|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bodići, benkice, gegice, odelca
18.6.2011 12:45:27   
MarijaBg
Natalija je rodjena sa 3900 i 52 i puno stvari 56 su joj odmah bile male (a ja ih oprala i opeglala, pa nisam mogla da zamenim user posted image )
Stramplice koje sam joj ponela za izlazak iz bolnice je obukla samo tad, jer su bile baaas knap u duzinu, kao i vecina stramplica i bodica domacih proizvodjaca.
Nekako su stvari domacih proizvodjaca nesrazmerne user posted image Dugacki i siroki su i rukavi i nogavice, a nemaju dovoljnu duzinu za telo tj ono kopcanje izmedju nogu. Ko me razumeo user posted image
Stvarcice iz H&M i Zare velicine 56 je dugo nosila - do mesec ipo jer se lepo razvlace i srazmerne su. Carter"s bodici su super user posted image E, da i Mother"s care user posted image
Jako je bitno da gledate da li je materijal rastegljiv jer ce duze nositi a i udobnije im je user posted image Uostalomm sad je jak vruce i treba kupovati sto tanje bodice a ti tanji materijali se rastezu user posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Bodići, benkice, gegice, odelca
18.6.2011 12:54:06   
jovicaa
posebno bodici sa bretelama, ili ne znam kako to da nazovem, nisu bretele ili jesuuser posted image user posted image
meni aleks neke jos uvek nosi, nosio ih je i sa 2 meseca, ali ne znam koji su to brojevi.


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Bodići, benkice, gegice, odelca
18.6.2011 18:05:24   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: jovicaa

posebno bodici sa bretelama, ili ne znam kako to da nazovem, nisu bretele ili jesuuser posted image user posted image
meni aleks neke jos uvek nosi, nosio ih je i sa 2 meseca, ali ne znam koji su to brojevi.



user posted image user posted image user posted image

Bodici bez rukava user posted image

Meni L i M mogu da nose istu velicinu bodija user posted image 86/92. M ima pelene i prilicno je visok, a L ne nosi pelenu i sitnija je od svoje generacije (valjda?). A razlika medju njima je 2 godine. Tako da pravila nema user posted image Meni je L najduze nosila 68/74 user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Bodići, benkice, gegice, odelca
19.7.2011 17:11:04   
Mariya
Žene, je li kupovala neka one bodiće u Rodiću? Baš su jeftini, cene počinju od 195 din. za one bez rukava, piše 100% pamuk, mekani su  rastegljivi, možda malo tanji ali mi izgledaju skroz OK. Jedino što su neke no name, a piše made in China, pa da li je neko imao iskustva sa njima?

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Bodići, benkice, gegice, odelca
6.8.2011 14:40:21   
iva75
Nama je termin u oktobru. Evo sta su meni savetovali da uzmem

tetra pelene 10 kom (i ovo mi je malo nema grejanja, a treba osusiti)
svedske 2 kom (meni je to malo)
bodi na preklop  br. 56 2 kom i br. 62 2 kom
zekice dug rukav 2 kom
zekice na bretele  2 kom
donji deo stopice br. 56 2 kom, br 62  2 kom
peskir za kupanje 2 kom
posteljina 2 kom
cebence za krevetic
cebence za kolica
2 pamucne kapice i 2 lepe paradne
makazice i pribor cetka plus cesalj
igracka visuljak za krevetac
lampa za krevetac
flasica zakrivljena protiv  grceva
pojas posle trudnoce
zavoj za pupak
kupka
musema frotirska
carapice 2 kom

Da li treba nesto dodati i oduzeti. Ja sam mislila da kupim jednu posteljinu i nekoliko carsava   donjih sa lastisom sto se navlace.

Ja sam takodje mislila da bebu malu pokrivam cebencetom, a sada se plasim da ne navuce cebence na sebe u toku noci

Hvala na pomoci

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Bodići, benkice, gegice, odelca
6.8.2011 14:49:24   
Ana RR
Iva, moj savet je da kupuš 10 švedskih pelena i barem 30 tetra jer ćeš ih koristiti i za briskanje i za svašta nešto. Mi smo u sredu izašli iz bolnice i ja sam već oprala jednu mašinu tetra pelena.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu iva75)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Bodići, benkice, gegice, odelca
6.8.2011 15:01:05   
pepeljuga
Taj spisak mi nema logike - dve svedske pelene i dve posteljine?!?!?!?! Ja sam imala 15 svedskih i 40 tetra (zbog raznih boja i dezena user posted image ) ali recimo da je potrebno bar 10 svedskih i bar 30 tetra, kao sto Ana rece.

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Bodići, benkice, gegice, odelca
6.8.2011 15:18:58   
iva75
Devojke ja isto mislim kao i vi. Ovaj savet mi je dala prodavacica u butiku navodno na osnovu iskustva.

Meni je bilo premalo samo 2 svedske, pa kad se upiski sta onda??? Jos u oktobru nema grejanja treba to susiti

Poslusacu vas savet...tih pelena nikad dosta

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Bodići, benkice, gegice, odelca
14.8.2011 22:59:37   
Nina551
Da li neko zna gde ima u Beogradu da se kupe benkice sa kratkim rukavima i bez rukava?

(odgovor članu iva75)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Bodići, benkice, gegice, odelca
15.8.2011 11:44:46   
Anck Su Nmaun
Juce smo kupovali prve stvarcice za drugu bebanu....ne puno jer vecinu imamo ali za pocetak , termin  mi je polovina septembra pa sam ipak uzimala dugi rukav, al ga je tesko naci ...sve kratko jos uvek za leto!
I da jako sam zadovoljna Aksom iako su neki pisali da je skupa....kad sam pregledala dosta mesta ispade jos naj jeftinija user posted image user posted image

(odgovor članu Nina551)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Bodići, benkice, gegice, odelca
15.8.2011 16:30:33   
cani
IZVORNA PORUKA: Nina551

Da li neko zna gde ima u Beogradu da se kupe benkice sa kratkim rukavima i bez rukava?


Iskreno,nigde nisam videla benkice sa kratkim rukaviíma ili bez,ne zma, ni da to postoji.Sve sto sam ja videla je sa dugim.E sad,mozda si mislila na bodiće, njih ima i sa kratkim i sa dugim i na bretele,kakvih god hoces.Svuda.

A i meni Aksa nije nesto strasno skupa (ne kažem da je džabe ) ,Leto je daleko skuplje.

A ja sam pre neki dan u Enci Menciju na Bulevaru nakupovala :2 bodica sa dugim rukavima  , 1 majcicu sa dugim rukavima , 2 para pamucnih pantalonica i 2 zeke,sve ukupno tih 7 stavrcica  2.200 na nekom snizenju.Bas sam bila zadovoljna.user posted image

_____________________________

Once upon a time I could control myself...

(odgovor članu Nina551)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Bodići, benkice, gegice, odelca
21.8.2011 13:25:03   
PoisonEve
A kako se krecu cene tih bodica i zeka? Na sta bi trebalo da obratim paznju pri kupovini?

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu cani)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Bodići, benkice, gegice, odelca
21.8.2011 13:27:29   
New Mom
Od nekih 150-200 dinara (Arilje) do nekoliko hiljada, zavisi gde kupuješ.
Ne znam, ja gledam da bude kvalitetno, bez obzira što se nešto nosi max. 3 meseca. A to se skopčava usput.
Poenta je samo da se ne kupuje baš velika količina.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Bodići, benkice, gegice, odelca
21.8.2011 13:35:05   
PoisonEve
Hvala. Sad sam se setila da ima tu jedna radnja Arilje blizu mene pa cu mozda da svratim da vidim sta ima...

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Bodići, benkice, gegice, odelca
23.8.2011 15:25:58   
cani
Meni je puno znacilo prvih dana sto sam imala par bodica koji se kopcaju sa strane,a ne navlace se preko glave.Ovakvi :
user posted image
Imali smo i gomilu drugih,sto se kopcaju izmedju nogica a navlace preko glave al meni je u pocetku bilo najlakse da mu obucem neki ovakav,stalno sam se paranoisala da cu da mu povredim nekako glavicu user posted image  Njih imas i sa dugim i sa kratkim.I cene su naravno kao i za sve šarenolike.

_____________________________

Once upon a time I could control myself...

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Bodići, benkice, gegice, odelca
23.8.2011 15:27:26   
Ana RR
I ja imam najviše takvih bodića, praktični su. Ali mu bez problema oblačim i one što idu preko glave, nemam strah a ni on se ne buni.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu cani)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Bodići, benkice, gegice, odelca
23.8.2011 15:30:45   
cani
Ma ni moj se ne buni,al mi je prvih dana sav bio kao rasklimatan lutak pa sam ja uvek birala ove,najjednostavniji su mi bili da mu navucem.Vec odavno proturamo glavu ko kornjacice user posted image

_____________________________

Once upon a time I could control myself...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Bodići, benkice, gegice, odelca
24.8.2011 10:45:20   
smeskicTB
joj, kako su slatki ovi bodici! ja nisam smela dugo braticinu da oblacim..pogotovo preko glave navlacim..tako da ste mi odlicne predloge dale!

(odgovor članu cani)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Bodići, benkice, gegice, odelca
28.8.2011 16:06:32   
PoisonEve
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Evo nase prve kupovineuser posted image

posteljina sa ogradicom 1
cebence 1
vreca za spavanje (multi) 1
peskir sa kapuljacom 2
kupko 1
musema 1
benkice 2
bodi 1
pantalonice 2
kapice 2
set odece za bebu 1
zeke 1
tetra pelene 10
svedske pelene 10

I sve nas je izaslo 7733user posted image


_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Bodići, benkice, gegice, odelca
28.8.2011 16:13:07   
Ana RR
PE, prelepe su stvarčice user posted image mi smo dobili isti komplet kao što je na prvoj slici user posted image

Moj savet je da kupiš još tetra pelena, veruj mi trebaće ti. Ja imam 35 kom pa opet ih non stop perem i peglam user posted image stavićeš ispod bebe ako je negde spuštaš, pa na rame za podrigivanje (ja stalno nosim pelenu na ramenu, da ne dodiruje mnogo moju kožu, vrućina je), pa za briskanje...


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Bodići, benkice, gegice, odelca
28.8.2011 16:26:53   
jovana j
Posion user posted image user posted image user posted image
Super stvarcice!!! Mislim da ste dobro i sa cenom prosli, svaka cast!

_____________________________

11-09-03 Emil
Što možeš sanjati, to možeš i učiniti.
Walt Disney


(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Bodići, benkice, gegice, odelca
28.8.2011 16:40:45   
PoisonEve
Hvala user posted image jooj bas sam srecna...kako je sve minijaturnouser posted image
Ana, i ja mislim da uzmemo jos 30-ak tetra pelena


_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu jovana j)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Bodići, benkice, gegice, odelca
28.8.2011 16:56:57   
dacca
PE user posted image

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Bodići, benkice, gegice, odelca
28.8.2011 17:25:13   
bea83
Poison,divne stvarčiceuser posted image gde ste pazarili?

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Bodići, benkice, gegice, odelca
28.8.2011 18:23:19   
bubulence
IZVORNA PORUKA: Ana RR



Moj savet je da kupiš još tetra pelena, veruj mi trebaće ti. Ja imam 35 kom pa opet ih non stop perem i peglam



ka trenutno imam 50, i mislim da sa manje ne bih mogla

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here