|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 23:21:52   
guppy RR
jedva čekam odgovor od lu na ovu temu.. htela sam ja da kažem par reči, ali možda lu napiše baš ono što ja mislim?


(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 23:22:20   
eugenija
Ma nema šta, dame i pouser posted image   ... ali pazi, opet nigde galantne gospodeuser posted image user posted image


< Poruku je uredio eugenija -- 20.3.2009 23:23:50 >


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 23:29:15   
Sneža
Ma nema šanse,mom mm-u je večeras u glavi samo Novak Đoković!Što je meni mislio da da danas dao je,i kaže nema više ni za lek!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 23:35:41   
Lu
IZVORNA PORUKA: guppy RR

jedva čekam odgovor od lu na ovu temu.. htela sam ja da kažem par reči, ali možda lu napiše baš ono što ja mislim?



Ja sam se draga toliko ispričala na ovoj temi,ali me uvijek iznova netko povuče za jezik(mislim u pozitivnom smislu)user posted image
A možeš ti iznijeti to što ti je u mislima, ajde sad baš me zanimauser posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 23:37:44   
guppy RR
ufff... ne znam bi li svoje mišljenje iznosila u temi "život ljubavnice" .... mislim da bi to morala biti neka druga tema ...
preskačem lu... hajde ti user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Život ljubavnice
21.3.2009 9:15:59   
bebać
IZVORNA PORUKA: eugenija

IZVORNA PORUKA: bebać

Eugeni ja sam gledala extra film,joj sad si me natjerala na neka razmišljanjauser posted image user posted image user posted image


Na koja, na koja? user posted image user posted image user posted image


eh sad,da sam se sinoć javila(a zaspala)možda bi ti i natukla malo,ali evo sada nekako mi se ne da,mislim bolje da to prekrižim u glaviuser posted image user posted image user posted image i sigurnije
Ali smo zaista prave ladies,kako mi fino iznosimo svoja mišljenja na ovoj temici,za svaku pohvalu


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 156
   [Obrisana poruka]
21.3.2009 9:17:14   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 157
   RE: Život ljubavnice
21.3.2009 9:24:48   
bebać
IZVORNA PORUKA: Verus

Eguenija, mozda je to sama cinjenica sto je to "zabranjeno voce"? Mozda je to jedini nacin da ona oseti ushicenost ljubavi, zanos, uzbudjenje....mozda to ne bi nikada mogla da oseti u normalnoj vezi, ili ne bi trajalo dugo....svi se mi malo "ucrvamo" u vezama i brakovima, ali se na tome i radi!  Bitno je puno toga raditi zajedno, volim onu "family that plays together, stays together!" To je ziva istina....takodje mislim da i muz i zena, ili momak i devojka MORAJU imati vreme za sebe, nesto sto vole da rade a da tu partner ne mora biti umesan....tako svako sacuva svoj identitet....takodje mislim da ako se par nikada ne prepire, da to nije bas normalno i  zdravo....neko je tu izgubio svoj identitet, jer se toliko utopio u onog drugog da uvek moze da kaze "da draga" ili "da dragi" i da je sasvim OK sa svim sto mu je ponudjeno....ali eto, filozofiji nikada kraja..

Isto tako,potpisujem sve rečeno...ja bih ovo od kulina bana pa do....i nikad ne bih ubola SRŽ kao Verus,bravo dragauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Život ljubavnice
21.3.2009 9:28:49   
bebać
Ej Gagi ja ti draga svako veče oko 10 idem u krevet,mene dijete slomi ujutro od 7 pa naveče do pola 9(kad ga stavim da spava)po čitave dane je uz mene....a eto žao mi što nismo bile tu,da i mi prozborimo koju pametnu na ovu temuuser posted image user posted image user posted image koja je extra,zaista,nikad se ne zna šta te čeka u životu,i sve je to život...i sve može biti real life

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Život ljubavnice
14.5.2009 15:46:02   
Anoniman
tema je zastarila malo,hajde da je aktiviramo opetuser posted image imal ko šta da kaže još????

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 160
   RE: Život ljubavnice
14.5.2009 15:49:10   
gracija
Ja sad pozurila da vidim sta si napisala posto te vidjeh na ovoj temi u aktivnim korisnicima.Kad ono nistauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Život ljubavnice
14.5.2009 15:50:58   
Anoniman
mene jel???ahhhhaaaauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gracija)
  Direktna veza do poruke: 162
   RE: Život ljubavnice
14.5.2009 15:51:52   
gracija
Da,da pratim ja gdje je kouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Život ljubavnice
14.5.2009 15:53:09   
Anoniman
eh ...šta ovdje napisati nista ....moramo sta o sexu ...odjednom ce svi postati aktivni user posted image

(odgovor članu gracija)
  Direktna veza do poruke: 164
   RE: Život ljubavnice
14.5.2009 15:55:09   
Anoniman
Gdje je LUUUUUUU,ona to započne a mi kao kokice odmah doletimo,niko ništa nema da kaže o ovako divnoj/GROZNOJ temi???user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 165
   RE: Život ljubavnice
14.5.2009 15:55:55   
Anastazija
IZVORNA PORUKA: lenka sarajevo

eh ...šta ovdje napisati nista ....moramo sta o sexu ...odjednom ce svi postati aktivni user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Život ljubavnice
14.5.2009 15:56:33   
Anoniman
pa vec je 7 strana ocigledno je to razlog sto se nema sta napisati .... 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 167
   RE: Život ljubavnice
14.5.2009 15:57:19   
Anoniman
vidi mogu i ja biti anonimna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
u potpisu VUČKO user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 168
   RE: Život ljubavnice
14.5.2009 15:58:52   
gracija
Sto se mene tice ova tema se moze i zakljucati,posto bijela dana ne vidim a kamoli da sebi kacim jos obaveza na vratuser posted image .Pa mozda za koju godinu dok se oporavim budem imala sta reciuser posted image user posted image user posted image .A ti ,sto si opet pokrenula ovu temu jel imas sta reci?user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Život ljubavnice
14.5.2009 15:59:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gracija

.Pa mozda za koju godinu dok se oporavim budem imala sta reciuser posted image user posted image user posted image .


slazem se ...za koju godinu ...ko zna ...sad nemam vremena jbguser posted image

(odgovor članu gracija)
  Direktna veza do poruke: 170
   RE: Život ljubavnice
14.5.2009 16:00:57   
gracija
IZVORNA PORUKA: lenka sarajevo

IZVORNA PORUKA: gracija

.Pa mozda za koju godinu dok se oporavim budem imala sta reciuser posted image user posted image user posted image .


slazem se ...za koju godinu ...ko zna ...sad nemam vremena jbguser posted image


Valjda cemo se organizovati nekakouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Život ljubavnice
14.5.2009 16:05:06   
Anoniman
Nemam na žalost/na sreću....user posted image već sam nabasala na nju/na temu pa rekogh da vidimo....

(odgovor članu gracija)
  Direktna veza do poruke: 172
   RE: Život ljubavnice
14.5.2009 19:00:08   
Rina
Sustinu zivota ljubavnice  (one koja je slobodna a godinama ima vezu sa ozenjenim tipom) nikako ne razumem,to mi je apsolutno neshvatljivo...pored toliko slobodnih muskaraca koji moze seksualno da te zadovolje..pa i vole...Verovatno ti ne treba godina-dve-pet da shvatis da je on nece ostaviti vec se to zna relativno brzo..
Ovako, ponekad, u redu,izazov,strasti,zabranjeno voce, ovo ono ali to na kratko pa se opet zaljubis u drugog jel
Eto tako ja to o tome mislim...


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Život ljubavnice
14.5.2009 19:30:26   
Rina
IZVORNA PORUKA: Tasha RR
 ...Moraš da budeš supruga i ljubavnica, dama i kurva, majka, domaćica i poslovna žena, sexy a fina...



Ovo je lepo,ali nazalost nije formula za spreciti muza da te vara.
Da li je kriva zena sto njen muz ima ljubavnicu ..moguce, ali cesto ne zato sto je 'prestala da bude lepa' jer te 'ljubavnice' cesto zamisljamo kao neke sex bombe a ustvari su uglavnom sasvim obicne...Mozda zato sto taj hoce da prosiri malo i obogati svoj seksualni i emotivni zivot i prija mu da ta neka ljubavnica voli ga i daje mu a ne deli svakodnevne probleme s njom da ga boli glava...pa valjda mu to imponuje...
E sad ne znam za kasnije godine...kad traze neku mladju ...mozda kombinuju osobine svoje zene sa osobinama ove mladje pa onda tako ispunjeni su ...a ne moze da se odluce koju bi..a ne zele da menjaju navikli su tako godinama ili vec sta...sta ja ispisa sve ..uh

U svakom slucaju ja nisam za to hvala lepo ..nekako mi je bas nepotrebno dramaticno i suvisno ...


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Život ljubavnice
14.5.2009 21:40:05   
Lu
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Gdje je LUUUUUUU,ona to započne a mi kao kokice odmah doletimo,niko ništa nema da kaže o ovako divnoj/GROZNOJ temi???user posted image

user posted image user posted image user posted image
E evo i mene,baš da kažem da poznajem jednu ljubavnicu,koja je ljubavnica pa mislim već desetak godina.
Znam da je za nepovjerovati ali eto ona tako uistinu želi...
Njen ljubavnik ili sponzor(ovo mogu reći slobodno jer poznajem situaciju),pokušao je da se razvede i prije ali zbog pritiska supruge  ne može,ucjenjuju ga što li već,a on je očito zaljubljenuser posted image
Ova ljubavnica ne želi da se uda za njega jer kaže poznaje ga dovoljno da zna da bi on onda našao drugu ljubavnicu(jer mu ona naravno nije bila prva) a ona bi bila "samo njegova žena"user posted image
Njegova žena je naravno upućena u cijelu situaciju ali ne popušta.
Naopako,naopako ali eto da znate da postoje i ovakvi slučajeviuser posted image
I na kraju opet nedostaje zaključak...
ZAŠTO ŽENE ŽELE BITI LJUBAVNICEuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here