|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Opadanje kose
21.10.2012 9:37:25   
mihi
IZVORNA PORUKA: jovicaa

i ja sam pila merz special posle prvog porodjaja i kosa mi uopste nije opadala... e sad ne znam da li ima veze sa tim.
ali njih vec dugo nema na trzistu, ja sam trazila par puta po apotekama.
da to je to ksena


Ima ih bar ih je bilo letos a mogu da se nabave u Bosni 10 evra kutija. Osim toga Ksena je u Grčkoj a tamo ih sigurno ima.user posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Opadanje kose
21.10.2012 10:56:29   
Sonreir
Probajte sampon Nerilex, ima ga u svim apotekama i bolje snabdevenim prodavnicama. Meni je pomogao posle CR, a i sada povremeno operem kosu sa njim cim primetim da je pocela da opada, jako brzo daje rezulatate, bar meni.

_____________________________

Mama, dokle ćeš više da citaš tu lingejaju? :-)

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Opadanje kose
21.10.2012 15:12:52   
jovicaa
super ako ih ima, ja cu ih onda opet piti kada prodje neko vreme od porodjaja...

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Sonreir)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Opadanje kose
13.1.2013 17:07:45   
Nele.NL
Zivim 30 godina na zapadu, kad je pocela kosa da mi opada i dlaka da se stanjuje nisam pitao za cenu sve sam probao a nista pomagalo nije . Onda sam slucajno naleteo na coveka u Srbiji koji ima melem protiv opadanja kose koji isto pomaze i protiv mnogih gljivicnih oboljenja na kozi i protiv ekcema .Sad imam bolju kosu nego pre 20 godina. Posto znam da mnoge muci taj problem moze slobodno za informaciju da mi se javi na mail nele118@gmail.com

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Opadanje kose
26.6.2013 20:03:01   
Olga75
IZVORNA PORUKA: sloncic

da li je naka porodilja imala problem sa opadanjem kose posle porodjaja i kako je resila isti. neki prirodni lek i tome sl. meni kosa toliko opada da se brinem da uskoro ne ostanem bez nje ali u potpunosti.


IZVORNA PORUKA: Tiziana

Recicu samo AAAAAAAAA, ,kad se samo setim. Uzas je bio.moja kosa po celoj kuci, ja polu celava.Ali to su ti hormoni. Negde posle 6m od porodjaja ce sve to krenuti samo da se sredjuje i vraca na normalu.Jedino sto se meni kvalitet kose promenio,malo mi je ostrija i talasa mi se,a pre je bila ravna,ravna.


IZVORNA PORUKA: srnad

Ja sam problem resila tako sto sam izbacila tepihe iz stana da vise ne skuplja dlake a parket brisala par puta dnevno user posted image
A da se sacuva kosa nema sanse. Probala sve, od kupovnih sampona za tu svrhu do pranja kose vodom u kojoj je kuvana kopriva. Na kraju odustala.



IZVORNA PORUKA: pocahontas

9 i po meseci nakon porodjaja i dalje katastrofa...


IZVORNA PORUKA: jole82

Uhhhh....ovo je strasno...prva dva meseca nista...i onda sve vise i vise opada...
Dobila sam i zaliskeuser posted image
Srecom imam stvarno jako mnogo kose....al opet kad vidim dlake po kuci...a tek posle pranja kose....pa to je horor u kadi...



IZVORNA PORUKA: Meisje

Joj moja kuma je isto panicila,ima li leka tome,ja imam slabu kosu i celu trudnocu mi skoro dlaka nije opala,znaci ne smem da zamislim sta me ceka...user posted image



_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Nele.NL)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Opadanje kose
26.6.2013 20:04:54   
Olga75
IZVORNA PORUKA: World

Meni je u trudnoci kosa bila odlicna, mislim da mi nisu sve ukupno otpale 4 dlake... Nakon otprilike mjesec dana od porodjaja pocela je da opada, uzasno... Mislila sad definitivno da cu ocelaviti, nikakvi samponi nisu pomogli.. Evo sad je proslo 6,5 mjeseci i pocinje da raste nova kosa, vidi se pomalo...


IZVORNA PORUKA: srnad

Jole82 blago tebi kada imas koseuser posted image !
Meni je u trudnoci kosa rasla mnogo brzo i bila sjajna kao nikada! Sad mi se razvod smesi zbog dlaka po stanu. Kada cujem mm da zvoca znam da je negde nasao dlaku. A cujem ga 23456 puta dnevno!



IZVORNA PORUKA: adulence

i kod mene katastrof kad je kosa u pitanju...toliko mi opada da ne znam kako jos uvek imam kosu na glavi,bas mi je muka od toga...ali nadam se da ce i to rzo proci...



IZVORNA PORUKA: srnad

I ja se nadam da ce brzo proci evo vec 6,5 meseci!


IZVORNA PORUKA: Meisje

Kako ne znaju da izmisle nesto..a one Priorin Bajerove kapsule? To znam da ovako bas pomaze.. Al izgleda da mora da otpadne to sto sve vreme trudnoce nije opalo..



_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Opadanje kose
26.6.2013 20:49:52   
pocahontas
iskreno, ja nisam nista ni pokusavala, ima dva meseca kako sam kupila kosili i nikako da napravim onu smesu protiv opadanja. da me nervira-nervira me, ali kontam to je do hormona i proci ce kad se organizam dovede u ravnotezu. jedino sto sam se prefarbala iz plave u tamno smedju da bi se dlake bolje videle pa primetim ako se bebi nasla u ruci ili blizu usta...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Opadanje kose
26.6.2013 22:08:15   
Trcosava
Garant sam negde pisala o tome, proći će. Kosa u trudnoći nam je lepa zbog svih vitamina koje uzimamo. Takođe imam kose dovoljno pa me je jedino nerviralo kad vidim kosu svuda po kući, pogotovo kad sam videla moju kosu u bebinim rukama. Leka protiv toga nema, jedino što možete da uradite je da se ošošate na neki kratki paž ili kratko.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Opadanje kose
28.6.2013 17:52:37   
janabons
KAd to otprilike krece, ja pijem i dalje mamavit, nadam se da ce bar ublaziti to opadanje koseuser posted image

_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Opadanje kose
29.6.2013 10:01:40   
pocahontas
meni je pocelo oko 3 meseca nakon porodjaja.

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Opadanje kose
29.6.2013 17:18:07   
janabons
aaa,znaci imam jos vremena user posted image

_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Opadanje kose
12.9.2013 12:16:25   
pocahontas
ja sam i zvanicno ocajna.
kosa je taman prestala da mi opada, nekih 10m nakon porodjaja, onda sam 11m od porodjaja opet ostala u drugom stanju, jos uvek dojim bebu, a kosa...gospode boze, ali ovo je prestrasno koliko opada...kada sam prethodni put zatrudnela kosa mi je bila bas lepa, ne znam zasto se sad ovo desava, verovatno su hormoni odlepili, em dojim, em opet trudna...
da li je neko imao slicno iskustvo?
kosa mi je ionako retka, ne smem ni da razmisljam sta ce mi i da li ce mi uopste nesto ostati na glavi na kraju balade....

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Opadanje kose
12.9.2013 12:42:50   
madre
pridruzujem ti se u ocajuuser posted image
ja ne mogu da povezem sa cim ima veze i ne znam sta da radim, ali moje dlake su svuda pa kuci!

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Opadanje kose
12.9.2013 12:53:55   
Cindarella
Meni dodje da obrijem glavu.Gora sam od macke.Iako mi je kosa konstantno vezana,dlake na sve strane.user posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Opadanje kose
12.9.2013 12:59:33   
lanajelena

IZVORNA PORUKA: pocahontas

ja sam i zvanicno ocajna.
kosa je taman prestala da mi opada, nekih 10m nakon porodjaja, onda sam 11m od porodjaja opet ostala u drugom stanju, jos uvek dojim bebu, a kosa...gospode boze, ali ovo je prestrasno koliko opada...kada sam prethodni put zatrudnela kosa mi je bila bas lepa, ne znam zasto se sad ovo desava, verovatno su hormoni odlepili, em dojim, em opet trudna...
da li je neko imao slicno iskustvo?
kosa mi je ionako retka, ne smem ni da razmisljam sta ce mi i da li ce mi uopste nesto ostati na glavi na kraju balade....

Ma cekaj dok ja plavusa skontam jel mi to treba da cestitamo opadanje kose user posted image

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Opadanje kose
12.9.2013 13:07:17   
Trcosava
LJ slažem se user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Opadanje kose
12.9.2013 13:10:42   
Tiziana
To je zato sto u trudnoci kosa ne opada pod uticajem raznoraznih hormona,pa je kosa bujnija i lepsa,a nakon porodjaja svi ti hormoni naglo 'padnu' i krene da opada i ono sto je odavno trebalo da opadne,a nije i one dlake koje su dosle na redovan red zaopadanje user posted image (valjda sam uspela da objasnim)
I kod mene je bio isto pakao. Moje dlake svuda,a ja u tripu da cu ostati celava. Ali sredilo se.Osim sto se generalno kosa nekako promenila.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Opadanje kose
12.9.2013 20:34:36   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: lanajelena


IZVORNA PORUKA: pocahontas

ja sam i zvanicno ocajna.
kosa je taman prestala da mi opada, nekih 10m nakon porodjaja, onda sam 11m od porodjaja opet ostala u drugom stanju, jos uvek dojim bebu, a kosa...gospode boze, ali ovo je prestrasno koliko opada...kada sam prethodni put zatrudnela kosa mi je bila bas lepa, ne znam zasto se sad ovo desava, verovatno su hormoni odlepili, em dojim, em opet trudna...
da li je neko imao slicno iskustvo?
kosa mi je ionako retka, ne smem ni da razmisljam sta ce mi i da li ce mi uopste nesto ostati na glavi na kraju balade....

Ma cekaj dok ja plavusa skontam jel mi to treba da cestitamo opadanje kose user posted image


daaaa :) al tek je pocetak, tek nekih 6 nedelja, valjda ce sve biti ok :)

sto se tice kose, valjda ce se stabilizovati...
tiziana skontala sam sta si htela da kazes, al zato i ne razumem zasto je opet pocela da opada cim sam zatrudnela, taman se sredilo od prethodne trudnoce i sad opet pocela da opada, umesto da obude obrnuto...

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Opadanje kose
8.11.2013 10:08:37   
Misha i Ljisha
ja znam da je jesen i da tokom jeseni najvise opada kosa ali kod mene je ovo sad vec previse. Prosto imam utisak da mi svakog sekunda opadne 10 dlaka u proseku. Uzas jedan, cak se pribojavam da mi opet nisu hormoni u redu i kanim se da to proverim al kao tesim se jesen je pa je normalno

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Opadanje kose
8.11.2013 10:33:51   
vikiveki
Jao i meni kosa nenormalno mnogo opadauser posted image posle zadnjes porođaja toliko mi je opadala da mi se na zaliscima toliko bila proredila da sam pomislila da ću oćelavitiuser posted image ali ubrzo je počela nova kosa da mi raste ,pa mi je izgledalo kao da sam napravila šiške,moja duga kosa i nova koja je bila znatno kraća

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Opadanje kose
6.3.2014 17:23:12   
mati
Aaaaaaa, pa ovo je vec previse. Meni puno puno opada kosa. Znam da je to zato sto u trudnoci je kosa lepa i ne opada, pa se sad kao nadoknadjuje, ali sto je mnogo-mnogo je. Vec imam fobiju od pranja i susenja kose. Cesljam se samo kad je operem, a dlaka na sve str. Cak se lepe i na plocice u kupatilu dok susim kosu Inace mi je priridno skroz prava i epa kosa, ne mora ni da se fenira ni pegla. Najgore mi je kada se, i pored toliko paznje, zavuce u Mitinu garderobu ili pelenu. Iako proveravam po pet min...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Opadanje kose
6.3.2014 17:31:10   
mama micki
Mati ako ti je za utehu, i meni je nakon porođaja kosa stravično opadala da nisam smela da pogledam u kadu posle pranja i u četku posle češljanja...
Prestalo je pre dva meseca, znači kad je beba imala 13 meseci. I moja kosa je ravna, gusta i lepa, čak se i ne farbam, ona je moj zaštitni znakuser posted image
Ne brini i to će proći!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Opadanje kose
6.3.2014 17:44:23   
mati
Ma znam Mmicki, tesim se ja , ali vec je previse... Do sada bi napravila ne jednu, vec dve kvalitetne perike... A tokom tusiranja, skupljam dlake, zao mi vise da mm cisti odvode, samo od mojih dlaka...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Opadanje kose
6.3.2014 19:33:24   
anci kv
Mati,da ti dam ja malo moje kose,ionako me uguši, bar da hoće malo da otpadne

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Opadanje kose
6.3.2014 19:37:27   
mali_mis
Ja sam se od 3-6 meseca nakon porodjaja linjala kao macka, dlaka je bilo na sve strane user posted image I onda je prestalo samo od sebe.

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here