|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Opadanje kose
6.8.2011 11:31:31   
limunada
Ma kakav vitamin b od toga basss jedem bila bi ko tenkic user posted image ipak se odlucujem na opadanje pa sta budeuser posted image

_____________________________

Nikola 25.02.2011 :)

Srecna vam svima 2012 god.neka se radja sto vise bebica :)))

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Opadanje kose
6.8.2011 11:34:18   
Crvenkapa85
pa dobro to opadanje kose je normalno,meni je do duse vise otpadala u trudnoci nego sad,sad mi se samo brze masti...

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Opadanje kose
6.8.2011 18:46:08   
mejvis
IZVORNA PORUKA: Lilly RR

Ne moraš kvasac ako ne možeš, uzmi kompleks vitamina B.
Vitamin B otvara apetit, a ti malo pripazi da ne povećaš unos hrane. (Biraj hoćeš da budeš ćelava ili debela user posted image user posted image )
Mejvis, koliku količinu kvasca pojedeš svakog dana?


Pa otprilike 2 komadića, recimo 2 zalogajčića, ali to traje već 6 meseci!user posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Opadanje kose
14.8.2011 11:40:17   
dejana007
i meni je pocela da opada kosa, i to od treceg meseca posle porodjaja. pocela sam da se plasim. U toku trudnoce mi uopste nije opadala, ali uopste, a sad je strasno. dal je to normalno?

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Opadanje kose
14.8.2011 11:44:34   
Anoniman
Dejana, Miljce je imala isti problem. Javi joj se na PP...Ona je to regulisala...Ne brini proci ce...user posted image

(odgovor članu dejana007)
  Direktna veza do poruke: 180
   RE: Opadanje kose
14.8.2011 11:53:45   
morena
dejana, to je najnormalnije. Moja sveki je frizerka i nakon 2 mjeseca od porođaja, pitala me: dal ti otpada kosa? Ja govorim: užasno, kako znate? Kaže da je to normalna pojava nakon poroda, da ti hrpe vlasi ostaju u ruci, to je od hormona. Prođe do nekog 5 mjeseca bebe.

< Poruku je uredio morena -- 14.8.2011 11:58:20 >


_____________________________

Stigao nam je nas Jakov! :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Opadanje kose
14.8.2011 11:54:39   
Sanjica26 RR
Bas sam htela to da joj kazem. I meni opada kosa. Sad je malko manje. Sve je to normalno posle porodjaja.

(odgovor članu morena)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Opadanje kose
14.8.2011 12:23:42   
minavb
IZVORNA PORUKA: dejana007

i meni je pocela da opada kosa, i to od treceg meseca posle porodjaja. pocela sam da se plasim. U toku trudnoce mi uopste nije opadala, ali uopste, a sad je strasno. dal je to normalno?

U toku trudnoce kosa je savrsena i jaka. Posle porodjaja, kad nivo progesterona opadne, onda opada i kosa. Moja je u pramenovima opadala kad se cesljam i perem je. Onda sam poludela i osisala se pa i nisam obracala paznju. Sad je super, ali sporo raste.


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Opadanje kose
14.8.2011 12:43:20   
Anitaaa
Meni opet kosa nenormalno opada...poludeću više.Ujutru kad se probudim toliko dlaka bude na jastuku da mi pamet stane.I tako već mesec dana...ostaću ćelava user posted image

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Opadanje kose
14.8.2011 12:47:34   
minavb
Udri po vitaminu B i uzmi neki sampon za jacanje koseMoj muz koristi neke Davines vitaminske sampone i gelove, mozda pomognu.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Opadanje kose
14.8.2011 12:57:34   
Anitaaa
user posted image
Ma ja već svašta nešto isprobala pa ništa.A baš me nervira a još se i masti nenormalno...kao nikad do sada.Operem je ujutru i uveče je kao da je nisam prala 5 dana-bukvalno.Strašno.Ko šta radi ja perem kosu user posted image


_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Opadanje kose
14.8.2011 13:01:30   
dejana007
hvala vam devojke, sad mi je malo lakse user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Opadanje kose
14.8.2011 13:04:27   
minavb
Kad mi je kosa bila duga, nikad je nisam vezivala u rep. Manje se masti i manje mkida. Samo na moru ili bazenu, kad necu da je kvasim, vezem je mekim gumicama ili snalama. Nisam mogla d aje pokupim sa poda koliko je opadala posle porodjaja. Sto puta dnevno sam cistila pod. Kako sam se slatko osisala user posted image


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Opadanje kose
14.8.2011 15:55:39   
pepeljuga
Meni je strasno opadala kosa posle porodjaja, sve vreme dok sam dojila mogla sam da kupim pune sake kose sa poda. Na nekim mestima se toliko proredila da su poceli da se vide pecati. Posto ja nikada ne perem i ne feniram kosu kod kuce (nemam cak ni sampon kuci user posted image ), frizerka nije mogla da veruje koliko opada jer inace imam dugu i fino gustu kosu, bas zdravu. Kad sam prestala da dojim, posle nekog vremena je pocela da raste kao luda, sad na sve strane imam tu novu kosu da strci, izgledam kao maslacak user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Opadanje kose
14.8.2011 15:57:44   
Verus
Meni nije opadalauser posted image  nadam se da nece ni ovaj put...izgleda da imam neki extra efikasan organizamuser posted image

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Opadanje kose
14.8.2011 15:58:21   
jovicaa
ni meni nije opadala... a plasila sam se da hoce.

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Opadanje kose
14.8.2011 16:24:29   
magnetic
IZVORNA PORUKA: dejana007

i meni je pocela da opada kosa, i to od treceg meseca posle porodjaja. pocela sam da se plasim. U toku trudnoce mi uopste nije opadala, ali uopste, a sad je strasno. dal je to normalno?
I kod mene je bilo bas tako.Samo sto je od porodjaja proslo vise od godinu dana i trudna sam cetiri meseca,a ona i dalje opada.Kada sam ostala ponovo trudna pomislila sam-eto meni ponovo lepe,zdrave kose.Ali,eto,kao sto rekoh opada i daljeuser posted image


_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 192
   [Obrisana poruka]
14.8.2011 16:32:31   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 193
   RE: Opadanje kose
14.8.2011 16:32:57   
maslackic
meni sad opada kosa kao luda, najvise primetim da opada kada je operem,inace imam jako gustu i ostru kosu,slabo se na oko primeti da opada ali po rukom osetim da je ima mnogo manje i to mnooogo manje...ali je zato ovo sto je ostalo lepa i mekana kosa...user posted image
uvek sam zelela da imam manje kose sad bi opet moj zbun nazaaadd

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Opadanje kose
14.8.2011 16:37:50   
magnetic
Mery bas cu da probamuser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Opadanje kose
1.9.2011 12:08:22   
yoyaa
Htela bih da podelim sa vama svoje iskustvo, posto vidim da mnoge muci problem,vezano za opadanje kose nakon poradjaja. Ja sam bila ocajna,opadala mi je u pecatima. Zahvalna sam svojoj drugarici i njenom dedi do neba. Naime,radi se o sledecem: Njen deka vratio se iz Australije gde je ziveo i radio 60 godina. On je zaista pronasao lek protiv celavosti. Tamo ga je pravio i prodavao,zeleci da pomogne onima kojima je bio neophodan. Nakon sto je u Australiji izasao clanak o tome da lek protiv celavosti definitivno ne postoji,otisao je i demantovao to. Trazili su mu flasicu kako bi je testirali na Institutu. Ispostavilo se da kosa zaista raste. Nakon 8 meseci pojavio se neki Japanac nudeci mu silne pare da otkupi recepturu. Deda nije pristao. Zatim mu je nudio partnerstvo u fabrici koja bi lek proizvodila,ali on ni to nije zeleo. Kao australijskom penzioneru bilo mu je dovoljno da flasicu prodaje po simbolicnoj ceni,a najvaznije mu je bilo priznanje da lek zaista pomaze. Sada ga i ovde pravi.Koristi gomilu nekih travki. Verujte mene je spasio!!!!!!!!!! Melem je zaustavio opadanje,a nova kosa je krenula kao luda da mi raste. Ukoliko se borite sa ovim uzasom, ne bacajte silne pare na raznorazne gluposti. Sad iz iskustva to mogu da vam kazem. Ostavicu drugaricin mejl, pa ako je neko zainteresovan, neka se konsultuje. Ja vam od srca preporucujem.

Obrisan mail, ko želi nek se obrati yoyaa na pp!

< Poruku je uredio Lu RR -- 1.9.2011 20:48:15 >

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Opadanje kose
16.9.2011 18:45:39   
Dove
Provereno dobar lek.
Ja sam na temenu skoro ostala bez kose ali je duga pa je vezujem tako da se nije primecivalo.Skoro pa klasicna muska cela.Ovako...
U onaj veliki Kosili msm da je 800 gr,a mozda i veci,ne pamtim sipati jednu ampulu B12 vitamina,jednu bocicu AD kapi i jedan ceo rastvor pantenola.Verujte da je nakon dve doze kosa potpuno prestala da mi opada a pojavljuje se nova.Jes do duse nije jaka kao ova sto je imama ali bar je ima!!!
Ako se neka od vas resi da proba,nemojte da vas zbuni sto se sampon sav razvdni,razbija ga Pantenol,ali svakako peni!!!

(odgovor članu yoyaa)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Opadanje kose
17.9.2011 10:06:51   
dejana007
dove, ovu tvoju kombinaciju cu definitivno da probam! :)

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu Dove)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Opadanje kose
26.9.2011 23:52:42   
mikica sa
i ja, jer mi u zadnje dvije sedmice kosa uzasno opada. vjerovatno je i kod mene taj "post porodjajni sindrom" kose pa vrijedi probati user posted image

btw, dejana, ja stalno gledam ovog tvog andjela a i poruka ti je divna. upravo tako se i ja osjecam zbog Luke.user posted image

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Opadanje kose
26.9.2011 23:58:14   
Nataša1
Meni gadno opada svake jeseni, počne već u septembru i to traje do novembra. Meni opada kosa, mačka se linja do besvesti, a muž je ćelav pa se gadi na nas dve, a ja samo idem po kući i usisavam.

Koristim onaj Nirel šampon protiv opadanja i baš mi pomaže. Kupovala sam ga u Maxiju, sad treba opet da ga potražim.

(odgovor članu mikica sa)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here