|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
14.1.2011 14:48:13   
majared
Uuuuuuuuu, ta tema bi imala mnoooogoooo vise stavki user posted image

(odgovor članu Trudnicica83)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
14.1.2011 14:49:31   
zoća
mog nervira kompjuter.Oseća se zapostavljeno moje četvrto dete ljubi ga majka

(odgovor članu Trudnicica83)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
14.1.2011 21:09:46   
Anck Su Nmaun
I mog...sinoc mi je rekao da volim vise Komp od njega user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
14.1.2011 21:46:03   
majared
Da, i nervira ga sto idem kod frizerke, kozmeticarke, na manikir. E pa dragi moj ne pali to da sam tebi najlepsa i bez ulepsavnja.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
20.1.2011 22:17:09   
maja19
Mog pored spavanja na kompjuteru nervira sto mi je jezik brzi od pameti...i sto sam ponekad mnogo besna...tako on kaze..

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
20.1.2011 22:31:56   
majared
Što bi ovaj moj rekao mnogo se ljutiš user posted image

(odgovor članu maja19)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
20.1.2011 22:43:35   
IVA 11
Impulsivnost, temperamentnost, sto mi je jezik brzi od pameti i sto se brzo naljutim. Ali mene briga, mene to ne nervira.

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
24.1.2011 9:00:09   
Ana007
Što neću da jedem kad on misli da treba da jedemuser posted image

_____________________________

Ovde treba napisati nešto zabavno... ﺕ

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
24.1.2011 9:02:36   
Kvrkac
IZVORNA PORUKA: Ana007

Što neću da jedem kad on misli da treba da jedemuser posted image


user posted image user posted image user posted image a joj ludi ste user posted image

Nervira ga sve ono sto i mene nervira kod mene.....  user posted image ali ne mogu da menjammmmmmmmm  user posted image user posted image user posted image
grozna sam ja user posted image

(odgovor članu Ana007)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
7.3.2011 11:11:05   
jeca.vestica
"Dugacak jezik" i sto sam "gundjalo", citiram sta bi rekao... To je valjda isto. Ja mu uvek kazem: " Zar ti nije jednostavnije da uradis tih 5 stvari za koje ti prebacujem svaki dan nego da me slusas?"

(odgovor članu Kvrkac)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
8.6.2011 16:47:45   
Verus
Dizem temu.  Bebac je spomenula u problemima u braku nesto na ovaj fazon: pa evo temeuser posted image

Ajd sad vas cujem: sta njega nervira kod VAS? Ili sta su to vase mane?  Sve nadjemo kod njih, a sigurna sam da nismo savrseneuser posted image

mm nervira ako ne daj boze prdnem, to mu je grozno.  Nervira ga sto ne umem da se opustim, i ostavim njegove carape na podu, ili ne usisanu kucu: sam kaze da je bitnije odmoriti se nego umoran raditi nesto sto moze da ceka. 

(odgovor članu jeca.vestica)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
8.6.2011 16:50:31   
Anoniman
E mog nervira što sam ja baš ponekad tako previše opuštena user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 237
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
8.6.2011 16:52:02   
Verus
Ne mos' im udovoljitiuser posted image   Dodji kod mog ima da te volEuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
8.6.2011 16:55:18   
Mala Loojka
...to sto mnogo trosim pare i sto hocu kolica od 1000evricauser posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
8.6.2011 16:57:57   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Verus RR

mm nervira ako ne daj boze prdnem, to mu je grozno


user posted image user posted image ja ne mogu ni u wc da idem kad je mm kući, ne znam kako da se pripremim za njegov dvonedeljni odmor user posted image

MM nervira moja tvrdoglavost i to što ponekad trčim pred rudu i nerviram se unapred zbog nekih stvari koje se nisu ni desile (a možda i neće).


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
8.6.2011 17:01:27   
bebać
Ja sam:subjektivna osoba sa svojim pravcem i ciljem,ne fermam druge

čangrizava

svadjalica koja ne umije ništa prešutat

ne opraštam,nego kažnjavam

trošim punouser posted image

maltretiram ga vazda nekakvim pravilima

ne umijem se opustit sa društvom i sa njim(vazda mi je neki red i pravilo u glavi)user posted image


i da,rekao mi je da bi trebao početi da se drogira da bi mene istrpio ovakvu tešku po naraviuser posted image


Nemam pojma šta bi rekla,nije da nema istine nego je on dosta kontra od mene pa me tako doživljavauser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Mala Loojka)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
8.6.2011 17:03:28   
Alexis79
Sto sam tvrdoglava mazga user posted image  ,sto mi je jezik brzi od pameti i ponajvise sto kad mi nesto ne odgovara ili kad me nesto naljuti kaznjavam ga cutanjem.I to do te mere da ga ne primecujem niti mu se  obracam.
Jednostavno se pravim da ne postoji.
Primetila sam da to moje cutanje govori vise od hiljadu reci

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
8.6.2011 17:04:01   
Brana
Pitacu ga pa javljamuser posted image user posted image
Ponekad ga mozda nervira sto mnogo popujem,a posebno kada nije u pravu,tj.kada je kriv!user posted image user posted image

_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
8.6.2011 17:04:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bebać

Ja sam:subjektivna osoba sa svojim pravcem i ciljem,ne fermam druge

čangrizava

svadjalica koja ne umije ništa prešutat

ne opraštam,nego kažnjavam

trošim punouser posted image

maltretiram ga vazda nekakvim pravilima

ne umijem se opustit sa društvom i sa njim(vazda mi je neki red i pravilo u glavi)user posted image


i da,rekao mi je da bi trebao početi da se drogira da bi mene istrpio ovakvu tešku po naraviuser posted image


Nemam pojma šta bi rekla,nije da nema istine nego je on dosta kontra od mene pa me tako doživljavauser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Bice da je touser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 244
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
8.6.2011 17:04:25   
Anoniman
A za prdenje ... Pa, ja to isto ne volim, kad kažu "mi smo toliko bliski da čak i prdimo jedno pred drugim". Meni to nije dokaz bliskosti. Ali, kad muka natera, šta ćeš user posted image .

Sećam se jednom, najeli se mm i ja graška, a veza tek ušla u ozbiljnu fazu, i sad, brate, muči me stomak, i ja svaki čas trčim u wc da frfnem. I tako jedno desetak puta, kad jedanaesti put ja se preznojavam, uvija me stomak, a on raširio noge pa ne mogu da prođem od njega do wc-a. Gleda me on, skonta šta je, pa kaže "deder, opusti se, naši smo user posted image "

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 245
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
8.6.2011 17:05:17   
Verus
I ja ovo radim...
IZVORNA PORUKA: Ana RR

IZVORNA PORUKA: Verus RR

mm nervira ako ne daj boze prdnem, to mu je grozno


user posted image user posted image ja ne mogu ni u wc da idem kad je mm kući, ne znam kako da se pripremim za njegov dvonedeljni odmor user posted image

MM nervira moja tvrdoglavost i to što ponekad trčim pred rudu i nerviram se unapred zbog nekih stvari koje se nisu ni desile (a možda i neće).


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
8.6.2011 17:06:08   
Sanjica26 RR
Nervira ga sto ne zatvaram sredsatva za higijenu. sto papuce stavim na sred puta.. seticu se jos neceg. Mada, pocela sam da se trudim oko tih stvari.

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
8.6.2011 17:06:52   
Brana
IZVORNA PORUKA: BubaMira

A za prdenje ... Pa, ja to isto ne volim, kad kažu "mi smo toliko bliski da čak i prdimo jedno pred drugim". Meni to nije dokaz bliskosti. Ali, kad muka natera, šta ćeš user posted image .

Sećam se jednom, najeli se mm i ja graška, a veza tek ušla u ozbiljnu fazu, i sad, brate, muči me stomak, i ja svaki čas trčim u wc da frfnem. I tako jedno desetak puta, kad jedanaesti put ja se preznojavam, uvija me stomak, a on raširio noge pa ne mogu da prođem od njega do wc-a. Gleda me on, skonta šta je, pa kaže "deder, opusti se, naši smo user posted image "


user posted image user posted image
Meni je isto bilo u pocetku frka,a sada ako njemu nije frka da pufne kada se najede pasulja i ugusi mene,a od posle godine i Lakija,sto bi bilo mene sramota da mu udarim kontru..user posted image user posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
8.6.2011 17:07:35   
Verus
user posted image  joj bubo dobro ti je rekao....mi stvarno nikad nismo isli u wc jedno pred drugim, a evo 18 godina zajedno, 13 zivimo zajedno...a on je hipokrata bre, on prdne predamnom, a ja kao ne mogu, gadno jeuser posted image  AL dok sam bila trudna rokala sam sve u 16, paz da ne bi onda trpela sa svim tim pritiskom u stomaku! Pih.  

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
8.6.2011 17:08:55   
lelaigor
Mm nervira to što se ja jako nerviram...oko svega...nekad bespotrebno...user posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here