|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće II deo
7.3.2011 9:54:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jance

verka mi naredila da napisem nesto o Montgomerijevim tubaklima, pa ja evo poslusno pisem user posted image
prvo i osnovno sam morala da izguglam dali na istu stvar mislimo... u pitanju su kvrzice na areolama oko bradavice, ili kod mene nesto kao uzdignuce areole...
inace mi se to pojavilo dosta rano, jos grudi nisu pocele ni da rastu ni da bole... tacno kada su se pojavile, to ne znam, al se secam da sam pomislila, e ako i zbog ovoga sada budem morala kod dr. poludecu! kad ono, to bio valjda moj prvi simptom user posted image

user posted image
kazu da se taj simptom pojavljuje mnogo rano-tipa nedeljak dana pre ocekivane...zato je bitan...a i neosporan je pokazatelj trudnoce..

(odgovor članu jance)
  Direktna veza do poruke: 276
   RE: Znaci trudnoće II deo
7.3.2011 10:43:33   
vision
Prvi put cujem za to, ali OK. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Znaci trudnoće II deo
7.3.2011 10:44:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: vision

Prvi put cujem za to, ali OK. user posted image

Pa nemaju ga sviuser posted image Ali one kojima iskoce te kvrzice, sigurno su trudneuser posted image

(odgovor članu vision)
  Direktna veza do poruke: 278
   RE: Znaci trudnoće II deo
7.3.2011 10:47:25   
vision
Mislim, pricala samprosli put sa Vama o tome i znam o cemu se radi, i ja imam te kvrdzice, ali nisam obracala paznju na njih, nisam znala da su znak trudnoce. Za to kazem da prvi put cujem.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Znaci trudnoće II deo
7.3.2011 10:51:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: vision

Mislim, pricala samprosli put sa Vama o tome i znam o cemu se radi, i ja imam te kvrdzice, ali nisam obracala paznju na njih, nisam znala da su znak trudnoce. Za to kazem da prvi put cujem.


Imam ih i ja...Ali ne racunaju se te sto vec postoje, vec one nove koje iskoce....

(odgovor članu vision)
  Direktna veza do poruke: 280
   RE: Znaci trudnoće II deo
7.3.2011 12:19:14   
Natashica
Verolino, ja imam puuunooo simptoma trudnoce...verovatno sam pola istripovala....jos ne dobijam...test mi je negativan...imam neki cudan osecaj u donjem stomaku i povremeno grceve i neku neprijatnost...i jako sam umorna i spava mi se non-stop...i imam i te kvrzice ali mozda sam ih  imala i pre ali nisam primetila...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Znaci trudnoće II deo
7.3.2011 16:23:44   
tijatija
Jedan od najvecih simptoma mi je bilo ucestalo mokrenje, grudi me nebole sto me jako cudi posto mi nije prva trudnoca, i ZELUDACCCCCC mislila sam da idem sutra da vidim sta je ali sigurno je uzrok user posted image , neznam kako da opisem neboli me nego nekako ziga, i da probadanje jajnika katastrofa, uradila sam dva dana pre nego sto treba da dodjeuser posted image i ono user posted image

(odgovor članu Natashica)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Znaci trudnoće II deo
7.3.2011 16:57:07   
vonavoj
cek,cek...zeludac te boli! i mene vec nedelju dana! imala sam 4.2...a ciklus mi je 35-45..hm,da li ima sanse da samuser posted image ..mada me i stomak zeza,tj,jajnici!user posted image user posted image kao da cu dobiti!

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Znaci trudnoće II deo
7.3.2011 17:00:22   
vonavoj
znaci sada sam gledala i bradavice..imam i neke kvrzice..ako mislimo na isteuser posted image user posted image ..koji su ovo TTS!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Znaci trudnoće II deo
7.3.2011 17:26:38   
tijatija
von cinimi se da si ti user posted image i mene zigaju jajnici kao da cu da dobijem

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Znaci trudnoće II deo
7.3.2011 21:59:50   
vonavoj
joj,dace Bog!

< Poruku je uredio vonavoj -- 7.3.2011 22:00:20 >

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Znaci trudnoće II deo
9.3.2011 15:15:41   
sonyasha
Moji rani simptompčići (ima ih brdo sa vezom i bez njeuser posted image ), grudi mi gore - kao kada pocrvenim na suncu pa uveče onako izbija, bole me od ovulacije pa su par dana kao popustile i onda krenule opet.
Imam "Verolinine"user posted image više puta spomenute Montgomerijeve tubakle tj. kao te kvržice koje su se pojavile u većem broju i prvo me zabrinule, spava mi se, osećam jako mirise,imam bubuljicu, više trčkam u cw - ali je tako svaki put u pms-u, ali meni najbitniji simptom koji nisam mogla da zaobiđem čini mi se već 7 dana posle ovulacije je krenula glad, ali ne kao u pms-u da je stalna nego u naletima na svaka tri sata i ako ne jedem muka mi je. Što se tiče raspoloženja uglavnom je super samo sam se pre 2 dana rasplakala na sred stanice zato što mi je zafalio mm koga nisam videla ceo dan a bio je bolestan - krenule su mi suze i bila sam u fazonu "koliko sam luda user posted image i kuda to ide - treba mi psihić" da i još jedna stvar mnogo sam trapava zadnjih nedelju dana (ne znam da li ima veze sa bilo čim).
Da ne zaboravim i golicanje u predelu bešike, bar sam ja tako to tumačila da je bešika, kao neke zrakaste strujice!
Naravno kao što smo komentarisale, da ima neke veze, mada ne bi bilo smisleno da ima, mm mi je prvi put ovaj mesec rekao "Mislim da smo napravili bebu"!
Eto ženske, ja sam sve vreme osluškivala, i nisam bila uopšte opuštena, a nisam ni sada i eto hvalim ti se Bože, desilo se, nadam se da će sve biti ok - malko mi frka, držite mi fige, a ja ću stalno da vas vučem za nosiće obećavam - da ispraznimo crtice što pre user posted image !


_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Znaci trudnoće II deo
9.3.2011 15:22:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sonyasha

Imam "Verolinine"user posted image više puta spomenute Montgomerijeve tubakle tj. kao te kvržice koje su se pojavile u većem broju i prvo me zabrinule


Zenche, kad su ti iskocile??

(odgovor članu sonyasha)
  Direktna veza do poruke: 288
   RE: Znaci trudnoće II deo
9.3.2011 16:09:15   
sonyasha
Pa nešto po meni prebrzo, posle nedelju dana od O, a danas sam se merkala još je izraženije!

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Znaci trudnoće II deo
9.3.2011 17:35:13   
tvigy
Von-uradi ti ponovo test!!Jer ja kad sam bila trudna najveci i najgori simptom mi je bio bolan zeludac-kao kamenja da sam jela!to pre nego sam uradila test i saznala.

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Znaci trudnoće II deo
9.3.2011 17:40:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sonyasha

Pa nešto po meni prebrzo, posle nedelju dana od O, a danas sam se merkala još je izraženije!


Znaci, tacno je da je to siguran znak trudnoceuser posted image

(odgovor članu sonyasha)
  Direktna veza do poruke: 291
   RE: Znaci trudnoće II deo
10.3.2011 12:01:56   
Natashica
Da ne zaboravim i golicanje u predelu bešike, bar sam ja tako to tumačila da je bešika, kao neke zrakaste strujice!

Sonyyy...to imam ja...te strujice....vec danima a ne znam kako da objasnim....user posted image

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Znaci trudnoće II deo
11.3.2011 7:36:12   
vonavoj
evo i od mene ukratko simptomi..da ne zakasnim na posao!user posted image
posle O mi se javio bol u zeludcu,kao da imam kamen..i to je trajalo nekih nedelju dana...posle toga mi se pojavila tackica braon sekreta,i od onda me vise zeludac nije boleo.. zigali su me jajnici,onako javnu se,probadajau!
imam i ja verolinine kvrzice,mada sam mislila da umisljam!user posted image user posted image
sto se raspolozenja tice,nemam promena,cak sta vise nisam nervozna,smirena sam,stalozena..a svasta me je zadesilo loseg ovih dana...
a mm je imao osecaj da smo napravili bebu,kako kazete,muska intuicija je nekada bitna..jos prosle nedelje mi je rekao..user posted image user posted image
sada me s vremena na vreme boli kao da cu da dobijemuser posted image ...
a mislim da cu imati problem sa zatvorom,do juce sam normalno isla,a sada me vec stiska..nadula sam se,verovatno od uzbudjenja!


(odgovor članu Natashica)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Znaci trudnoće II deo
11.3.2011 8:03:33   
vision
Von, sto se tice nadutosti, kod mene je prisutna posle skoro svakog obroka, ali stolica mi je redovna, gotovo u sat. A to da boli kao kad ces da dobijes i to je normalno, pogotovo ako se nesto umoris, tako je kod mene, pa ja posle sednem i odmorim i ono se malo smiri... U sustini sve je to OK. user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Znaci trudnoće II deo
11.3.2011 8:22:16   
kika 80
Sto se tice simptoma to su bolovi u zeludcu,nadutost,brzo se zamaram a inace sam jako aktivna osoba i nervoza tj samo sto ne pocnem da grizemuser posted image user posted image

(odgovor članu vision)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Znaci trudnoće II deo
11.3.2011 9:36:15   
tijatija
von znala sam da si trudna, nesto sam bas predosecala pogotovo kad si spomenula bol u zeludcu koji je i mene pratio dosta dugo samo sto ja mislim da je meni bila ovulacija 7 ili 9 dan

(odgovor članu kika 80)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Znaci trudnoće II deo
11.3.2011 16:54:02   
bebica30
uf ja uvek imam te kvrzice posle ovulacije, tamnije bradavice..i sve sto ide uz to...tako da necu ni znati kad zatrudnim...blago vama

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Znaci trudnoće II deo
12.3.2011 9:18:46   
meyo
nisam trudna tj. ne znam jos da li jesam ili nisam a danas mi 36-ti dan ciklusa
radila sam prosle nedjelje test i negativan
al sad kad pricate o bolu u zeludcu ja sam se sa dusom dijelila
od bolova kao taj kamen i nedjelju dana i proslo tacno 7 dana prije ocekivane negdje
u vrijeme ocekivane kao da cu dobiti bolovi u onjem dijelu i dosta bistrog sekreta tako da sam "uvijek mokra"
ponekad bude gusci bez mirisa ikakvih nema svraba i to
od juce gasovi nenormalni ... mozda je sve na psihickoj bazi a mozda ne
nego cekat cu jos da vidim razvoj situacije ..e da ja za te kvrzice ne znam ..

(odgovor članu bebica30)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Znaci trudnoće II deo
12.3.2011 10:58:56   
bebica30
da li je radjen test preko krvi?ako nije mozda to nije losa ideja..jel si na progesteronu?

(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Znaci trudnoće II deo
12.3.2011 11:03:28   
isidora88
moji simptomi su bili: mucnina i gadjennje na hranu(i pre nego sto sam saznala da sam trudna nisam mogla da smislim plazmu koju sam svaki pu jela za dorucak i picu) i na mmuser posted image ,nisam mogla da se ljubim,nekako mi bilo cudno user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu bebica30)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?
Ženski orgazam ima devet nivoa
Mnogi muškarci i žene grčeve u vagini na četvrtom nivou ženskog orgazma pogrešno shvataju kao savršeni orgazam, jer pret...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Повратак на посао након породиљског одсуства.
Admin

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here