|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: koliko cesto piski vasa beba?
16.6.2010 14:30:03   
maslinica
sad sam u potpunosti sigurna da licim na ludu isfrustriranu mamu..ali ja to nisamuser posted image user posted image user posted image
nisam opterecena piskanjem, ma nisam nicim, jedino nikad nije sam zbog spavanja, sve ostalo sam cool lik....znas ono bio je cool lik, a onda se ozenio, tako i ja, bila je nekad ok riba, sad je postala mamauser posted image user posted image

(odgovor članu Unica)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: koliko cesto piski vasa beba?
16.6.2010 16:47:49   
micketta
e, ovako... nakon suve nocne pelene, jutros u periodu od 7:30 pa do recimo 11, natopila je pelenu svetski pa sam odahnula, sledecu pelenu je pokakila pa i nisam mogla da zametim da li je i piskila u nju. negde od 13 h pa do 16 h pelena je, rekla bih, samo jednom popisana user posted image
Treba li da brinem?


_____________________________

zna baba

(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: koliko cesto piski vasa beba?
16.6.2010 16:53:04   
Nena81
Naravno da ne. Obrati paznju ali vrucina je covece jel ti piskis na svakih pola sata user posted image
Ovaj moj veliki samo prazni flasicu sa vodom, seta se u peleni ne znam da li se vise znoji ili piskiuser posted image

_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu micketta)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: koliko cesto piski vasa beba?
16.6.2010 16:56:44   
Anoniman
Od početka se čudim ovoj temi, nemojte da se ljutite. user posted image Kao uopšte znate koliko često piški beba ako je u Pampersu? Ja to nisam pratila kad je Luka bio u pelenama. A sada... desi se da ne piški po pola dana uopšte. Čak su vaspitačice bile užasno uplašene jedan dan, dočekale su me u transu jer nije piškio od ujutru od 7.30 do 14h kada sam ga pokupila, ali on je već velik. 

(odgovor članu Nena81)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: koliko cesto piski vasa beba?
16.6.2010 16:58:41   
Nena81
Pa to i ja kazem, nekad promenimo i 10 pampersa dnevno, nekad 2-3 ako se ne ukaki taj dan, a sad po ovoj vrucini, vise se znoje nego sto piske.

_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: koliko cesto piski vasa beba?
16.6.2010 17:15:11   
maslinica
IZVORNA PORUKA: micketta

e, ovako... nakon suve nocne pelene, jutros u periodu od 7:30 pa do recimo 11, natopila je pelenu svetski pa sam odahnula, sledecu pelenu je pokakila pa i nisam mogla da zametim da li je i piskila u nju. negde od 13 h pa do 16 h pelena je, rekla bih, samo jednom popisana user posted image
Treba li da brinem?




neeee....tako dodje period da se utripujes oko gluposti, jednostavno u momentu pocnes da primecujes nesto sto pre nisi, a zasto nisi, ne znas, samo upadne u oci nesto novo....opusteno to je sve ok:)

(odgovor članu micketta)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: koliko cesto piski vasa beba?
29.8.2010 16:06:52   
goda
Citam temu i sada ne znam da li trebam da brinem ilia ne?!user posted image Anastasiju presvučem oko 18 h i ona u 20 zaspi,budi se da jede oko 24 h i nije upišan (ovo se ponavlaj već 3 puta) ,totalno suva pelena. Ipak je promenim i do ujutru mislim da se jednom upiškila do 6h,ali je u narednih 4 h napunila pelenu popiškila se bar 2 puta. Jel to ok?? Od tada do 18h se popiški 2 ili 3 puta (ako ja to dobro procenim uopšte u ovom pampersu)user posted image

(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: koliko cesto piski vasa beba?
29.8.2010 17:05:00   
Snelle
Ma Godo, nemoj se opterećivati! Koliko vidim tvoja beba piški 5-6 puta dnevno, koliko bi otrpilike i trebalo u tom uzrastu (mogla bi da staviš ticker da vidimo kolika ti je beba user posted image , ja znam da je uzrasta kao moja Lana), a da li je to u toku noći, dana, mislim da je potpuno nebitno! Ja se opterećujem što je pelena mog deteta ujutru, posle budjenja preteška i prepuna! Mislim, pa koliko to puta pobogu piški user posted image Ja je ne presvlačim tokom noći, da mi se ne bi probudila. Zaključak - majke nikada nisu zadovoljne i spokojne user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu goda)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: koliko cesto piski vasa beba?
30.8.2010 12:01:21   
Iwana87
snelle ni ja ga ne presvlacim nocu osim ako se ukaki naravno ali ni sa tim nikad nisam zurila(tipa istog momenta,sacekam neki minut da se koza malo navikne i nemam osip niti bilo kakvih problema )Moj decko je upisanko veliki,bas cu danas brojati je mi se cini da se upiski jedno 10 puta sigurno ako ne i viseuser posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: koliko cesto piski vasa beba?
30.8.2010 16:03:33   
liliana
Moja beba piški k"o centrala!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Prava je pišulja-popišulja!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: koliko cesto piski vasa beba?
30.8.2010 16:04:21   
Iwana87
user posted image to ti pricam

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: koliko cesto piski vasa beba?
1.9.2010 12:22:29   
goda
Ma totalno ste u pravu,samo džaba brinem ponekad. Normalno piški,kaki,ne može majka da miruje mora za nešto da se brine user posted image user posted image user posted image user posted image (postravila sam tiker,jednom sam pre pokušal pa mi nije uspelo,sada jeste).

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: koliko cesto piski vasa beba?
2.9.2010 17:07:10   
bojana87
možda je malo off topic ali moram da pitam da li se vasim bebama oseti malo mokraca?
Mojoj Lani je pocela da se oseti (ne jako ali se oseti) pa me interesuje da li je to normalno ili je znak neke infekcije

(odgovor članu goda)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: koliko cesto piski vasa beba?
2.9.2010 20:52:17   
Snelle
Bojana, normalno je da se oseća, i treba da se oseća, ipak je to urin user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu bojana87)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: koliko cesto piski vasa beba?
14.7.2012 10:21:36   
Guardian
Mame pomagajte user posted image

Da li je normalno da beba ne piški celu noć? To nam se prvi put dešava za ovih 7 meseci, srce će mi stati.

(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: koliko cesto piski vasa beba?
14.7.2012 10:22:43   
Olga75
mozda se jako znojila user posted image
napoji je i prati

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Guardian)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: koliko cesto piski vasa beba?
14.7.2012 11:58:55   
Guardian
Piškila je ubrzo nakon mog posta, a zvali smo i "Halo bebu". Kažu da je to normalno, posebno leti, jer se bebe mnoge znoje. Znam ja sve to, ali luda glava ne da mira...

Olga, hvala još jednom.user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: koliko cesto piski vasa beba?
21.6.2013 8:24:37   
Rosita
Moj D je nocas spavao od 8 do 5. Budio se oko 1, ali dok sam ja otisla do toaleta da se spremim za podoj, on zaspao i ja rekoh ajde, nek spava, uskoro ce se opet probuditi, kad se on probudi u 5. Pelena skoro suva! Prvi put. Vrucina je, znoji se, ajd mislim da ne panicim. Posle ja promenim pelenu i u 7 mu skinem da ga okupam, kad ono rozikasta mokraca! Isto nije puno. U kadicu je piskio koliko videh bistro. Ziva se odsekla. Zovem halo bebu, kazu to je verovatno koncentrovan urin jer beba nije sisala nocu, pratite je. E sad, mi smo juce davali urin i rezultat je ok! Valjda se nije nesto drugo za dan promenilo? Urin ok, urinokultura ce biti gotova danas. Sta mislite?

(odgovor članu Guardian)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: koliko cesto piski vasa beba?
21.6.2013 8:38:18   
bea83
Meni se to desilo sa Vikijem prošle godine, samo nije bila roze mokraća al oset_ilo se da je čudna. On je pio uvek dosta vode al valjda ove vrućinčine iscrpe sve to iz njih. Posle toga sam počela da mu nudim vodu/čaj na svakih 15tak minuta i odmah se sredilo, nikad više nisam zatekla suvu pelenu. Sad imamo suportan problem, toliko se naliva da ne mogu da izmenjam pelene tom brzinom kojom ih on puni, menjam na sat i po ko da je odojče. Kad ga skinem bez pelena, shvatam da piški bukvalno dva tri puta u toku sat vremena i to popriličnu količinu
Rosita, slučajno obrisah pp, molim te pusti mi ponovo, i piši mi kako je bebac
PS videh sad PPuser posted image

< Poruku je uredio bea83 -- 21.6.2013 8:39:31 >

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: koliko cesto piski vasa beba?
21.6.2013 9:32:37   
Rosita
Pelena je sad skroz ok user posted image

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 45
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







MOTORNI RAZVOJ DETETA - ENIGMA DO DANAŠNJI...
U potrazi za odgovorom gde je istina i kako odbraniti sebe kao roditelja i svoje dete koje je jedinstveno u onom najlepš...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

internet
bukimuki

koliko vremena dnevno provodite na internetu

1 sat (29%)

od 1 do 3 (27%)

vise od 3 sata (44%)


Ukupan broj glasova: 63

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here