|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (10.07.-14.07.2019.) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 17 18 [19]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko para je dovoljno?
14.8.2019 13:32:37   
Maslacak15
pa zavisi delimicno se slazem. Ali ja pre pripadam onima koji ce kupiti kvalitetnu stvar zato stto mislim da ipak ima veze. Pri tome postoji razlika izmedju kvaliteta i poreza na glupost. Ali evo ja mojoj Ani slabo sta kupujem. Posto nesto je od decaka nasledila, puno smo i dobili, rodbina donosi. Svekrva non stop salje ili mi kad odemo krpice ,majce bodije itd. A ona voli da kupuje povoljnije. Vodi racuna zena, oni su skromna familija tako su naucili nema nista loseg u tome. Nevezano, ja negde u maju odlucim da kupim maleckoj komplet bodija kratkih rukava PETIT bateu, francuska marka koja ovde spada u nekih high end. Nije luksuz ali 5 bodija za bebu, 40 evra- moze to ibicno mnogo jeftinije. Ali ja mogu da prisutim i kupim. I bas sam unedelju komentarisala dok sam peglala muzu. Sta ti je kvalitet i koliko se oni postojanije ponasaju i po boji i konzistenciji.... Da li su neophodni- nisu. Ona je preslatka i u bodicima od 3 evra. Ali se definitivno poznaje razlika u kvalitetu.
U kozmetici je isto taj slucaj. Sve je individualno i mozete biti alergicni na chanel, ali kozmetika od 5 evra i 50 evra nisu i nece biti iste...Ni Ja na telefon nikad nebih dala 700 evra iako bi verovatno realno mogla mnogo lakse da ga sebi prisutim nego neki koji zbog toga ne placaju racun za infostan ali moraju da ga imaju.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 451
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 17 18 [19]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 17 18 [19]
Idi na:

image
LauraAndrija
Pharmalife je naš spas koji svaki zdravstveni problem reši za tili čas!
Broncamil sirup je naš spas kod prehlade. Pomaže bukvalno za jedan dan i što je bitno beba popije bez problema, što nije slučaj kada su drugi sirupi u pitanju. Fitobalm gel koristimo od prvog meseca rođenja, otpuši nosić, beba lakše diše i mirno spava. Koristimo i mi odrasli. Apettito sirup pije ćerkica, u početku je odbijala zbog jakog mirisa i ukusa, ali sad je navikla i sama traži, mogu samo da kažem da pomaže. Mapez sprejom se naprskamo celi i nema ujeda.  Više >>
image
Kuvar: aleksandrici
Idealan letnji dorucak,rucak ili vecera.

Anketa

IME
Starcevo

Koje ime je najlepse

Maksim (26%)

Vanja (18%)

Mihajlo (26%)

Bogdan (20%)

Leon (10%)

Ukupan broj glasova: 194

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!

Oznake

Click Here