|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Da li prepovijati bebu noću?
23.12.2008 9:21:15   
Anoniman
Ja ga nisam prepovijala nikada sem ako primetim da se baš ukakio. Inače - ne! I pedijatar mi je savetovao da ga ne prepovijam, nego da nauči da je noću upišken, jer, kada izbace noćni obrok, deca koja su prepovijana noću, se bude da bi bila prepovijena.

Vi?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Da li prepovijati bebu noću?
23.12.2008 10:04:34   
Jeca*
Ne. Uradila sam to jednom kad je bio jako mali i skroz me je upiškio user posted image .
Ja ga ubacim u pejenicu posle kupanja i ujutru ga presvučem. Kada bi nekog gađala tom pelenom verovatno bi na mesut bio mrtav jer je teškaaaaa user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Da li prepovijati bebu noću?
23.12.2008 10:10:12   
Anoniman
Da, bude jako teška. Kada je ubacim u kantu za đubre, taman mi lepo nabije svo đubre koje je već u kanti, pa stane još... user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Da li prepovijati bebu noću?
23.12.2008 14:48:44   
Lu
Nisam nikad,izdrži do ujutro.

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Da li prepovijati bebu noću?
23.12.2008 19:05:08   
guppy RR
IZVORNA PORUKA: Tasha
Ja ga nisam prepovijala nikada sem ako primetim da se baš ukakio. Inače - ne! I pedijatar mi je savetovao da ga ne prepovijam, nego da nauči da je noću upišken, jer, kada izbace noćni obrok, deca koja su prepovijana noću, se bude da bi bila prepovijena.


Identično. Skroz :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Da li prepovijati bebu noću?
23.12.2008 21:14:00   
stella
Ja isto ne presvlacim Hanu po noci(osim ako nije kakila),a ujutro bude puna pelena.Cim ustanem presvucem je.

_____________________________

H A N A 26.09.2007

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Da li prepovijati bebu noću?
23.12.2008 21:35:00   
andrijana
Ja po savetu ne presvlacim a kaki danju ili ujutru,do sad nikad nocu. Pelena je ujutru teska kao top ali bitno je da je bebiska suva.

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu stella)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Da li prepovijati bebu noću?
10.2.2009 20:11:54   
sonja999s
ja ga prepovijem kada osetim da se ukakio

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Da li prepovijati bebu noću?
10.2.2009 20:22:38   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: andrijana

Ja po savetu ne presvlacim a kaki danju ili ujutru,do sad nikad nocu. Pelena je ujutru teska kao top ali bitno je da je bebiska suva.


user posted image  isto user posted image

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Da li prepovijati bebu noću?
22.2.2009 20:46:28   
mamica salamica
Ja je takodje prepovijem ako se ukakila, u suprotnom cekamo jutro!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Da li prepovijati bebu noću?
23.2.2009 22:35:51   
dejan27
Ujutro jedino kad se nocu budi i bio dugo budan ali inace nije kakio nocu tako da ujutro.

Pozdrav


_____________________________

Dejan27

(odgovor članu mamica salamica)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Da li prepovijati bebu noću?
23.2.2009 22:53:26   
maša
Neeee pobogu-što bih je razbuđivala(osim ako je ukakana, a to se desilo možda 2x do sada). A pelena ujutro-kada je ubacim u kantu za đubre, taman mi lepo nabije svo đubre koje je već u kanti, pa stane još...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dejan27)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Da li prepovijati bebu noću?
24.2.2009 14:30:26   
MERYEN
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ja ga nisam prepovijala nikada sem ako primetim da se baš ukakio. Inače - ne! I pedijatar mi je savetovao da ga ne prepovijam, nego da nauči da je noću upišken, jer, kada izbace noćni obrok, deca koja su prepovijana noću, se bude da bi bila prepovijena.




Isto,dakle samo kad se ukaki.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Da li prepovijati bebu noću?
1.4.2009 20:47:57   
Leki 77
Blago vama devojke! Moj malisa kaki k'o blesav! Barem jednom nocu, a najcesce dva puta. Guza mu se ojede ako ga nocu ne presvlacim, a posle se rasani pa se mucimo sa spavanjem!
Ne znam sta da radim!

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Da li prepovijati bebu noću?
1.4.2009 21:11:50   
mihi
Ne presvlačim ga noću osim ako pelena ne propusti što se deešavalo nekoliko puta pa mu bude i bodi mokar, tada ga obavezno presvučem inače ga noću ne diram.user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Leki 77)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Da li prepovijati bebu noću?
24.6.2009 21:45:17   
Anoniman
Znaci li to ako  legne u 10 sati da mu do ujutro ne moram mijenjati pelenu? 

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Da li prepovijati bebu noću?
24.6.2009 21:48:11   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Miljana_Hn

Znaci li to ako  legne u 10 sati da mu do ujutro ne moram mijenjati pelenu? 


user posted image user posted image user posted image Gde si drugarice?
Ja promenim , ako jako plače, a iscrpila sam sve druge mogućnosti, na kraju proverim da li je kaka u pitanju, i promenim, pa se smiri.

< Poruku je uredio eugenija -- 24.6.2009 21:52:18 >


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Da li prepovijati bebu noću?
24.6.2009 21:50:30   
Lilly*
Ni ja svog sina nisam nocu presvlacila, jedino ako vidim da je pelena bas puna, pa da se nebi desilo to sto je Mihi rekla, da propusti pa da sav bude mokar user posted image ili ako se ukaki, onda sam ga naravno presvlacila, a tako sam se vremenom ispraksovala da se ne bi ni budio na presvlacenje, ja sve obavim a on idalje spava user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Da li prepovijati bebu noću?
24.6.2009 22:11:13   
Maya21
IZVORNA PORUKA: lilly.79

Ni ja svog sina nisam nocu presvlacila, jedino ako vidim da je pelena bas puna, pa da se nebi desilo to sto je Mihi rekla, da propusti pa da sav bude mokar user posted image ili ako se ukaki, onda sam ga naravno presvlacila, a tako sam se vremenom ispraksovala da se ne bi ni budio na presvlacenje, ja sve obavim a on idalje spava user posted image


i ja isto ovako, danasnje pelene su bas zahvalne, mnogo nam olaksavaju posao user posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Da li prepovijati bebu noću?
25.6.2009 13:16:10   
Rivana
ni ja bebca nocu ne presvlacim mada on se sada retko nocu budi pa nemam ni kada u glavnom pava nocu

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Da li prepovijati bebu noću?
25.6.2009 15:28:13   
NadaR

IZVORNA PORUKA: mihi

Ne presvlačim ga noću osim ako pelena ne propusti što se deešavalo nekoliko puta pa mu bude i bodi mokar, tada ga obavezno presvučem inače ga noću ne diram.user posted image user posted image user posted image .

identicnouser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Da li prepovijati bebu noću?
25.6.2009 15:30:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mihi

Ne presvlačim ga noću osim ako pelena ne propusti što se deešavalo nekoliko puta pa mu bude i bodi mokar, tada ga obavezno presvučem inače ga noću ne diram.user posted image user posted image user posted image .


isto .... i ako kad je ono bio skroz malecki sam prpovijala jer se desavalo da place ... pa kontam kad ga nista ne smiruje ...onda pelenu promijenimo oko 2 ujutru

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Da li prepovijati bebu noću?
25.6.2009 15:31:30   
oliveradj
Jedno vreme sam je presvlačila noću, pokušavam da prestanem ako pelena ne popusti ili se ne prepuni onda je ne presvlačim. Adrijana pije mleko i budi se noću pa se desi da u rano jutro je presvučem.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Da li prepovijati bebu noću?
26.6.2009 11:51:00   
Doroty
Po savetu iz porodilišta, ja je presvlačim samo danju. I super se pokazalo.

_____________________________

Ne plaši se borbe i nemoj bežati od nje. Tamo gde nema borbe, nema ni vrline

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Da li prepovijati bebu noću?
26.6.2009 12:15:25   
Didy
Kad je bio jako mali, jesam, jer je jeo na svaka 3-4 sata, pa pelena nije mogla da izdrži. Onda nisam do nedavno. Sad opet moram, probudi se sav mokar.user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Doroty)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







10 načina kako možeš pomoći prijateljici k...
Pomoć oko gostiju kojih nakon porođaja zaista ne manjka, korisni pokloni umesto skupih poklona za bebu i ohrabrivanje i ...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here