak za Beog...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here