|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
14.7.2009 15:39:29   
gagana83
Ivan i ja smo isli u istu skolu a i zivimo y malom gradu ali se nismo znali do pre dve godine. ja sam radila u jednoj radnji u njegovom kraju a zanimljivo da smo se posvadjali brzo nakon upoznavanja. jedan stariji bracni par je kod mene kupovao baterije i ja im ponudila neke s tim sto nisam znala da im treba za fiksni telefon. on je stajao pored,video da drze telefon , rekao im da te baterije ne valjaju i uputio ih je gde da ih kupi. nakon toga sam mu ja,naravno u sali rekla "sto mi otera musterije?". ali on to nije shvatio kao salu:"koliko ti kostaju te baterije??50 dinara?", ljutito mi ostavio novac,okrenuo se i otisao a ja sam ostala zapanjena. mislila sam kako veceg kretena nisam upoznala. naravno nesporazum je brzo izgladjen,zabavljali smo se oko 3 meseca i ubrzo poceli da zivimo zajedno. u maju ove godine smo se i vencali. i dalje se volimo istim zarom (i vecim) kao na pocetku veze.user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
14.7.2009 16:08:10   
prase
MM i ja smo se upoznali na fakultetu. Ja sam bila kao pupčanom vrpcom vezana za brata i sestru (brata blizanca i sestru od tetke koja je naše godište) i manje-više nikoga nisam primećivala, pogotovo ne kao muškarce, zato što sam bila u vezi sa momkom koji je bio u vojsci. Jednog dana su brat i sestra bili slobodni da idu kući, a ja sam morala da ostanem na fakultetu jer sam imala sat vremena kasnije neke laboratorijske vežbe... Odlučila sam bila da ubijem tih sat vremena tako što ću jedan deo puta da prošetam sa bratom i sestrom, pa posle da se vratim na fakultet. Onda se desila provala oblaka i ja sam trčeći nazad na fakultet pokisla do gole kože. Ušla sam u neki kafić na fakultetu, kad ono nema slobodnog stola, a htela sam da popijem čaj da se ne bih prehladila (i tako sam bila malo "načeta", to je bio maj mesec a ja sam prethodno bila na moru i budala plivala iako je voda bila ledena). Snimim njega, sedi jedini sam, čita novine. Rekoh, njemu valjda neću smetati. Priđem i pitam mogu li da sednem za sto, kaže on da mogu. Sednem i u tom momentu shvatim da nemam cigarete i odlučim da odem da ih kupim (što podrazumeva novi izlazak na kišu), saopštim njemu da mi naruči čaj ako se pojavi konobar dok ja trknem po cigarete a on će - ni 5 ni 6 - "Evo ti pare, kupi i meni". Tek na putu nazad od trafike sam shvatila koji sam majmun, što mu nisam rekla da on ide po cigarete i onda sam mu teatralno saopštila kako ima da mi plati čaj kao protivuslugu (e tek tu sam ispala majmun). U nameri da dalje ne razgovaram sa njim, tražila sam da mi da pola novina i čitala sam novine dok nisam popila čaj i dok nije došlo vreme da idem na te laboratorijske vežbe - kad ono, ide on za mnom, ima i on vežbe (tri fakulteta su u istoj zgradi, ja sam mislila da možda i ne studira isto što i ja)... Posle je on nekako uplivao u moje društvo, svi tvrdili da je super lik, ja ga izbegavala... Godinu dana kasnije, sreli smo se na ulici, ja išla opet na neke vežbe, njemu se baš završile, kao otpratiće me do fakulteta i naravno - na vežbe nisam ni stigla...


_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
14.7.2009 16:25:25   
afrodita
"Evo ti pare, kupi i meni".

ccc

na vežbe nisam ni stigla...

ccc

user posted image user posted image user posted image user posted image
Mm i ja smo se upoznali na benzinskoj pumpi...
Ja sam prala prozore i skupljala dzeparac za
more. Kad sam mu oprala stakla rekao je da nema
sitno da mi plati ali da mozemo izaci na pice veceras.
Ja sam rekla da moze i tako, ali nisam mislila stvarno.
I tako se on dogovorio sa mojom drugaricom koja je
samnom radila i iznenadili su me to vece.
Danas pre nego sto izadje iz auta na benz. pumpi
uvek kaze bolje da platim odma nego da se ispostavi
kasnije da placam citav zivotuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
14.7.2009 17:05:21   
nina_i_milos
Mm i ja smo se upoznali kada mi je bilo 15.,dosla sam kod sadasnje kume sa vencanja na rodjendan
u susedni grad i tu smo se sreli ,poljubili i bili u vezi naredne tri godine.
On se odselio u Austriju,ja otisla na fakultet i ne znam vise ni kako se sve to izdesavalo ali razisli smo se.
Vremenom smo uspostavili kontakt,ma i stalno su nam se putevi nekako preplitali.
Proslog leta smo se opet sastavili,u oktobru se vencali,ja se preselila kod njega u Austriju i
mogu reci da zivimo jedan skladan i srecan zivot i da je jednostavno to ono pravo.
Eto,ja sam se udala za svoju prvu ljubav user posted image user posted image user posted image
Juce je bilo 7 godina od prvog poljupca i juce su nam rekli da verovatno cekamo devojcicu!!user posted image

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
14.7.2009 18:55:53   
Brand new mama
Ja sam svom pozvonila na vratauser posted image

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu nina_i_milos)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
15.7.2009 13:04:55   
barbara
nisam izlazila cetri meseca i slucajno se dogovorimo drugarica i ja da izadjemo!odem kuci spremim se i vratim se po nju,odemo u jedan manji kafic i baksuzi nigde nema mesta samo za sankom!stanemo tu kad neki momci stoje do nas meni jedan od njih privuce paznju,ja kontam u sebi koliki covek mi svi kao patuljci nasprem njega!kad onaj veliki covek poce svako malo da me gleda i da mi se smeska!pala sam na njegov pogled od kog sam imala leptirice u stomaku!tako se smuvamo!od tada nismo proveli ni jedan jedini dan razdvojeni!sudbina je cudo,a malo pre toga kaze meni tata sine moj kada stanes na ludi kamen nista ne vidis,zato tata gledas gde stajes!kad ja za sedam dana se polomi svauser posted image

_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
15.7.2009 13:14:05   
Nella79
Ja samo svog dragog upoznala prvog dana (noci) bombardovanja. Sishla do sklonishta i kad sam ga videla srce mi je stalouser posted image user posted image user posted image , zaboravila i da je bombardovanje i da nema struje.... a on sa nekom devojkom...
Posle par dana ukapiram da on stanuje u zgradi pored moje, i da se druzim sa njegova dva brata godinama i nisam znala da postoji josh jedan... Sudbinauser posted image
I tako, malo po malo, za reprizu nove godine 2000-e nas dvoje se skontamo...
proshle godine smo se venchali i sad radimo na podmlatku!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu barbara)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
15.7.2009 13:16:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: afrodita

Danas pre nego sto izadje iz auta na benz. pumpi
uvek kaze bolje da platim odma nego da se ispostavi
kasnije da placam citav zivotuser posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image

(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 83
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
17.7.2009 10:36:25   
Markovicka
Jednog jutra ulazim u kuhinju da skuvam kafu kad tamo on sedi sam i cita novine. Bio je drug mog brata ali ga nisam nesto registrovala. Moja verzija: Iznenadjeno sam ga pogledala i rekla Cao, a zatim mu ponudila kafu. On je sve vreme drzao novine visoko kao da bi da se sakrije iza njih. NJegova verzija:Usla sam u kuhinju kao furija, osinula ga pogledom, nisam se ni javila, Os kafu, pitala besno.
Drugi susret bese na biciklu. Isli smo na bazen, ali je falio jedan bicikl. Moj brat je otfurao na svom a mm se ponudio da me poveze na njegovom. Bio je upravo dosao sa posla gde je radio kao majstor- dakle znojav, pritom, sto jako ne volim, nije nosio majicu. Uprkos mirisu(mozda su mi bas feromoni udarili u glavu) i zuljanju partregera bila je to nezaboravna voznja- svideo mi se.
U gradu smo poceli sve cesce da pricamo, stalno je bockao, uvek na granici izmedju flerta i caskanja. Bio je od onih koji u toku noci pricaju sa bar desetak devojaka pa i ne znas kako da shvatis ali te uvek oraspolozi..
Sad da ne duzim, onda je kao neka munja u pricu uleteo neko treci, sa kim me je upravo on upoznao. Ta veza je trajala par meseci, a za to vreme mi se i dalje druzimo, poceli smo da radimo u istom kaficu. Imala sam iranije drugova ali ovo je bilo posebno, sve sam mogla da mu kazem, njegova otvorenost podsticala je moju....
Nakon sto sam raskinula onu vezu poceli smo intenzivnije da se druzimo i jedne zimske noci posle svirke i grudvanja pao je i prvi poljubac.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
17.7.2009 10:52:23   
Anoniman
Obožavam ovu temu! user posted image

Kada god je čitam, sva se naježim! Sve mi zaigra u stomaku!

(odgovor članu Markovicka)
  Direktna veza do poruke: 85
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
25.7.2009 11:58:58   
Delijagirl
Mi smo se upoznali preko interneta i prvo smo bili drugari pricali o svemu i svacemu i tako neko vreme dok nije doslo vreme da se upoznamo i licno i mm kaze da je istog momenta kako sam izasla iz busa znao da sam ona prava jer smo cak nosili istu barvnu kombinaciju a ja tad dosla samo da se upoznamo i da okupam od tetke macora jer oni nikako ne mogu a ja imam iskustva. I tako je pocela najina romansa... 

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
25.7.2009 12:32:45   
Leki 77
Danas pre nego sto izadje iz auta na benz. pumpi
uvek kaze bolje da platim odma nego da se ispostavi
kasnije da placam citav zivot  

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
25.7.2009 20:28:22   
Lilly*
Mm i ja smo se upoznali na proslavi nove godine u jednom kaficu. Oboje smo slavili na nekom drugom mestu, i pošto je bilo bezveze, završili oboje tu i upoznali se, sudbina user posted image user posted image

(odgovor članu Leki 77)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
20.9.2009 18:07:34   
tea87bgd
Ja i moj muz smo se upoznali na radnom mestu tj u restoranu.On konobar ja kuvar...Inace zivimo 200m jedno od drugog,njegovom ulicom sam prolazila od malena svaki drugi treci dan,svracala u kladionicu i restorane gde je radio ali se nikada nismo ni videli,dok nije dosao taj dan 2006.god.I to jos nismo hteli neku ozbiljnu vezu i tako to,a sad ce godinu dana kako smo u braku i nas beban puni 3 meseca...hehe

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
20.9.2009 20:58:38   
2002m
Posto smo oboje iz istom mesta i svi se poznajemo, uvek smo bili na cao! kada se sretnemo i to je bilo to.Uvek mi je delovao jako odbojno (dok ga nisam malo bolje upoznala)i  nisam ni pomislila da cu ikada i biti sa njim a kamoli da ce jednoga dana biti moj muz puzuser posted image user posted image user posted image .Izlazila sam u kaficu koji je on drzao i konobarisao, nekoliko zajednickih prijatelja i eto prsnula varnicauser posted image user posted image .Februara se smuvali,maja bila veridba,avgusta svadba i aprila se rodila  nasa najveca ljubavuser posted image user posted image user posted image Miljan.Evo proslo 8 god. divnog brakauser posted image user posted image

(odgovor članu tea87bgd)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
21.9.2009 10:45:32   
Anoniman
Mm i ja smo isli u istu osnovnu školu (godinu dana razlike-znači ista smena) ali se nismo znali. Moj brat je sa njegovim išao u razred, pa sam jedino tako znala za njega.
Naš prvi susret i upoznavanje dogodilo se u jednom rock caffe-u ispred WC (kako romantično user posted image ), pričali smo celo veče, na kraju me otpratio kući, sutra pozvao na kolače i posle 4 meseca počeli smo da živimo zajedno. Sad smo u braku i čekamo prvu bebu user posted image . Da sam znala da će mi biti baš on muž, potrudila bih da ga upoznam bar 20 godina ranije user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu 2002m)
  Direktna veza do poruke: 91
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
21.9.2009 11:07:55   
Trcosava
Hehehe
mm i ja smo se upoznali preko neta, tačnje preko igrice. Malo po malo pričali, pa onda još malo, pa onda rešimo da se vidimo ''live''
dogovor padne na Vrnjačku Banju i Guču
On rekao da neće da živi bez ja - a ja nisam mogla da odem od njega...Jbg moralo se na kraju, izdržali smo cela 2 mesca odvojeno
Eto mene sad u Slo :D
Delijagirl i ja smo malo zamenile države - jedna tamo, druga 'vamo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
21.9.2009 11:12:08   
sladjaaaa
Ja i moj muž smo bili super drugovi pre nego što smo se smuvali, još sam ja njega ukrala drugarici (nije mi baš bila neka drugarica, više smo se družile zato što je bila njegova devojka pa smo izlazili svi zajedno sa još dosta drugova i drugarica). Kad smo se poljubili pred drugovima prvi put (ona nije bila tu) bili smo prognani iz društva, svi su bili razočarani u nas i niko nije mogao da nas shvati, a nas je baš bilo briga! Sad imamo nove drugove, mnogo bolje i zrelije od te još uvek ne odrasle dece (koji imaju po 24, 23, 25 god, a ponašaju se kao da imaju 15).

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
21.9.2009 11:24:29   
buhla
moja je jos jedna prica o poznanstvu preko neta :)
upoznali smo se na blogu, gde smo jedan drugom komentarisali textove. posle dva meseca dopisivanja preko neta nasli smo se u bgd i od tada samo zajedno (vikendom se vidjamo) ali uskoro cemo da pocnemo da zivimo zajedno! user posted image

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu sladjaaaa)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
21.9.2009 11:27:56   
pahulja76
IZVORNA PORUKA: Trcosava


mm i ja smo se upoznali preko neta...


user posted image sto mi nesto poznato ovo user posted image mada, i pre toga, uvek smo bili negde u blizini samo se uvek mimoilazili, pa kad sam se preselila sa roditeljima na N.Bg on je u kraj gde sam zivela dolazio cesto zbog posla al ipak smo se upoznali preko neta... i to je bilo vise neko zezanje... kad je on u jednom trenutku odlucio da zeli da me vidi live ... pristadoh onako iz zaj... al smo oboje znali od kad smo se 1.x videli da je to to...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
21.9.2009 11:29:23   
Trcosava
auuuuuuuuu!!!! šta nas je...

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
25.9.2009 13:14:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

Ja na poslu. Čak smo u počtku i sedeli u istoj kancelariji. Bili smo prvo godinu dana prijatelji i onda je prijateljstvo preraslo u ljubav user posted image  Danas radimo u odvojenim kancelarijama. ali su jedna preko puta druge. Neko kaže da tonije dobro, ali nama je super user posted image


Slicna prica i kod mene...Samo smo mi na razlicitim spratovima...Moj muz ima ponekad terenskog rada. I nama su rekli da to nije dobro, kao ista firma i to ali NAMA JE SUPER

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 97
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
25.9.2009 13:24:21   
ciro
ja sam u bolnici bila na prahu,zavrsila 2 razred a on je lezao tamo...tako je preko neke koleginice dosao do br tel...jednom sam tad izasla sa njim ali me nije zanimao naravno bila sam ''zaljubljena''u nekog drugog...i tako posle ga nisam ni gledala nit mi je padao na pamet...da bi se posle 3 god opet sreli i eti preksjutra se udajem za njega...sudbina,a da mi je to neko tad rekao ma zadavila bih ga hahahauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
25.9.2009 13:42:15   
lelaigor
Vidim da je većina spomenula sudbinu... Podržavam u potpunosti. Ja sam mm upoznala 2004. godine. Išla sam kod tetke u Nemačku na mesec dana, na raspustu između 3. i 4. godine srednje. Obično sam leto provodila sa sestrom na Štrandu, pa je te godine išla sama (sa ćerkicom). Posle nekog vremena joj se pridružio njen drug sa faxa, u to vreme komšija mm. Kada sam se vratila iz Nemačke, sestra mi je rekla da je upoznala savršenog momka za mene. Nisam joj verovala. Počela sam i ja da idem na Štrand sa njima, upoznala mm i nije mi se uopšte svideo. Svaki dan smo provodili zajedno (moja sestra, ćerkica, drug, mm i ja) i vremenom je počeo da mi se sviđa. Skontala sam da su sestra i drug svesrdno pokušavali da nas ostavljaju nasamo... Tražila sam od druga njegov broj i pitala da li ima devojku. Naravno, bila sam suviše stidljiva da mu pošaljem poruku.
Kada se vreme pogoršalo i ja trebala da krenem u školu, sestra i drug su me naterali da mu pošaljem poruku...kao to mi je poslednji voz. Poslala sam mu poruku, uzvratio mi, isto veče smo izašli. (Bilo je čudno videti ga obučenog, do tada sam ga viđala samo u kupaćem user posted image ). Ja sam užasno velika šeprtlja, slomila sam čašu u kafiću tako pompezno da su nas svi gledali. Mislila sam da mi se više nikad neće javiti. Sutradan mi je poslao poruku da je red da se revanširam, da ga izvedem negde da on slomi čašu. user posted image Opet smo izašli (nije slomio čašu, bilo mu žao), i kad me je dovezao kući, poljubili smo se u kolima. user posted image I od tada smo zajedno, evo već pet godina. 2007. g. sam se preselila kod njega. U aprilu ove godine smo se uzeli i drug sa početka priče nam je kum. user posted image A krajem novembra ćemo dobiti još jednog člana porodice.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
25.9.2009 14:09:41   
sanji
Mi smo radili zajedno i družili se jedno 6 meseci! user posted image   Ja sam se njemu sviđala ali pošto nije bio siguran da li se on meni sviđa nije ništa pokušavao. user posted image   Ja sam inače jako vesela osoba i pričalica isa svima imam jako dobar odnos pa nije mogao da provali razliku između njega i drugih. user posted image I tako sam ja čekala i čekala i na kraju ja njega poljubila a on ostao zbunjen. user posted image    To je bilo pre 11 godina! I sad ga zezam zbog toga! user posted image          

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here