|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Bela buka
13.3.2013 1:20:22   
Skockica
Bela buka podrazumeva zvuk slican onom koji proizvodi fen, mikser ili usisivac. To je zvuk koji moze umiriti bebu koja ima grceve ili je uznemirena iz nekog drugog razloga jer je najslicniji onom zvuku koji je beba slusala dok je bila u maminom stomaku, sigurna i zasticena. Svojoj bebi redovno preko telefona na youtube pustam zvuk fena ili sum talasa.
Da li koristite nesto od navedenog kako biste umirili svoju bebu?

< Poruku je uredio Skockica -- 13.3.2013 1:25:09 >


_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Bela buka
13.3.2013 6:47:17   
Sanchy
Dok je imao grcicee prva tri meseca redovno smo koristili zvuk fena i usisivaca,i stvarno ga je smirivalo,,,kada su grcici prestali prestala je i potreba za tim zvucima

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Bela buka
13.3.2013 6:49:05   
boba 11
koristili smo fen neko vreme par puta za uspavljivanje

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Bela buka
13.3.2013 6:57:54   
Lu
Nikad ništa, nisam ni čula tad za to doduše.
Ja sma svoju bebu umirivala tako što ga stavim uz sebe, kožu uz kožu, valjda ga je miris i osjet mame umirivao.user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Bela buka
13.3.2013 10:11:37   
minnica
Često sam uspavljivala Minu uz zvuk fena na youtube kad je bila beba.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Bela buka
13.3.2013 10:15:47   
Olga75
zvercicu nije smirivala bela buka , kad je bila bas novorodjence imala je produzenu zuticu pa je spavala user posted image
kad je to prerasla nije jos se svidjalo fen a usisivaca se uzasavala i to dosta dugo ( sad ne znam da li i on pravi belu ili samo buku al eto user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Bela buka
13.3.2013 12:10:00   
jovana13
moji su vristali na takve zvukove....cudna neka deca...user posted image

_____________________________

Hodaj,nebo strpljive voli... Hodaj,mozda se ipak sve u dobro pretvori......

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Bela buka
14.3.2013 7:09:01   
adulence
ni moju I nisu nesto smirivali...

(odgovor članu jovana13)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Bela buka
13.6.2013 22:55:13   
Mache90
usisivac je mozda previse bucan

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Bela buka
4.7.2013 20:09:08   
minnica
nama i sa sinom mnogo pomaže zvuk fena za umirivanje, čak ga i uspava.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu Mache90)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Bela buka
4.7.2013 20:46:17   
Snelle
Treba ograničiti belu buku i ne preterivati sa njom jer ima štetno dejstvo u tom slučaju KLIK

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Bela buka
4.7.2013 20:51:04   
Trcosava
Na Anu je delovalo, ali čim se ugasi - krećemo ispočetka. Nismo nešto puno to koristili, jer jednostavno je imalo trenutan efekat.

I kasnije kad je imala ispade, krene da se dernja, a ja lepo uzmem da usisavam. Jednom je zaspala, ali čim sam prestala - ona se probudila user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Bela buka
4.7.2013 20:56:32   
Moiraina
Na moje dete ovo uopšte nije delovalo. Imam neku aplikaciju na telefonu sa zvukovima fena, usisivača, veš mašine i još kojekakvim, kako mu to pustim on počne da se okreće za izvorom zvuka user posted image Sklonim telefon van njegovog vidokruga, on gleda začuđeno u mene dokle god ne ugasim. Sa pravim fenom/usisivačem nisam probala, ali kontam da bi slično prošlo. Ali mi nismo imali problema sa grčevima, to sam mu puštala par puta kada nije hteo da zaspi, bez ikakvog efekta (osim što bi se skroz razbudio).

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Bela buka
6.7.2013 10:41:40   
srnad
Jedina bela buka koja utice na V je zvuk motora auta. Cim se upali auto odmah zaspi. Ostale izvore bele buke nismo probali. Usisivaca se boji!

(odgovor članu Moiraina)
Direktna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
10 načina kako možeš pomoći prijateljici k...
Pomoć oko gostiju kojih nakon porođaja zaista ne manjka, korisni pokloni umesto skupih poklona za bebu i ohrabrivanje i ...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here