|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mrežaste gaće
6.4.2011 0:12:00   
nencydrew

IZVORNA PORUKA: AndreaK

IZVORNA PORUKA: nencydrew

user posted image Ček, ja zaboravila-jel mema mece dok se doji?

A ove mrežaste koštaju 400 dinara-5 kom.I obavezno tražite xl!


ih...ja ne razumem taj izdraz...zvuci saljivo, al ne bih da nagadjam... mema...mece...sta?? user posted image user posted image

A svratih na temu da pitam konkretno, jel ima neki odredjeni proizvodjac tih "gaca" ...da su provereno dobre? da ne kupim neki skart...i da, htedoh da pitam i za cenu, al vec vidim odgovor user posted image







Jel nema mece(menstruacije)-jedno slovo mi omaklouser posted image

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Mrežaste gaće
6.4.2011 0:15:27   
AndreaK
Ma ja sam imala neke "jednokratne" gace, ali ne i mrezaste...a te su mi dali kada sam trazila mrezaste i bile su boze sacuvaj, i dan danas mi stoje u kupatilu, ne znam ni zasto ih cuvam, iskoristila sam jedne od 5 koliko ih je bilo u pakovanju.

Zato pitam za proizvodjaca...no sad bar znam, kad opet budem kupovala, sta NE treba da kupim user posted image

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Mrežaste gaće
6.4.2011 0:17:35   
choopa choops
Ovo su sexy gacerone user posted image user posted image
user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Mrežaste gaće
6.4.2011 0:28:33   
nencydrew
Ja sam kupila u apoteci, neki italijanski proizvođač, ne piše tačno

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Mrežaste gaće
9.9.2011 0:46:46   
ikacc
koliko pari tih gaca treba za recimo tri dana boravka u bolnici , i koliko tih ulozaka mrezastih???? ako ima kooga da odgovori- hvala? user posted image

(odgovor članu nencydrew)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Mrežaste gaće
9.9.2011 0:49:28   
liliana
Uložaka ti treba oko 3-4 pakovanja, jer je to samo vata u mrežici.user posted image Ne znam, uzmi, recimo, 5 tih mrežastih gaćerona...

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu ikacc)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Mrežaste gaće
9.9.2011 1:41:35   
ikacc
Hvala Ljiljana... user posted image , samo 5 gacerona, neznam ako su za jednokratnu upotrebu , onda smatram da se cesce menjaju , a neznam ni na koliko bi se trebalo menjati ... prva trudnoca , neiskusni smo jos?? user posted image  user posted image

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Mrežaste gaće
9.9.2011 2:16:20   
Ana RR
Ikac, ja sam nosila 5 mrežastih gaćica i bilo mi je sasvim dovoljno. 5 dana sam bila u bolnici. Kad sam došla kući sve sam ih oprala (iskuvala) i nosila sam ih po kući dok mi je trajalo krvarenje. Sad su oprane i složene i čekaju svoj red user posted image
Što se uložaka tiče, ponela sam 3 pakovanja pa mi je muž donosio posle još, mislim da sam ukupno potrošila u bolnici oko 7 pakovanja.


< Poruku je uredio Ana RR -- 9.9.2011 2:17:51 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu ikacc)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Mrežaste gaće
9.9.2011 11:32:21   
Leki 77
Ja sam ih menjala svaki put kada sam menjala i uloške jer su uvek nekako bile krvave. Uvek sam se tuširala kada sam menjala uložak (i posle svakog odlaska u wc) tako da mi je bilo gadno da vratim takve gaćice. Vrlo moguće da sam ja nespretno stavljala uložak pa je curela krv i na njih. Potrošila sam 3-4 paketa u bolnici.
Ako neko hoće, imam paket i po viška pa neka mi pošalje pp. Živim na NBg, a često sam na Tašu jer moji žive kod Madere.

(odgovor članu ikacc)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Mrežaste gaće
9.9.2011 16:09:20   
ikacc
Hvala Ana, hvala Leki , nadam se da cu se snaci nekako ....

(odgovor članu Leki 77)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Mrežaste gaće
9.9.2011 16:11:39   
Ana RR
Hoćeš, ne brini, sve smo se snašle (a pojma nismo imale user posted image ). 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu ikacc)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Mrežaste gaće
9.9.2011 16:31:10   
vonavoj
ja sam sada shvatila da sam u stvari kupila te jednokratne gace...koje ima u Aksi,a ne te mrezaste koje su na slikamauser posted image user posted image OVE 

< Poruku je uredio vonavoj -- 9.9.2011 16:34:29 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Mrežaste gaće
9.9.2011 16:36:27   
ikacc
znaci , trebam traziti MREZASTE gace , a ne jednokratne????? user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Mrežaste gaće
9.9.2011 16:41:17   
Ana RR
U apoteci tražite mrežaste gaćice, ja sam pakovanje od 5 kom platila 300 i nešto dinara. Izgledaju kao na slici koju je postavila choopa par postova iznad. Na slici se ne vidi ali imaju proreze za noge kao normalne gaćice. Super su, ne stežu, mekane su a za porodilište su zakon jer je teško hodati držeći uložak među nogama. 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu ikacc)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Mrežaste gaće
9.9.2011 16:41:45   
vonavoj
valjda,ikacc..sada i ja citam,i shvatam da sam pogresilauser posted image

(odgovor članu ikacc)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Mrežaste gaće
9.9.2011 17:36:11   
vukosava
Mrezaste su zakon, pogotovu ako imas CR, lepo se luftira rana u njima user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Mrežaste gaće
9.9.2011 17:42:12   
Ptičica
Gaćice su cool, fine i udobne. Nosila sam ih i kod kuće, ali nisam ih prala, već bacala. Ali, mogu da se peru.

_____________________________

Neke se pobede dobijaju na- juriš!!!

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Mrežaste gaće
9.9.2011 17:45:54   
Ptičica
A, uložaka sam potrošila 10 pakovanja i više, jer su nam rekli da vodimo računa o rani i da gledamo da što češće menjamo uloške, pa sam tako i radila. Super sam prošla, jer sam odmah mogla da sedim i nisam imala probleme sa ranom. A, uloške sam menjala stalno. Ali, da napomenem, stavljala sam po dva.

< Poruku je uredio Ptičica -- 9.9.2011 17:46:20 >


_____________________________

Neke se pobede dobijaju na- juriš!!!

(odgovor članu Ptičica)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Mrežaste gaće
9.9.2011 19:20:27   
Didy
Ja ih uopšte nisam nosila ni prvi ni drugi put. Prvi put sam kupila nekoliko, ali mi nisu odgovarale. Sad ih nisam ni kupovala.
Dok ležim, ležim na podmetaču, a uložak spustim dole. Kad hodam ili stojim, samo stavim uložak između nogu. I ja menjam uloške baš, baš često. Do sad sam potrošila 5 pakovanja mrežastih uložaka.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ptičica)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Mrežaste gaće
13.9.2011 20:20:55   
Didy
Išli smo danas na gatrijev test u Novi Sad i kad smo krenuli, kažem ja mm - Obukla sam gaće i ponovo se osećam kao čovek.user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Mrežaste gaće
21.9.2011 16:07:22   
PoisonEve
Ana, gde si nasla za 300 din? Ja sam danas u apoteci pitala kostaju 110 din na komaduser posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Mrežaste gaće
21.9.2011 19:46:16   
vonavoj
PE,ja sam nasla za 70din komad,tako nekako 366din 5komada..
prosvrljaj jos malko..ili vidi u drzavnim..tamo su kod mene 460din!

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Mrežaste gaće
21.9.2011 20:31:51   
PoisonEve
Pa u drzavnoj sam i bila, valjdauser posted image
Moracu jos malo da prosvrljam...samo ne znam kako cu da vucem ovu kesu, bas sam natrpalauser posted image


_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Mrežaste gaće
21.9.2011 21:56:21   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: PoisonEve

Ana, gde si nasla za 300 din? Ja sam danas u apoteci pitala kostaju 110 din na komaduser posted image


U apoteci u Disu na Bežaniji, sasvim slučajno.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Mrežaste gaće
21.9.2011 22:12:08   
PoisonEve
Hvala Anauser posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here