|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće II deo
9.2.2011 10:37:29   
sansa
i ja sam bas ali bas srecna i zamislte devojke sa svojom drugaricom od detinjstva zajedno smo isle u skolu, zajedno zavrsile fax, u isto vreme pocele da se zabavljamo sa nasim jacim polovinama i evo ona mi je javila pre 15 dana da je trudna i vidi ...bas sam srecna :-)))...napisah ja simptome inica ......joj kako ce da mi se obraduje muz kad bude cuo veceras , ja mu nisam ni rekla da radim test da ne izbaksuziram :-)))

_____________________________

jedan je krevet a nas je dvoje za devet meseci bice nas troje :-)))))

(odgovor članu *helena*)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Znaci trudnoće II deo
9.2.2011 10:39:51   
*helena*
Sansa,i moja Maja,najbolja drugarica je pre 15 dana saznala da je trudna!!!!!!user posted image

Joj,kako ce ti se muz obradovati!!!Javi mu odmah!!!user posted image

Ej,a kakav ti je sekret,i jesi li imala onaj znak inplantacije,roze,braon iscedak ili tako nesto???

_____________________________

crta,crta,crtica,gde je moja bebica? :))
sa nestrpljenjem cekam da uradim test,
pa da vidim lepu vest!! :)))
cak i ako bude crtica bleda,ja znam da je to mala beba!
hajde bebo brzo juri,da te vidim,bas mi se zuri!! :))

(odgovor članu sansa)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Znaci trudnoće II deo
9.2.2011 10:50:12   
sansa
eto helena mozda se i tebi posreci ...drzim ti fige.....a necu reci cu mu veceras kad dodje....ja jesam, ako je to bilo to ...prvo jedno vece bilo roze a sledece nesto braonkasto..ali mozda to i nije bilo to :-))user posted image

_____________________________

jedan je krevet a nas je dvoje za devet meseci bice nas troje :-)))))

(odgovor članu *helena*)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Znaci trudnoće II deo
9.2.2011 10:53:29   
*helena*
Jeste,jeste,to je to.user posted image  se inplantirala u zid matericeuser posted image user posted image user posted image

Ja svako jutro gledam na gacice da nema nesto,al nistauser posted image

_____________________________

crta,crta,crtica,gde je moja bebica? :))
sa nestrpljenjem cekam da uradim test,
pa da vidim lepu vest!! :)))
cak i ako bude crtica bleda,ja znam da je to mala beba!
hajde bebo brzo juri,da te vidim,bas mi se zuri!! :))

(odgovor članu sansa)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Znaci trudnoće II deo
9.2.2011 10:56:37   
sansa
pa ja cula da ne mora svakom da se pojavi..ajde hocu do nedelje i od tebe vesti..nemoj da mi cekas mnogo sa testom ...vidis kako sam ja pogodila..instinkt je cudouser posted image user posted image

_____________________________

jedan je krevet a nas je dvoje za devet meseci bice nas troje :-)))))

(odgovor članu *helena*)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Znaci trudnoće II deo
9.2.2011 10:59:51   
*helena*
Da zaista,bas sam citala,da mnoge zene jdnstavno osete da su trudne!!!user posted image
Doduse,ja sam i dalje skepticna,videcemo..
Nego,ne rece nam i,jesi merila T,kolika je?Meni jutros 37,2

_____________________________

crta,crta,crtica,gde je moja bebica? :))
sa nestrpljenjem cekam da uradim test,
pa da vidim lepu vest!! :)))
cak i ako bude crtica bleda,ja znam da je to mala beba!
hajde bebo brzo juri,da te vidim,bas mi se zuri!! :))

(odgovor članu sansa)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Znaci trudnoće II deo
9.2.2011 11:04:53   
sansa
ma jok ja i nemam toplomer ovde ...nisam nista...kod mene je sve to onako odoka :-)))

_____________________________

jedan je krevet a nas je dvoje za devet meseci bice nas troje :-)))))

(odgovor članu *helena*)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Znaci trudnoće II deo
9.2.2011 11:07:44   
*helena*
user posted image  E,faca s najveca!Tako i treba,opustencijauser posted image

_____________________________

crta,crta,crtica,gde je moja bebica? :))
sa nestrpljenjem cekam da uradim test,
pa da vidim lepu vest!! :)))
cak i ako bude crtica bleda,ja znam da je to mala beba!
hajde bebo brzo juri,da te vidim,bas mi se zuri!! :))

(odgovor članu sansa)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Znaci trudnoće II deo
9.2.2011 11:12:43   
*helena*
Mene hvataju talasi vrucineuser posted image ... Definitivno necu biti februarskauser posted image

_____________________________

crta,crta,crtica,gde je moja bebica? :))
sa nestrpljenjem cekam da uradim test,
pa da vidim lepu vest!! :)))
cak i ako bude crtica bleda,ja znam da je to mala beba!
hajde bebo brzo juri,da te vidim,bas mi se zuri!! :))

(odgovor članu *helena*)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Znaci trudnoće II deo
9.2.2011 11:14:26   
bubisarba
I ja sam zadnjih nekoliko dana imala temperaturu, samo mi u trenutku bude vrelo, nisam merila, ali kada me je uhvatio neki kasalj ja pocnem da merim i par dana u isto vreme od 37 do 37,3. Juce mi dr kaze da je to hormonalna temperatura sasvim uobicajena za trudnocu user posted image

_____________________________

Svako ima svojih pet minuta, neko jednom, neko vise puta.

Bubi R + Bubi I = Krofnica Isidora

(odgovor članu *helena*)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Znaci trudnoće II deo
9.2.2011 11:15:13   
bubisarba
I ja imam te napade vrucine user posted image
Heleniceeeeeeeeeeee  user posted image


_____________________________

Svako ima svojih pet minuta, neko jednom, neko vise puta.

Bubi R + Bubi I = Krofnica Isidora

(odgovor članu *helena*)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Znaci trudnoće II deo
9.2.2011 11:16:59   
*helena*
IZVORNA PORUKA: bubisarba

I ja sam zadnjih nekoliko dana imala temperaturu, samo mi u trenutku bude vrelo, nisam merila, ali kada me je uhvatio neki kasalj ja pocnem da merim i par dana u isto vreme od 37 do 37,3. Juce mi dr kaze da je to hormonalna temperatura sasvim uobicajena za trudnocu user posted image


Joj,Bubice moja,daj Boze da je to to!Ja nikad nisam merila T,nego danas,kao ajd,onako bzv,i vidim 37,2,ali se ok osecam,jedino me ti talasi vrucine brinu,posto ih imam uvek preduser posted image user posted image ,ali probacu da ne razmisljam,sta bude bice user posted image

_____________________________

crta,crta,crtica,gde je moja bebica? :))
sa nestrpljenjem cekam da uradim test,
pa da vidim lepu vest!! :)))
cak i ako bude crtica bleda,ja znam da je to mala beba!
hajde bebo brzo juri,da te vidim,bas mi se zuri!! :))

(odgovor članu bubisarba)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Znaci trudnoće II deo
9.2.2011 13:19:28   
Merimica
IZVORNA PORUKA: sansa

helena pa ne znam ...meni se jede sve zivo...stomak mi je nadut i imam stalno gasove....bole me ledja dole u krstima , posebno kad duze stojim ili sedim i bol se pojacava uvece...isto je i sa stomakom boli od zeludca do jajnika, ziga, i boli kao da imam upalu misica....umaram se brzo , menjam raspolozenja i to bi bilo to....aj nedji neki koji ti odgovara user posted image user posted image user posted image


jebote pa ja imam sve ove simptome!!!!!!!!!!!!!!!!!
šta da radim.. ništa, da ćutim i da čekam... ne mogu više da čekam,,,,

_____________________________

M+M=??????

(odgovor članu sansa)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Znaci trudnoće II deo
9.2.2011 14:03:48   
sansa
helena...i ja sam imala te napade vrucine ...desavalo mi se da gorim .....pa se skinem skroz ali mi je koza vruca..i eto vidis...
merimice radi test , kad treba da dobijes...ja sam test uradila ranije i pokazao je user posted image , dobro jeste svetla crtica ali bice tamnija za koji dan :-) sam napred drzim ti fige pa da budemo zajedno user posted image i helena znaciuser posted image user posted image user posted image jea


_____________________________

jedan je krevet a nas je dvoje za devet meseci bice nas troje :-)))))

(odgovor članu Merimica)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Znaci trudnoće II deo
9.2.2011 15:30:36   
Merimica
sansice, pa treba da dobijem za 5 dana, ali neću da radim test još, ne smem da baksuziram.
ali bukvalno od ovulacije imam bolove u donjem stomaku i naduvena sam kako žaba.
i kao kda mi ovulacioni sekret nije prošao.
dr mi kaže da kad je žena trudna materica se takvim sektretom brani od infekcija.
jesi li ti imala taj sekret?



_____________________________

M+M=??????

(odgovor članu sansa)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Znaci trudnoće II deo
9.2.2011 15:35:31   
sansa
merimice ti si trudna ko bog....a i helena ..vidim bicemo mi user posted image user posted image user posted image ...................javlajte cim uradite test.....nemojte da cekate da vam kasni ...uradite 1-2 dana pred ili onog dana kad treba dauser posted image

_____________________________

jedan je krevet a nas je dvoje za devet meseci bice nas troje :-)))))

(odgovor članu Merimica)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Znaci trudnoće II deo
9.2.2011 15:54:20   
Inica

IZVORNA PORUKA: Merimica

sansice, pa treba da dobijem za 5 dana, ali neću da radim test još, ne smem da baksuziram.
ali bukvalno od ovulacije imam bolove u donjem stomaku i naduvena sam kako žaba.
i kao kda mi ovulacioni sekret nije prošao.
dr mi kaže da kad je žena trudna materica se takvim sektretom brani od infekcija.
jesi li ti imala taj sekret?



e, isti slucaj i kod mene sa sekretom. Od ovulacije je prisutan, i bas pojacan..i dalje. A stomak boli kad duze stojim..

(odgovor članu Merimica)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Znaci trudnoće II deo
9.2.2011 16:13:57   
sansa
dame imate iste simptome kao ja a kao sto znate ja sam jutros ugledala moje user posted image znaci i vi cete ovih dana :-))

_____________________________

jedan je krevet a nas je dvoje za devet meseci bice nas troje :-)))))

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Znaci trudnoće II deo
9.2.2011 16:34:40   
Inica

IZVORNA PORUKA: sansa

dame imate iste simptome kao ja a kao sto znate ja sam jutros ugledala moje user posted image znaci i vi cete ovih dana :-))

nadam se da hocemo :) kod mene se u svakom slucaju nesto cudno desava, tj drugacije u odnosu na uobicajene simptome pms-a.. A stvarno nisam opterecena u smislu da po citav dan osluskujem svoje telo dal ima nekix simptoma, tako da nisu 3povi. Tek sam pochela raditi na bebici,i nema zhurbe :)

(odgovor članu sansa)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Znaci trudnoće II deo
9.2.2011 16:42:29   
*helena*
Ni meni se u principu ne zuri,tek smo poceli,ali kada vidim sve te trudnice i kada vidim koliko se radujem kada vidim bebu,pozelim da zatrudnim odmah!!!user posted image
Ja imam tipicne simptome PMS-a,ne osecam se drugacije nego inace,zato i ne verujem da smo uboli ovaj mesecuser posted image  Jedino mi je bio cudan taj sekret koji je isti kao za vreme O.... Videcemo... user posted image

_____________________________

crta,crta,crtica,gde je moja bebica? :))
sa nestrpljenjem cekam da uradim test,
pa da vidim lepu vest!! :)))
cak i ako bude crtica bleda,ja znam da je to mala beba!
hajde bebo brzo juri,da te vidim,bas mi se zuri!! :))

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Znaci trudnoće II deo
9.2.2011 16:45:53   
sansa
inica , helena kad radite testove ...da znam kad da ocekujem vesti................:-))user posted image user posted image user posted image user posted image
e a ja sam nekako znala da sam trudna , mada me i dalje buni ona svetla crta, bas je bleda..jel ste sigurne da je to to...nije se pojavila samo onakouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja i moje paranoje ;-))


_____________________________

jedan je krevet a nas je dvoje za devet meseci bice nas troje :-)))))

(odgovor članu *helena*)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Znaci trudnoće II deo
9.2.2011 16:47:02   
Merimica
pa ni ja se ne tripujem, ali nekako sam drugačija.
ili je klomifen uzburkao hormone ili je user posted image .
pa ne znam, videćemo!
prvo što sam jutros videla kada sam došla na posao i otvorila forum bila je vest o sansinoj trudnoći i ceo dan sam nasmejana i srećna!user posted image user posted image user posted image
sanso, javi nam kako je odreagoao tvoj dragi, obavezno!

_____________________________

M+M=??????

(odgovor članu *helena*)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Znaci trudnoće II deo
9.2.2011 16:51:00   
*helena*
Sansice,nemoj sad da paranoises,jesi trudna,samo si jako uzbudjena pa si utripovana i imas milon misli na pameti!user posted image  Sve je ok...
Sve sto te zanima,ti pitaj,ko koliko zna,reci ce ti,a najbolje ce ti reci tvoj docauser posted image

Nego,imam jos jedan znak po cemu znam da cu dobiti,krchi mi dole u stomaku,ko da se materica puni sauser posted image user posted image

Ako Bog da,da ne dodjeuser posted image ,radicu test sa Inicom 17og..user posted image

_____________________________

crta,crta,crtica,gde je moja bebica? :))
sa nestrpljenjem cekam da uradim test,
pa da vidim lepu vest!! :)))
cak i ako bude crtica bleda,ja znam da je to mala beba!
hajde bebo brzo juri,da te vidim,bas mi se zuri!! :))

(odgovor članu Merimica)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Znaci trudnoće II deo
9.2.2011 16:52:57   
sansa
helena i meni krci ne prekida ...i boli uzasno ali valjda tako treba ...znaci cekamo 17 ti ...mada ti mozes da uradis i ranije ..ti bese treba 12 tog da dobijes ...jel da ?

_____________________________

jedan je krevet a nas je dvoje za devet meseci bice nas troje :-)))))

(odgovor članu *helena*)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Znaci trudnoće II deo
9.2.2011 16:54:45   
Merimica
IZVORNA PORUKA: *helena*

Sansice,nemoj sad da paranoises,jesi trudna,samo si jako uzbudjena pa si utripovana i imas milon misli na pameti!user posted image  Sve je ok...
Sve sto te zanima,ti pitaj,ko koliko zna,reci ce ti,a najbolje ce ti reci tvoj docauser posted image

Nego,imam jos jedan znak po cemu znam da cu dobiti,krchi mi dole u stomaku,ko da se materica puni sauser posted image user posted image

Ako Bog da,da ne dodjeuser posted image ,radicu test sa Inicom 17og..user posted image

helena i ja ću tih dana da vam se pridružim i da radim test.
pa kad sve tri budemo vrisnule od sreće, eksplodiraće nam forumuser posted image user posted image

_____________________________

M+M=??????

(odgovor članu *helena*)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Svima vama koje pitaju - kad će beba ili š...
Koliko god bili veliki podrška okoline i poverenje u lekare, jednako je važno da vi sami celim svojim srcem verujete da ...
Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here