|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: GAK Narodni Front
11.11.2011 22:40:15   
bea83
Baš mi je dragouser posted image Jako si hrabra, svaka čast na snazi i izdržljivostiuser posted image Doćićeš ti do svoje bebice sigurnouser posted image

(odgovor članu jacagoga)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: GAK Narodni Front
11.11.2011 22:42:29   
jacagoga
Nadam se user posted image zivim za taj dan da uzmem svoju bebu u narucje

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: GAK Narodni Front
12.11.2011 19:00:44   
crazymama
ja sam vec pomenula, ali zelim opet da javno kazem da samimala neprijatno iskustvo sa dr Barbarom Pazin, koja em je primila tokom dezurstva usled krvarenja u ranoj trudnoci uz komentar "PA KOLIKO STE VI TO TRUDNI, CELA DVA MINUTA?"

kreten zena!

(odgovor članu jacagoga)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: GAK Narodni Front
12.11.2011 21:39:37   
Anoniman
Tako sam i ja dopala jedne "pametne" dok je Najbolja Doktorka Na Svetu bila na bolovanju pa mi napričala sto gluposti kako nešto nije u redu sa matericom i kako beba ne dobija dovoljo kiseonika i ko zna šta sve... A kad sam je onako sje**na pitala šta to sve znači za mene i beu ona mi rekla da bih morala da završim 6 godina medicine i 4 godine specijalizacije da bi ona mogla da mi objasni. Al kao što rekoh već mnogo puta, nisam slušala nikog, za mene je postojala samo dr Zaga Milovanović i njena reč je za mene zakon, ostale ne vidim i ne čujem.

(odgovor članu crazymama)
  Direktna veza do poruke: 154
   RE: GAK Narodni Front
13.11.2011 8:18:37   
mejvis
Kakve kra..e!!!
I ja sam imala neprijatno iskustvo sa jednom doktorkom na specijalizaciji koja me je šila posle porođaja, ne želim toga ni da se setim, svasta sam joj rekla na kraju a i moja doktorka posle kad su se videle.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: GAK Narodni Front
13.11.2011 11:14:48   
crazymama
ja mislim da im ne treba cutati ni iz kakvog straha, jer one se tako i ponasaju zato sto znaju da smo uplasene i zato sto mislimo da zavisimo od njih... cim se pokazu malo zubi, one spuste gard!

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: GAK Narodni Front
15.11.2011 17:24:58   
izneverena
Pozdrav svima!! Procitala sam vase komentare i odlucila sam da idem u NF ali na zalost ne da bih se porodila vec da otkrijem uzrok neplodnosti.Molim vas ako neko zna koji je dobar dr kod kog se mogu obratiti da vodi moj slucaj.Ja sam dosta skepticna po pitanju muskog dr ali ako je dobar i prijatan onda ok.

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: GAK Narodni Front
16.11.2011 16:54:52   
jovana87
devojke imam jedno pitanje...vodila sam trudnocu u domu zdravlja i htela bi da se porodim u gak-u kakvi su lekari ako nemas vezu?jel obracaju paznju?jel porodjaj dobro prodje?

(odgovor članu izneverena)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: GAK Narodni Front
16.11.2011 17:13:29   
bea83
Jovana, u principu spremi se na neljubaznostuser posted image  Možda ti zapadne i neko fin, ali moje iskustvo do sad je takvo da su većina njih ravnodušni,poneko i grub, ali definitvno su jako stručni, tako da bih ipak u svakom slučaju izabrala Front jer se tamo osećam najsigurnije. To je moje lično mišljenje, nekome je važnije da prema njemu budu fini i dobri, ali meni je važnije da u slučaju neke hitne intervencije ili (ne daj bože) komplikacije znam da sam u sigurnim rukama. Ionako ostaješ u bolnici par dana, to svako od nas može da izdrži...

(odgovor članu jovana87)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: GAK Narodni Front
16.11.2011 17:37:37   
crazymama
IZVORNA PORUKA: izneverena

Pozdrav svima!! Procitala sam vase komentare i odlucila sam da idem u NF ali na zalost ne da bih se porodila vec da otkrijem uzrok neplodnosti.Molim vas ako neko zna koji je dobar dr kod kog se mogu obratiti da vodi moj slucaj.Ja sam dosta skepticna po pitanju muskog dr ali ako je dobar i prijatan onda ok.


ja mogu da ti preporucim svog doktora, dr Milana Hadzovica, sa odeljenja steriliteta, mlad je, voli da se sali, ali meni odgovara.  ja se inace nisam lecila, ostala sam prirodnim putem trudna, ali izabrala sam njega, jer smo kucni prijatelji. za ostale ne znam kakvi su. srecno, u svakom slucaju.

(odgovor članu izneverena)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: GAK Narodni Front
16.11.2011 17:47:28   
crazymama
IZVORNA PORUKA: jovana87

devojke imam jedno pitanje...vodila sam trudnocu u domu zdravlja i htela bi da se porodim u gak-u kakvi su lekari ako nemas vezu?jel obracaju paznju?jel porodjaj dobro prodje?



moja prijateljic anije imala bas nikakvo poznanstvo ni vezu, zapao joj je dr mikovic, nacelnik na visokorozicnim trudnocama i ona je bila odusevljena tretmanom. na porodjaju je stalno obilazio, hrabrio, bio ljubazan, eto imala je srece...

(odgovor članu jovana87)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: GAK Narodni Front
16.11.2011 18:17:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jovana87

devojke imam jedno pitanje...vodila sam trudnocu u domu zdravlja i htela bi da se porodim u gak-u kakvi su lekari ako nemas vezu?jel obracaju paznju?jel porodjaj dobro prodje?



Isto kao i u svakoj drugoj bolnici, ima divnih doktora i sestara a ima i frikova, pa lutrija ko lutrija, ako imaš malo sreće zapašće ti neko normalan i sve će biti ok, ako ne... nikad se ne zna. Meni je trudnoću vodila Najbolja Doktorka Na Svetu (dr Zaga Milovanović) a trebalo je da me porađa dr Stanojević. Al dok je Stanojević stigao do sale moja ćera već izletela (porođaj je trajao 15 minuta od trenutka kad sam se popela na sto, a jedva su stigli da me na vreme spuste sa patologije jer me Miković overdozirao vaginaletama za izazivanje porođaja user posted image user posted image user posted image ). Tako da pored svih veza i poznanstava porodila me dežurna doktorka kojoj nisam ni ime saznala i sve bilo ko podmazano...

(odgovor članu jovana87)
  Direktna veza do poruke: 162
   RE: GAK Narodni Front
17.11.2011 12:16:16   
jovana87
joooj hvala vam puno puno,malo ste me smirile...poz za sve user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: GAK Narodni Front
17.11.2011 12:26:59   
Sesilija 83
PODLEDAJ U TEMI VANTELESNA OPLODNJA TAMO IMAS VISE INFORMACIJA O STERILITETU

(odgovor članu izneverena)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: GAK Narodni Front
1.12.2011 1:14:23   
zvezda danica
MOja iskustva su slicna. Dva porodjaja u Frontu. Prvi je bio prekrasno iskustvo zahvaljujuci prekrasnoj babici Mariji(nazalost zaboravila sam joj prezime) i dr Smiljkovicu koji odlicno poznaje svoj posao.
Drugi porodjaj puno neprijatnije iskustvo, bio je drugi doktor ali poradjala me babica Goca Borkovic koja je bila vrlo neljubazna i drska, gruba pri pregledu, derala se na mene.

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: GAK Narodni Front
7.12.2011 12:57:51   
bea83
IZVORNA PORUKA: gae_gr

Al kao što rekoh već mnogo puta, nisam slušala nikog, za mene je postojala samo dr Zaga Milovanović i njena reč je za mene zakon, ostale ne vidim i ne čujem.



Gae, idem sutra kod tvoje najbolje doktorke na svetuuser posted image , moj dr mi je preporučio hitan 4d ultrazvuk zbog bebine glavice i tražio da ga baš ona uradi. Nadam se da će biti sve u redu i mnogo mi je drago što idem baš kod nje.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: GAK Narodni Front
7.12.2011 13:01:22   
Anoniman
Držim ti fige da sve bude ok. Videćeš, ona je stvarno Najbolja Doktorka Na Svetu! Javi kako si prošla!

(odgovor članu bea83)
  Direktna veza do poruke: 167
   RE: GAK Narodni Front
7.12.2011 13:57:39   
JellK
Devojke da li je neka od vas cula za Dr Vesnu Mandic iz Fronta?
Kakva je kao lekar?
Pozdrav

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: GAK Narodni Front
7.12.2011 14:02:35   
bea83
Čula sam ja, moja kuma je počela da vodi trudnoću kod nje po preporuci, za sad je bila samo na jednom pregledu i bila je zadovoljna, eto toliko mogu da ti pomognemuser posted image Verujem da je ok doktoruser posted image

(odgovor članu JellK)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: GAK Narodni Front
7.12.2011 14:26:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: JellK

Devojke da li je neka od vas cula za Dr Vesnu Mandic iz Fronta?
Kakva je kao lekar?
Pozdrav



Čula, ležala u par navrata u sobi koju ona vodi, i sasvim je korektan i dobar lekar. Nekoliko mojih bivših cimerki sa patologije su bile njeni pacijenti i sve su bile zadovoljne.

(odgovor članu JellK)
  Direktna veza do poruke: 170
   RE: GAK Narodni Front
7.12.2011 14:59:05   
JellK
Sve sam to i ja cula ali tri puta meri,jednom seciuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: GAK Narodni Front
7.12.2011 15:15:03   
Anoniman
Čula ti, čula Bea, čula ja, eto ti tri puta mereno, još samo da presečeš! user posted image

(odgovor članu JellK)
  Direktna veza do poruke: 172
   RE: GAK Narodni Front
7.12.2011 15:18:37   
bea83
Gae, matematika čista peticauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: GAK Narodni Front
7.12.2011 15:22:19   
JellK
Da me vidi moj profesor matematike saduser posted image

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: GAK Narodni Front
14.12.2011 0:17:14   
Anoniman
Bea, kako na kraju prođe sa Najboljom Doktorkom Na Svetu?

(odgovor članu JellK)
  Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here