|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće II deo
10.2.2011 13:17:01   
*helena*
IZVORNA PORUKA: Inica


IZVORNA PORUKA: *helena*

Znaci svi radimo u ponedeljakuser posted image  Joj samo da ne dobijem!!!!Ali tako imam osecaj da hocuuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Dobro,Inice moja,necu vise... Cutim i cekam user posted image
e, jos jednom ponovi da imas 'taj osecaj', docicu gde god da si da te istucem :D


_____________________________

crta,crta,crtica,gde je moja bebica? :))
sa nestrpljenjem cekam da uradim test,
pa da vidim lepu vest!! :)))
cak i ako bude crtica bleda,ja znam da je to mala beba!
hajde bebo brzo juri,da te vidim,bas mi se zuri!! :))

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Znaci trudnoće II deo
10.2.2011 13:24:48   
*helena*
Trudilice,idem ja malop da prilegnem,posto nisam otisla na posao danas..user posted image
Kuckamo se kasnijeuser posted image

_____________________________

crta,crta,crtica,gde je moja bebica? :))
sa nestrpljenjem cekam da uradim test,
pa da vidim lepu vest!! :)))
cak i ako bude crtica bleda,ja znam da je to mala beba!
hajde bebo brzo juri,da te vidim,bas mi se zuri!! :))

(odgovor članu *helena*)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Znaci trudnoće II deo
10.2.2011 13:28:15   
Inica

IZVORNA PORUKA: *helena*

Jao inice,znas sta mi sad pade na pamet? Pa 14ti je dan zaljubljenih!!!Ako nam test budeuser posted image ,ne moramo da kupujemo poklone za dragoguser posted image  Kud ces lepsi poklon?user posted image user posted image user posted image

joj, toga sam se i ja setila malo-pre dok sam cekala tramvaj :D ZAto mm necu pominjati da radim test.. A ako sam trudna, eto poklona :) znaci nas 3 radimo tad test? E, sto se tice simptoma osetim ponekad probadanja u krstima, a i u preponama i taj bol se siri ka nozi. Xe, ne znam ima li ovo veze sa vezom :)user posted image user posted image

(odgovor članu *helena*)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Znaci trudnoće II deo
10.2.2011 13:38:43   
Merimica
IZVORNA PORUKA: Merimica

IZVORNA PORUKA: sansa

helena pa ne znam ...meni se jede sve zivo...stomak mi je nadut i imam stalno gasove....bole me ledja dole u krstima , posebno kad duze stojim ili sedim i bol se pojacava uvece...isto je i sa stomakom boli od zeludca do jajnika, ziga, i boli kao da imam upalu misica....umaram se brzo , menjam raspolozenja i to bi bilo to....aj nedji neki koji ti odgovara user posted image user posted image user posted image


jebote pa ja imam sve ove simptome!!!!!!!!!!!!!!!!!
šta da radim.. ništa, da ćutim i da čekam... ne mogu više da čekam,,,,


samo da vam kažem da i dalje imam bolove i nadutost u stomaku!
a malopre mi je bilo muka baš!
samo se nadam da nisam utripovala simptome!!!user posted image

_____________________________

M+M=??????

(odgovor članu Merimica)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Znaci trudnoće II deo
10.2.2011 13:39:47   
Inica
Jaoj Sansa, bas si originalan nacin izabrala da mu saopstis. . Diiivno :)

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Znaci trudnoće II deo
10.2.2011 13:49:33   
iva80
Danas mi je 17dc...i pojavio mi se braon (kao) sekret...nikad ga nisam imala...imate li pojma da li i sta to moze biti?! zbun zbun user posted image

_____________________________

you try-you fail,
you try-you fail,
but the only true failure is when you stop trying!
So, YOU MUST WIN!!!

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Znaci trudnoće II deo
10.2.2011 14:16:32   
Merimica
moguće da se bebica smešta u matericu, bićeš i ti user posted image

_____________________________

M+M=??????

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Znaci trudnoće II deo
10.2.2011 14:23:36   
sansa
i ja sam imala taj sekret i posle je test pokazao user posted image .doduse jedna je bila bledunjava ali ih je bilo user posted image znaci verovatno si user posted image
a imam i ja taj bol koji mi verovale ili ne krece iz grudi a zavrsava se u nozi...sve me boli user posted image user posted image ali vredi zboguser posted image user posted image user posted image


_____________________________

jedan je krevet a nas je dvoje za devet meseci bice nas troje :-)))))

(odgovor članu Merimica)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Znaci trudnoće II deo
10.2.2011 14:38:53   
iva80
Ako te boli a user posted image si, onda neka boli, jer znaš zbog čega je!!! I naravno, daj mm-u da jubi da prođe! user posted image   KISSES!!!
Hvala na odgovorima...sada sam u žešćem tripu!!!


_____________________________

you try-you fail,
you try-you fail,
but the only true failure is when you stop trying!
So, YOU MUST WIN!!!

(odgovor članu sansa)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Znaci trudnoće II deo
10.2.2011 15:40:40   
Inica
Helena, poslala sam ti zahtev na fb. Nisam uspela da ti posaljem pp, nece preko teL-A :/

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Znaci trudnoće II deo
10.2.2011 16:54:59   
*helena*
user posted image Inice,pa ti si ceo dan ovde!user posted image

Iva,i ja mislim da je moguca inplantacija,verovatno ti je O bila ranije..hm..Nadam se da je touser posted image

Sansoooooo zeno kako si? Inica i ja smo na fb,a tebe nema!!!!!
P.S.Ja nemam nikakve cudne bolove,sve uobicajeno...user posted image

_____________________________

crta,crta,crtica,gde je moja bebica? :))
sa nestrpljenjem cekam da uradim test,
pa da vidim lepu vest!! :)))
cak i ako bude crtica bleda,ja znam da je to mala beba!
hajde bebo brzo juri,da te vidim,bas mi se zuri!! :))

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Znaci trudnoće II deo
10.2.2011 18:26:50   
milia
S prvom trudnocom nista nisam osetila.
Sada ne znam da li sam uspela ovog meseca da zatrudnim, ali posle 5-6 dana od moguceg zaceca, ja imam stalno osecaj neke nelagodnosti u donjem delu stomaka, cini mi se da cu da dobijem svaki cas, kad hodam osecam sopstvene jajnike, cini mi se. Bubnji mi u usima. Uf, nadam se da se nisam zapravo samo prehladila. Bas je nelagodan osecaj vec drugi dan. Videcemo za 2 nedelje.

(odgovor članu *helena*)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Znaci trudnoće II deo
10.2.2011 20:30:52   
Brana
Ja sam imala sve simptome koje sam imala pred PMS bolovi u stomaku,natecenost,natecene grudi i bolne,ucestalo mokrenje,jedino se razlikovalo peckanje u bradavicama i malo su bile tamnije boje e to jedino nije bilo uobicajno i naravno nisam dobila.user posted image

(odgovor članu milia)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Znaci trudnoće II deo
10.2.2011 21:48:54   
Inica

IZVORNA PORUKA: *helena*

user posted image Inice,pa ti si ceo dan ovde!user posted image

Iva,i ja mislim da je moguca inplantacija,verovatno ti je O bila ranije..hm..Nadam se da je touser posted image

Sansoooooo zeno kako si? Inica i ja smo na fb,a tebe nema!!!!!
P.S.Ja nemam nikakve cudne bolove,sve uobicajeno...user posted image

inica ima teLEnoR KLIK :D

(odgovor članu *helena*)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Znaci trudnoće II deo
10.2.2011 23:02:07   
sansa
joj malopre nisam mogla da udjem na sajt...pokazivalo je neku gresku  pocela sam da panicim....ja sam navucena na ovaj sajt...strasno !!!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

jedan je krevet a nas je dvoje za devet meseci bice nas troje :-)))))

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Znaci trudnoće II deo
11.2.2011 9:03:42   
*helena*
Zdravo Mila i Brano!!!!user posted image

A vas dve lujke(sansa,inica) gde ste mi od jutros? i ja sam se navukla na ovaj sajt! Moj dan pocinje ovako: Otvorim oci,ustanem,odem u wc i buljim u gace dok piskim,onda se brisem "pola sata" ne bi li uocila nesto sumnivouser posted image ,onda sedam na krevet,palim laptop i cigaru i cekam vasuser posted image

Nego,ovako ja stojim danas: Izemrim temperaturu malopre 36,9! I smorim se istog momenta,pala jeuser posted image  Onda mi se hitno islo u wc,kad ono proliv da izvinete,nista od zatvorauser posted image  i opet se smorim... To je meni znak da user posted image  stize!!!Onda opet izmerim T,kad ono 37,2! Izgelda da sam  se ja stvarno bas lepo prehadilauser posted image  Inace,treba danas da stigne,nema je jos...

< Poruku je uredio *helena* -- 11.2.2011 9:05:20 >


_____________________________

crta,crta,crtica,gde je moja bebica? :))
sa nestrpljenjem cekam da uradim test,
pa da vidim lepu vest!! :)))
cak i ako bude crtica bleda,ja znam da je to mala beba!
hajde bebo brzo juri,da te vidim,bas mi se zuri!! :))

(odgovor članu sansa)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Znaci trudnoće II deo
11.2.2011 10:26:02   
Inica
user posted image user posted image
jeDna lujka se javlja :D i meni dan sLicno pocinje, naravno uz nes..nemam vremena da buljim u gacjice dok piskim, al kapiram da bi uociLa neka sumljiva desavanja na njima :D MEni je bazalna temp vec par dana 36.8. Nemam pojma dal to nesto znaci. Proliv nemam :p ali me bolucka stomak kao kad treba da dobijem- sto moze biti i simptom trudnoce. I bubuljica je tu. . Xmmm. .

(odgovor članu *helena*)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Znaci trudnoće II deo
11.2.2011 10:57:15   
sansa
 pa zene radite te testove ..pokazace bar bledu ako ima nestoo.i moja je bila bleda ali je imala ...ali sam radila dva dana pred mens ...sutra radim opet pa cemo videti dal ce da potamni malo user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

jedan je krevet a nas je dvoje za devet meseci bice nas troje :-)))))

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Znaci trudnoće II deo
11.2.2011 11:44:31   
Inica
Sansa, Helena i ja radimo test 14og, ako ne dobijemo. . Dan zaLjubLjenih :D & bLEsavih :)

(odgovor članu sansa)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Znaci trudnoće II deo
11.2.2011 11:50:18   
Merimica
sanso,
kakvi su ti simptomi danas, je l te boli stomak i dalje, leđa, je l ti muka...

_____________________________

M+M=??????

(odgovor članu sansa)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Znaci trudnoće II deo
11.2.2011 12:02:07   
sansa
ja ne mogu da cekam do ponedeljka ...sutra cu ja to ili eventualno u nedelju..
ma merimice meni sve isto....stomak i ledja samo od juce malo manje ...muka mi nije i to bi bilo to...ne spava mi se nisam malaksala i sve mi je super.....user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

jedan je krevet a nas je dvoje za devet meseci bice nas troje :-)))))

(odgovor članu Merimica)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Znaci trudnoće II deo
11.2.2011 12:09:08   
iva80
Drage moje, dobar vam dan, ovaj predivan sunčani dan (o temperaturi nećemo)!  user posted image
Treba mi vaš savet- danas mi je 19dc (i ovaj mesec mi je nesto ranije bila Ovulacija), naime, juče sam u 12h na gaćicama imala braon sekret (tada sam ga videla jer sam tada išla u wc). u TOKU DANA NIŠTA, EVENTUALNO DVA PUTA KAO BLAGO ZAMAZAN PAPIR ALI JEDVA, KRAJNJE BLEDO. (sorry za caps lock, slučajno). Pre 3min, ista priča, na dnevnom ulošku ohoho braon nečega (ja ga zovem sekret). Ni ne oset_im kada mi izadje... Moram da napomenem, nikada ali stvarno nikada ovo nisam imala- pred vešticu mi bude bordo sa kapima krvi i ona krene, ali ja tek za 2 nedelje treba da NEdobijem.
Šta vi mislite, da li ovo može ONO da znači? Da li da sutra radim test- da nije rano? Betu? user posted image HELP!

< Poruku je uredio iva80 -- 11.2.2011 12:10:13 >


_____________________________

you try-you fail,
you try-you fail,
but the only true failure is when you stop trying!
So, YOU MUST WIN!!!

(odgovor članu sansa)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Znaci trudnoće II deo
11.2.2011 12:13:55   
Inica
Pa mogucje je da je TO TÖ :) ali raNo ti je za betu. Sad samo mozes da cekas.

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Znaci trudnoće II deo
11.2.2011 12:59:39   
Merimica
IZVORNA PORUKA: sansa

ja ne mogu da cekam do ponedeljka ...sutra cu ja to ili eventualno u nedelju..
ma merimice meni sve isto....stomak i ledja samo od juce malo manje ...muka mi nije i to bi bilo to...ne spava mi se nisam malaksala i sve mi je super.....user posted image user posted image user posted image user posted image

ja po ceo dan osluškujem organizam i tripujem simptome user posted image

_____________________________

M+M=??????

(odgovor članu sansa)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Znaci trudnoće II deo
11.2.2011 13:17:19   
*helena*
IZVORNA PORUKA: iva80

Drage moje, dobar vam dan, ovaj predivan sunčani dan (o temperaturi nećemo)!  user posted image
Treba mi vaš savet- danas mi je 19dc (i ovaj mesec mi je nesto ranije bila Ovulacija), naime, juče sam u 12h na gaćicama imala braon sekret (tada sam ga videla jer sam tada išla u wc). u TOKU DANA NIŠTA, EVENTUALNO DVA PUTA KAO BLAGO ZAMAZAN PAPIR ALI JEDVA, KRAJNJE BLEDO. (sorry za caps lock, slučajno). Pre 3min, ista priča, na dnevnom ulošku ohoho braon nečega (ja ga zovem sekret). Ni ne oset_im kada mi izadje... Moram da napomenem, nikada ali stvarno nikada ovo nisam imala- pred vešticu mi bude bordo sa kapima krvi i ona krene, ali ja tek za 2 nedelje treba da NEdobijem.
Šta vi mislite, da li ovo može ONO da znači? Da li da sutra radim test- da nije rano? Betu? user posted image HELP!


To je najverovatnije inplantacija... Ako ne gresim,tek za minimum 7 do 12 dana mozes da uradis betu..Malo se strpi,nemoj da zuris..Znam da bi volela d aznas odmah da li je to to,ali i svi mi imamo te muke i jos cekamouser posted image  Nadams e da ces ugledati svoje user posted image user posted image

_____________________________

crta,crta,crtica,gde je moja bebica? :))
sa nestrpljenjem cekam da uradim test,
pa da vidim lepu vest!! :)))
cak i ako bude crtica bleda,ja znam da je to mala beba!
hajde bebo brzo juri,da te vidim,bas mi se zuri!! :))

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here