|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Banatske verige
4.2.2011 16:28:39   
Anoniman
Evo recept po obecanju..Moj deda je ovo cesto pravio..I ovo mi je jelo iz detinjstvauser posted image Jelo je od ribe, tacnije jedna vrsta ribljeg paprikasa...

Potrebno:
1kg ribe ( recne-saran, som, smudj; mogu i fileti, ali to je skuplja varijanta i nije tako ukusna)
1/2kg luka (jos je lepsi praziluk)
1/2kg sargarepe
2 pastrnjaka
par listova celera
lorberov list
biber
vegeta
aleva paprika
kuvani paradajz
4-5 krompira
dva jaja
nekoliko kasika griza


Ja u secku sameljem luk, sargarepu, pastrnjak. Stavim u serpu i dodam par kapi ulja i jednu soljicu vode...Dinstam uz stalno dodavanje vode dok se ne dobije poluzitka masa. Tad se doda vegeta, lorber, biber u zrnu (po zelji), aleva paprika i solja kuvanog paradajza. Promesa se sva to i doda se riba isecena na potkovice i krompir...Uklopiti i kuvati dva sata na tisoj vatri-bez mesanja. Kad je gotovo napraviti knedlice sa grizom i jajima i dodati u jelo..Krckati jos 20 minuta dok se knedle ne skuvaju...Odgore naseckati list celera.
I to je sva politikauser posted image

< Poruku je uredio verolino -- 4.2.2011 16:29:29 >
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Banatske verige
6.2.2011 11:02:27   
Anoniman
Prijo da vidis samo kakvu riblju corbu sprema tvoj prijatelj prste da polizes i to u kotlicu, a tek srneci paprikas mmm user posted image
MOraces da dodjes na leto da raspalimo jedan kotlic da uzivas u Banatskim djakonijama user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Banatske verige
6.2.2011 11:03:16   
Anoniman
Ja sam zauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Banatske verige
6.2.2011 11:04:03   
Anoniman
Ej i ja sam za user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Banatske verige
6.2.2011 11:05:22   
Anoniman
Pa ajde zene sta cekate user posted image
Da vam Mara omesi jednu strudlu sa makom pa da popadamo u nesvest user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Banatske verige
6.2.2011 11:05:44   
Anoniman
Vodim te sa sobom u Srpsku Crnjuuser posted image user posted image user posted image Da vidimo kako popa sprema ovouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Banatske verige
6.2.2011 11:06:44   
Anoniman
U da ga vidis sav se ulozi u poso user posted image Tad i gola Pamela da proseta pored njega nema di primeti samo gleda u kotlic ko da ce da pobegne user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Banatske verige
6.2.2011 11:07:55   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Banatske verige
6.2.2011 11:07:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: popadija Mara

Pa ajde zene sta cekate user posted image
Da vam Mara omesi jednu strudlu sa makom pa da popadamo u nesvest user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image cek prvo da se porodim i eto me sa sve Verkom  user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Banatske verige
6.2.2011 11:08:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: miljanaM

IZVORNA PORUKA: popadija Mara

Pa ajde zene sta cekate user posted image
Da vam Mara omesi jednu strudlu sa makom pa da popadamo u nesvest user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image cek prvo da se porodim i eto me sa sve Verkom  user posted image



Aha...A sta ako Verka tad bude trudna????user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Banatske verige
6.2.2011 11:10:13   
Anoniman
Pa prijo ako si trudna taman ce to lepo da ti legne znas user posted image
Moze mi imamo jako veliko dvoriste Miljana bebca baci na cebence ti ja onako trudnjace dahcemo i uhcemo. Kuca velika ima gde da se smestite ma milina user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Banatske verige
6.2.2011 11:11:12   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: miljanaM

IZVORNA PORUKA: popadija Mara

Pa ajde zene sta cekate user posted image
Da vam Mara omesi jednu strudlu sa makom pa da popadamo u nesvest user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image cek prvo da se porodim i eto me sa sve Verkom  user posted image



Upravu si od ovu strudlu mozes i ranije da se porodis ja sam se sa njom jednom poradjala i ako nisam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Banatske verige
6.2.2011 11:11:47   
Anoniman
A popa mesa ribu u kotlicu...Ma idilauser posted image user posted image user posted image Ponecu i Stevana Sremca da citam na cebetu, da dozivljaj bude potpunuser posted image user posted image user posted image
Koji si ti car!!!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Banatske verige
6.2.2011 11:14:19   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: verolino

A popa mesa ribu u kotlicu...Ma idilauser posted image user posted image user posted image Ponecu i Stevana Sremca da citam na cebetu, da dozivljaj bude potpunuser posted image user posted image user posted image
Koji si ti car!!!user posted image


Pa popa moze samo u kotlic da je mesa user posted image user posted image
More da te vodim da vids slike Djure Jaksica u nase crkve da se divis i tako i mislim da turis i neku paru user posted image
Svi veliki ljudi su iz Srpske Crnje pa i Mara user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Banatske verige
6.2.2011 11:16:35   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Banatske verige
6.2.2011 13:29:57   
Anoniman
Jao prijo sto sam spremila pilecu corbicu prste da polizes user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 16
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Rižoto sa blitvom
Ringerajin kuvar: 17 joka
Šampita
Ringerajin kuvar: lesica RR



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here