|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
22.9.2011 23:37:36   
minavb
IZVORNA PORUKA: anuksunamun

ne podnosim dlake
Ja sam se sa dlakama posvadjala jos davne 1998. godine. Kupila epilator i gajim samo kosu i obrve. Mrzim dlake.

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
22.9.2011 23:38:00   
vukosava
Svaka zena ima pravo naravno da cerupa sta god hoce i brije sta god hoce. Al mislim da ako se kaze "biser pred svinje" za ovakav neki primer - onda je "biser" brijanje pishe radi boljeg sexa a svinja je ta zena koja to nije nikad radila nit je cula ranije za to.

Moramo da razumemo zene koje rastu u manjim sredinama ili koje jednostavno ne rade neke stvari. Ne bi ih nazivala svinjama sbog toga.

Anuk, nema veze to sa godistem. Briju se i depilisu ili ne zene svih godista. Ali ako cemo da jedne druge klasifikujemo na osnovu toga, to je apsolutna nebuloza.

Namerno necu da uopste pomenem sta ja radim sa svojom pishom, ne vidim sta je koga to briga. Samo mi je zastipalo oci ovakvo gledanje na stvari.

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
22.9.2011 23:41:04   
anuksunamun
aman vukosava ,zena ja napravila malo zivopisnije poredjenje,ko voli da je dlakav,aman necu mu ja u gace ulaziti da cupamuser posted image user posted image ja sam tip koji ne moze da ih smisli i doslovno se osecam ko svinjche sa njima,ali to je moj intimni osecajuser posted image
zivot je takav cupav i dlakav ,a katkad i izdepiliran...eto to je moja poenta,pa kako ko voliuser posted image

< Poruku je uredio anuksunamun -- 22.9.2011 23:43:01 >

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
22.9.2011 23:44:46   
minavb
IZVORNA PORUKA: vukosava

Moramo da razumemo zene koje rastu u manjim sredinama ili koje jednostavno ne rade neke stvari. Ne bi ih nazivala svinjama sbog toga.


Ja bas ovo i rekoh, samo na svoj nacin. I Dove nije rekla da je ta devojka svinja, nigde nije napisala da je njena jetrva svinja, samo je lose upotrebila izreku koju mnogi koriste.


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
22.9.2011 23:46:45   
vukosava
Izreka je totalno neprimerena ovoj prici.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
22.9.2011 23:48:02   
anuksunamun

IZVORNA PORUKA: minavb

IZVORNA PORUKA: anuksunamun

ne podnosim dlake
Ja sam se sa dlakama posvadjala jos davne 1998. godine. Kupila epilator i gajim samo kosu i obrve. Mrzim dlake.


ja sam otisla prvi put da izdepiliram prepone tek sa 18 godina...do tada sam bila jeti sumadinac :):):):)a i sexa bas nije bilo previse :):):)

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
22.9.2011 23:49:40   
minavb
IZVORNA PORUKA: vukosava

Izreka je totalno neprimerena ovoj prici.

The judge has spoken!

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
22.9.2011 23:54:18   
anuksunamun
ja podrzavam Dove u prosvetiteljskoj akciji user posted image gaudeamus igitur:):)PER ASPERA AD ASTRA user posted image ,depilacio mater studiorum est user posted image

< Poruku je uredio anuksunamun -- 23.9.2011 0:03:26 >

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
22.9.2011 23:59:00   
minavb
Ne smem da napisem sta mi sve pade na pamet.user posted image

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
23.9.2011 4:29:21   
vukosava
Dove tha forester user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
23.9.2011 4:32:57   
vukosava

IZVORNA PORUKA: minavb

IZVORNA PORUKA: vukosava

Izreka je totalno neprimerena ovoj prici.

The judge has spoken!



Case closed! I just hope that the c=thingy has healed well.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
23.9.2011 9:17:08   
Dove
Neka bude da sam ja okrutna...Ali neznate celu pricu jer nema pameti da se bar uredi(ispod miske)a ima jezik do poda da mi kaze da sam gradska kurvetina,lencuga,kravetina...Molim vas da ne iznosim sav prljav ves,mozda sam imala razloga da budem tako okrutna.I ne mislim da je neko svinja zato sto se ne brije dole,nego zato sto u 21.veku koji pun depilir krema,epilatora,traka za depilaciju,svakojakih brijaca ona nije znala da se obrije ispod pazuha.Molim vas...A neki od njenih bisera
LAMINATOR-laminat
STIROFON-stiropor
OREOLAT-rolat...
Izvinite ali jeste za podsmeh.Jer nebitno gde zivite i kako i kako ste odgojeni.U eri kompjutera i net komunikacije(imamo dva compa u kuci i oba prikljucena na net)ti neznas da se prekrstis.Mozda sam okrutna,mozda sam zla i ovakva i onakva ali definitivno to ne mogu da razumem.Sta sam trebala,da uzmem da je obrijem.Zna da naplati deveru onu stvar a nezna da se obrije.Msm....

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
23.9.2011 9:19:08   
cani
Oreolat user posted image  Daaaaaj ma ne mogu da verujem.user posted image  

_____________________________

Once upon a time I could control myself...

(odgovor članu Dove)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
23.9.2011 9:23:01   
Dove
Nemoj Cani da se smejes,nije smesno nego zalosno.Da li sad razumete zasto sam se onako ponela?Da je neko drugi u pitanji sigurno ne bih,ali ona svakom zna da kaze i da brkne prst u oko a nezna da pogleda sebe.

(odgovor članu cani)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
23.9.2011 9:27:33   
Dove
Brijanje pishe radi boljeg sexa je biser samim tim sto je ona poverovala u to.A zna da naplati..PIhhh...

(odgovor članu Dove)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
23.9.2011 9:30:12   
Modessty
PA onda da zakljucimo> definitvno je potrebno da si lepa i "iznutra" a ne samo spolja! user posted image

Mislim da me moj dragi najvise voli kad sam u kimonu, znojava i zajapurena, na tatamiju i pokusavam svim snagama da ga pobedim! user posted image
U stvari vise od toga voli da opet budem sa veeelikim stomakom .... valjda ce da mus e ostvari zelja uskoro

(odgovor članu Dove)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
23.9.2011 9:33:14   
JMPM
Htedoh nesto da napisem i dok iscitah sve o dlakama zgrozila sam se...bas ih ne volim. Bljak. Ode mi misao user posted image
Mod, neka se uskoro ispuni zelja tvome muzu user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
23.9.2011 9:35:31   
Dove
Bas ste me rastuzile...Ispadoh ja najgora od sve dece a nije tako...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
23.9.2011 9:40:29   
minavb
Nisi ispala najgora. SVaka prica ima dve strane i svaku treba saslusati. user posted image

(odgovor članu Dove)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
23.9.2011 9:40:29   
Modessty
dove ma neeeee. ne mislimo mi takoooo

(odgovor članu Dove)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
23.9.2011 9:41:46   
Dove
Nisam mogla da piiiseeeeeeeem pola sata zato sam u kratko...Sad znate...I nek sam najgora ali zasluzila je!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
23.9.2011 12:28:49   
Verus
Joj Dove, nemoj da si tuzna, nisam ja htela da te uvredim nimalo, nego mi samo post grubo zvucao pa sam samo na to odgovorila...mislim, delovala mi kao jadna curica koja nista ne zna ....mislm da razumesuser posted image
IZVORNA PORUKA: Dove

Bas ste me rastuzile...Ispadoh ja najgora od sve dece a nije tako...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dove)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
23.9.2011 12:33:57   
Dove
Ma ja se ni na koga ne ljutim,nisam taj tip.Najvise mi je zao sto sam morala da iznesem neke cinjenice iz svog doma o kojima radje ne pricam.Ali dobro.Mogu samo da kazem da je zena glupa i ogranicena i da je sva u fazonu VIDELA ZABA DA POTKIVAJU KONJA PA I ONA PODIGLA NOGU.Sve hoce a nista nezna.A sto ima jezicinu da te Bog sacuva.Pa cak i mene sije i ako je moja baka govorila da takav ne postoji.user posted image Kako da gledam na mladu zenu od 31 god,koja je sebi dozvolila da ima dvoje dece a nezna da cita latinicu nego srice.Izvinite ali meni je to za podsmeh.Za to nije kriva ni sredina ni odgoj ni skola nego licno necije neinteresovanje da malo poradi na sebi.Nisam pametnica i nisam sveznalica ali daleko od toga da cu sebi da dozvolim da pred punom sobom ljudi izvalim neku glupost da mi se svi smeju.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
23.9.2011 12:36:20   
Dove
P.S. ONA JE SVE SAMO NIJE JADNA CURICA...

(odgovor članu Dove)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
23.9.2011 12:40:45   
minavb
Dove, mani se vise. Razumeli smo te.  user posted image

(odgovor članu Dove)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here