|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mučnina
28.1.2010 11:07:58   
Anoniman
Ja prvu trudnoću nisam ni osetila. 

(odgovor članu Panicarka)
  Direktna veza do poruke: 151
   RE: Mučnina
28.1.2010 11:08:55   
magnetic

IZVORNA PORUKA: Panicarka

Ma ja sam povracala po 10 puta dnevno to je grozno user posted image
a najgore sto i posle toga ne prolazi mucnina
stvarno, a posle je zovu jutarnjom user posted image

Sto je najveci fazon u tom nazivu ''jutarnja'' je taj sto se ja ujutru super osecam, i onda oko podne pocinju moje muke i kako dolazi vece sve se vise pojacava

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Panicarka)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Mučnina
28.1.2010 11:13:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ja prvu trudnoću nisam ni osetila. 


navodno da ako su različite trudnoće...tipa prva okej,a druga popraćena nekim mučninama, pritiskom i sl, da je obavezno drugi pol... meni prva bila super-rodila curicu, u drugoj sam se živa izmučila, rodio se dječak

elem babine gatke al eto

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 153
   RE: Mučnina
28.1.2010 11:13:40   
Panicarka
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ja prvu trudnoću nisam ni osetila. 


Pa da zato te sad muci cerkica user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Mučnina
28.1.2010 11:17:23   
indy_25

IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ja prvu trudnoću nisam ni osetila. 


navodno da ako su različite trudnoće...tipa prva okej,a druga popraćena nekim mučninama, pritiskom i sl, da je obavezno drugi pol... meni prva bila super-rodila curicu, u drugoj sam se živa izmučila, rodio se dječak

elem babine gatke al eto



to ne mora da znaci evo meni su obje trudnoce identicne pa cak mi je i stomak isti kao i sa sinom i mislila sam cijelo vrijeme da je musko dok mi tri doktora nisu potvrdila da je ovaj put zensko.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Mučnina
28.1.2010 11:18:16   
Anoniman
A čuj, babine, kineske, zabole me. user posted image Htedoh reći da bi bilo lepo da bude devojčica. Mislim da je super imati od svakog pola po bar jedno. 

(odgovor članu Panicarka)
  Direktna veza do poruke: 156
   RE: Mučnina
28.1.2010 11:22:18   
Anoniman
naravno da ne mora ništa da znači ...al eto ja navedoh primjer user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 157
   RE: Mučnina
28.1.2010 11:23:37   
indy_25
ma tasho bice tu jedna djevojcica vidjeces aBd. Nego stvarno nema pravila i ja ne vjerujem vise u te price. mene su svi ubjedjivala da nosim i ovaj put musko cak su i mene ubjedili kao nisam se nimalo promjenila a eto niko nije bio u pravu.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Mučnina
4.2.2010 19:11:49   
Dora
user posted image user posted image user posted image Ne mogu više ovo da podnosimuser posted image user posted image user posted image Stalno mi je muka, šta god da jedem ili pijem...a tek noću! Ne mogu, predugo traje a kako je, mislim da će biti do kraja tako...Sinoć sam zamalo povratila na sred sobe. Teško mi je...user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Mučnina
4.2.2010 19:16:42   
Anoniman
Ti još uvek imaš mučnine???? 

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 160
   RE: Mučnina
4.2.2010 22:30:45   
usamljena
To mi je bilo najodvratnije u trudnoci! Prva 4 m, a onda user posted image user posted image user posted image user posted image
Naj, naj, naj period u mom zivotu.
Jedna zena mi je rekla da u Americi preporucuju casu soka od pomorandze ujutro, to kao pomaze.
Probacu bas II put!


_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Mučnina
4.2.2010 22:32:04   
Dora
IZVORNA PORUKA: usamljena

To mi je bilo najodvratnije u trudnoci! Prva 4 m, a onda user posted image user posted image user posted image user posted image
Naj, naj, naj period u mom zivotu.
Jedna zena mi je rekla da u Americi preporucuju casu soka od pomorandze ujutro, to kao pomaze.
Probacu bas II put!



Odmah da ti kažem da ne pomažeuser posted image

(odgovor članu usamljena)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Mučnina
4.2.2010 22:32:31   
Verus
Tasha kako je tebi? Jel su popustile?

Uf Dora...ne mogu da zamislim kako je to strasno, zahvalna sam  sto nisam morala bar kroz to da prolazim...

(odgovor članu usamljena)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Mučnina
4.2.2010 22:34:13   
usamljena
user posted image E bas nisi morala ...
A nadala sam se da hoce jer mi je stvarno bilo grozno

user posted image user posted image Hvala i jubim te


_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Mučnina
4.2.2010 22:34:32   
Anoniman
Jao zene,pa ja imam fobiju od povracanja...user posted image Puno puta razmisljam sta cu ako mi bude bilo muka ako nekad budem bila user posted image ,ustvari samo da ne povracam!

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 165
   RE: Mučnina
4.2.2010 22:34:44   
Dora
Joj, stvarno. Uvek odvratan osećaj, nervoza...user posted image user posted image user posted image Evo i sad, jela sam ananas a znala sam da će mi biti muka. Jednosavno, morala samuser posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Mučnina
4.2.2010 22:34:47   
Anoniman
Ja sam super, kuc kuc kuc da ne ureknem.

Skontala sam da mi najviše prija sok od narandže (kupovni ili ceđeni), jabuku ne mogu, fuj.

I ustvari je poenta da jedem kada god sam gladna i onda mučnina nema.

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 167
   RE: Mučnina
4.2.2010 22:36:22   
Verus
Superuser posted image  


E Dorka...ebes ga, valjda ce te vec jednom popustiti??

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Mučnina
4.2.2010 22:36:33   
Dora
IZVORNA PORUKA: usamljena

user posted image E bas nisi morala ...
A nadala sam se da hoce jer mi je stvarno bilo grozno

user posted image user posted image Hvala i jubim te



U početku pomaže čaj od đumbira. Zaista. Ali se meni posle mesec dana i tajčaj smučio, sad ne mogu da ga pomirišemuser posted image ali pomaže kad se non stop po malo pijucka.

(odgovor članu usamljena)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Mučnina
4.2.2010 22:38:34   
Dora
IZVORNA PORUKA: Verus RR

Superuser posted image  


E Dorka...ebes ga, valjda ce te vec jednom popustiti??


Axauser posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Mučnina
6.3.2010 0:35:43   
choopa choops
Ja imam mucnine user posted image Najgore su ujutru, kad povracam na prazno user posted image Jos mm najcesce nije tu, pa moram i na L da pazim, a ona jadna sva bude u cudu sta se to sa mamom desava user posted image

Evo sad sam skoro trinaesta nedelja i sve se nadam da ce uskoro kraj user posted image

Pomazu mi zvake i fanta u malim gutljajima user posted image (inace ne pijem gazirano, ali mislim da sam u ova tri mjeseca popila hektolitre)


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Mučnina
6.3.2010 10:51:37   
usamljena
Ma vidis da ima nesto u toj narandzi! Meni je odgovarao samo Fruktalov od narandze koji se pravi s vodom i neka kisela voda.

_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Mučnina
11.3.2010 19:00:50   
Sonreir
I mene ubiše mučnine u zadnje 2 nedelje user posted image Ne povraćam, ali mi se gadi sve živo i od jela i od pića user posted image Probala sam sve što ste napisale ali izgleda da ništa od toga ne pomaže kod mene. Takođe nemam jutarnje mučnine već od podneva pa nadalje i čak noću. Grozno mi je i kad nešto pojedem i kad ne pojedem, baš se mučim, ali proćiće jednom... Baš sam malaksala, nije mi ni do čega, nema me ni na RR, nadam se da će biti bolje kada prođu ove skrnave mučnine user posted image

(odgovor članu usamljena)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Mučnina
11.3.2010 19:11:25   
New Mom
Mene su pratile od početka do ulaska u 15.nedelju. Za 2 nedelje sam izgubila 3,5kg, posle nisam smela da se vagam. Po ceo dan i noć. I mučnina i povraćanje. Najgore kad te taj nagon probudi iz sna. Jela sam samo mandarine i to toliko kisele da su se ljudi krstili, ali ništa drugo nisam mogla da zadržim u želucu. I malo paradajz čorbe. Posle tog perioda još sam par nedelja se tukla sa mesom, bilo mi je užasno odbojno, nije bilo šanse da mogu da ga progutam. Al' kad je to prošlo, extra period! user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Sonreir)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Mučnina
11.3.2010 20:30:26   
Cvorak
Ja sam imala mučnine od neke 8-13 nedelje. Gadilo mi se mnogo toga, ali me, sva sreća, nije dovodilo do povraćanja. Inače, tih dana sve se vretelo histerična glad- mučnina- gorušica jer želudac mi je sporo vario. Morala sam da spavam sa uzdignutim uglavljem, praktično me stomak vređao na dodir. E kad, prošlo mmmmmmuser posted image , živela klopa i kilogrami. U tom periodu sam stalno trpala zvake i tvrde mentol bombone.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uloga placente (video)
video
Nakon implantacije, iz perifernih ćelija blastocista, razvija se deo strukture zvan placenta, koji služi kao veza između...
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here